Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) szabacsik válasza krizmo_ (#15950) üzenetére


szabacsik
őstag

és (#15948) -secret- :

Nem tudom megváltoztatni a láthatóságot . Magam se értem. Csak ismerősök láthatják. Valóban nem tudom szabályozni ezért nem értem miért nem publikus alapból.

Szerk: Most töröltem és újra betéve már publikus, valami bug lehetett a rendszerben.

/\____/\

(#15952) bigdady


bigdady
nagyúr

Ios alatt nektek jelez az iphone fb app hanggal illetve kirakja ertesitesek sávra? Nekem csak a jelvény működik

[ Szerkesztve ]

(#15953) btz


btz
addikt

A Facebook önkényesen állítgatja a csoport post értesítési beállításokat. Szépen be voltak állítva, hogy csak ismerős postolása esetén kérek értesítést, erre mivan? Sorra jönnek a kéretlen értesítések, nembeszélve arról, hogy egyesével állíthatom vissza a beállításokat, hogy ne árasszanak el az értesítések.

ⓑⓣⓩ

(#15954) BandiHUN válasza btz (#15953) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na látod,nekem meg pont fordítva lett,szépen eltünedeztek az aprós csoportok hirdetései,pár nap alatt lement 1-2re,és ráadásul pl.dobott be olyan hirdit,ami 1 napos,nem up-olták,nem volt hozzászólás se meg lájk se.Megyek fel az oldalra,ott meg ott vigyorognak a nem megjelenő 3 órás több hsz+likeos hirdik.
Nekem az oldotta meg,hogy áttettem az értesítést minden-re,no akkor tényleg minden régi szar is rám zúdult,amire valaki nyomott vagy posztolt,aztán megint visszatettem a hirdetéses csoportokat legnépszerűbbek-re,azóta kopp-kopp lekopogom 3 napja minden friss hirdi jön,de csak 1x,régi akkor se bukkan fel,ha írogatnak vagy likeolnak.Az utóbbi 1-2 hétben elég triviális volt a fb,volt,hogy fél napig "semmi se történt",és nézhettem körbe a fontosabb ismiket/oldalakat,máskor meg ömlött minden régi vacak is,apró esemény is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15955) #27441408


#27441408
törölt tag

Újból blokkolhatóak a Facebookon a reklámok

Hát ez nem jött be Mark bá'nak

(#15956) Robokutya válasza #27441408 (#15955) üzenetére


Robokutya
senior tag

juj hülye kérdés hogy is működik ez a cucc
mikor engedi át a reklámot és mikor szűr?
nem biztos hogy jól használom:)

(#15957) #27441408 válasza Robokutya (#15943) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem is csinálta most is a slither.io-s játékeredményemet osztottam ki, akartam még alá 1 matricát elősször azt írta lehet nincs jogosultságom hozzá blablabla.... mikor meg frissítettem azt írta, hogy váratlan hiba dolgoznak az elhárításán stb.... szóval néha másnál is van nem csak neked, pedig mint írtam a saját bejegyzésem alá írtam amit nyílván nem töröltem.Majd megnyomtam a Vivaldin a refresh nyilat és simán tudtam alá kommentelni, csak épp más szöveget meg matricát.

[ Szerkesztve ]

(#15958) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Van egy csoportom, és én vagyok az admin kineveztem egy másik illetőt is adminnak
Szeretném tőle visszavonni az adminjogot, ő erről kap értesítőt?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#15959) -secret- válasza zsof Nokia (#15958) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#15960) zsof Nokia válasza -secret- (#15959) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Köszi :))

A lényeg lényegében lényegtelen

(#15961) round3r


round3r
csendes tag

Sziasztok!
Előfordult már, hogy pár személy profiljára kattintva csak megjelölni tudom őket, üzenetet küldeni nem. Viszont ugyanezeket a személyeket egy másik profillal vizslatva enged üzenni is. Ezt hogy? Ha blokkolva lennék, akkor nem is látnám őket. Üzenetszűrést meg csak ismerősökre lehet alkalmazni. Ez hogy lehet?
Remélem érthetően fogalmaztam :)

