Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16504) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Van egy Fiesta 2006-os, Ghia szereltség. Elektromos ablakokkal...
Utólag lett beépítve egy automata ablakfelhúzó modul, ez azt csinálja, hogy az ajtók bezárásakor (ha le vannak az üvegek engedve) akkor azokat is felhúzza a felső végállásig, a központi zár bezárásával egy időben. De gondolom ez tudott a számotokra és nem is ez a kérdésem. A régebbi Focusokban, talán Mk1-Mk2 (?) a könyöklőkben lévő első ablakok működtető gombjai mintha tudtak volna olyan lehetőséget, hogy ha hosszabban vannak megnyomva, vagy a második kattanásig lenyomva(?) akkor teljesen felviszik az ablakokat a végállásba vagy a teljes leengedett állásba. Nem az az autó bezárásakor értem, hanem ha benne ülök az autóban és állítanom kellene az ablakokon. Nem ismerem pontosan, hogy hogyan működnek ezek a kapcsolók, de remélem elég érthetően írtam le. A Fiestánál alapból is csak úgy működnek, hogy ameddig nyomom addig mennek le/fel az ablakok. Arra gondoltam, hogy mivel már van utólagosan beépítve egy ilyen ablakemelő modul, talán ha ki lennének cserélve az ablakemelő kapcsolók a Fiesta könyöklőjében akkor működnének-e így az ablak mozgatások? Inkább csak kényelmi kérdés, de ne lenne rossz ha megoldható lenne. Esetleg aki tud ilyenről vagy van tapasztalata írja meg nekem.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.