Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) sutszi válasza Misogi (#23997) üzenetére


sutszi
veterán

Viccesek a mai egyetemisták. Megy a nagy social világ, de egy olyan egyszerű alap összefüggést nem tudsz kiértékelni, hogy mi f.szt csinálsz ha nem megy az oldal?! :DDD
Azt sem érted amikor a vészharangot kongatjuk....mert áh, olyan nincs, hogy nem megy...ugye? Meg vered a melled amikor nincs rá semmiféle alapod?

Középsulis számtech tanár úgy íratott dolgozatot anno, hogy időnként séta közben lenyomta az áramot. Ha volt mentésed, akkor gép újraindulás után folytattad a feladatot. Ha nem volt mentésed, akkor ennyi volt...kezdted újra. És egész doga alatt résen kellett lenni. Akkor viccesen bosszantó volt, de elég jól berögzült, hogy mindig legyen mentés... Ráadásul egy mentés nem mentés...

Milyen hülyeség már ez, hogy csak facebookon tartod a kapcsolatot valakivel? Hát nincs meg a telefonszáma? Vagy az pénzbe kerül?
Itt már nagyon sok érdemleges dolog elhangzott. Aki ÜZLETI céllal használja az legalább csinálja jól és ne kizárólagosan alapozzon rá...

Nem begyepesedett a gondolkodása, hanem éppenséggel tudja azt amit te még nem tudsz. De hát ahogy mondani szokták csak a hülye ember tanul a saját kárán...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24002) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Most komolyan! Elég lesz az offból és a személyeskedésből! Elhiszem, hogy sokakat megvisel, hogy nincs Facebook, de nem ez a topik veszi át a helyét... :(((

(#24003) Misogi


Misogi
aktív tag

Mar a TV-ben is volt szo rola: https://youtu.be/1oQvgQDZK5g

(#24004) dani0113 válasza sutszi (#23987) üzenetére


dani0113
senior tag

Fent vagyok vagy 5 helyen természetesen,de mivel a facebook hatalmas így a forgalom fele ott bonyolódik és mivel nem egy nagy cég vagyok,ezért személyesen engem keresnek ott fel a visszatérő vevők,de azért köszi.

Egyébként ismerős a be social-nél azt mondta,hogy elvileg már tudna a hibáról és a személyis azonosítást csináljam meg lehetőleg. Mondtam neki hogy az már megvolt,szóval most már csak a várakozás marad ténylegesen.

iPhone 13 Pro 128GB

(#24005) K1nG HuNp válasza sutszi (#24001) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Persze, 3 külön raid szerverre kellene felraknunk azt a 30 pdf filet/kepet amit összeszedegetunk felev alatt a hasznos infokkal/konyvekkel... hát nemtudom, biztos gyökerek járnak ide a műegyetemre, hogy eddig ezt nem így csináltuk....

remelem az megvan, hogy ha barmilyen sajat megoldast alakitanank ki erre, akkor az fényévekkel szarabb es kevesbe megbizhatobb lenne mint egy facebook beszelgetes/csoport :U

nekem pl 10 éve, miota fiokom van ez az egyetlen orasnal hosszabb kieses

a telefonon kapcsolattartasrol meg csak annyit, szerinted azert ennyire elterjedt az összes ingyenes üzenetkuldo alkalmazas mert mindenki a voda zsebét akarja tömni 30 forint / 2sor ár mellett?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#24006) sutszi válasza K1nG HuNp (#24005) üzenetére


sutszi
veterán

Hát ez alapján tényleg gyökerek járnak oda... a RAID nem backup. Meg mi az hogy RAID szerver?! :DDD Szóval ezt buktad. Ha nekem nem hiszel akkor kérdezd meg a rendszergazda topikot. A RAID nem biztonsági mentésre való... úgy egyáltalán. De én csak a Pécsre jártam... :U

műegyetem... :DDD hagyjuk már. Hány sztorit hallok(szakmabeliektől), hogy fél évig kell őket kézen fogni mert kiesnek a padból aztán ego van tudás meg kevésbé... (Tisztelet a nagyon kevés kivételnek, ott fordított helyzet van nincs ego, annál több tudás...ott más a gond.)

