Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) #27441408 válasza krizmo_ (#15750) üzenetére


#27441408
törölt tag

Zynga poker facebookon, :)

De gondolkodom rajta, hogy megnézem azt a játékra való bigyót amit ott oldalt hirdet a facebook, csak senki nem válaszolt arra a kérdésemre, hogy biztonságos e, letölthetem e megadhatom e neki a jelszót stb.

[ Szerkesztve ]

(#15752) krizmo_ válasza #27441408 (#15751) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Én személy szerint nem bízom ezekben az alkalmazásokban... Nem élek velük...

(#15753) #27441408 válasza krizmo_ (#15752) üzenetére


#27441408
törölt tag

Miért? A nagyobb nevűekkel rengetegen játszanak, nem hinném, hogy a zynga és egyéb nagyok csúnya dolgokat tennének ők ebből élnek, hogy játszanak az emberek a játékaikkal.

(#15754) krizmo_ válasza #27441408 (#15753) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Amiért telefonon sem használom a facebookot... biztonsági okai vannak...

(#15755) #27441408 válasza krizmo_ (#15754) üzenetére


#27441408
törölt tag

PL mik? telefonon az app nekem is tiltott, csak a cset van.

(#15756) sutszi válasza #27441408 (#15755) üzenetére


sutszi
veterán

Nézegetted már a telefonodon az alkalmazások jogosultságbeállításait? Végigolvastad telepítés előtt mihez fér hozzá az adott app? Nem kell ahhoz tudatos adatgyűjtés, elég egy szoftveres bug, hogy kikerüljön olyasmi amit nem szeretnél... És nem kell rögtön a home sex tape-re gondolni... Persze ezután jönnek a reklámcélból gyűjtött adatok. Kapcsolati hálókat tudnak felépíteni a telefonkönyved alapján, amihez telefon e-mail is van...aztán majd szépen ajánlja neked facebook-on is, ha éppen nem ismerősöd még... illetve lehetséges közös ismerősöket próbál meg ajánlgatni ilyen adatok alapján. Lokáció, érdeklődési kör...stb. Az, hogy a gépen böngészgetek, aztán a facebook ajánlgat az egyes előzményeim alapján...az minimum zavaró, és megkérdőjelezhető az indokoltsága. De lehetne még folytatni a sort, hogy miért problémás. És még csak meg sem közelítettük a paranoia határát. Ez csak pár alap a valóságból...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15757) #27441408 válasza sutszi (#15756) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem amit itt előadtál az paranoia,,,,, minek akkor neked okos telefon ha semmitse használsz rajta???? És igen elolvasom, hogy mihez fér hozzá 1 app, de úgy vagyok vele, hogy ha ennyire paranoiás lennék akkor lehet ám venni buta olcsó mobilt, telefonálni lehet vele aztán kész, ha meg van 1 okosom akkor igenis használom is, főleg játszani, mindenféle neve nincs app-okat nem telepítek,megnézem, hogy a gyártócég normálisnak tűnik e stb stb és alapelvem, hogy ne tudjon 1 játék telefonálni vagy sms-elni, és kb ennyi, ha valami tetszik használom, megbízom annyira az adott cégben, hogy vigyáz a hozzákerült adatokra, eszköz azonosító, telefonszám satöbbi mint írtam, csak normális neves gyártó termékeit teszem fel neveket nem írok szerintem reklám lenne, én még nem vettem észre, hogy idegeneket ajánlgat a facebook, csak az ismerős listám alapján,szóval szerintem kissé paranoiásak amit írtál, főleg annak tudatában, hogy a google már rég tud rólad mindent.

[ Szerkesztve ]

(#15758) #27441408 válasza sutszi (#15756) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egyébként pont itt a prohardveren másik két topikban írták is, ha annyira parázok lehet is eladni az okos telefonomat és venni 1 butát, vagy pedig ésszel telepítsek alkalmazásokat, és a túlzott paranoiát fejezzem be,,,, szóval nem értem még mindig, hogy krizmo_ miért írta amit írt.

[ Szerkesztve ]

(#15759) Laca1212 válasza sutszi (#15756) üzenetére


Laca1212
őstag

De...ez pont már paranoia.

