Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Jakesz


Jakesz
őstag

A Messengeren a messenger dayes baromság bevezetése óta másnál is csinálja azt, hogy nem akar megnyitni egy beszélgetést, hiába bökök rá többször is? Ezt a problémát az a frissítés okozta, mert előtte nem csinált ilyet, és letöltöttem egy korábbi verziót, azzal sincs ilyen gond.

(#16902) enginev3.0 válasza Jakesz (#16901) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egy hulladék lett. Szóval igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16903) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Hogyan lehet nagybetűvel írni fb posztot?

(#16904) kispx válasza ToBeY (#16903) üzenetére


kispx
addikt

Nincs rá külön lehetőség, magától csinálja. Amit idáig megfigyeltem, akkor lesznek nagybetűsök a posztok, ha rövidek.

(#16905) ToBeY válasza kispx (#16904) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Érdekes,mert egyszavas választ írtam egy egyszavas üzenetre,de az enyém nem lett nagybetűs üzenet.

(#16906) WhiteWalker válasza ToBeY (#16905) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem azt csak mások látják nagynak , Nálad lehet kisbetűvel látszódik.
Ahogy olvasom , az válasz volt , az biztos kisbetus.

[ Szerkesztve ]

(#16907) #27441408 válasza Jakesz (#16901) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én ilyenkor az alkalmazásoknál leállítom, és miután magától ugye újra indul észhez tér,kb 1 héten 2 szer csinálja ezt.

(#16908) flash-


flash-
veterán

Ha messenger chat csoportból eltávolítok valakit akkkor a többi résztvevő számára, vagy annak akit eltavolotottam, kiirja a Facebook hogy en voltam?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16909) enginev3.0 válasza flash- (#16908) üzenetére


enginev3.0
félisten

Többieknek kiírja, hogy te távolítottál el valakit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16910) mikk2000


mikk2000
őstag

Üdv, az ismerősök alatt van olyan hogy "több ismerős", sőt még az online állapotuk is látszik (gondolom nekik is az enyém). Itt a több ismerős listán vannak olyanok, akikkel épp csak egy pár szót váltottam, mondjuk hirdetés kapcsán. Nem nagyon akarom hogy ott legyenek, de nem akarom tiltani sem őket, hogy lehet eltávolítani erről a listáról azokat, akiket nem akarok ott látni?

(#16911) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Hogyan lehet kikapcsolni azt az értesítést amikor valaki érdeklődik egy közelben lévő esemény után? Már mindent átnéztem de nem találtam ilyen beállítást. -.-

(#16912) Quasi_modo válasza #27441408 (#16876) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szép felesleges funkció.

valami

(#16913) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Jelölés törlését, hogy lehet elővarázsolni? Régebben volt, de most csak ez van.

(#16914) krizmo_ válasza pinnacle (#16913) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#16915) pinnacle válasza krizmo_ (#16914) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ez a "Kit ismerhetek?"-nél van. 1 hónapja, még volt törlési lehetőség. Lehet, hogy ezt megszüntették a Facebooknál?

(#16916) krizmo_ válasza pinnacle (#16915) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Az ismerősök keresésénél van, és nálam itt törölni is lehet: [kép]

(#16917) pinnacle válasza krizmo_ (#16916) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Kit ismerheteknél volt, valami törlés vagy eltávolítás a listából lehetőség. Ahogy töröltem, mindig újabb lehetséges ismerőst mutatott, olyan is volt, hogy mindent töröltem, egy ideig semmit sem mutatott. Úgy látszik kivették ezt a funkciót. Azért volt jó, mert teljesen új lehetséges ismerősöket mutatott, most frissítésnél, sok régi, korábbi megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#16918) krizmo_ válasza pinnacle (#16917) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Úgy tűnik kivették. Már nálam sincs más opció a "kit ismerhetek?"-nél csak a jelölés.

