Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) aprokaroka87 válasza #27441408 (#16700) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A történet elejéről kezdem

2016.10.26-án facebook lite-on keresztűl regisztráltunk ismerősőmnek egy facebook profilt telefonszámmal.

A mai nap folyamán megkért hogy rakjam fel neki a facebook messenger-t,viszont a gond az az volt hogy elfelejtette a jelszavát.
Mondom semmi gond kérünk újat.
Facebook lite-ban beírva a telefonszámot egyértelműen beazonositotta az adott személyt,meg is jött sms-ben a kód, majd azt begépelve meglehetett adni az új jelszót.
Elfogadja,addig minden jó.
Ám a korábban beállitott profilkép sem stimmel,a 33 ismerőséből 2 van.
Útólag megvizsgálva tulajdonképpen kiderült számomra hogy 2 profil van.
A régi is megvan és az idővonala is stimmel.

Ami érdekes hogy azzal a telefonszámmal a régi profil van aktiválva,a telefonszámra tisztán emlékszek.

A kérdés az az hogy hogy lehet az hogy a régi profilhoz használt telefonszám tulajdonképpen az új profilhoz vezet.

(#16702) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

Udv facbook szakik. Kerdesem a kovetkezo; belehet ugy allitani a facebook privacy reszet ugy higyha valakit ismerosnek jelolok es visszaigazol, akkor ne tudjon semmit nezegetni rolam, hanem azt lassa mint a nyilvanos beallitasokban? teszem azt, bejelolom, es mondjuk ejjel mikor alszik az ember visszajelol, es siman vegignezeget mindent rolam amit nem szeretnek hogy lasson.

(#16703) csako válasza rezessanyi (#16702) üzenetére


csako
veterán

Bejelöléskor egyből korlátozott listára teheted.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16704) #27441408 válasza aprokaroka87 (#16701) üzenetére


#27441408
törölt tag

Erről szerintem eleve értesíteni kéne a facebookot, de légy türelmes a szakik tudnak majd neked választ adni szerintem :) .

[ Szerkesztve ]

(#16705) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv
Mobilon a chrome,nektek is küldözget értesitést? Ezt,hogy lehet kiiaktatni? Természetesen facebookról van szó.

(#16706) Orionk


Orionk
senior tag

SZiasztok!

Egy olyan FAcebook oldalnak vagyok az adminja, ami egy Sportcsapatnak a profil oldala. Tehát nem személy profil.
Egy ilyen profillal hogyan tudok üzenetet írni egy másik oldalnak és nem személynek?

köszönöm

(#16707) kpal


kpal
veterán

Ha valaki törli a másikat akkor az a chat ablakban sem látható utána ? Vagy ha látom chaten ,de az oldala nem jön be akkor csak arról tiltott le,de továbbra is az ismerősöm ? Bár ha törölni akarnám se tudom így . :B (Vagy ezzel csak ő akadályozta meg hogy ne tudjam sose törölni őt ,ám ő lássa az oldalam, érdekes szitu ez. :D )

[ Szerkesztve ]

(#16708) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!

Meg lehet, hogy pár bizonyos ember ne lássa a bejegyzéseimet, hozzászólásaimat?

(#16709) -secret- válasza MineFox54 (#16708) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megosztásnál egyéni lehetőség, de a hozzászólásaidat így is látni fogják. Tiltás nem játszik?

(#16710) MineFox54 válasza -secret- (#16709) üzenetére


MineFox54
őstag

Természetesen játszik.
Olyankor ő nem látja a hozzászólásaimat? Az lenne a lényeg. A bejegyzés nem érdekes.
Van egy srác aki megharagudott rám, és lejárat a szakmám fórumában... Eléggé gáz. :W

(#16711) -secret- válasza MineFox54 (#16710) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az általad letiltott személyek:

-nem látják az adatlapodon közzétett dolgokat;
-nem jelölhetnek meg bejegyzésekben, hozzászólásokban vagy fényképeken;
-nem hívhatnak meg eseményekre vagy csoportokba;
-nem kezdeményezhetnek beszélgetést veled;
-nem jelölhetnek ismerősnek.