(#15760) sutszi


sutszi
veterán

silver star & Laca1212 Azt hiszem a szövegértés nehezen megy nektek. Mivel facebook topikban vagyunk feltételeztem, hogy általánosan és facebookra vonatkozóan is meg tudjátok érteni a lehetséges kockázatokat.
Az a ti szegénységi bizonyítványotok és szánalmas, hogy szerintetek az okostelefon arról szól, hogy ész nélkül telepítek mindent, és ha facebook nincs rajta akkor nem is nekem való az okostelefon...
Érdekes, hogy az e-mail, a böngészés, és az egyéb kommunikáció az már jelentéktelen a facebook mellett... (Nem lepődöm meg nagyon egyébként. Manapság egyre többször nyilvánulnak meg az emberek úgy, hogy facebbok = internet)

Mivel egyikőtök sem olvas IT-s security témában ezért nem várom el, hogy megértsétek. Meggyőzni sem próbállak titeket, mert elve elzárkóztok...

De azért itt hagyok egy részletet a Facebook messenger hozzáféréseiből egy részletet(de az egész lista megérne egy misét):
Telefon
-telefonállapot és azonosító olvasása
-hívásnapló beolvasása
-telefonszámok közvetlen hívása
-kimenő hívások átirányítása

Ha szerintetek ez rendben van, az a ti döntésetek. De van aki nem "next, next...finish" módon telepít hanem olvas is.

De ha ez nem volt elég érv nektek akkor kb semmi sem lesz az... Szóval én ezt a témát itt be is fejeztem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15761) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali, 3 szor elrontottam a jelszavam, mire a facebook kiküldött 1 kódot, és hogy átálíthatom a jelszavam (valami facebook mailes címről, jött, de maga a face felülete is ki írta, hogy küldtek mailt, viszont negyedszerre sikerült jól beírnom és be is engedett a facebook, úgyhogy a kiküldött mailt "felhasználatlanul" töröltem.

Ez normális így, hogy 3 próba után a facebook ezt teszi? sose volt még ilyenem,ezért kérdem! Ebből nekem lehet bajom, esetleg zárolhatják a fiókot, vaagy ha sikerült bejutnom, akkor sikerült és minden ok? Bocsi, ha butát kérdeztem de nekem még nem volt ilyen sose és kicsit megijedtem, hogy mi lesz.

Illetve ha beállítok 1 másik jelszót, arra ugye a facebook nem ugrik rá?

köszi a segítséget!

sutszi lazits és ne minősítgessél másokat, a messenger nekem kell és kész, lényegében az miatt van okos telóm, hogy ne csak a gépen tudjak a cseten lenni, és senki nem hülye, képzeld mindannyiunk tud olvasni, de én szerintem a facebook elég nagy cég ahhoz, hogy ne akarja magát lejáratni azzal, hogy a programja pénzdíjas hívásokat sms-eket indítson..... a többi általad beírt rész meg hidegen hagy, nekem szükséges ez a program és pont, megvan a haszna ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#15762) MadGame


MadGame
senior tag

Ha megadom az eddigi tanulmányaimat, munkahelyeimet, adatokat, stb., azt hol tudom beállítani, hogy az adatlapomon a rövid áttekintésben ne írja ki őket, csak akkor, ha a névjegyemre kattintanak? Bnőmnél így van, viszont nálam minden egyes szart kiír...

[ Szerkesztve ]

(#15763) MadGame válasza MadGame (#15762) üzenetére


MadGame
senior tag

Sorry, megtaláltam… (lejárt a szerk.idő)

(#15764) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hol lehetne azt megnézni, hogy kiket jelöltem ismerősnek? (S nem igazoltak még vissza ugye.)

(#15765) krizmo_ válasza -secret- (#15764) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A küldött jelölések megtekintése

Szerk.:
#15766 -secret-
Nagyon szívesen! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15766) -secret- válasza krizmo_ (#15765) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi! :R

(#15767) #27441408 válasza krizmo_ (#15765) üzenetére


#27441408
törölt tag

Több éves vissza igazolatlan jelöléseket találtam, :DDD :C . (erről a menüről nem tudtam én se)

[ Szerkesztve ]

(#15768) Criminal017


Criminal017
őstag

Újdonság rovatunk mai adása: nekem megújultak a facebook teljes oldalán az ikonok. :)

(#15769) krizmo_ válasza Criminal017 (#15768) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nálam már kb. 1 hónapja ilyenek az ikonok.

(#15770) Criminal017 válasza krizmo_ (#15769) üzenetére


Criminal017
őstag

Most én maradtam le. :((( :B

(#15771) #27441408 válasza Criminal017 (#15768) üzenetére


#27441408
törölt tag

Már jó pár napja észre vettem, talán 1 hete is.

