Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Edi77 válasza #27441408 (#16584) üzenetére


Edi77
őstag

Én száműzni fogom telómról, ha ez így megy tovább. Sajnos az én telómon nem lehet downgradelni a messengert, facebookot és az instát.. gyárilag így van beállítva, rootolni meg nem szeretném még.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16602) csako válasza Edi77 (#16601) üzenetére


csako
veterán

Ha "száműzni" (törölni? letiltani?) lehet, akkor downgradelni miért nem? A legtöbb telefonon a gyári appok frissítéseit el lehet távolítani, ha teljesen letörölni nem is. Még nem hallottam ilyenről, azért kérdezem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16603) Edi77 válasza csako (#16602) üzenetére


Edi77
őstag

Letiltani lehet, de korábbi verziót nem tudok visszatenni, mert azt írja ki, h az alkalmazás nincs telepítve. És ha feloldom a tiltást, elindítani csak úgy tudom a messengert pl, hogy frissítem, másképp nem engedi (Asus Zenfone 2 Laser -em van)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16604) Genius007 válasza kispx (#16599) üzenetére


Genius007
őstag

Viszont ha van olyan program esetleg, amiben be lehet állitani azt, hogy fél percenként posztolja, az adott X groupba, akkor elvileg nem tilthat le a facebook, mármint ha egyszerre akkor oké hogy érzékeli hogy "spammelsz" de ha lehet esetleg delayt állítani a programban, akkor már nem szólhat elvileg.
Láttam egy - kettő hasonló programot, csak nem mertem letölteni őket, mert ugye abból kell belépnem fb-re, és nem hiányozna ha ellopnák az accountom vagy hasonlo. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#16605) kispx válasza Genius007 (#16604) üzenetére


kispx
addikt

Nem tudom, hogy mennyire hiteles ez az oldal, de megéri elolvasni. Ha az fb tényleg visszavonta a saját API-jának azt a részét amivel egy program tudott posztolni a csoportokba. Akkor már tényleg, csak a copy-paste megoldás van. (és azok a programot amik ezt csinálják, de ehhez a fiókod bejelentkezési adatait át kell neki adnod)

Szerk.: Nem tudom, hogy hány csoportba akarsz postolni, hogy megéri ezzel foglalkozni, de biztosan szeretni fognak téged ezért? :)

[ Szerkesztve ]

(#16606) Genius007 válasza kispx (#16605) üzenetére


Genius007
őstag

Köszönöm az olvasni valót, mindenképpen elolvasom majd! :R

Körülbelül 10-15 csoportba szeretnék posztolni, ami Facebook Live Streamekkel foglalkozik (djzéssel kapcsolatban), szóval nem lenne probléma belőle. Szimplán csak ha én osztom meg egyenként mindegyik csoportba, akkor eltelik legalább 5-10perc, mire megcsinálom, és addig a LIVE már pörög ugye, ergó 5-10percig csak azt látnák, hogy én ülök és posztolok, amit az Ő helyükben én is megunnék, szóval így "nézőket vesztek" / nem olyan hatékony a Live-om, mint amilyen esetleg egy ilyen program segítségével lenne. :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#16607) #27441408 válasza Edi77 (#16601) üzenetére


#27441408
törölt tag

Vagy szokd meg, mert ha nagyon kell a program , akkor meglehet szokni, én pl ezt a képek izét megszoktam nem használom és kész.

(#16608) MadGame


MadGame
senior tag

Apk-s cuccot hogy kell telóra tenni? Jó, Google a barátom, megnéztem, hogy kell hozzá valami program, ami olvassa ezt a fájtípust és akkor úgy telóra. Na, igen, de telón belül hova tegyem a régebbi Messengert? Amúgy gondolkodtam, hogy a régebbit tegyem-e fel vagy már egyből a Lite-ot? Azt használja már valaki?