(#15962) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudok visszamenni egy adott napra a saját vagy valaki másnak az idővonalán? Régebben jobb oldalt volt egy ilyen dátumos rész évekkel, illetve hónapokkal...most az nincs ott, így most a görgetésen kívül nincs jobb ötletem. 1-2 évre visszamenni így annyira nem vicces...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15963) zsof Nokia válasza round3r (#15961) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Érdekes én is találkoztam ezzel a jelenséggel
Viszont, ha korábban már leveleztél nem ismerőssel annak is tudod tiltani az üzeneteit, de csak miután írtál neki, vagy ő írt neked

A lényeg lényegében lényegtelen

(#15964) Silverr válasza TazLeacher (#15962) üzenetére


Silverr
aktív tag

Kicsit görgetsz lefelé, ekkor megjelenik az, hogy idővonal és mostanában. Bal felső sarokban keresd. Hónapot sajnos nem de évet tudsz választani.

(#15965) TazLeacher válasza Silverr (#15964) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15966) RR-13


RR-13
őstag

Sziasztok! Valaki tapasztalta már azt, hogy az adatlapját nem tölti be egyik böngésző sem és a telefon sem belépés után? Csak az m.facebook-on működik!
És csak a saját adatlapja nem töltődik be, de másé meg igen? Nekem most ez van órák óta és nem értem miért! :(

(#15967) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Reggel óta ennyire tölt be a FB:

Miután töröltem a Firefox és Chrome cache-t is (alkalmazáson belül, majd CCleanerrel), a bejelentkező képernyőt beadta, de amint beírtam a felhasználónevem és jelszavam, átváltott erre a fehérre ismét. Házban máshol mindenhol működik, CMD-vel meg tudom pingelni a www.facebook.com-ot. Minden egyéb honlap pillanatok alatt betölt, de ez nem. Ma reggel kezdődött, de semmi érdekes nem történt a tegnap éjjeli és ma reggeli bekapcsolás között. Telefonról szintén megy. AdBlock kikapcsolása után sem változott semmi.

Valami tippetek van?

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#15968) RR-13 válasza Darko_addict (#15967) üzenetére


RR-13
őstag

Úgy néz ki, hogy Face szerver hiba! :W
Bizonyos felhasználók asztali adatlapját nem tölti be...., de az m.face-en működik a telefonon és az asztali PC-én is.. ki érti ezt! :F

Telefonon SEM megy asztali nézetben pl. a Chromban! Csak az m.facen jó mindenütt. :U

[ Szerkesztve ]

(#15969) Darko_addict válasza RR-13 (#15968) üzenetére


Darko_addict
őstag

Való igaz, a m.facebook.com működik. Akkor maradok annál egyelőre. Köszi az infót RR-13!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#15970) RR-13 válasza Darko_addict (#15969) üzenetére


RR-13
őstag

Nincs mit.. nekem is 2 óra volt mire mindent végig teszteltem! :U
Remélem megcsinálják még ma... mert ez így nekem a PC-n nem nagyon jó! :(((

(#15971) krizmo_ válasza RR-13 (#15966) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nekem gond nélkül ment egész nap, legalábbis akkor, amikor ránéztem.

(#15972) zsof Nokia válasza RR-13 (#15966) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Ma az egyik ismerősöm is panaszkodott erre, hogy se asztali gépről se táblagépről csak telefonról engedte belépni fészbúkra.

A lényeg lényegében lényegtelen

(#15973) RR-13 válasza krizmo_ (#15971) üzenetére


RR-13
őstag

Üdv. Igen a család többi tagjának is ment és jó volt csak az én adatlapomat nem töltötte be meg az országban még jó pár emberét... :U

zsof Nokia: Tegnap este fél 6 körül állt helyre a dolog.. de a Face semmit nem írt, hogy mi volt a probléma... :N

[ Szerkesztve ]

(#15974) krizmo_ válasza RR-13 (#15973) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Persze, hogy helyrejött, szoktak hasonló bugok lenni időnként csak az emberek ezt elfelejtik...beindul a rettegés és félelem, hiszen túl kell élni a napot facebook nélkül... :U

(#15975) #27441408 válasza krizmo_ (#15974) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez így poénosnak hangzik, de azért annak nem biztos, hogy az akinek távoli családtagjai satöbbik vannak akikkel esetleg tényleg csak a face cseten tud (ingyen) beszélni.

