Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) #27441408 válasza Edi77 (#16450) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én még nem vettem észre.

(#16452) kispx válasza #27441408 (#16451) üzenetére


kispx
addikt

Lényegében semelyik újítást nem kapjuk meg egyszerre. Nekem is még maradt a régiben. Én mindent későn kapok meg.

(#16453) rokendrol válasza Edi77 (#16450) üzenetére


rokendrol
senior tag

tcl Vírus le kel futtatni egy vírusirtót és okés lesz

(#16454) #27441408 válasza kispx (#16452) üzenetére


#27441408
törölt tag

Állítólag még a messenger se változottmeg mindenkinél, nekem már 1 hete majdnem,más lett.

(#16455) Edi77 válasza #27441408 (#16451) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem már jelen van... annyira nem zavaró, csak mégis felesleges

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16456) maestro87 válasza BandiHUN (#16435) üzenetére


maestro87
őstag

Ilyet most én is tapasztaltam, csupán 8 óra késéssel értesített az új bejegyzésről. A saját csoportom bejegyzéseiről meg azonnal, érdekes... De legalább most már joggal tudom utálni a fb-ot. :DDD

(#16457) maestro87


maestro87
őstag

Ezt a csoportot belehetne valahogy normálisan jelenteni? Értem ez alatt, hogy valami magyar facebook moderátornak megírnám mi a helyzet vele. Tudniillik az összes adminisztrátora egy és ugyanazon személy és naponta kreálja az új fiókokat és reklámozza saját weboldalát, hirdetéseket meg nem hagy jóvá. Elég hülye volt az aki adminisztrátorrá tette. :U
Egyszer már bejelentettem, de persze szövegesen nem lehet indokolni az okát. :F Most következnek az adminisztrátorok sorban, de szerintem eredménye nem lesz...

(#16458) krizmo_ válasza maestro87 (#16457) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nekem nem úgy tűnik, hogy ez a zárt csoport szabálytalanul működne... És az állításod sem igazán tudod bizonyítani...

(#16459) pvt.peter


pvt.peter
őstag

vki megtudja mondani, hogy mi volt a legutolsó Messenger kiadás amiben még nem volt benne / aktiválva a Messenger Day feature?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#16460) kory24 válasza pvt.peter (#16459) üzenetére


kory24
őstag

91.0.0. 19.70

(#16461) maestro87 válasza krizmo_ (#16458) üzenetére


maestro87
őstag

Azzal tisztában vagyok, hogy nehéz bizonyítani, mert mindenki azt csinál a saját csoportjával amit akar, bár szerintem ő csak kirúgta a csoport alapítóját és átvette az irányítást. Ezért is kérdeztem múltkor, hogy miért nincs tulajdonosa egy csoportnak. :F
Egy fb admin szerintem az illető kamu profiljait kitudná szűrni. De nem látok semmilyen kapcsolatfelvételi lehetőséget velük.
Amúgy ez egy adás-vételi csoport és már több hónapja nincs egyetlen adás-vételi bejegyzés sem, mert nem hagyja jóvá a kedves adminisztrátor, csak a 'miblogunk' oldal szánalmas cikkeit osztogatja. :U

(#16462) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, jobboldalon lett nekem vakami menü összekapcsolás a facebookkal "címmel", és akkor ott vannak lehetőségek.
EZ MOST MI?

és ugye nem kötelező? köszi

[ Szerkesztve ]

(#16463) €uro válasza #27441408 (#16462) üzenetére


€uro
őstag

Másnál is gond van a Messenger-rel PC-n? Az egész weboldalt kell frissíteni az új üzenetek megjelenéséhez a Facebook-on is és a messenger.com-on is.

(#16464) Edi77 válasza €uro (#16463) üzenetére


Edi77
őstag

Nálam is ez van... beleuntam, kiléptem, hagyom egy darabig a fenébe

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16465) #27441408 válasza €uro (#16463) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én nem tapasztaltam hibát, egyedül arra figyeltem fel pc-n amit kérdeztem is, hogy az mi.

[ Szerkesztve ]

(#16466) csako válasza €uro (#16463) üzenetére


csako
veterán

Nálam előfordul ilyen hiba, mobilon szerencsére minden rendben :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16467) MadGame válasza €uro (#16463) üzenetére


MadGame
senior tag

Igen… 16412
Taglalom a problémát egy ideje, de se Ccleaner, se Chrome reset, semmi sem oldotta meg. Bár nálam csak egy embernél csinálja azóta is ezt. Ha találtok megoldást, szóljatok!

