Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Surda-


Surda-
őstag

Valahol le lehet tiltani,hogy az ismerőseim lássak mit likeoltam, kivel lettem ismerős stb?
Ugye jobboldalt van egy oszlop, ott látom ki mit csinált az ismerőseim közül.
Na ,azt szeretném,ha ezt nem látnák rólam...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13002) krizmo_ válasza Surda- (#13001) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ami nyilvános és úgy like-olod azt nem lehet letiltani, látni fogják az ismerőseid.

Szerk,:
És ez mindenre érvényes, ami nyilvános, nem csak a like-okra.

[ Szerkesztve ]

(#13003) Surda- válasza krizmo_ (#13002) üzenetére


Surda-
őstag

Fasza :( :W
:R

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13004) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Olyan után érdeklődnék, hogy a Facebookról teljes albumot egyben letölteni hogyan lehet?
Köszönöm!

(#13005) enginev3.0 válasza bluobluo75 (#13004) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudsz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13006) Edi77 válasza enginev3.0 (#13005) üzenetére


Edi77
őstag

FB appban van tevékenységnapló lehetőség? (nekem nincs FB a telón és ismerős kérdi, mert nem találta)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13007) enginev3.0 válasza Edi77 (#13006) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen van activity log, a saját profiljánál ugyan úgy

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13008) Edi77 válasza enginev3.0 (#13007) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13009) aram01


aram01
nagyúr

srácok az miért lehet hogy a face-t csak félig tölti be? aztán szétkapcsol? most kezdte kb 1 órája, előtte működött rendesen. (w8.1 króm) más oldalak bejönnek. Telefonról próbálva egyből belép.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13010) enginev3.0 válasza aram01 (#13009) üzenetére


enginev3.0
félisten

Várni kell és magától jó lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13011) Edi77 válasza aram01 (#13009) üzenetére


Edi77
őstag

Biztos megint vmit hegesztenek az oldalon...meg kell szokni sajnos.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13012) tylerddd


tylerddd
veterán

A héten egyik nap 5 ismerősömnek volt születésnapja. A szánalmas az, h egy és ugyanaz az ember volt. Ezeket a FB nem tudja szűrni valahogy?! Olyat már hallottam, h valaki olyan szinten nem tudott jelszóemlékeztetőt kérni, h új profilt kellett létrehoznia, de ez többet használ egyszerre, ugyanazon a néven. :C

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13013) fradi81


fradi81
veterán

csináltam egy fb accountot, amikor bejelölnék rajta egy ismerőst ezt írja ki: "Sajnáljuk, ezt a kérést jelenleg nem tudjuk feldolgozni. Kérjük, próbáld meg újra."
Ennek mi lehet az oka?

moto g72, Ninebot d28e

(#13014) jilian


jilian
addikt

Helló!

A sogornőmnek már jópárszor mondtam, hogy ne tegyen fel a lànyomról képeket....

Hogyan tudom a képeket a "tudta" nélkül leszedetni?
Mert gondolom a jelentéssel nem sokra megyek.
(legszivesebben valahogy megkaparintanám a jelszavát)

(#13015) enginev3.0 válasza jilian (#13014) üzenetére


enginev3.0
félisten

A jelentést elég komolyan veszik, és törlik, de erről ő is kap értesítést

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13016) jilian válasza enginev3.0 (#13015) üzenetére


jilian
addikt

Tehát ha jelentem, törlik mindenféleképpen, de ő kap egy értesítést, hogy ki miatt törölték?
Az fb-n belül, vagy e-mailben?

:R

(#13017) enginev3.0 válasza jilian (#13016) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fb-n belül ha jól tudom, de talán emailben is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13018) rokendrol


rokendrol
senior tag

Sziasztok,nekem van egy csoportom a FB. Miért nem tudom bemásolni az előre elkészített üdvölő sablonos szövegemet,akiket elfogadók a csoportba. Csak úgy tudom megtenni,hogy állandóan be kel gépelnem. Élég hosszadalmas mert 4 mondatból áll. Van olyan,hogy 1 nap többen kérik a felvételt és ez hosszadalmas,,,,Van e valami megoldás????

(#13019) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Jóváhány embert szeretnék korlátozni, hogy semmit ne láthassanak az oldalamon, de teljesen letiltani nem akarom őket, erre van egy beállítás itt: beállítások/adatvédelem/ki láthatja a dolgaimat/egyéni/nekik nem látható

Viszont egy csomó embert nem talál meg, máshol nincsenek letiltva illetve először letiltottam őket, de onnan kiszedetem már őket

Hogy lehet akkor letiltani embereket? Hozzak létre valami csoportot vagy mi?