Ha valakit letiltasz, te sem tudsz például beszélgetést kezdeményezni vele, és nem tudod ismerősnek jelölni őt. Fontos tudni, hogy valakinek a letiltása nem akadályoz meg minden kommunikációt és interakciót (például az alkalmazásokban vagy a csoportokban), és csak az adott személlyel a Facebookon folytatott interakciót érinti.

(#16712) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! Véletlenül rámentem az ismerősök a közelben funkcióra a telefonon android appon. És most csak olyan funkció van, hogy szüneteltethetem. Végleges kikapcsolás nincs erre?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16713) #27441408 válasza kpal (#16707) üzenetére


#27441408
törölt tag

Pont ilyesmit kérdeztem én is pár napja! Aki régebben letiltott, benne van a cset arhívumomba, ugye néha néztem nem e esetleg meg gondolta magát és feloldott, pár napja meglepődve láttam, hogy a csetjére elvileg tudok írni, de a lapját nem engedi megnézni a rendszer.

Ez egyébként tényleg érdekes,,,,,

[ Szerkesztve ]

(#16714) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Nektek se működik számítógépen az üzenetküldő rész? :((

A lényeg lényegében lényegtelen

(#16715) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok. Honnan veszik a másabb ikonokat (pl. kamera, fagylalat, kutyagumi stb.)? Nem találom, hogyan lehet ilyen ikonokat "belőni" a posztba. Az ismerőseim nem használják. :DDD Valaki szólja el magát erről, hogy hogyan kell azt? Kösz előre is.

[ Szerkesztve ]

(#16716) #22237440 válasza #22237440 (#16715) üzenetére


#22237440
törölt tag

Na várjunk, megvan. Pfff.

(#16717) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Jobb oldalról el lehet valahogy tüntetni a javasolt oldalakat és csoportokat? A játékokat sikerült, ott legalább felajánlotta az elrejtést…

(#16718) -secret- válasza MadGame (#16717) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#16719) #27441408 válasza MadGame (#16717) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem nem. :)

(#16720) MadGame válasza -secret- (#16718) üzenetére


MadGame
senior tag

-secret-, silver star: Köszi :)

(#16721) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Manapság a hírfolyamom abból áll, hogy melyik ismerősöm mit likeolt, mihez szólt hozzá.
Na most ezeket én qrvára leszarom. Hogy lehet így testreszabni a hírfolyamot hogy ezek a non-informatív posztok eltűnjenek?

(#16722) Speccy válasza #27441408 (#16713) üzenetére


Speccy
senior tag

Egyáltalán nem oldott fel semmilyen tiltás alól, hiába tűnik úgy hogy tudnál írni neki, mégsem tudsz, próbáld csak ki.. ez megint csak egy felesleges változtatás a FB-tól, ennyi.

There is hope!

(#16723) #27441408 válasza Speccy (#16722) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, egyenlőre nem akartam nála zavarogni, gondoltam ha kioldott majd indít beszélgetést, azóta 1 informatikus barátom is azt monta sajnos valószínű,hogy nem oldott ki hanem csak 1 sima facebook hiba, azt mondta vele is megesett már hogy azt hitte kioldották a tiltást nagy buzgón ugye írt is , a csetablak szabad volt, de nem tudott írni a rendszer nem küldte el az üzenetet.

Ebbe mi a változtatás, hogy én n em látom egyértelműen,hogy tiltva vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#16724) huan


huan
őstag

A messengerben miért nem jelennek meg a matricák egyik napról a másikra?