(#16468) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok!
Hol lehet elrejteni,hogy az ismerőseim vagy egy bizonyos ne lássa,hogy ki lett az új ismerősöm?

Poco F5 12/256 Gb

(#16469) krizmo_ válasza Terentius (#16468) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Állítsd át az ismerőseid láthatóságát "csak én"-re.
Azonban az ismerőseidet nem tudod teljesen eltüntetni, az adatlapodra látogatók láthatják a közös ismerőseiteket, és az "oldalsávba" is bedobja a frissen kötött ismeretséget.

[ Szerkesztve ]

(#16470) Terentius válasza krizmo_ (#16469) üzenetére


Terentius
őstag

Értem, csak én pont azt akarom elkerülni,hogy xy az ismerősöm lesz, akkor az ne legyen látható senkinek még oldalsávban sem.

Poco F5 12/256 Gb

(#16471) Terentius válasza krizmo_ (#16469) üzenetére


Terentius
őstag

Most azt csináltam amíit írtál, plusz az ismeretség megkötése után a tevékenységnaplóban azt raktam be, hogy elrejtés az idővonalról.Akkor eltűnik az oldalsávból is?

Poco F5 12/256 Gb

(#16472) kispx válasza Terentius (#16471) üzenetére


kispx
addikt

Igen. De amikor ismerősöd lett, akkor láthatták. Csak a törlés után tünt el.

(#16473) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok ,van egy csoportom ,,hogyan lehet megnézni hogy egy illetőt mikor vettem fel de napra pontosan??
Nagyon fontos lenne

(#16474) #27441408 válasza rokendrol (#16473) üzenetére


#27441408
törölt tag

Tagok menü jobb oldalt, nekem ki írta kiket mikor vettem fel a csopimba.

[ Szerkesztve ]

(#16475) Terentius válasza kispx (#16472) üzenetére


Terentius
őstag

Oké, az nem probléma, mert aki elől el akartam rejteni, az valószínűleg nem volt akkor netközelben.

Poco F5 12/256 Gb

(#16476) rokendrol válasza #27441408 (#16474) üzenetére


rokendrol
senior tag

oké de ki írja a hónapot is?

(#16477) pvt.peter válasza kory24 (#16460) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi választ.

Uninstall után fel is ment rá egyből :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#16478) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ha esetleg valakit érdekel, hogy a cookie-kat ne kelljen mindig engedélyezni.:

AdBlock -> Options -> Szűrőlisták -> Lent erre a linkre kell feliratkozni.

(#16479) pvt.peter válasza -secret- (#16478) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi, ez hasznos.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#16481) -secret- válasza #50751744 (#16480) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze.

Adatlap -> Névjegy -> Dátum alatt "Módosíthatod az elérhetőségeidet és az alapadataidat."

(#16482) krizmo_ válasza #50751744 (#16480) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Persze. Névjegy -> Áttekintés -> Alapadatok (születési dátum, év). Ha mellé viszed az egeret megjelenik egy módosítás opció, arra katt rá.

[ Szerkesztve ]

(#16484) MadGame válasza -secret- (#16478) üzenetére


MadGame
senior tag

Beiktattam uBlock-ba, de nem mindenhol tiltotta őket, azért fent hagytam ezt is, de azért köszi :)

(#16485) -secret- válasza MadGame (#16484) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én nem bíznék ilyen noname bővítményekben.

(#16486) #27441408 válasza rokendrol (#16476) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azt nem néztem. Nézd meg.... :)

-secret- Az ublock origin az egyik legnépszerűbb adblock.... szóval nem hinném hogy névtelen :) Van Chromera és firefoxra is stb. Eleve a Chrome topikba anno ezt ajánlották mert kíméli a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#16487) MadGame válasza #27441408 (#16486) üzenetére


MadGame
senior tag

Szerintem a linkemre értette azt, hogy noname :)

-secret-: Eddig nem ártott semmit, én megtartom amellé, amit ajánlottál. :)

[ Szerkesztve ]

(#16488) €uro válasza MadGame (#16467) üzenetére


€uro
őstag

Nálam magától megoldódott.

(#16489) MadGame válasza €uro (#16488) üzenetére


MadGame
senior tag

Most már úgy néz ki, nálam is jó lett!