(#16919) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hát igen,egyre undoritóbbak az erőltetett dolgok,a Kit ismerhetek,a csoportok erőltetése,de még megjelent ugye megintcsak ilyen izelitő az adásvételi csoportjaidból vagy mi is...
Mintha nem futna a szekér a fiúknak,és most erőlködnének,te igenis aktivkodjá' mán'... :W
Gondolom túl sok lett a mezei user,aki havonta 1-2 új ismit szerez csak,rég kigyomlálta a reklámokat,leiratkozott minden baromról,és rájött,hogy nem kell minden hulladék oldalra feliratkozni,stb...csak beszélget a Messengerrel és napi 2-3x csekkol esetleg.Nem bolt ez ezeknek...
Itt halt meg az IWIW is,az is addig pörgött,amig mindenki felment ugye,jól megszedte magát régi osztálytárssal,ismerőssel(még mesterségesen lassitották is,nem úgy mint a fész,hogy csak meghivóval lehetett bejutni),aztán hogy az ember végigváltogatta a kötelező hogyvagy-okat,utána havi 1x lépett be benézni,mi újság :DDD mert akivel aktiv volt,úgyis átvitte az MSN-re,aztán messengerre vagy skype-re ugye akkor még.
Halódik a fész,minden ökörséget kitalálnak kinjukban,ráadásul mostmár sokmindent ki se lehet lőni,mint ahogy a kit ismerhetek-re rá lehet nyomni 1000x is,hogy ezt nem akarom látni,egy F5re megint ottvan második helyen :W
És egyre rosszabb a fal is,fokozódnak a bakik,hulladék nemodavaló dolgok like,post és kép nélkül,miközben az ugyanúgy listán levő másik oldalról jön a friss.
Egyébként le lett limitálva gépen a fal,alig lehet visszanézni,mert irja alul,hogy ha többet akarsz látni,akkor vegyél fel új ismerősöket,mi a fene ez már???
Ha nem veszek fel újakat,látom az uccsó mondjuk 30 dolgomat???
Közben 1-2 oldallal már úgy kifutottam,mert követek aprókat is,hogy már a 3 órával ezelőtti dolgokat nem tette ki!Szerintem próbálnak költségcsökkenteni...ezértis egyre butább,kaotikusabb,naponta más az egész.És lassú...Már megjelentek a frissnek jövő,de zárójelben odatéve,hogy 2-3napos! dolgokról értesitések,hát ez hogy a fenébe van,eldöntik egy oldalról,hogy ez most Engem érdekelni fog,de csak 3 nap múlva vagy mi? :W Nem idővonal,földgömbös értesités...az idővonalat már megszoktam...
Triviális az értesités is...egyszer jelez a teló egy egysoros apróhirdetés-szösszenetre is,máskor meg meghivókra,közeli-nek és elsőként megjelenitősnek tett ismis dolgokra se...
Nem adok ezeknek sok időt már...ok,nem hónapokat,de látszik,hogy a fész ebben a formában egy kipukkanó lufi...ez meglátszik azon is,milyen a posztolási hajlandóság is már...ezeréve rájött minden normális,hogy nem kell minden vackot kiposztolni,kifutottak a facebookos gémek,mindenki kilőtte a játékértesitőket,mert frászba kergette,és ezeréve nem is jönnek épkézláb játékok ki rá emiatt.Reklám meg ugye adblock miatt nincs.Ergo ballaszt lett az ember,ha nem használunk új dolgokat,stb,már nem jelentünk újabb,folyamatos infóforrást,amit el lehetne adni.Csak erre nem ez a ráerőltetés a megoldás,meg az összevissza kapkodás.

Most a legújabb bug,hogy a csetrészben az egyéb ismerősökben felbukkannak az ismerőseim ismerősei is,gondolom akinek az van beállitva,hogy irhat bárki vagy ismerősöm ismerőse,de ki a fene akarja a sok vadidegent lesni?Meg engem se lásson,mikor vagyok online,stb egy vadidegen!Most ezért tiltsam le egyesével az összes potyát?

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16920) WhiteWalker válasza BandiHUN (#16919) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel egyetértek! Annyival kiegeszitem , hogy nagyon el lett üzletiesedve.
Amit az ő oldalukról megértek , csak közbe az usereknek kezd elege lenni , lásd a leírtak miatt.

(#16921) #27441408


#27441408
törölt tag

Ha 1 böngészőn belül de két füllel vagyok bejelentkezve a fészen azért szól a facebook vagy ebből nem lehet gond? Van 1 kártyajáték ami csak akkor indul,ha a böngészőben engem a harmadik féltől származó sütiket, sokat játszom ezzel a játékkal uncsi mindig engedélyezni a sütiket,megtwehetem azt,hogy 1 ablakba megnyitom ezt a játékot, és az ott marad, és 1 másikba meg néha böngészem a falamat vagy csetelek? Szólhatnak érte? köszi