[ Szerkesztve ]

(#15772) Vater


Vater
csendes tag

Szakertok, letezik ez "On this day" szolgaltatas az Apps-on belul (sajnos nem a magyar megfelelojet, olyan mint a Timehop volt anno) ami megmutatna hogy mit csinaltunk 1, 3, 5 even belul ezen a napon (post, like stb). De en egy tegnap elottit szeretnek visszanezni (3 eves baratsag kepei villantak be) es tovabbkuldeni a kisfilmet.

Kerdes: hol tudom, egyaltalan letezik-e a visszanezes ami nem csak a mai napot nezi? Telefonom nincs, desktoprol hasznalom

(#15773) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Miért van az hogy ha Messengerben mobilról küldök egy képet, random állítgatja a felbontást és a minőséget? Egy, a kamerával készített képet lebutított 270x480-ra! Egy másik ismerősömek ugyanez a kép elküldve 540x960. Mindkét esetleg 4G alatt, pár perc eltéréssel.

Egy 13 megapixeles kép a forrás.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15774) enginev3.0 válasza Motion_Blur (#15773) üzenetére


enginev3.0
félisten

Minden képet 2mpixelre butít, és mikor letoltod üzenetből vagy fb - ről akkor van hogy nagyon miniatűrben tölti le, azt nem tudom pontosan miért

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15775) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Van már arra lehetőség hogy kb 3 hónapja törölt beszélgetést visszaállitsak? Vagy lehet írni vhová ilyen ügyben a facebook vmelyik csoportjának? Előre is köszönöm a választ.

(#15776) enginev3.0 válasza Dinasti (#15775) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha a másik fél nem törölte akkor elvileg archívumban benne van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15777) Dinasti válasza enginev3.0 (#15776) üzenetére


Dinasti
senior tag

Sajnos ott nem találtam meg. Akkor tárgytalan. Azért köszönöm! :R

(#15778) enginev3.0 válasza Dinasti (#15777) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mármint lementetted a profilod és ott kerested?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15779) Dinasti válasza enginev3.0 (#15778) üzenetére


Dinasti
senior tag

Igen. Azt az archiválás funkciót használtam jött a mail töltöttem minden ott volt kivéve a törölt beszélgetés.

(#15780) mikk2000


mikk2000
őstag

Sziasztok!

Van arra valami mód hogy egy csoportban, aminek (már) nem vagyok tagja, az ott megjelent velem kapcsolatos hazugsággal kapcsolatban egy posztban az álláspontomat megírhassam? Hirtelen nem találtam hogy lehetne ilyen kérést az fb-hez eljuttatni, a csoport jelentésénél ilyen lehetőség nincs. Nem akarok ismerőst megkérni, hogy írja meg a véleményemet az ő neve alatt. Az csoport adminnal nem mennék sokra, mivel az ő tollából jelent meg a hazugság, amivel indokolta egyébként a kitevésemet. Viszont jó lenne ha a többiek látnák, mi az igazság. :)

[ Szerkesztve ]

(#15781) #27441408 válasza mikk2000 (#15780) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem ezt nem lehet.

(#15782) DVlad


DVlad
őstag

Üdv!
Tudnátok mondani valamit erre? Du. még simán raktam fel képet (hozzászólásba) úgy, hogy f.k.gép ikon, sd kártya, kiválaszt. Este már az jelenik meg, hogy "képtár", és abban random van minden (prntscreen, messenger, fotó, háttér, stb.), de nem az sd-re mentett képek, videók. Gondoltam, akkor frissítem a fb-ot, de az sem változtatott rajta.
Ötlet?
Előre is köszönet!

(#15783) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy mi van akkor, ha egyes ismerőseimet a későbbi posztjaim, megosztásaim szempontjából a kivételek közé teszek, de van mondjuk egy-két közös ismerősünk, aki lájkolja vagy kommentálja a posztot, feltöltött tartalmat. Akkor így a "tiltott" személy is látni fogja az előle elrejtett bejegyzéseket, feltöltéseket, posztokat?

(#15784) BandiHUN válasza D-Phrag (#15783) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elméletileg a tartalom számít prioritásnak,legalábbis tapasztalat alapján pl.én valakinél tiltva vagyok,de egy ismerősöm lájkolja a bejegyzését,akit követek,akkor arról nem kapok értesítést.Mint ahogy ha az ismerősömnél ír posztot az illető valamije alá,az sem látszik nálam.Vagyis elméletileg az ismerősi prioritás nem kerülhető meg tartalommal,trükkel se látod,amire nem vagy jogosult/ha te nem akarsz valakinek valamit mutatni,az sehogy sem fog belefutni