(#15976) krizmo_ válasza #27441408 (#15975) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem poénnak szántam... A facebook eddig 1 napnál tovább nem nagyon állt le. Aki a facebookot tudja használni az más ingyenes kommunikációs appokat is nyugodtan használhat, ha annyira fontos neki, hogy mindennap beszéljen a családjával, vagy esetlegesen felhívja őket nem ingyen, ha már tényleg annyira fontos... ;)

(#15977) RR-13 válasza krizmo_ (#15976) üzenetére


RR-13
őstag

Ez igaz, de én alig beszélek valakivel és nem minden nap, mégis amikor pont fontos lett volna nem működött és a nagyobbik baj az volt, hogy SEMMIT nem írtak ki, hogy esetleg folyamatban van a hiba elhárítása stb. ha ezt kiírják, akkor a felhasználók nem kezdenek a saját gépükön és stb. eszközökön hibát keresni, hanem tudják, hogy központi hiba és kivárják a javítást. :U
Ebben az esetben viszont ez nem így volt és ez volt a bosszantó, hogy mindenki a saját háza táján kereste a probléma gócpontját! Szerintem... :K
Elfogadható, ha van néha leállás, csak a tájékoztatás legyen meg hozzá! :B

(#15978) #27441408 válasza RR-13 (#15977) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért ez télleg elég gáz, hogy ilyenkor mindenki úgy csinál mintha világvége lenne,,, ok értem amit mondasz ha alább elolvasod amit írtam láthatod is, de azért tényleg elgondolkodtató, hogy leáll a facebook és világvége van..... (azt meg mondjuk ki írás nélkül is gondolhatja az ember, hogy a lehető leghamarabb működésre bírják a rendszert, saját érdekük...)

(#15979) RR-13 válasza #27441408 (#15978) üzenetére


RR-13
őstag

Igen, de az a baj, hogy nem teljes leállás volt, hanem csak bizonyos felhasználóknál nem töltődött be az adatlap és semmi nem látszódott belépés után, ami egyébként is megmagyarázhatatlan számomra!
Belépni engedett aztán az üres oldal fogadott.. és ennyi! :U

(#15980) #27441408


#27441408
törölt tag

Vicces feltöltök 1képet, pár perc után kommentelnék alá mert eszembe jutott valami, erre a facebook közli, hogy vagy nincs már meg vagy nincs jogosultságom satöbbi,,,,, majd nyomok 1 frissítést, természetesen ott a kép az idővonalon és már enged alá írni..... ez valami belső hiba lehet? (Alább ugye már más is írta ugyanezt a problémát [link] ugyanezt írta ki nekem is )

[ Szerkesztve ]

(#15981) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Azt mitől, van, hogy rámentem egy adatlapra x közös ismerősünk van mégse tudom bejelölni? korábban nem jelöltem be őt. Mert ez max olyankor lehet amikor az illető megjelölte kéretlennek a jelölésemet.

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényegében lényegtelen

(#15982) #27441408 válasza zsof Nokia (#15981) üzenetére


#27441408
törölt tag

Úgy állította be, hogy SENKI ne jelölhesse.

(#15983) Jakesz


Jakesz
őstag

Facebookon/Messengeren nem várható olyan előfizetéses rendszer, hogy mondjuk a küldött képeket ne butítsa atomjaira, vagy hogy 25 megánál nagyobb videókat és fájlokat lehessen küldeni? Szerintem igencsak jó lenne, más noname közösségi oldal az ember képébe tolja az előfizetési lehetőségeket, amivel nem korátozzák le ennyire, itt meg semmi. Vagy alapból ne tömörítsenek ennyire, az lenne a legjobb :D

(#15984) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezeket a Messengeren küldhető gifeket le lehet valahogy tiltani?

[link1] [link2]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15985) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Be lehet állítani vhol hogy a twitter jelezzen amikor facebook értesítés van? Köszi

(#15986) #27441408


#27441408
törölt tag

Ma volt 1 ismerősnek jelölésem, egy pár partner embertől, amikor igazoltam (azt hittem másik profilt csinált) akkor a face csak ennyit írt XY már az ismerősöd a Facebookon. Köszönj rá üzenetben! jelezte, hogy van ettől az embertől 1 üzim ugye rányomtam és ennyi csak írta a csetjén a rendszer amit írtam, ez miért lehetett?