(#16922) BandiHUN válasza #27441408 (#16921) üzenetére


BandiHUN
veterán

Annyi lapot nyitsz magadnak,ha csak 1 accod van belogolva,amennyi tetszik,míg dead trigger 2-ztem,én is így csináltam,egyen a gém,egyen az aprók,egyen cset...nem kell mindig kilépegetni,a játék is támogatta,lapfülváltáskor autopause.Sőt sokszor az aprókat is csak úgy válogatom ki,hogy jobbkatt,megnyitás új lapon,ami érdekelhet,átfutom a csoportot/épp ha keresek valamit,a relevánsabb találatokat,és a végén megnézem jobban,nem egy lapon kattingatok előre-vissza...
Főleg azóta,hogy olyan remek a fész,hogy frissít,és megváltozik minden back-ra a lap,upolják az aprókat...
Bár mostmár nem is játszom fészen,nomeg gonoszul ott virít a cseten,hogy épp játszom,és nem esik jól,ha ismerősök jönnek azzal,miért nem vagyok képes AZONNAL válaszolni,dedós játék :DDD .A modern világ...én még tudtam,milyen volt levelezni,és minden interakció csak találkozással...
Soknak persze amúgyse vágnám a képébe,hogy B+ ha a tököm vakarnám csak,akkorse érdekel a hülyeséged most/gúgli első találatot is én linkeljek neked he?' :DDD
Más accon meg elvileg nem is lehet 1 böngészőben ketten lenni,mert ha valamelyik lapon átloginolsz,kiesel mindegyiken...
Egyébként reális,nem kötelező több gépet tartani,és lehet olyan,hogy 2 böngiben 2 külömböző acc,mert pl.a gyerkőc gépezik,de te is csekkolnád a dolgaid.Játék az így pengeél...ott mindenképp kerülendő az 1 gépen 2 accról egyszerre játék,főleg olyan játékoknál,ahol ez főacc segítés,pl.másodacc szomszéd,akárki,avagy bármi előnyt hoz...Az szintén határeset,ha az ember fenntart egy smurfaccot csak játszani,játékokban résztvenni,stb...BÁR pl.a PH-n is tilos LENNE a multiacc,mégis csupa újonc bizniszel az apróban,mert ugye a nagy öregeknek van annyi eszük,hogy nem adják ki magukat IRL... :U félig érthető is.Mint ahogy a fészen se veri az ember nagydobra,hogy játszik,nyereményjátékokon indul,stb...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16923) Quasi_modo válasza #27441408 (#16921) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem megteheted. Én is szoktam több ablakot nyitni. Még sosem volt belőle probléma.

valami

(#16924) flash- válasza BandiHUN (#16919) üzenetére


flash-
veterán

érdekes dolgokat csinál..

én azt vettem észre hogy bizonyos arányban random módra mutatja a kezdőlapon mások által lájkolt, megosztott dolgokat.

megnyitom a kezdőlapot aztán legörgetem, elolvasgatom az elmúlt néhány óra történéseit, aztán lefrissitem(tehát megint rámegyek felül a menüsorban arra hogy kezdőlap) és sok esetben olyan megosztást, lájkot kis kihoz, amit előtte nem pedig a megosztás idejéből látható hogy nem az eltelt pár percben osztotta meg az illető hanem mondjuk több órája..

meg nem is feltétlen idősorrendben teszi ki mások megosztásait...
(két alapértelmezett kategóriában lévő ismerősnél például.)

ezt ti nem vettétek észre?

ez egy jó példa:
[kép]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16925) BandiHUN válasza flash- (#16924) üzenetére


BandiHUN
veterán

Erre lenne elméletileg,ha működne ez a szar,hogy bal oldalon a menüsávban felül a Hírfolyam mellett jobbra van egy kis lefelé mutató nyíl,ott átváltod a Legfontosabb események-ről a Legfrissebbek-re...
...ami megintcsak bugos nálam ebben a szarban,mert míg a legfontosabbak-ban megjelenik vagy 30 dolog mondjuk 2 napos intervallumra keverve,átrakva megjelenít ötöt,alul vár a ha többet akarsz látni,vegyél fel új ismerősöket köcsögség,és az 5ből is a legalsó 2 napos. :W De valaha működött.
Egyébként meglepő,de telóról sokkal jobb a hírfolyam,valahol eldugva ott is át lehet állítani,ott még nem ütköztem ebbe a darabszám-korlátba,igaz nem tudom,hogy pl.az asztalit befolyásolja-e nekem,hogy én Face-bétatesztelő vagyok...de ez már elég régóta ilyen sz@r...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16926) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Mindenki nyugodjon meg, és a társalgás kulturált hangnemben folytatódjon tovább!

LorenzoHUN:
Semmi szükség több jelzőre, értjük, hogy dühös vagy. ;)

(#16927) #27441408 válasza BandiHUN (#16922) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, én semmi exrtrát nem szeretnék csak a játékot az 1ik ablakba tenni, mert az extra sütik nélkül nem megy, de uncsi minden indításnál a böngészőt állítgatni.

Quasi_modoköszi

flash- Ezt én már rég megszoktam.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#16928) #27441408


#27441408
törölt tag

Ott baloldalt az alkalmazásoknál mi az a moments-es baromság? Nekem ott van zárójelbe pl egy kettes szám.

Azt látom,hogy valami fénykép gyűjtő....

(#16929) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Messenger.com-on hogy lehet a küldött videók automatikus lejátszását kikapcsolni?

(#16930) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Hol tudom beállítani, hogy csak ismerősök írhassanak nekem üzenetet ?

