Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) #27441408 válasza janos1988 (#16650) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem igen, mivel jelzi neki a facebook a tevékenységedet, ugye értesíti.

(#16652) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ha telefonról töltök fel képet máshogy tömörít, mintha gépből tölteném böngészővel? Esetleg van minőségbeli különbség?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#16653) mikk2000 válasza RootRulez (#16652) üzenetére


mikk2000
őstag

Kipróbálni nem lett volna egyszerűbb, mint megkérdezni? :)

Szerintem nem igazán lehet különbség, szépen elcseszi a minőséget mivel a cél hogy minél több képet tudjon eltárolni a rendszerük minél kevesebb helyen.

(#16654) RootRulez válasza mikk2000 (#16653) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem. :DDD Gondoltam hátha valaki már kipróbálta úgy, hogy szakszemmel is megvizslatta :K

═════════════════════════════════════════

(#16655) mikk2000 válasza RootRulez (#16654) üzenetére


mikk2000
őstag

Miért ne lennél te az? :) Amúgy túl nagy szakszem nem kell hozzá, feltöltöd ugyanazt a képet telóról meg asztaliról, aztán letöltöd őket és megnézed a méretüket...

(#16656) janos1988 válasza #27441408 (#16651) üzenetére


janos1988
addikt

De magát a hangulatjelet? Vagy csak annyit, hogy reagált?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16657) krizmo_ válasza janos1988 (#16656) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azt nem, csak arról kapsz értesítést, hogy XY reagált a bejegyzésedre vagy, hogy kedvelte.

[ Szerkesztve ]

(#16658) Jakesz


Jakesz
őstag

Elegem lett a Messengerből, már nemcsak a snapchates baromság idegesített, hanem azt is elkezdte csinálni, hogy hiába bökök rá a nevekre, nem nyitja meg az üzeneteket, és ilyenkor csak az segít, ha a feladatkezelőből kilövöm a programot és újraindítom. Eddig semmi problémám nem volt vele, pedig már 3 éve használom. Letöröltem, feltettem a Lite-ot. Ebben tetszik, hogy letisztult felülete van, és gyorsabb, mint a sima, viszont vannak hiányosságai, amiket szerettem a másikban, és olyan apróságok, hogy a Lite-ba is belefértek volna szerintem. Leginkább az hiányzik, hogy nem jelzi, hogy mikor volt utoljára online a másik fél. Meg az is, hogy az üzenetlistában nem jelzi ki a kis karikával, hogy látták-e az üzenetet. Smileyk, hangüzenetek meg gifek sincsenek, ezek is hiányoznak, de ezek nélkül meg tudnék lenni, és meg is értem, hogy a Lite nem ezekről szól. De ezt így kevésnek érzem. Írták, hogy le lehet szedni az alap Messenger korábbi verzióját, amiben még nincs benne ez a snapchates marhaság. Hányas az a verzió?

(#16659) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Messengerben kapott videókat le lehet valahogy tölteni? Régebben működött ,de most nem.

(#16660) csako válasza Gedeon31 (#16659) üzenetére


csako
veterán

Szerintem már nem lehet, nekem csak weben sikerült.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16661) Gedeon31 válasza csako (#16660) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm igen ott még működött.

(#16662) chungee


chungee
addikt

Estét!

Hol tudom beállítani, hogy ne tudjanak követni? Hírfolyamba ne jelenjen meg, hogy mit lájkoltam hol kommenteltem stb. :F

(#16663) szabacsik


szabacsik
őstag

A messenger jelzőhangját nem lehet leváltani? Esetleg felülírni a saját hangfájlját egy másikkal.

/\____/\

(#16664) csako válasza szabacsik (#16663) üzenetére


csako
veterán

De lehet, az app beállítások (bal felső sarokban lévő gomb) között, "Értesítések és hangok" (csengő jel van előtte)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16665) szabacsik válasza csako (#16664) üzenetére


szabacsik
őstag

Hát, hogy én mennyire kerestem a beállítások menüt és azt leszámítva mindenhova nyomtam. Köszi!