(#16725) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Másnak is ilyen hányadék a face pl.mobilról?Frászba kerget,hogy én rohadtul nem vagyok kíváncsi se a kit ismerhetek-re,se az oldalajánlóra,de ha 1000x rányomok a kevesebb ilyet akarok látni-ra,akkoris ezek teszik ki a falam jó részét,mobilon például periodikusan ismétlődve... :W Ez lehet béta feature?
Próbáltam már adatot törölni,újrarakni az egész miskulanciát,de egyszerűen már túllépi a tűrésküszöböt a hasznos tartalom mellett,mennyi talán tetsző oldalt,új ismerőst,új csoportot akar megetetni már...
Ja,isminek meg olyat ajánl,akikkel nincs is,meg ilyen 1-2 közös ismim lenne,oldalaknál dettó,tudom,mit szeretnek az ismerőseim,de szemetet tol be...
Arról nem is beszélve,hogy engem érdekel az ecigi.Tagja vagyok több adásvételi csoportnak.Mit csinál a bizniszmókus:meghirdet mindent mindenhol.Mitcsinál erre a fész?Kiírja,hogy xy 3-4-5 adásvételi csoportban írt,felismeri a marhája a multihirdetést,de erre ottvan ez alatt a hirdi 3-4-5 példányban :W Ha olyan okos a fész,hogy TUDJA,XY ennyi csoportban feltette ugyanazt,miért nem képes összevonni?Az ember persze leiratkozni nem akar,mert zárt csoportok...és tolná a bizniszt,gyöngyszemekről maradnék le az általában érdektelen túlárazott multiszemét mellett...
Lehet az miatt,hogy bétás tag vagyok a fészen,hogy akkor az asztalin is hülye?Vagy másnak is ilyen,aki ad-vesz?Egyáltalán másnál is ilyen az "aktuális"?Mert ez is csak idézőjeles,több napja feéadott like és posztnélküli hirdiket tesz be,friss,pörgős,lájkoltakat meg nem...úgy kell manuálisan átnézni az oldalakat,mert képes a nap végén belökni,hogy xy oldalon z új cucc van...jééé,én kértem értesítést...jéé...minek... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16726) BandiHUN válasza kpal (#16707) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ha valakit ilt,az nem tud téged ugyanúgy leskelődni elvileg,láthatatlanok vagytok egymás számára.Ez mondjuk egy csoportban vicces lehet,mert írhattok mindketten,és nem látjátok az egymás tevékenységét,a Te esetedben egy külső szemlélő lát mindkettőtöket :DDD Igazából itt jön a képbe a csoportadmin,akinek a dolga megakadályozni a vitás helyzetet.
Olyan pedig nincs,hogy valakit tiltasz,de attól lesegeted.Te ugyanúgy nem látod többet azt,akit Te nem akartál többet.Jó poén is lenne...
Sajna kivétel a csoport dolog,de hát nem lehet jobban megoldani.Alapesetben működik is a dolog,hogy "elengeditek" egymást.Legtisztább,ha kibékültök,és mindenki törli,esetleg admin segítséggel a megorrolós sztori dolgait,akkor idegeneket sem fog zavarni.
Leveszitek a tiltást egymásról,és megbeszélitek privátban,vagy egyeztettek egy boxmeccset :-)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16727) BandiHUN válasza MATEO6600 (#16721) üzenetére


BandiHUN
veterán

A poszt mellett a kis nyilacskánál a menüből ki tudod választani,hogy elrejted a bejegyzést,leállítod a követést,vagy újabban van lehetőség rányomni a "kevesebb tartalom megjelenítése xy-től",és a tartalom gazdájára is igaz,vagyis ha pl. a barinőd hirtelen csak 1oldalról tol rád 10 posztot,hogy kedveli,kizárhatod a poszt gazdáját,de ez nem érinti a likeoló személy követését,relevanciáját,csak az adott forrást zárod ki.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16728) WhiteWalker válasza BandiHUN (#16725) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ettől én is frászt kapok már.
Állandóan benyomja az arcomba pl Sebestyen Balazs oldalát , mint friss usert. Pont lesz@rom.
Napi szinten x-elem kifelé , meg más ilyen oldalakat, személyeket stb... Ezt is miért nem lehet kikapcsolni... :U

(#16729) #27441408 válasza BandiHUN (#16726) üzenetére


#27441408
törölt tag

Jó pár éve facézok, de eddig én azt hittem, hogy a tiltó személy ugyanúgy látja azt akit tiltoltt, :U

(#16730) toto0569


toto0569
addikt

Megtudjátok mondani nekem,hogy a facebook miért jelez állandóan üzenetet?
Közben persze nincs.
Androidon...
Kicsit idegesítő!