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15785) D-Phrag válasza BandiHUN (#15784) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Köszönöm a választ. Végülis erre gondolok. Semmi értelme nem lenne a tiltásnak ha egyéb módon az érintett illető mégis látná a tartalmakat.. Ez alól kivétel, ha a való életben kap információt olyan dologról, ami a FB-on is fent van.. :)
De mi van akkor ha engem jelölnek meg egy tartalomban és mondjuk a megosztó ismerőse az én tiltott ismerősöm, én pedig az idővonalamon jóváhagyás alapján jelenítem meg, tehát elvileg az érintett ismerős nem láthatná. Akkor alapvetően láthatja, de amennyibe az én profilomat nézi meg, akkor mégse talál rá.. Vagy ez így túlmisztifikált? :D

(#15786) BandiHUN válasza D-Phrag (#15785) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ne elmélkedj ezen annyit szerintem.Aki nem láthat,nem is fog trükkel sem.Azt mondjuk nem mondom biztosra,hogy ha egy postban meg vagy jelölve,az a post nem látszik komplett,ha valakinél tiltás van,de minimum az,hogy nem kattintható a jelölés,éppúgy ha valaki tilt,azt te se tudod se fényképről,se régi csetről,se keresővel,sehogy előbányászni.Nem kell a paranoia,nyugi.
Amúgy meg a legjobb csak annyit élni,mondani magadról a fészen is,amennyit amúgyis megtennél/mondanál baráti körben,és nem lesz para.Nomeg nem felvenni minden marhát/kategorizálni,közelebbi,távolabbi ismerősök,akivel meg nem bírsz,az del.Egyszerű az élet.A fész se más.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15787) BandiHUN válasza mikk2000 (#15780) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elfelejtheted.Maximum írsz privátot valakinek,aki ismid onnan,és egyetért veled,hogy tegye ki valahová,amit gondolsz.A másik,hogy lezongorázod az adminnal privátban,vele van bajod...
Ha meg kiegyeztek,majd kéred,hogy törölje,ami rólad szól,de kicsi esély.Övé a csoport,te júzer vagy,valamiben nem játszottál szabályszerűen.Ha meg csak félreértés,vagy megbeszéled,vagy amúgy sincs ott keresnivalód.Írogatással meg ne törődj,vagy megvédenek a tagok,vagy nem...de ígyis-úgyis minden csoda 3 napig tart.Valamiért nem kellettél és kész.Offline se mész olyan csapatba,ahol a hangadó pikkel rád,mégha a többiek között van szimpi,akkor se.És offline se kérnének a magyarázatodból,ha elküldenének a halálf...ára.Ott is megkeresne a csoportból,akit érdekel maximum.
Ha innen kiraknak,ide se jöhetsz fel magyarázkodni "legálisan".Arról nem is beszélve,hogy admin azért van,mert ő navigálja a csoportot,és vagy elfogadod,mi van,vagy pápá,még az is kellene,ha visszajárhatna mindenki.Vélemény meg olyan,mint a s..lyuk,mindenkinek van,mégse érdekel a másiké.Kivétel persze erősíti :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15788) mikk2000 válasza BandiHUN (#15787) üzenetére


mikk2000
őstag

Szia, kösz hogy leírtad, hogy szerinted erre nincs lehetőség. Akkor marad a jogi út, ha olyan lábbal kelek fel.

A többi eszmefuttatást is kösz, a helyzet az hogy nem vagyok kezdő, én is üzemeltettem már fórumokat, ráadásul rendeseket, nem ilyen kétkattintással létrehozható face egyszerűséget, szóval tudom mi a dörgés általában, de persze ezt nem tudhattad, de azért kösz!

(#15789) mikk2000


mikk2000
őstag

Na ha már itt vagyok, más kérdés. A messenger PC-s verzióját használom sokszor (legújabb, 1.4.3), mivel gyorsabbnak tűnik mintha böngészőből használnám. Bal oldalt vannak az emberek. Ha elküldök valamit, akkor olvasható az hogy "Te: bla bla bla". Néha meg csak ennyi látszik hogy "Te: " és semmi szöveg, pedig a szöveg elküldésre került. Ilyenkor mi van?

(#15790) Kube válasza mikk2000 (#15789) üzenetére


Kube
senior tag

Én nem ismerem a pc verziót, de gondolom azon is dolgoznak. Lehet hogy nem mindegy mivel kezdődik a komment sem, szóval bármi lehet. Van egy tippem, hogy egyszerűen ilyen a program. Esetleg, ha nem szeretsz facebookon beszélgetni, akkor van a messengernek egy külön online felülete is. Én ezt használom és elég jó, próbáld ki ezt is, hátha bejön és nincsenek az adott problémák (legalábbis én nem tapasztaltam).