/\____/\

(#16666) MadGame válasza Jakesz (#16658) üzenetére


MadGame
senior tag

Nem mondod?! :Y Akkor inkább beszerzek egy postagalambot :DD
Marad a 91-es verzió, bár ez sem az igazi…

(#16667) Edi77


Edi77
őstag

Egy ismerős feltett rólam és ismerősökről közös képet, s időhiányra hivatkozva kért, hogy jelöljem meg a képen magunkat, mindannyiunkat. Miért nem engedi a face, hogy megcsináljam a megjelöléseket? Korábban ilyennel nem volt gond, ment simán, most meg nem. Más sem tud megjelölni senkit, aki a képen szerepel. :F

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16668) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Sziasztok!

Arra van lehetőség Facebookon belül,hogy aki nem ismerősöm az még a profil képemet se tudja kinagyítani?
Csak kicsiben lássa?!
Én csak olyan találtam,hogy ne lássák a kommenteket,kedvelőket. :/

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#16669) krizmo_ válasza Ngtx (#16668) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Már nincs, mert a profilkép is nyilvános.

(#16670) kispx válasza Ngtx (#16668) üzenetére


kispx
addikt

Nem lehet megcsinálni. (Régebben lehetett)

(#16671) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat. :R

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#16672) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Megpróbálom érthetően leírni a kérdésem, remélem menni fog. :D

Messengerben ha szeretnék üzenetet küldeni telefonról, akkor rámegyek a jobb alsó sarokba a nagy kék plusz jelre. Itt kiválasztom az üzenetet, majd megjelennek az ismerőseim.

A nevek alatt látok egy @ jelet, utána egy azonosítót, ami a felhasználó neve ponttal elválasztva és esetleg egy egyedi számmal kiegészítve.

Azt szeretném tudni, hogy pontosan mire jó ez az azonosító, meg lehet-e változtatni, valamint, hogy ezeket a rendszer adja automatikusan a usereknek a névből, esetleg az e-mail címből?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16673) krizmo_ válasza KubanitoS (#16672) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A felhasználónevet itt tudod módosítani: Felhasználónév

Szerk.:
Itt a kérdéseidre is választ kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#16674) KubanitoS válasza krizmo_ (#16673) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönöm a segítséged! :R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#16675) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Tegnap láttam egy lélegzetelállító felvételta fb-on, amiben egy szarvas videózott le egy magyar hölgy pár méterről, ahogy az egy erdőben végigvágtat. Úgy rémlett, hogy likeoltam, hogy később vissza tudjam nézni, de úgy tűnik, hogy mégse sikerült a művelet. Visszateketem már pár napra visszamenőleg, és nem találom a hírvonalon. Valaki nem tudná belinkelni, hátha más is látta közületek.

(#16676) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Új messenger jó lett? Munkám miatt egész nap megy és a legutóbbi kuka kategória volt. 50℅ akku használat lag stb...

(#16677) Criminal017 válasza Kolondrum (#16676) üzenetére


Criminal017
őstag

Ugyan olyan laggos sajnos... Lassan használhatatlan.

(#16678) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, az, hogy van, hogy valaki kioldotta a tiltásomat, a szövegdobozába tudnék írni, de a lapját nem látom, a kereső nem keres rá, és ugye a cseten ott a neve oda se tudok kattintani, de a cset doboz nyitott.

(#16679) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok!

Ajánlott bejegyzések címen reklámokat kapok mostanában. Ilyeneket: [link].
Ez egy új és letilthatatlan reklám?

Köszi.

(#16680) krizmo_ válasza ph2012 (#16679) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Megakadályozni nem tudod, hogy hirdetésekkel bombázzanak, de szabályozni tudod milyen jellegű hirdetéseket szeretnél látni.

(#16682) #27441408


#27441408
törölt tag

krizmo_ nekem tudnál segíteni? (#16678) Érdekes mert a hölgynél a szövegdobozba már tudnék írni, de a lapjára nem tudok menni, és se a facebook sem keres rá és a messenger sem,(ugye ha valaki letilt 1 embert akkor a letiltott nem is kereshet rá arra aki tiltotta) lehetséges,hogy kioldotta a tiltásomat, csak ezt a facebook még nem vette teljesen tudomásul ? (természetesen arra céloztam, hogy nem egyszerre engedélyezik,hogy láthassam a lapot stb,,, megnéztem ismét a cset dobozba tudnék írni)

[ Szerkesztve ]

(#16683) SOAD19 válasza #50751744 (#16681) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, de ott sajnos nem szerepel, mert nem likeoltam, pedig akartam, lehet kétszer böktem rá, és így nem lett likeolva.

