Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#16474) Thunderzolee

Üdv!

ZIF csatlakozós SSD-t nem nagyon lehet beszerezni?
Alig találtam párat.

Egy netbookba kellene, vagyis nem tudom mi van azzal, ami most van benne.

Olyan lehetséges, h egy ideig jól működik a netbook, aztán iszonyúan belassul? Viszont feladatkezelőben nézve a processzor alig-alig terhelődik, és a memória is csak félig-harmadig van használva, szóval nem valami program eszi a gépet, egyszerűen az SSD írási sebessége drasztikusan leromlott, és hihetetlen mennyit kell várni rá, h bármilyen műveletet végezzen a gép.

Szétszedtem, sajnos csak ZIF csatis SSD-t lehet beletenni, P-SSD1800 16GB van benne. Ez valami Samsung termék?

Ezeknek van iylen, h idő után így "romlik el", h belassul az SSD?
Vagy miféle hiba lehet ez?
Szalagkábelen nem láttam sérülést.
(pont így néz, ki mint ezen a képen)

A gép nem az enyém, lehet, h eddig is ilyen lassú volt (ezt nem kérdeztem), de nem hiszem, legalábbis nem logikus, ilyet minek gyártana bárki is, nem lehet használni.

Acer Aspire ONE ZG5 - AOA110
XP van rajta, oprendszernek nem látok baját, nem akarom újrarakni feleslegesen, tuti nem azzal van a baj.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.