Egyébként benne maradt a csetben szóval gondolom ez facés üzenet, de ugye nem valami vírus? Olyan idősebb ember aki sztem csak regelt, és belép játszik használja, ergo nem szaki, gondolom lehet, hogy törölhetett és újra jelölt?

(#15987) #27441408 válasza #27441408 (#15986) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elnézést elírtam, nem egy pár ember jelölt ismerősnek csak egyetlen 1 darab! bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#15988) DiszNóÓl válasza #27441408 (#15986) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem vírus. Ez egy automata üzenet, "nemrég" jött be.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#15989) #27441408 válasza DiszNóÓl (#15988) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, azóta már beszéltem az emberkével ő jelölt újra valami gondja volt, köszi hogy válaszoltál!

Csak még ilyenem nem volt azért nem tudtam és megijedtem, hogy valami bacilus.

[ Szerkesztve ]

(#15991) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok
Meg tudná mondani valaki, hogy ez mégis mit jelent? "Automatikusan jelentette a Facebook"

[ Szerkesztve ]

(#15992) krizmo_ válasza #48613632 (#15991) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

"Amikor valamelyik csoportban az egyik tag olyan tartalmat tesz közzé, amely kifogásolható vagy sértő lehet, a csoport adminisztrátora automatikusan értesítést kaphat, hogy ellenőrizze és kezelje a bejegyzést. Az automatikusan jelentett bejegyzések addig nem lesznek megosztva a csoporttal, amíg a csoport valamelyik adminisztrátora jóvá nem hagyja őket. A csoport adminisztrátorai úgy is dönthetnek, hogy törlik a bejegyzést, és letiltják a bejegyzést létrehozó csoporttagot.

Ha egy csoport adminisztrátora számos automatikusan jelentett bejegyzést jóváhagy, egy idő után leáll a tartalmak automatikus jelentése. Fontos tudni, hogy bármely bejegyzés, amelyet a csoport valamelyik adminisztrátora jóváhagyott, ennek ellenére eltávolítható, ha jelentik közösségi alapelveink be nem tartása miatt."

(#15993) #48613632 válasza krizmo_ (#15992) üzenetére


#48613632
törölt tag

:R

(#15994) buci30


buci30
addikt

Ma frissült az fb app és van live közvetítési lehetőség. Ma kipróbáltam az állatkertben a főkamerát használtam rendesen, de amikor vissza néztem a videót facebook-on hihetetlen gagyi minőségbe volt :W
Ez mindenkinél ilyen vagy mitől függ? (i6s)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#15995) bigdady válasza buci30 (#15994) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem régóta van ilyen funkció fb appban.
Sose próbáltam :)

(#15996) WhiteWalker válasza buci30 (#15994) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mekkora újítás már , elszáll az agyam :U
Tényleg ennyire kell ez a live cam?

(#15997) rokendrol válasza WhiteWalker (#15996) üzenetére


rokendrol
senior tag

SZARSÁG AZ EGÉSZ

(#15998) kispx válasza buci30 (#15994) üzenetére


kispx
addikt

A képeket is tömöríti, hogy minél kevesebb sávszéllességet használjon fel.

(#15999) flash-


flash-
veterán

van olyan személy aki sokkal többször szerepel a kit ismerhetek? résznél, mint más, sőt szinte mindig előadja a facebook, pedgi nincsen közös ismerősünk..

lehet azért mert sokoszor megy rá a facebook profilomra?
Az tény hogy renszeresen találkozok vele, de ezt csak nem tudja a facebook.. bár ki tudja :DD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16000) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Egy ismerősnek valamilyen úton módon feltörték a facebookját, és mivel azonos a jelszó, az email címét is. Az email címet a lopó letörölte, a facebook még él, a nevében posztolgat is.

Milyen lehetőségek vannak a visszaszerzésre?
Facebook jelentés? Ha van ilyen, mennyi idő a reakció?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.