(#16685) krizmo_ válasza SOAD19 (#16683) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Jól írja Mennali a tevékenységnaplóban vissza tudod nézni a megnézett videókat:

(#16686) krizmo_ válasza #27441408 (#16682) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha letiltott az egyértelmű, és az is ha ezt feloldja, olyan nincs, hogy félig működik.

[ Szerkesztve ]

(#16687) SOAD19 válasza krizmo_ (#16685) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi mindkettőtöknek, de sajna így sem lett meg. :B Lehetséges, hogy eltávolították, és ezért nem találom, vagy halucinálok?! :D Meg mernék esküdni, hogy a fb-on láttam. :F

(#16688) #27441408 válasza krizmo_ (#16686) üzenetére


#27441408
törölt tag

Pedig van..... mindegy ezek szerint gondolom nem tudod, hogy mi lehet, újból megnéztem és a szövegdoboz ott van, lehetséges hogy valami facebook hiba ez, hogy nem látom a lapot? (azt nem tudhatta beállítani,hogy ne lássam a lapját, de a csetet kioldotta?, nem ismerős csak írtam neki stb észrevette az üzit és elindult a beszélgetés)

(#16689) krizmo_ válasza #27441408 (#16688) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Én nem tudom... :U Leírni sem tudod mi a gondod, mi az a "szövegdoboz" meg mi az a "lap"?
Ja, hogy nem ismerősről van szó, hát akkor érthető miért nem látod...

#16687 SOAD19 & #16674 KubanitoS, nagyon szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#16690) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Hogyan lehet kikapcsolni a videókat ùgy, hogy ha mobilról netezem kiírja mekkora a videò, ne induljon el aut ? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#16691) krizmo_ válasza makoss (#16690) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Itt ki tudod kapcsolni, hogy automatikusa elinduljanak a videók: Videók automatikus lejátszása

(#16692) #27441408 válasza krizmo_ (#16689) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kicsit visszavehetnél a stílusból én rendesen írtam, akkor ha nem tudod a választ mond azt.

Egyébként mielőtt letiltott láthattam a hölgy face oldalát is ami nyílvános volt belőle, ezért nem értettem,hogy most miért csak a cset,részt látom és miért nem tudok a lapjára menni de akkor gondolom be lehet állítani így is .

[ Szerkesztve ]

(#16693) csako válasza #27441408 (#16692) üzenetére


csako
veterán

El tudom képzelni, hogy csak Messenger-ben oldott fel és így lett ez a "furcsa szitu". Az alkalmazásban is van "blokkolt emberek" rész, mivel a messengert facebook nélkül is lehet használni.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16694) #27441408 válasza csako (#16693) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, :) (nyílván a lényeg,hogy feloldott és tudok vele kommunikálni, csak fura volt, hogy ott a cset de a lap nyílvános részét nem látom, ilyet még nem tapasztaltam) bár logikusnak tűnik amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#16695) krizmo_ válasza #27441408 (#16692) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A stílusodból neked kellene visszavenni, már próbáltalak erre finoman rávezetni... Rendszeresen nekem intézed a kérdéseidet, és ha válaszolok rájuk, közöld, hogy nem tudom... de ebbe inkább nem is mennék bele részletesebben, nézd vissza a hozzászólásaidat. Ezt az off témát itt le is zárhatjuk, felesleges tovább rugózni ezen...

(#16696) zolokas


zolokas
aktív tag

facebook messengert tud valaki ami nem a uj mert az használhatatlan régebbit feltenni valahogy telóra?

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#16697) csako válasza zolokas (#16696) üzenetére


csako
veterán

Leírás
Letöltés

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16698) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Album közreműködőként vettek fel egy albumba, de a gondom az, hogy az említett album nem jelenik meg az adatlapomon. Mi lehet a gond?

(#16699) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!

Az lehetséges hogy egy telefonszámon 2 facebook profil fut?

(#16700) #27441408 válasza aprokaroka87 (#16699) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem ez biztosan nem lehetséges, miért kérded?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.