(#16609) csako válasza MadGame (#16608) üzenetére


csako
veterán

Nem kell hozzá semmi különleges.
Apk-t letöltöd vagy egyből telefonon vagy számítógépre és onnan átmásolod egy olyan helyre, ahol mobilon megtalálod fájlkezelőből.
Ha még fent van a Messenger egy újabb verziója, akkor töröld le, újra régit nem lehet közvetlen telepíteni.
Következő lépés, hogy szimplán megnyitod az apk fájlt. Ha nem engedi telepíteni, akkor vagy bedob egyből a megfelelő beállításhoz vagy elnavigálsz a Beállítások -> Biztonság helyre és az "Ismeretlen források" mellé teszel egy pipát.
Lite-t meg próbáld ki, lehet, hogy a kivett funkciók nem fognak hiányozni, de az is lehet, hogy igen. Ezt lehet a Messenger mellett is használni. Bár nem lehet túl jó, ha mindkettő jelez ugyanarról :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16610) #27441408 válasza MadGame (#16608) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én inkább nem bűvészkedek..... biztonságosabbnak tartom a play-ből a hivatalos áruházból az ott lévő messenger-t,,,

(#16611) MadGame válasza csako (#16609) üzenetére


MadGame
senior tag

Na, köszi, holnap megpróbálkozom. Igazából telóra leszedtem a régebbi messengert, amit itt linkeltetek, de nem nagyon engedte vagy nem tudta (annyira nem mentem bele) kezelni a telefonom. Holnap újra próbálkozom, ha elakadok, írok, ha nem gond :)

Silver star: én is inkább megvárom, az a tuti, régebbit azért megpróbálom visszatenni, nekem nem jön be ez az új messenger, sőőőőőőt, kissé mintha több memóriafogyasztást jelezne a telóm. Meg 176 mega vagy hogy... Hagyjuk már!

[ Szerkesztve ]

(#16612) WhiteWalker válasza #27441408 (#16610) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs semmi gond az apk oldalrol letölthető messenger apk fájlal. Én is onnan használom a régebbi messengert amiben nincs benne ez a új "marhaság".

[ Szerkesztve ]

(#16613) rokendrol válasza WhiteWalker (#16612) üzenetére


rokendrol
senior tag

ttc-vel is fenn áll?

(#16614) WhiteWalker válasza rokendrol (#16613) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Milyen ttc?

(#16615) rokendrol válasza WhiteWalker (#16614) üzenetére


rokendrol
senior tag

BRG helyett szerintem

(#16616) janos1988


janos1988
addikt

A lájkok sorban mennek? Tehát felül az első és alul az utolsó? Vagy fordítva. Vagy nincs bennük ráció?!

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16617) kispx válasza janos1988 (#16616) üzenetére


kispx
addikt

Nincsen bennük reláció, max annyi, hogy az ismerősöket hozza előre.

(#16618) #27441408 válasza WhiteWalker (#16612) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mindenki azt tesz amit szeretne, én csakis a hivatalos helyrő telepítek, messengert is. Ennyi. :)

(#16619) Gedeon31 válasza #27441408 (#16618) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem van erre alkalmazás a telefonon és le mentem az alkalmazásokat és ,ha egy frissítés nem tetszik bármikor vissza tehető a régebbi verzió. :)

[ Szerkesztve ]

(#16620) MadGame válasza csako (#16609) üzenetére


MadGame
senior tag

Na, leszedtem a régebbi Messenger apk-t, telóra, pipa be, remekül ükszik, köszi :)

(#16621) WhiteWalker válasza MadGame (#16620) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A play áruházban a frissites rublikabol vedd ki a pipát ;)
Így nem frissül automatikusan.

silver star: felolem azt használsz amit akarsz. Csak javaslat volt.

[ Szerkesztve ]

(#16622) MadGame válasza WhiteWalker (#16621) üzenetére


MadGame
senior tag

Áh, az már rég ki van :D Nem frissítek semmit automatikus, csomó mindent nem használok, csak feleslegesen foglalná a helyet, de kösz a tippet ;)

(#16623) nickrivers


nickrivers
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Facebokk APP-ban be lehet állítani valahogy. hogy az "Instant Share..." milyen közösség számára tegye elérhetővé az általam megosztott postokat?
Úgy emlékszem, hogy eddig "Friends"-re volt beállítva, most frissítettem az APP-ot, és gondolom enek hatására, "Public"-ban akar minden postot megosztani - viszont én ezt nem szeretném.
Webes verzióban az "Azonnali megosztás..." csak az ismerősi körömre terjed ki...

Előre is köszi!

Üdv:
NickRivers

(#16624) csako válasza nickrivers (#16623) üzenetére


csako
veterán

Egyszer válaszd ki az appban megosztás esetén, hogy csak ismerősöknek, utána már az "instant share" is így fogja megosztani.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16625) Edi77


Edi77
őstag

Nálam a legutóbbi frissítéssel eltűnnt az a lehetőség a messengerből, h be lehessen állítani az automatikus frissítést avagy nem frissítést.. vagy csak én nem találom? nálatok megvan ez a lehetőség még?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16626) WhiteWalker válasza Edi77 (#16625) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A play áruházban állítsd be vagy keresd.