This is the way

(#16931) csako válasza RaZroX (#16930) üzenetére


csako
veterán

(#16929) FoxiestFox & (#16930) RaZroX
Nem lehet ilyet beállítani.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16932) #27441408


#27441408
törölt tag

Én már megkaptam a saját évi videómat a facebooktól, nekem tetszett szerintem ez 1 kedves gesztus tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#16933) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Filmeket már nem lehet értékelni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16934) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Meg lehet nézni valahol, hogy kik azok akik követik a profilomat?

(#16935) enginev3.0 válasza RAiN91 (#16934) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adatlapod, ismerősök, továbbiak, követők

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16936) RAiN91 válasza enginev3.0 (#16935) üzenetére


RAiN91
őstag

Ott nincsen semmi, akkor az összes ismerősöm kikapcsolta a követésemet? Gondolom, hogy nem így van azért. Vagy amit írtál, az csak az idegenekre vonatkozik?

Én úgy értem, hogy az ismerőseim közül meg lehet-e nézni a követőket.

(#16937) FoxiestFox válasza RAiN91 (#16936) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt nem lehet. Ez a lényege. Én pl mindenkiről le vagyok iratkozva, csak a számomra releváns zenei-művészeti-tudományos cuccokat látom. Biztos sok lélek megsérülne, hogy krvára nem kíváncsi az ember rájuk. :D

(#16938) enginev3.0 válasza RAiN91 (#16936) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, hogy ki követi az adatlapod? Nem, azt szerintem nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16939) RAiN91 válasza FoxiestFox (#16937) üzenetére


RAiN91
őstag

Oké, köszönöm a válaszokat.

Én is ilyen okból kérdezem, mert a 90% le van állítva nálam is, és kíváncsi voltam, hogy ez mennyire nyilvános.

(#16940) buci30


buci30
addikt

Hogy lehet azt beállítani ami egyik ismerősömnek van hogy ha a Facebook böngészi akár alkalmazás vagy böngészőből akkor a messenger úgy mutatja mint amikor utoljára azt nyitotta meg azóta nem volt elérhető.

Tehát :
Messenger írt üzenetet 2h-ja
Azóta többször volt facebook app-on is meg böngészőn keresztül is már fent Facebook de a messenger-be nézem azt lattom amikor ott volt csak azaz 2h-ja.

Amint belép a messengerbe akár külön programbol vagy böngészőből akkor azt jelzi is.

De eddig és nálam is ha csak böngésztem is a messenger azt jelezte elérhető vagyok.

Letoroltuk újra tettük de nem jó :)

Ez valami beállítás vagy megint egy újítás lesz csak még nem mindenkinek van!!??

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#16941) flash-


flash-
veterán

Udv
Az erdekelne hogy ha regisztralok tinderre akkor a facebook ismeroseimnek ez lathato lesz? Negjelenik a profilomon vagy barmi mas modon?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16942) ginola


ginola
addikt

Sziasztok
Hogyan tudok privát üzenetben kapott tartalmat jelenteni?

(#16943) krizmo_ válasza ginola (#16942) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Menj be az üzenetbe, amit jelenteni szeretnél:

[ Szerkesztve ]

(#16944) szami777


szami777
addikt

Hali, ha kiemelek fotókat az adatlapomon, akkor azt kiposztolja az üzenőfalamra, hogy mondjuk én kiemeltem képeket, vagy nem történik semmi, szimplán csak azok a képek látszódnak az adatlapomon?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16945) krizmo_ válasza szami777 (#16944) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem fognak megjelenni a hírfolyamban, csak az adatlapodon lesznek kint, a láthatóságuk nyilvános lesz.

(#16946) szami777 válasza krizmo_ (#16945) üzenetére


szami777
addikt

Szuper, köszönöm a választ. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16947) Laca1212 válasza flash- (#16941) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem!

(#16948) RAZR_v3 válasza mikk2000 (#16866) üzenetére


RAZR_v3
tag

Nálam is ugyanez a helyzet. :(
Most már vagy mindenki látja, hogy online vagyok chaten, vagy senki sem. Remek feature, a végletekig butítják az egészet lassan.

[ Szerkesztve ]

(#16949) btz


btz
addikt

Nem lehet feltölteni a gyerek mikulás műsorát, mert a Facebook szerint minden a Sony Pictures tulajdona(?) 😂 Aztán még büntet is azzal, hogy napokig letiltja a videófeltöltési funkciót.
Eközben a roszlányok-os csoportban prostulók és hátsójukat mutogató férfiak teljesen rendben vannak. Ironikus dolog.

ⓑⓣⓩ

(#16950) csako válasza btz (#16949) üzenetére


csako
veterán

Valószínű a műsorban használt zene jogvédett.
Vagy mivel "Pictures", nem megy a háttérben vagy valahol véletlen valamilyen film vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.