Előre is köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#13020) krizmo_ válasza jilian (#13016) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha jelented nem biztos, hogy leszedik a képet, először elbírálják, aztán kiértesítenek téged, hogy, hogy döntöttek. A jelentett fél nem fogja megtudni, hogy te jelentettes személy szerint.

[ Szerkesztve ]

(#13021) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Hogyan kell a saját Facebook profil oldalamnak olyan url címet igényelni, amit ha elküldök bárkinek, akkor ha megnyitják jelenjen meg a profiloldalam ?
Akkor is jelenjen meg, ha be vannak lépve a böngészőbe Facebook-on, meg akkor is ha nem.

Olyasmiket láttam másoktól, hogy a Facebook.com/IDE_SAJAT_NEV

köszi szépen

(#13022) krizmo_ válasza Orionk (#13021) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Azt nem kell igényelni alapból megvan neked is, ha belépsz csak kattints rá a nevedre a jobb sarokban, így elvisz az idővonaladra, és a címsorban megjelenik a link, amit szeretnél.

(#13023) csako válasza Orionk (#13021) üzenetére


csako
veterán

De, ha nem tetszik, ami alapból van, akkor a beállításokban, a felhasználónév sornál megváltoztathatod, egyszer.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13024) repvez


repvez
addikt

Valaki nézte már, hogy álitolag mátol elérhető a hang és video alapu hivás a facebook masenger alól .Ha tesztrelte akkor nézte már azt , hogy menyniaz adatforgalma? Lehet alternativája a sima előfizetésnek, ugy értem, hogy mondjuk egy 200mb os adat csomaggal lehet annyit beszélni mint mostani csomaggal mondjuk egy fél órát havonta?

Mennyi sávszélt igényel? Elég az edge vagy 3g és feletti gyorsaság kell?

(#13025) cigam


cigam
félisten

Megjelent az idővonalamon egy bejegyzés, amit nemtudok eltüntetni:

Ezt nem is értem, hiszen, pont az a bajom, hogy látom!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13026) enginev3.0 válasza cigam (#13025) üzenetére


enginev3.0
félisten

Majd érzékeli a facebook hogy vírus és eltűnik magától

Telefonról sem tudod?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13027) cigam válasza enginev3.0 (#13026) üzenetére


cigam
félisten

Mobilról nem is próbáltam. De ha vírus, nem is fogom. Még a végén bekapok vmi okosságot ...
Várok, hátha eltűnik magától.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13028) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, reggel óta problemazik a messenger.
Nem küldi el az üzeneteket meg a csatolt képeket és sound clips hibát ír ki.
Androidon vagyok, az appot már reseteltem.
Mi lehet a baja? :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13029) MadGame


MadGame
senior tag

Ezt a Blackberry Smartphones App-ot hogy a fenébe lehetne kiirtani innen? Nem, nincs az alkalmazások között, csak itt. És nincs Blackberry-m sem. Rámentem az alkalmazás oldalára, letiltottam, nem követem, semmi. Rákerestem az alkalmazásra, nem is létezik ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#13030) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Ha csak az FB appot használja vki a telón messenger nélkül, akkor is kijelzi, hogy az illető mikor volt fent utoljára?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13031) fradi81 válasza Edi77 (#13030) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Ha nincs messenger telepítve akkor csak az FB főoldalt látni, a chat részt nem, szóval az kell hozzá.

moto g72, Ninebot d28e

(#13032) Edi77 válasza fradi81 (#13031) üzenetére


Edi77
őstag

Pont ez az, hogy nem kell a messenger, és az lenne a cél, hogy ne lássák, ha fent voltam/vagyok. Elsősorban pont ezért nincs sem Fb, sem messenger a telónom. Állatira idegesít ez a fícsör.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13033) fradi81 válasza Edi77 (#13032) üzenetére


fradi81
veterán

Akinek nincs messengere annál nem látom kiírva mikor lépett be.

moto g72, Ninebot d28e

(#13034) Edi77 válasza fradi81 (#13033) üzenetére


Edi77
őstag

Megnyugtató, köszönöm :) akkor sem látszik ezek szerint, ha böngészőből lépek be?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13035) rokendrol


rokendrol
senior tag

Sziasztok,nekem van egy csoportom a FB. Miért nem tudom bemásolni az előre elkészített üdvölő sablonos szövegemet,akiket elfogadók a csoportba. Csak úgy tudom megtenni,hogy állandóan be kel gépelnem. Élég hosszadalmas mert 4 mondatból áll. Van olyan,hogy 1 nap többen kérik a felvételt és ez hosszadalmas,,,,Van e valami megoldás????

