Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) chungee


chungee
addikt

Napot!

Mostanában nem működik nálam ez a funkció. Az illető több tevékenységet hajtott végre, de nem kaptam róla értesítést. Előtte mindig megkaptam.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16152) #27441408 válasza Def26 (#16149) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kimásolod az url-ét :) .

(#16153) krizmo_ válasza Def26 (#16149) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Belépsz, majd rákattintasz a kezdőlap melletti nevedre és így a címsorból ki tudod másolni az adatlapod linkjét. Vagy innen másolod ki a felhasználónév mellől: Általános fiókbeállítások

[ Szerkesztve ]

(#16154) krizmo_ válasza -Mike- (#16150) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nekem sem működik mindig, trükközni/próbálkozni szoktam vele...

(#16155) csako válasza krizmo_ (#16153) üzenetére


csako
veterán

Arra tudsz módot, hogy mobilon a facebook appon belül hogy lehet valakinek a profilját "megosztani" ( pl. elküldeni másnak)?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16156) Def26


Def26
félisten

Köszi, megoldottam. Mobilról kicsit bonyolultabb volt. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16157) krizmo_ válasza Def26 (#16156) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szívesen! ;)
Megosztanád velünk is, hogy sikerült mobilról? Pont feletted kérdezik... én nem használom mobilról a facebookot így segíteni sem tudok.

(#16158) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16159) #27441408 válasza -secret- (#16158) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nincs, teljesen érthetően ki is írja a rendszer törlésnél, hogy biztos vagy e benne mert soha többé nem lesz meg.

(#16160) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Lenne egy érdekes kérdésem

Ha valaki esetleg olyan Androidos telefont használ amelyben Mediatek mt6580 chipset 1gb ram van,az tapasztal-e olyat hogy a Facebook Lite app görgetéskor erős lagg-ba megy át?

Mtk mt6572,512mb ram esetén nincs ilyen gond

Köszi!

(#16161) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nektek sem működnek a barátlisták? Eddig úgy volt beállítva, hogy csak a close friend meg a buddies listákon szereplő ismerőseimből lásak akármit is az idővonalon, mától ez viszont nem működik, ki van fosva minden szar, én meg eszméletlenül örülök neki. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16162) BandiHUN válasza Bjørgersson (#16161) üzenetére


BandiHUN
veterán

Összevissza van megint a fész...rám is rámhányt mindent,ami nem érdekel,még ilyen távoli ismerősnek jajj ki a fenék írtak még köszöntőt tegnap meg ilyenek is.
Bezzeg az engem érdeklő csoportokról semmi,aztán meg fél nap után,hogy 19 új bejegyzés,ilyenek,alig lehet beállítani azt is,mert ha mindenre kérek értesítést,akkor meg dobálja a több napos lájk és válasz nélküli bejegyzéseket legfölülre,mintha új lenne :W
Egy hulladék már az egész.Mlg mobilon sokkal jobb nézni,ott kevesebb a szemét.Persze az is jó,hogy a fele dolog mobilon látszik jól,a fele meg az asztalin,a többi meg a szemét.Az értesítés meg felejtős,vagy jön egy halom,vagy nem jön semmi.Ami pl.az aprós csoportoknál elég gáz,marad az ember lefelé jó üzletről,máskor meg pangáskor beszórja újnak a rég eladott szemetet is. :W
A barilista nekem olyat is csinálgat,hogy egy-egy embert kipécéz,aztán hirtelen az egész heti munkásságát az arcomba tolja mint újdonság.Persze egész héten csend volt.Aztán lesek,miért kapom a bakker miért nem lájkoltad a gyerekemet posztot meg ilyenek,aztán meg azt is látom,milyet sz@rt,mit lájkolt,aztán megint csend.
Ja persze frissítek egymás után 5-öt,5 különféle idővonal.Ez mondjuk inkább mobilos.
Mintha nem bírná a rendszer,koraeste a leghalottabb,amikor mindenki fent lóg,délelőtt pl.egész jól megy minden.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16163) YM