[ Szerkesztve ]

(#16627) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Van 3 profilom mind a 3-ba játszok egy bizonyos fészes játékkal
Mitől van az, hogy kettőn, ha számítógépen töltöm be bejön a 3-ik profilomban lefagy és nem indul tovább próbáltam másik gépen is ugyanez volt a helyzet :(

A lényeg lényegében lényegtelen

(#16628) krizmo_ válasza zsof Nokia (#16627) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A facebook szabályzata alapján mindenkinek csak 1 személyes fiókja lehet, így erre a kérdésre ne várj választ ebben a topikban, mert szabályzatba ütközik! És ne is hozd fel ezt a témát többször! Kösz!

(#16629) zsof Nokia válasza krizmo_ (#16628) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Akkor töröld a kérdésem :((( :((( :((( :((( :((( :(((

A lényeg lényegében lényegtelen

(#16630) Zin


Zin
senior tag

fb live videokat aki felrak h tudom lementeni?? Van vmi rrogram vagy bármi erre?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#16631) #27441408 válasza zsof Nokia (#16629) üzenetére


#27441408
törölt tag

Hiába vagy mérges, a facebooknak ez a szabályzata, ugyan sokaknak van 1-2 profiljuk, de akkor is szabálytalan, én nem is értem miért több, nekem elég 1 amit eredetileg csináltam, de nyílván nem ítélem el ha másnak több van, viszont ha az adott egyén lebukik elvileg szónélkül végleg törölheti a facebook az összes profilt.

[ Szerkesztve ]

(#16632) nickrivers válasza csako (#16624) üzenetére


nickrivers
csendes tag

Köszi!

(#16633) galaxys80


galaxys80
veterán

Nagyon megszívattam magamat.
Van egy saját vállalkozásom, amit a FB-on is hirdetek.
Na most én marha valahogy aktiváltam a vállakozáskezelőt és most csak azon keresztül érem el az oldalt. :W
Mobilon meg sehogy.
Próbáltam törölni ez [link] alapján, de nem sikerült.
Segítsetek légyszi. Nagyon fontos lenne, hogy újra a saját fiókomon keresztül tudjam kezelni.

(#16634) mikk2000


mikk2000
őstag

Helló, üzentek nekem facebookon, egy olyan személy, akit nem ismertem. Viszont semmilyen üzenetet erről nem kaptam, ez normális? Mert így akkor én hiába üzenek "ismeretlennek" addig nem fogja tudni elolvasni, amíg nem jelzek neki valamilyen más módon. Nem kell valami bonyolult dologra gondolni, adásvétel csoportról van szó, ahol az emberek többnyire nem ismerősei egymásnak értelemszerűen.

(#16635) #27441408 válasza mikk2000 (#16634) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem mindig dobja ki az értesítést van,hogy valami mellékmappába teszi az idegentől az üzenetet és vagy észreveszi az ember vagy nem.

(#16636) mikk2000 válasza #27441408 (#16635) üzenetére


mikk2000
őstag

Na de ez az, hogy normális ez egy ekkora rendszertől? :)

(#16637) krizmo_ válasza mikk2000 (#16634) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ha ismeretlen embertől kapsz üzenetet, akkor arról nem kapsz értesítést. Az engedélykéréseknél jelenik meg, ha írtak neked. Érdemes nézegetned, ha gyakran kapsz ismeretlenektől üzenetek.

(#16638) mikk2000 válasza krizmo_ (#16637) üzenetére


mikk2000
őstag

De nem annyira rólam van szó, mert én azért más szemmel tekintett informatikai dolgokra programokra mint egy halandó, hanem "átlagemberekről, akiknek lehet ugyan írni, de nem is tudnak róla, mert ez a rendkívül primitív rendszer nem értesíti őket.

(#16639) krizmo_ válasza mikk2000 (#16638) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Csak akkor nem értesít, ha ismeretlentől kapsz üzenetet, mert engedélyt kér előtte, ez annyira nem butaság, sőt...

(#16640) mikk2000 válasza krizmo_ (#16639) üzenetére


mikk2000
őstag

De pont ez az hogy nem kér engedélyt, csak akkor, ha egyáltalán észreveszi az illető hogy írtak neki.