Nem tudom milyen saját megoldásra gondolsz, de szerintem totál elég lenne lementeni a saját gépedre offline a nyamvadt jegyzetet... De a dropbox, gdrive, mega.nz... az mi? Nagyon kényelmetlen mindegyik. Nem lenne egyszerűbb linkeket osztogatni?
Annyira, hogy céges szinten Gsuite van. Ott kicsit más a rendelkezésre állás és a szerződés is...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24007) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

tenyleg nem latod at mire hasznaljak az emberek ezen csoportokat. talalunk valamit, feldobjuk, elfelejtjuk :N oke le lehetett volna menteni desktopra de ki a halal gondolta volna, hogy random lebannoljak a fel csoportot

a raid szerver alatt pedig igen a redundáns arrayba kötött independent driveokat használó backup szervert értettem, de köszi h elmondtad

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#24008) dome29


dome29
aktív tag

<—— nekem sajna ezt írja maga az app
Semmilyen fiókba nem enged belépni
Messenger is szintén zenész

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#24009) enginev3.0 válasza dome29 (#24008) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak nem letiltottak? ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24010) sutszi válasza K1nG HuNp (#24007) üzenetére


sutszi
veterán

:DDD Sokat kell még tanulnod ifjú padavan. ;]

De befejezem mert már rám szóltak fentről, hogy nemkéne...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24011) dome29 válasza enginev3.0 (#24009) üzenetére


dome29
aktív tag

De igen letiltottak.
De másikba sem enged be csak safariba

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#24012) ingyom007 válasza sutszi (#24010) üzenetére


ingyom007
tag

Azt nem értem ilyenkor csak, hogy minek teremtessz ilyen helyzetet magad köré egy fórumon, hogy veszekedésbe keveredj másokkal. Egy fórumon. neten. Ilyenkor, hogy nem veszi észre magát az ember, hogy a saját nézetei alapján az se normális amit ő maga csinál :D

(#24013) Boond válasza K1nG HuNp (#23993) üzenetére


Boond
addikt

fb és a posta két véglet. A kettő között még van ezer+1 opció. ;)

Simán lehet(ne) az Fb nélkül is élni.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#24014) sutszi válasza ingyom007 (#24012) üzenetére


sutszi
veterán

Ez most csapda? :DDD Igazából csak nagyon röviden válaszolok a kérdésedre. Nehezen viselem az emberi hülyeséget...főleg ha az átcsap hisztériába. Az a baj a nettel, hogy nehezen vagy szinte egyáltalán nem felejt. Most nézzem azt, hogy csak a hülyeség marad fent? Csak tegnap óta nézd meg mi jött. Clickbait cikkek linkelése, alaptalan felháborodás és hőzöngés, sírás azért mert nem tud valaki 1,5 napja!!!! kapcsolatot tartani, vagy árulni valamit, vagy egyetemi jegyzetet letölteni... szinte mindegyiknél érzem, hogy igen ez tényleg first world problem... :U Szerinted ez nem fura?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24015) simpley


simpley
őstag

Én megcsináltam a személyazonosság ellenőrzést. Így már csaknem tiltanak le..
[link]

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#24016) kekedi válasza simpley (#24015) üzenetére


kekedi
senior tag

El kell hogy keseritselek. Van olyan akit letiltottak és megcsinalta azt amit te.

(#24017) simpley válasza kekedi (#24016) üzenetére


simpley
őstag

Mint korábban írtam, nem fog fájni.. Alig használom. Nade, nem fognak visszaélni az emberek okmányával?

signed by simpley.

(#24018) Boond válasza K1nG HuNp (#24007) üzenetére


Boond
addikt

Van az a közkeletű mondás, hogy ami egyszer a neten fent van...
Nah ez így nem feltétlenül igaz teljesen. Már csal azért sem, mert valaki meneti és azért kerül fel újra és újra pl.

Szóval ami megtörténhet az, tudjátok...

És mikor máskor, ha nem a legrosszabbkor...

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#24019) enginev3.0 válasza simpley (#24017) üzenetére


enginev3.0
félisten

De valószínűleg visszafognak, ez mindenkinek a saját döntése hogy mit küld el

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24020) simpley válasza enginev3.0 (#24019) üzenetére


simpley
őstag

Én olyan okmányt küldtem be, amin csak egy pár kártyaazonosító+név+arckép szerepel.

signed by simpley.

(#24021) simpley válasza simpley (#24020) üzenetére


simpley
őstag

Akkor ezt nem valószínű, hogy betartják?
"Ha nem szeretnéd, hogy a Facebook az automatikus rendszereinek fejlesztésére használja az azonosító okmányodat, a személyazonosság megerősítéséhez kapcsolódó beállítások között jelezheted ezt. Ha kikapcsolod ezt a beállítást, az okmányod másolatát a beküldést követő 30 napon belül, illetve a beállítás kikapcsolásakor töröljük."

signed by simpley.