(#16731) #27441408 válasza toto0569 (#16730) üzenetére


#27441408
törölt tag

(#16732) toto0569 válasza #27441408 (#16731) üzenetére


toto0569
addikt

Hát elég gáz...

(#16733) #27441408 válasza toto0569 (#16732) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem nincs baja...

(#16734) toto0569 válasza #27441408 (#16733) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem folyamatosan ott virít.Ha megnézem hogy ki az akkor eltűnik.
A legközelebbi facebook megnyitáskor már megint ott van.

[ Szerkesztve ]

(#16735) Draken válasza BandiHUN (#16725) üzenetére


Draken
őstag

Benne vagyok 2 hirdetéses csoportban, de hihetetlen, hogy friss dologként kirak egy pár nappal ezelőtti posztot, amihez épp hozzászóltak, de sokszor azt b@szik kirakni, amit épp feltöltöttek..sajnos nekem le kellett tiltanom a csoport követését, mert eszméletlen, folyamatosan ezzel van tele az egész falam, hasznos infók meg elmaradoznak, ami ténylegesen érdekel!

(#16736) csako válasza #27441408 (#16731) üzenetére


csako
veterán

Pont ez volt nálam, olyan emberek voltak oldalt, akikkel nem is beszélek :D de már megjavult mostanra.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16737) -secret- válasza csako (#16736) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én még mindig nem értem miért nem lehet szerkeszteni azt a listát.

(#16738) csako válasza -secret- (#16737) üzenetére


csako
veterán

én sem, bár nekem úgy jó, ha azok vannak ott, akikkel dumálok is...

(#16739) -secret-: az úgy zavarna engem is :(((

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16739) -secret- válasza csako (#16738) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most nekem is de van amikor nincs ott az az ember akire pont akarok írni és ~éjjel-nappal beszélünk.

(#16740) #27441408


#27441408
törölt tag

(#16741) chungee


chungee
addikt

Estét!

Van valami jelentősége, hogy egy posztnál a lájkolók közül aki elől van az valamilyen szinten közel áll a posztolóhoz mint aki alul:F Természetesen aki nem az ismerősöm, mert azokat aut. legelőre rakja. Azokról van szó akik nem az ismerőseim.

[ Szerkesztve ]

(#16742) Gyula84


Gyula84
veterán

Üdv

a messenger alkalmazásban ki lehet valahogy kapcsolni a hívás funkciót? rohadtul idegesítő, ha épp nem válaszolok akkor van aki neki áll csörgetni :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16743) -secret- válasza Gyula84 (#16742) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Szia, légyszí fejezd be a hívogatást mert letiltalak a pics#ba!"

Nem amúgy.

(#16744) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Van olyan hogy friss reg után nem enged csatlakozni egy csoporthoz? Gyanítom el kell telni némi időnek, vagy nincs ilyen?

(#16745) #27441408 válasza vadászcsiga (#16744) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem azt egyértelműen ki írná.

(#16746) vadászcsiga válasza #27441408 (#16745) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Haver tegnap regelt, es nem sikerül csatlakoznia. Mi sem tudjuk hozzá adni tagnak. Hibát dob.

(#16747) #27441408 válasza vadászcsiga (#16746) üzenetére


#27441408
törölt tag

És nem írja ki,hogy nem lehet?

(#16748) vadászcsiga válasza #27441408 (#16747) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem találja a csoportot egyszerűen. Ha linkelem neki, nala nem látható. Ha mi adjuk hozzá, erroral hibát dob de semmi magyarázat csak hogy nem sikerült. A csoport zárt, nyilthoz sikerült még aznap csatlakozni.

(#16749) krizmo_ válasza Gyula84 (#16742) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Próbáld meg itt beállítani:

(#16750) #27441408 válasza vadászcsiga (#16748) üzenetére


#27441408
törölt tag

A zárt csoportba az adminnak, vagy admin joggal bíró személynek kell engedélyezni a belépést, nekem is van zárt csoportom ahol admin vagyok én csináltam és értesít ha be lép valaki, úgy kell engedélyeznem.

Gyula84 Nem tudod az androidos messengerbe nem láttam ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.