(#16490) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Van FB-on egy zárt csoport, ahova csatlakoztam.
Ha én ide írok egy hsz-t akkor azt az ismerőseim látják? Valószínű ők nem tagjai a csoportnak és az a cél, hogy ne lássák, hogy mit írok oda.

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#16491) krizmo_ válasza bugizozi (#16490) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A zárt csoport tagjainak bejegyzéseit csak a tagok láthatják.

[ Szerkesztve ]

(#16492) #27441408 válasza MadGame (#16487) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor bocsi azt hittem a blokkolóra,,, :) Mert valóban nincs csilivili weboldala, de azt mondják az egyik legjobbnak.

(#16493) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Életesemények láthatóságának korlátozására van valamilyen mód? Nem akarom teljesen törölni mindent, csak x ember előtt elrejteni. Ilyen opciót pedig nem találtam, vagy csak rossz helyen kerestem.

Köszönöm a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16494) tahepa


tahepa
senior tag

Chrome böngészőt használok WIN10 alatt.
Megnyitom a facebook oldalt de nem lépek be a proesszor 1%-on dolgozik , belépek az acc + jelszóval és 80-90%-ra ugrik a processzor terhelés ( i5 proc + 4 Gb Ram) és ott is marad. Sütiket töröltem , előzményeket töröltem végül a chrome-t újraraktam de nincs javulás. Rendszer karbantartás , víruskeresés( legális , frissített Kaspersky) elvégezve.
Más oldalaknál nem jelentkezik a probléma.
Edge , Vivaldi böngészőt használva sem jelentkezik a probléma.
Tanácstalan vagyok.

(#16495) erahurka


erahurka
félisten

Egy korábbi profilképet szerettem volna beállítani az oldalamon úgy, hogy kicsit beleközelítek (így volt kinn korábban is). Hibaüzenetet kaptam, aztán ha ráfrissítettem az oldalra, mégis lecserélte, csak zoom nélkül. Mi lehet a gond? Vagy még a tegnapi DDOS érezteti a hatását? :R

(#16496) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A Facebook liteba be lehet állítani, hogy csak ismerősöktöl lehessen üzenetet kapni?
Köszönöm

(#16497) krizmo_ válasza Traxx (#16493) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Névjegy -> Itt kattintás rá az adott életeseményre. Majd menj a szerkesztésre, ott pedig az egyéni beállításra.
Bejön ez az ablak:

Itt több lehetőséged is kínálokozik arra, hogy elrejtsd az életeseményeidet bizonyos személyek elől.

[ Szerkesztve ]

(#16498) Traxx válasza krizmo_ (#16497) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm :R

Annyit még szeretnék kérdezni, hogy ezt a pontot csak új esemény létrehozásánál találtam meg, meglévő esetében nem. Arra is van lehetőség, vagy csak én keresgéltem rossz helyen? Vagy esetleg így, ebben az "új eseményes" részben lekorlátozok bizonyos személyeket, akkor ez globálisan fog vonatkozni az eddigi és az elkövetkezendő eseményekre is?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16499) krizmo_ válasza Traxx (#16498) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szívesen! ;)

Ezt visszamenőleg is be tudod állítani az eseményeknél, csak rájuk kell kattintanod, és megjelenik a szerkesztési lehetőség.
Minden esemény láthatóságát külön be kell állítanod, nincs egységes beállítás, ami mindegyikre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#16500) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Unokahúgom felhasználóját 2 hét alatt 2szer törték fel sikeresen (először a távol keletről, talán Új zélandról, most meg Törökországból). Az első alkalom után jelszó csere és minden helyről ki lett jelentkeztetve. Aztán most törték fel olyan másfél órája megint. Jelszót változtattak nála és valami telefonos bejelentkezési ellenőrzőt is kikapcsoltak nála. Megpróbáltuk visszaállítani a jelszót, de az email címét évek óta nem használta (citromailos). Arra megpróbáltam jelszó emlékeztető kérni, erre azt írta a citromail, hogy az utóbbi 24 órában használva volt a fiók ezért nem lehet kérni emlékeztetőt.... Vagyis szerintem innen jutott be a facebook fiókba a hacker.

Azóta én zároltattam a fiókot, de jelszó nincs a kezünkben, email cím sincs, és a zárolás miatt a telefonjáról is kidobta a facebook unokahúgomat. Mi most a teendő? Mit tudok csinálni? Ahogy néztem nincs a facebooknak live support.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.