(#24022) simpley válasza simpley (#24021) üzenetére


simpley
őstag

"
Mi történik a Facebooknak elküldött személyazonosító okmánnyal?
Miután elküldöd nekünk személyazonosító okmányod másolatát, titkosítjuk és biztonságosan tároljuk. Az okmányod senki más számára nem lesz látható a Facebookon.
A személyazonosság igazolására szolgáló okmányok valódiságának ellenőrzéséhez manuális ellenőrzést és automatikus rendszereket is használunk. Ez segít a visszaélések, például a csalások és a személyazonossággal való visszaélés megelőzésében, valamint a politikai tartalmú hirdetések hitelességének biztosításában.
Annak érdekében, hogy tökéletesítsük rendszereink képességét a hamis azonosító okmányok felismerésére, az engedélyedet kérhetjük arra, hogy legfeljebb egy évig használjuk az okmányod titkosított másolatát. Az okmányt csak akkor használjuk ilyen célra, ha erre engedélyt adtál, amikor beküldted a Facebooknak.
Ha nem szeretnéd, hogy a Facebook az automatikus rendszereinek fejlesztésére használja az azonosító okmányodat, a személyazonosság megerősítéséhez kapcsolódó beállítások között jelezheted ezt. Ha kikapcsolod ezt a beállítást, az okmányod másolatát a beküldést követő 30 napon belül, illetve a beállítás kikapcsolásakor töröljük.
Megjegyzés: Ha a politikához vagy országos jelentőségű ügyekhez kapcsolódó hirdetések megjelenítéséhez szükséges hitelesítési folyamat keretében elküldöd nekünk a személyazonosító okmányod másolatát, az okmányt 30 napon belül automatikusan töröljük. Az okmány másolata kizárólag a személyazonosságod megerősítésére szolgál. Az automatikus rendszereink fejlesztésére nem használjuk fel.
Itt olvashatsz bővebben az általunk elfogadott okmányokról, illetve arról, hogyan küldheted el az azonosító okmányodat a Facebooknak"

signed by simpley.

(#24023) Misogi válasza simpley (#24022) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ezt most komolyan bemasoltad? Jesszus. :D

(#24024) simpley válasza Misogi (#24023) üzenetére


simpley
őstag

Én csak attól félek, visszaélnek majd vele.. Valaki nyugtasson meg, hogy nem így lesz. :O

signed by simpley.

(#24025) Eastman válasza simpley (#24024) üzenetére


Eastman
őstag

Nem, így lesz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24026) enginev3.0 válasza simpley (#24024) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mire gondolsz a visszaélésnél? Hogy zuckerberg bemegy a személyiddel a rendőrségre lövöldözni?

Mármint tényleg érdekel hogy ki mitől fél, speciel én semmitől

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24027) simpley válasza enginev3.0 (#24026) üzenetére


simpley
őstag

Arra, hogy mégiscsak megosztják 3. féllel az elküldött okmányokat. De úgylegyen, ahogy mondjátok!! :R

signed by simpley.

(#24028) Boond válasza simpley (#24022) üzenetére


Boond
addikt

Hogy is van itt vhol volt egy cikk, ahol nem tartották problémásnak, hogy titkosítás nélkül bárki hozzáférhetett belépési adatokhoz. Pontosabban ki honnan mikor lépettbe.

+ Rengeteg más botrány, szerintem ez sablon szöveg. Nem hiszem, hogy 100%-ig komolyan vehető.

Múltkor regisztráltam egy oldalra töröltem a regisztrációt, de azóta is meg van az emailem az adatbázisban, akkor kitudja még mi. Holott írták, hogy törlik ugye.

Amúgy érdekes máshol egy sms-ben is megerősítetted, hogy valós személy vagy. Ez az fb-nek miért nem elég?

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#24029) Boond válasza simpley (#24024) üzenetére


Boond
addikt

Ha csak ez kell nem így lesz :D Megnyugodtál? :D

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#24030) enginev3.0 válasza simpley (#24027) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nem bízok bennük, ha nem ők adják át, akkor feltörik és ellopják

De engem nem zavar, szerencsére én könnyen veszem az életet :)
Amíg nem volt ilyenből gondom addig nem érzem a súlyát

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24031) simpley válasza Boond (#24029) üzenetére


simpley
őstag

Most már majdnem! :) Remélem reggelre sikerül teljesen.

signed by simpley.