(#16641) #27441408 válasza krizmo_ (#16639) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elvileg értesítenie kell! Ez volt a nagy újdonság, és a felkeresett fél választhat, elolvassa e az idegen üzenetét vagy sem, DE ELVILEG KI KELL ADJA AZ ÉRTESÍTŐT , pl ha te nekem írsz azt nekem jól láthatóan elvileg jelezné, és kérdezné elolvasom e vagy sem, valami ilyet kérdez, láttam már, viszont sokszor nem működik, és ugyanúgy 1 mappába dugja mint régen, erről az 1ik nagy portál is írt régen.... :) (erről,hogy van újítás de mégse működik sokszor)

mikk2000 szerintem így érti a kérdést, hogy a rendszer miért nem értesíti ha neki ír 1 vadidegen. :) (holott elvileg kéne értesítenie)

[ Szerkesztve ]

(#16642) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!
Egyik ismerősnek akadt problémája, mégpedig.
Meizu mx5, Facebookja nincs, de facebook messengert használt mobil számmal.
Jött neki valami frissítés a messengerhez amit nem lehetett elkerülni, utána mar csak fehér kijelzővel indult a messenger. Törlés, ujra telepítés után amikor belepne, nem kap semmilyen aktivációs SMS-t, ahogy eddig, semmi.
Annyi fele topikba tudtam volna írni (meizu topik, Facebook) de egyelőre csak ide írok. Valakinek bármi ötlete, hogyan tudna ujra belépni?
Köszi.

yo

(#16644) mikk2000 válasza #27441408 (#16641) üzenetére


mikk2000
őstag

Pontosan így értem, ha egy üzenetkezelő rendszer nem képes arra, hogy értesítsen valami emberi módon ha üzenet jött, akkor fel kéne számolni azt a céget ami ilyet üzemeltet, és lebontani, és a helyét sóval behinteni.

Ugyanis az ember arra számít, hogy a másik fél látja az üzenetet (legalábbis olyan szinten hogy eldöntse érdekli-e), és rengeteg kellemetlenség lehet belőle, ha mégsem. Lassan eljutunk oda, hogy a hagyományos postai levélküldés is megbízhatóbb lesz, mint ez a csodás informatika 2016-ban.

(#16645) #27441408 válasza mikk2000 (#16644) üzenetére


#27441408
törölt tag

Régen sem értesített, talán 2 éve vezették be az értesítőt, de nem tökéletes sajnos,

(#16646) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Facebook on,hol lehet beállítani ha valaki keresésben meg találja a lapom akkor főbb dolgokat ne nagyon lásson csak a profilomat a profilképemet,fejlécet de mondjuk az idővonalamat ne lássa?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#16647) krizmo_ válasza Pityu. (#16646) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#16648) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy hirdetek egy pár dolgot a facebookon és egyszer véletlenül valahogy sikerült előhívnom az összes hirdetett termékemet és ki tudtam jelölni, hogy melyik másik csoportokba is megjelenjenek!

Viszont most egyszerűen nem találom ezt a lehetőséget! Esetleg valaki nem tudja?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16649) Genius007


Genius007
őstag

Ismét egy kérdésem lenne a hozzáértőbbekhez.

Körülbelül hetente 3x 4x csinálok fél - egy órás liveokat facebookon, és szinte mindig valamilyen számra hivatkozva letiltja a közvetítést a Facebook. A videot utólag tudom engedélyeztetni, mondván, hogy " van hozzá jogom, hogy a livejaimban szerepeljen", viszont most a kb 20. alkalom után letiltották a profilom egy napra.
Jobban mondva nem posztolhatok videot / képet 1napig ....
Van esetleg erre valami trükk / megoldás srácok?
Kicsit idegesítőnek érzem, hogy fizetem a MAHASZT, és társait minden évben, megvettem a webkamerákat, a programot, minden katyvaszt ami kell a jó minőségű liveokhoz (lásd fb: pielknox ) de mégsem tudom csinálni, mert letilt ....
YouTube-ra van egy trükk, amit ha beirunk nem tiltja a videóinkat, pláne ha nem akarunk vele pénztkeresni, de Facebookra halvány lila gőzöm sincs, mit lehetne irni / csinálni.

Annyit tudnék még, hogy a képet jó minőségben, a hangot viszont telefonnal streamelni, igy talán a Facebook nem tudná "le shazamozni", de az meg nem minőségi úgy ...

:R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#16650) janos1988


janos1988
addikt

Ha vmire reagálok - mondjuk egy könnyezős szmájlival - aztán csak simán átjavítom pár perc múlva sima tetszik-re, akkor a delikvens tudomást fog szerezni az elsőről? Megtudhatja?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.