YM
senior tag

Faxért nem lehet a postokat eltüntetni a falról? :((
Meddig lesz ez így?! :F :W

(#16164) Robokutya


Robokutya
senior tag

skacok kérdés
Van e arra lehetőség hogy olyan bejegyzéseket ne kapjak amik úgy kezdődnek hogy YX aki egyálltalán nem ismerős megoszt egy bejegyzést olyannal akit ismerek.Ebbe az esetben csak azt tudom tenni hogy aki megosztotta a bejegyzést azt tiltom le a listámról? vagy van valami fő kapcsoló valahol hogy ismerős ismerőse által megosztott ismerősnek és nem nekem címzett bejegyzést ne lássak?
Ez talán olyan mint a harmadik fél ne láthassa a bejegyzéseim szituáció.
:F :F

(#16165) -secret- válasza Robokutya (#16164) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezt valamiért látod, vagy csoportban vagy vagy valami ismerősöd lájkolja azt az adott bejegyzést amit a 3. fél osztott meg. Én előszeretettel használom a leiratkozás gombot. :)

(#16166) #27441408 válasza YM (#16163) üzenetére


#27441408
törölt tag

Milyen post-okat szeretnél eltüntetni?

(#16167) YM válasza #27441408 (#16166) üzenetére


YM
senior tag

Ma már működik... :(((
Én csak 1 féle postot ismerek: amit már egyszer kiraktak a múltban :U

(#16168) Robokutya válasza YM (#16167) üzenetére


Robokutya
senior tag

Skacok kicsit más dolog:
Facebook trains station játékkal kapcsolatban
Nem tudtok valami akár jól működő hacket vagy script is jó lenne.

(#16169) Robokutya válasza Robokutya (#16168) üzenetére


Robokutya
senior tag

Ja és itt most ne gyertek azzal hogy beírom a keresőbe azon túl vagyok én olyan linket keresek ami tuttira működik tehát olyan írjon aki használt hozzá már törést.
Kísérleteztem Cheat Engine opera párosítással egy ideig jó volt pl tudtam szinet lépni ez volt ami max működött most ez se akaródzik.

(#16171) kispx válasza #27441408 (#16170) üzenetére


kispx
addikt

Az összes ilyen "főszerkesztőt" beíratnám egy kis programozás tanulásra. Hagyj programozzák le a kívánságukat ;]

(#16172) WhiteWalker válasza #27441408 (#16170) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez azért érdekes mert benne vagyok elég sok fotós csoportba, és nem egy nem kettő akt kép is felbukkan .

(#16173) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ismerősnél ez jött elő, mit lehet vele csinálni?

(#16174) -secret- válasza FoxiestFox (#16173) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam is volt már, hát csinálja végig!

(#16175) FoxiestFox válasza -secret- (#16174) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, oké. Arra gyanakodott, hogy már ezt az üzenetet is valami vírus csinálta. Fizikai hozzáférésem nincs a géphez, úgyhogy ezt nem tudtam kizárni.

(#16176) -secret- válasza FoxiestFox (#16175) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kétlem.

(#16177) FST200


FST200
tag

nektek volt már olyan hogy egy feltöltött albumnál ( kép+ videó együtt ) furán töltötte fel ?
a saját falamon látszik , a global falon nem, de ami a gond, hogy ha megakarom nyitni szerkesztésre akkor hibát dob, de csak annyit ír hogy dolgoznak rajta..
próbáltam törlés, újra feltöltéssel, de ugyanaz a gond

(#16178) #27441408 válasza FoxiestFox (#16175) üzenetére


#27441408
törölt tag

Többeknél volt már ilyen a topikban is, elvileg 1 vírusírtás megoldja.

(#16179) Oliverda


Oliverda
félisten

Pár napja gondolt egyet ez a kupac hulladék, és elkezdte követni a korábban kikövetett összes ismerőst. Nem állítottam át semmit, nem kaptam semmilyen figyelmeztetést. Írtam nekik pénteken, de azóta sem válaszoltak rá... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16180) -secret- válasza Oliverda (#16179) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Összeset?

Olyan már nekem is volt, hogy kikövettem aztán később észrevettem, hogy be vannak követve, na mondom wtf.

(#16181) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ha feltöltök egy képet fb-ra,be lehet állítani hogy nagyban ne jelenjen meg az üzenőfalon?

(#16182) -secret- válasza ToBeY (#16181) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Profilképre gondolsz? Állítsd be, hogy csak Te lásd, és akkor más nem tudja "felnagyítani".

(#16183) ToBeY válasza -secret- (#16182) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi ez jó ötlet.

(#16184) krizmo_ válasza -secret- (#16182) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Mióta a profilkép is nyilvános, azóta bárki ki tudja nagyítani, nem használ a "csak én" beállítás.