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#15791) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok! Egy családi ismerősnek elküldtem 1 játék url-ét amivel játszottam,1 puzzle játék, a meghívót nem kapta meg, és fogtam és betettem az éppen nálam megnyitott játéknak a linkjét az emberke csetjébe. LÉTEZIK AZ HOGY AZ ÉN JÁTÉKOMAT JÁTSZOTTA Ő IS??? És ha igen, akkor lehet e ebből baj? Állítólag már sikerült lenulláznia a játékot és neki már az elejétől megy, szóval a kérdés lehet ebből komolyabb gond, akár fiók zár satöbbi>... vagy semmi baj nem lesz? Családon belül van tehát 1 ipé címről csak másik gépről.

(#15792) csako válasza #27441408 (#15791) üzenetére


csako
veterán

Nem létezik... ha nem te vagy ott bejelentkezve azon a gépen, akkor nem a te játékod játszotta.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15793) #27441408 válasza csako (#15792) üzenetére


#27441408
törölt tag

Pedig állította és valóban annyi kuulcs satöbbije volt mint nekem.. ezt megnéztük ... de ez szerintem is lehetetlen küldetem már át így játék linket , és másnak mindig úgy nyílt meg az adott játék, hogy előről indult ha ő nem játszotta . ..... akkor mindenképpen nyugodt lehetek nem lesz ebből semmi gond a facebook felől?

[ Szerkesztve ]

(#15794) mikk2000 válasza Kube (#15790) üzenetére


mikk2000
őstag

Kösz, de ha van natív alkalmazás, ami nem igényel böngészőt, akkor az gyengébb gépen is valószínű jobban megy majd, mind a böngészős változat, de ettől függetlenül kösz az infót, rá fogok nézni.

Észrevettem amúgy egy másik érdekességet is ezzel a PC-s messengerrel kapcsolatban ami meglehetősen kellemetlen, ha nyomok egy jobb egérgomb / reload-ot, akkor az összes beszélgetésre olyan időbélyeg kerül, mint a másik látta volna.

Azt nem értem (mivel én is írtam már programot) hogy ha egy világot behálózó alkalmazás amit milliók használnak, hogy küzdhet ilyen alapvető hibákkal?

[ Szerkesztve ]

(#15795) tylerddd


tylerddd
veterán

Élő videót hogyan lehet PC-n leállítani?! Akárhova kattintok semmi, egyedül a hangerőszabályzó van ott, semmi más.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15796) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok
Ha valaki tudott már a facebook suppal értekezni értelmes módon két levélváltás erejére küldje már el nekem a mailcímet amin diskuráltak

Vagy Mondjatok értelmes ötletet hogy a korságban lehetne frissíteni az oldal jobb oldali menürendszerét azaz a kedvencek listát hogy bekerüljön az általam elkészített baráti csoport vagy oldal egyveleg.
Mindig azt írja ki hogy nincs elég hely a kedvencek menümben.pedig ár egy rakás oldal és embercsoportot kitöröltem
Van e valami script rá vagy egyéb okoskodás?geacemonkey alá pl?

VAN ERRE VALAMI MEGOLDÁS
Köszi a válaszokat:)

(#15797) csako válasza #27441408 (#15793) üzenetére


csako
veterán

Nem lesz gond ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15798) #27441408 válasza csako (#15797) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi.... már levert a víz... de akkor nem aggódom :)

[ Szerkesztve ]

(#15799) mikk2000 válasza Robokutya (#15796) üzenetére


mikk2000
őstag

Én csak egy kérdés miatt vagyok itt, de látatlanban azt tudom mondani neked, hogy a facebook egy online rendszer, tehát a beállítások és adatok szerveren tárolódnak, ahhoz te mindenféle scripttel nem fogsz hozzáférni.

Viszont pont azokból amiket írtál azt tudom javasolni neked, hogy tegyél fel egy portable változatú böngészőt (ami azt jelenti hogy teljesen tiszta és érintetlen), és próbáld ki úgy, mert lehet hogy a mostani böngésződön tucatszám futnak olyan folyamatok ha már a monkeyt emlegeted, amik a facebook normális működését megzavarják.

(#15800) Robokutya válasza mikk2000 (#15799) üzenetére


Robokutya
senior tag

van chrome mellette és az nincs teleszemetelve, de ott is ugyan ez a bibi
ha meg központi a tárolás akkor meg mért nem frissül ez a része az oldalnak ha már totál kitakarítom a kedvencek oldalt már nincs benne saját csoport se akkor mért nem tudok újat kreálni?

tényleg kéne beszélnem egy főmuftival mailben.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.