(#24032) P41N válasza dome29 (#24008) üzenetére


P41N
senior tag

Nálunk is ez van. Úgy látszik nem csak a fiókot, hanem a készüléket is tiltják.

(#24033) csepelball


csepelball
tag

Sziasztok!

Én is a tiltottak közül vagyok és olvasgattam az elmúlt napokban itt a hozzászólásokat.
Nem az a szomorú, ami a facebookal történt, hanem az, hogy itt a "két oldal" úgy egymásnak feszül, mintha valami világháború lenne. Átmegy személyeskedésbe és egymás totális lehülyézésébe. :Y :F :F :W :W :o :o

Több emberrel facebookon/messengeren tartottam a kapcsolatot. Nagy nehezen megtaláltam néhány ismerős telefonszámát és viberen folytattuk(már akinek van vibere...). Akié nem volt meg, azt megpróbáltam e-mailen vagy ismerős útján megkeresni. De pl van olyan, akit soha az életben nem fogok utolérni, mert se közös ismerős, se telefonszám, se e-mail cím. Ráadásként több ezer kilométerre lakik tőlem. Paff. Na majd ha visszaállítják, vagy sem. :)

Megjegyzés: Az egyik oldal most azt mondaná, hogy miért nem támaszkodok még 1-2-3-5 platformra és kértem tőle telefonszámot, postagalamb címet és a biztonság kedveéért vér- és vizeletmintát is, hogy meglegyen. Mert nem. Beszélgettünk és ennyi. :)

Megjegyzés 2: Nyugi, nyugi, nyugi mindenki részéről. Nagy levegő és igyál egy finom kivi szörpöt vagy simogasd meg a kutyát. :K :K :K

Üdv,
Dudu

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#24034) simpley


simpley
őstag

NEM TÚL BIZTATÓ INFÓK NEKTEK:
Volt akit már e hónap 10.-én (azaz múlthéten) tiltott a Face Ő el is küldte még aznap a személyiét de még azóta sem válaszoltak Neki. :( Engem (még) nem tiltottak.

signed by simpley.

(#24035) Hegyirabló válasza Hegyirabló (#23300) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Sikerült megoldania a Facebooknak a problémát, hogy desktop felületről nem voltak elérhetőek cégek, szervezetek oldalai. Csak három hónap kellett hozzá...

Aquila non captat muscas.

(#24036) gabo9201


gabo9201
senior tag

Én ma délután csinaltam egy átmeneti profilt, hogy ha vissza is kapom a régit addig is tudjam tartani a kapcsolatot az ismeroseimmel. Ez a profil tenyleg kamu, kamu e-mail cimmel, kamu névvel, semmilyen szemelyes adattal, még a születési évem sem valós. Egyedül a profilkepet es a keresztnevemet tettem valosra, hogy aki nagyon akar az meg tudjon talalni. Eddig ezt még érdekes modon nem tiltották és simán elsőre működik a telefonomon a Facebook és a Messenger is (Xiaomi Redmi 4x)
Az eredeti profilomban minden adat valós volt, nem osztogatok hülyeségeket (rendszergazda vagyok), tudom mi az ami szemét es nem kell rákattintani, mégis függesztve lett.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#24037) dani0113 válasza simpley (#24034) üzenetére


dani0113
senior tag

Szerintem az még nagyon az előszele volt ennek. Az igazi banhullám 16-17én indult be.

iPhone 13 Pro 128GB

(#24038) Keny.


Keny.
tag

Nekem küldtek egy üzenetet 9-èn, hogy: "Ez a bejegyzès sèrti a közössègi alapelveinket. Lezárva
A bejedzèsedről tegnap 23:05"

Megnèzni nem tudtam mire gondolnak, abban az időpontban nem használtam semmit, amúgy sem szoktam bejegyzèseket ìrni. Csak egy törlès lehetősèg volt. 17.-èn lettem letiltva. A telefonomon a facebook app-al a saját a facebook lite app-al egy szervezet fb. oldalát használtam. A lite-os az megy, ìgy szerintem nem kèszülèj függő.