(#16185) -secret- válasza krizmo_ (#16184) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig egy időben működött ez a beállítás. 100%. Adatlapodról kitörlöd, hogy váltottál profilképet aztán priváttá kellett tenni és más csak a kis képet látta nem tudta kinagyítani.

(#16186) VinoRosso válasza FoxiestFox (#16173) üzenetére


VinoRosso
veterán

Muternál is ez van. Mikor bejött három keresővel végig lett scannelve a gép. Egyik se talált semmit, az egyik pedig pont az ESET online scanner volt amit a fakebook akar most letöltetni (először nem tudtam mert nem kattintottam végig a böngészőben hanem egyből kinyomtam). Sebaj, mondom akkor nincs más hátra letöltöm, lejött, rákattintottam, de nem csinál semmit. Nem indul el az exe csak egy svchostot pörget ezerrel.

Mi a tököm ez, NSA kémprogram ?

(#16187) VinoRosso válasza VinoRosso (#16186) üzenetére


VinoRosso
veterán

Rohadtul érdekes, megnéztem az svchost a windows updatet indítja el. Azért nem tudott elindulni a facebookos scanner mert be volt kapcsolva a tűzfal(win tűzfal +tinywall) . Ahogy kikapcsoltam elindul a scanner, mellette a svchost és a gyerek folyamatából induló win update leválik róla külön folyamattá és tovább fut a háttérben. Minek a scanneléshez win update ? :U

(#16188) #27441408 válasza VinoRosso (#16186) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az ESET online scannert miért nem a saját weblapjáról töltöd le? Nincs azzal semmi baj anno azt használtam a gépen lévő vírusírtó mellé kontrollnak, emlékeim szerint csak letöltöttem,telepítettem és kész.

(#16189) VinoRosso válasza #27441408 (#16188) üzenetére


VinoRosso
veterán

De elsőre onnét töltöttem írtam is. Az nem talált semmit. Azért töltöttem le a fakebook által megadottat, mert másképp nem lehetett belépni a fiókba. Azt írta, hogy ha végzett a kereséssel fakebook üzenetben küldi az eredményt. Hát nem küldött semmit.
Egyébként felraktam virustotalra azt ami lejött, tisztának írta. De baromi fura dolgokat művelt. Hogy ez nem egy scanner az 90%.

(#16190) #27441408 válasza VinoRosso (#16189) üzenetére


#27441408
törölt tag

Várd meg még jönnek a szakik, én sajnos ebben nem tudok segíteni.

(#16191) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok: Mostanában töbször volt a facén egy hírdetés ahol web oldalt lehetett ingyen csinálni és sehol nem találom ebben kérnék segítséget mert be jelentkeztem és nem tudom hogy melyik volt ha valaki tudná kérném help!

(#16192) #27441408 válasza rokendrol (#16191) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nézd meg az idő vonaladat, elvileg minden tevékenységet rögzít!

(#16193) rokendrol válasza #27441408 (#16192) üzenetére


rokendrol
senior tag

mit nézzek azon ez egy hírdetés volt és minden nap meg jelent szinte de nem tudom ,hogy milyen szöveggel ez nem az ídővonalamon volt Azt kellene tudni hogy pl a tegnapi face hírdetéseket csak külön hol lehet megnézni,mert tegnap is fent volt?

[ Szerkesztve ]

(#16194) #27441408 válasza rokendrol (#16193) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem sehol nem lehet, reménykedj, hogy majd eléd teszi újra, elvileg meglehet, én is sokszor ismétlődő hírdetéseket látok.

(#16195) rokendrol válasza #27441408 (#16194) üzenetére


rokendrol
senior tag

okés meg is jött

(#16196) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Az volna a gondom, hogy nem működik a webcamera csak a mikrofon waterfox böngészőn régn ment most se kép se hang. Google chrome alatt csak a mikrofon jó! Én látok hallok, de engem csak hallanak. A kamera beállításoknál van kép szóval nem tudom mi lehet a baj.

(#16198) RAiN91


RAiN91
őstag

Belehet állítani, hogy egy bejegyzést se lássak az idővonalon, üres legyen? (maximum a reklámok)

(#16199) #27441408 válasza RAiN91 (#16198) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ránéztem a beállításokra, szerintem nem.

(#16200) RAiN91 válasza #27441408 (#16199) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.