(#13036) Edi77


Edi77
őstag

Pár napja van olyan nyűgje a webes felületen az FB-nek nálam, hogy nem jelzi ki az értesítéseket a földgömb jelen, de ha rákattintok, ott vannak az olvasatlanok. Másnál is van ilyen?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13037) Surda-


Surda-
őstag

Pár napja minden ismerős, minden likeolása megjelenik az idővonalamon, ami iszonyú idegesítő, ugyanis kvára nem érdekel,hogy kollégám gyerekkori barátjának a gyereke végre bilibe pisilt...
Valahogy vissza lehet csinálni a korábbi rendet? :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13039) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Facebook-on lehet úgy keresni, hogy akire keresek, annak ne jelenjek meg a "Kit ismerhetek" között? Mondták, hogy új kollégát vettek fel, és úgy megjelent a "Kit ismerhetek" között, hogy nem is kerestek rá, és közös ismerős sem volt. Gondolom ő keresett rá a másikra, ezért jelent meg. Valami "inkognitó mód" kellene, persze az is megoldás, hogy létrehozok egy üres profilt, de ha van megoldás, kihagynám.

(#13040) rokendrol


rokendrol
senior tag

Van egy csoportom FB. Ha kilép valaki azt megtudom nézni valahol,hogy ki volt?

(#13041) cigam válasza Surda- (#13037) üzenetére


cigam
félisten

A bejegyzés jobb felső sarkában ott a lehetőség:

pinnacle

Valószerűtlen, hogy a rákereséstől megjelenik. Nem lehet, hogy inkább azért került a listára, mert beállította, hogy Ő is ott dolgozik ahol Te?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13042) Surda- válasza cigam (#13041) üzenetére


Surda-
őstag

Az a baj,hogy hiába jelölöm,hogy kevesebbet lássak,csak megjelenik minden, de csak pár napja öntötte el az üzenőfalam,valami változott.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13043) pinnacle válasza cigam (#13041) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nekem is csak egy ismerősöm mondta, hogy nem érti a dolgot. Lehet, hogy tényleg a közös munkahely miatt jelent meg. Egyébként a Facebook nem úgy működik, amit az iwiw-nél is hiányoltak, ha valaki rám kattintott, azt is berakja a kit ismerhetek közé? Vagy itt csak azok vannak akikre én kattintottam, közös ismerőseink, munkahelyünk van.

[ Szerkesztve ]

(#13044) cigam válasza pinnacle (#13043) üzenetére


cigam
félisten

Kattintás is lehet, de elég lehet egy közös ismerős ( ismerős ismerőse!), azonos lakóhely, iskola (vagy IP cím!).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13045) Eliot Anders válasza Surda- (#13037) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Több hónapja nekem is ez a bajom. Sok olyan dolgot látok amit nem is akarok. :N

[ Szerkesztve ]

(#13046) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok
két kérdésem lenne:
1. ha egy ismerősöm kedvel valamit, akkor megjelenik a kezdőlapon:
[link]
ha a "Hide all from [fb oldal]", akkor eltűnnek a bejegyzések, ezt valahogy vissza lehet csinálni?

2. [link]
ha az "unfollow"-ra rákattintok, a csoport bejegyzéseit nem látom, erre is ugyanaz a kérdés: vissza lehet állítani?

Köszi előre is! :)

(#13047) pinnacle válasza cigam (#13044) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#13048) cigam válasza thiclyoon (#13046) üzenetére


cigam
félisten

Mindkettőre ugyanaz a megoldás: Rámész az oldalára, és rákattintasz a "követed" gombra. Ekkor megint megkap(hat)od a hozzászólásait.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13049) rokendrol


rokendrol
senior tag

Van egy csoportom FB. Ha kilép valaki azt megtudom nézni valahol,hogy ki volt?

(#13050) thiclyoon válasza cigam (#13048) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

az elsőnél az a gond ezzel, hogy nem akarom követni, csak ha valaki lájkolja az egyik bejegyzését az oldalnak, az legyen ott a kezdőlapon
a másodiknál meg az, hogy a csoportban nem látok követés funkciót.. :(

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.