(#24039) Keny. válasza Keny. (#24038) üzenetére


Keny.
tag

(#24040) cuebler válasza Boond (#24013) üzenetére


cuebler
senior tag

lehet élni fb nélkül, immár két éve legalább... kicsit melósabb, költségesebb, de így azok az ismerőseim, akik tényleg azok. most dolgozom azon, hogy a google-val történt regisztrációimat is megszüntessem/módosítsam...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#24041) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Nos, engem is kivágtak. Tegnap gyanús fióktevékenységet észleltek - naná, hogy vaklárma volt mint mindig csak a router indult újra -, de a jelszócsere után a telefon azt írta, hogy túl sokszor próbálkoztam, mert ahhoz, hogy bekérje a jelszót, előtte kiírta, hogy nem megfelelővel próbálok belépni.
Ma reggelre pedig nem tudok belépni se laptopon se telefonon, helytelen jelszót ír.
Most komolyan én rohangásszak ezután a sz@r után? Apple, Google soha nem szivatott így meg az elmúlt közel 15 évben...

Poén, hogy kiírja, hogy lépjek be a Google-fiókommal. Jah, hogy annak is ellopja az adatait, aztán kiszivárogtassa, ahogy minden héten teszi.

Visszataszító, undorító egy rohadt csürhe ez.

üdv, adika4444

(#24042) adika4444 válasza adika4444 (#24041) üzenetére


adika4444
addikt

Kértem két jelszóemlékeztetőt. A másodiknál beengedett, és még telefonon is megy! Szóval alig 12 óra alatt helyrejött ez a vacak:D

üdv, adika4444

(#24043) Remus389


Remus389
veterán

Azt nem tudja-e valaki, ha belépünk a facebook-ba és nem zárjuk be a böngészőt, de közbe a gép alvó módba megy, vagyis hibernálódik(tehát otthagyjuk a gépet úgy ahogy van), akkor az ismerőseim aktívnak látnak-e? Vagyis ott a zöld pötty?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24044) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Petőfi rádióban most beszélnek a kirekesztettekről. Termeszetesen a legkisebb hozzáértés nélkül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24045) simpley


simpley
őstag

Na, írt a Facebook.
"Csak akkor kell végrehajtanod ezt a folyamatot a személyazonosságod megerősítéséhez, ha társadalmi kérdésekről, választásokról vagy politikáról szóló hirdetéseket szeretnél megjeleníteni. Itt olvashatsz arról, hogyan határozzuk meg az ilyen típusú hirdetéseket, ha szeretnéd eldönteni, hogy önállóan elindítsd-e a személyazonosság megerősítésére irányuló eljárást a Súgóközpontban: https://www.intern.facebook.com/business/help/************** Ha nem szeretnél közügyekről, választásokról vagy politikáról szóló hirdetéseket megjeleníteni, kövesd az itt leírt útmutatást: https://www.facebook.com/ID. Köszönettel:
A helyzet az, hogy Én utóbbiba tartozok bele, csak nem értem mit kellene most csinálnom. :U

signed by simpley.

(#24046) enginev3.0 válasza simpley (#24045) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezt kaptad? Hol?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24047) simpley válasza enginev3.0 (#24046) üzenetére


simpley
őstag

Engem nem tiltottak, csak simán elindíttotam a személyazonosság ellenőrzést. A támogatás mappában volt benne. Most írjak nekik vissza, hogy Én nem szeretnék politikai dolgokról tartalmat megjeleníteni vagy hogy legyen?

signed by simpley.

(#24048) enginev3.0 válasza simpley (#24047) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah
Akkor te nem is ide való vagy :D

Szerintem mindegy mit csinálsz, tiltanak vagy sem, eddig teljesen random

Ez a Petőfi rádió meg botrányos minden szempontból, ezt rossz volt hallgatni, egy értelmes szó nem hagyta el a szájukat :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24049) matyi19


matyi19
őstag

Hello,

En Erdélyből írok, tegnapelőtt sajnos engem is tiltott a FB.
Írtam nekik, csatoltam is a szükséges okmányt igazoláshoz, de eddig semmi válasz. :(
Szomorú, hogy így semmibe veszik a felhasználókat.
Nem elég minden magyarázat nélkül törölnek profilokat, de megkeresésre sem adnak választ...
Amúgy szerintem, most eléggé le van terhelve a support team, valószínű ezeket az ID igazolásával kapcsolatos üzeneteket külön megvizsgálják emberek, nem botok. De szomorú, hogy eddig nem hallani egy visszaállított profilról sem. :/

(#24050) simpley válasza matyi19 (#24049) üzenetére


simpley
őstag

Nem, az a legszomorúbb hogy nekem pár óra múlva válaszoltak nektek meg még mindig nem. :(
Közben visszaírtam nekik, hogy nem szeretnék ilyen politikai dolgokat megjeleníteni. Jól tettem? :D

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.