Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) vadászcsiga válasza #27441408 (#16750) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De ő nem látja a csoportot sem. Ha linkelem neki, "a melléklet nem érhető el" üzenetet kapja. Hogy írjam még.

(#16752) Gyula84 válasza -secret- (#16743) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16753) #27441408 válasza vadászcsiga (#16751) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez csak akkor lehet ha kitiltották... más ötletem nincs.

(#16754) sutszi válasza #27441408 (#16753) üzenetére


sutszi
veterán

Egy új regisztrációt amit frissen hoztak létre? :U
Elolvasod egyáltalán a problémákat, vagy csak bedobsz rá valamit?!

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16755) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
nálatok is ezt írja ki a bejelentkezett helyeknél?

Helyszín Ismeretlen
Közvetítő hálózat része. Az internetes kéréseket adatvédelmi, biztonsági vagy egyéb célból irányítják közvetítő hálózatokon keresztül.

(#16756) #27441408 válasza sutszi (#16754) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mivel vagy négy választ írtam.... NO DE LÁSSUK AKKOR TE MIT MONDASZ!!! ugyanis én legalább próbáltam a kérdezőnek segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#16757) vadászcsiga válasza #27441408 (#16753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Böngészőből hozzá adva már konkrétabb a hibaüzenet. "Letiltott felhasználót nem vehetsz vissza a csoportba". Tegnap Facebookra regisztrált tag nem értem hogy lehet letiltott. Új név, új e-mail cím, minden.
Nincs más megoldás, írni kell egy adminnak.

[ Szerkesztve ]

(#16758) -secret- válasza krizmo_ (#16749) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hiába tiltod le gépen, (nekem is le van) attól még ki fog csörögni telefonon.

(#16759) #27441408 válasza vadászcsiga (#16757) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor mégis igazam lett. :U

(#16760) krizmo_ válasza -secret- (#16758) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Hát ez kár... a múltkor volt valakinek hasonló gondja, nála működött a webes beállítás... Gondoltam egy próbát most is megér, de ezek szerint nem működik.

(#16761) -secret- válasza krizmo_ (#16760) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lehet user error de nálam a kezdetektől fogva kicsörög pedig le van tiltva webes felületen. :(

(#16762) sutszi válasza #27441408 (#16759) üzenetére


sutszi
veterán

Vaktában találgattál...persze, hogy az egyik bejön. Az ötös lottón is 90 számmal játszol?! :U

Figyelembe véve a probléma kiindulási pontját, nem volt teljesen egyértelmű, hogy mi történt. Kérdés, hogy a jelentkezés vissza lett utasítva már és úgy lett próbálkozva. Ez nem derült ki...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16763) #27441408 válasza -secret- (#16761) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én logikusnak tartom,hogy a messenger külön rendszer, ergó a webes beállítás ott nem megy.

sutszi Befejezted a kötekedést?! Köszi. 1 nem vaktába találgattam, saját tapasztalat alapján írtam mivel van nekem is csoportom ahol én vagyok az admin. (plusz 1 csoportból sajnos régen kitiltottak és nem látom a keresőben) ergo tapasztalatból írtam, ha elbírnád olvasni amiket írtam láthatod is...

2 és ez fontosabb nálad többet segítettem,.

[ Szerkesztve ]

(#16764) sutszi válasza #27441408 (#16763) üzenetére


sutszi
veterán

Követem a topikot így látom mennyit "segítesz". Állandóan ideszemetelsz kétes forrásból származó cikkeket... Az előtted leírt jó megoldást ismétled több esetben is.

Mellesleg nem kötekedtem. Lépjünk tovább a témán.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16765) vadászcsiga válasza #27441408 (#16759) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A konkrét csoportból nem lett kitiltva csak az előző regje megszűnt mert fals név volt, valaki felnyomta valahol máshol, es nem tudta igazolni magát a Facebook előtt. Csinált egy új nevet új e-mail címmel. 4 csoportba sikeresen belépett, egy zartba nem tud az istennek sem.

(#16766) sutszi válasza vadászcsiga (#16765) üzenetére


sutszi
veterán

Van esetleg másik zárt csoport amivel megtudjátok nézni próbaképpen? (Mármint, hogy zárt csoportok szintjén jön el a dolog. ) Mert akkor lehetne fordulni a supporthoz, valami konkrétan megfogalmazható jelenséggel.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16767) sutszi válasza vadászcsiga (#16765) üzenetére


sutszi
veterán

Közben lejárt az időm de utánanéztem. 4 évre visszamenőleg tapasztalható a probléma. Az egyetlen épkézláb megoldás amit láttam, hogy valaki 3-szor jelentette a problémát a facebooknak és kb 1 hét alatt javították a problémát. Szóval érdemes jelenteni neki amint lehet.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16768) Gyula84 válasza krizmo_ (#16749) üzenetére


Gyula84
veterán

nem megy ezt már néztem :(( azért köszi

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16769) vadászcsiga válasza sutszi (#16766) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Két másik zárt csoportból az egyikbe sikerült belépni, másikat ugyancsak nem látja. Jelentette a facebooknak. Meglátjuk.

(#16770) #27441408 válasza vadászcsiga (#16765) üzenetére


#27441408
törölt tag

És tudott újat regelni,? én régen azt olvastam,hogyha ilyennel lebukik valaki akkor azt végleg kitiltja a facebook új reget sem csinálhat.

sutszi Vicces vagy.... a nagy híroldalak nem kétes források de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#16771) vadászcsiga válasza #27441408 (#16770) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De mi alapján szűri ki? Es ha másik ip-ről csinálja? Vagy mi lehet még?

(#16772) #27441408 válasza vadászcsiga (#16771) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kérdezd a szakikat, én ezt csak olvastam régen,hogy ha valaki lebukik dupla profillal, az eredetit is szónélkül és minden nélkül törölhetik, és nem lehet újat csinálni mivel a facebook szabályzata világosan leírja mindenkinek 1 lehet és csakis a saját nevén , ezért csodálkoztam azon,hogy a barátod újat regelt miután 1 kamuprofillal lebukott.

[ Szerkesztve ]

(#16773) sutszi válasza vadászcsiga (#16771) üzenetére


sutszi
veterán

Kizárólagosan az IP alapján nem fognak tiltani senkit, mert az dinamikusan kerül kiosztásra. De a böngésző cache már árulkodhat. Nálam pl facebook rendszeresen dob be olyan ajánlásokat amiket akkor nézek, amikor nem is voltam belépve... Mivel elég specifikus ezért a véletlen kizárt. (Pl órák. :D )
Egyébként ha a régi profilt deaktiválja/törli akkor az nem szabálytalan. Csak a párhuzamosan használt fiókok tiltottak.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16774) #27441408 válasza sutszi (#16773) üzenetére


#27441408
törölt tag

Tehát,ha valaki törli a régit,majd csinál máikat azért nem is szólhatnak? Azt hittem szabálytalan ez is.

(#16775) sutszi válasza #27441408 (#16774) üzenetére


sutszi
veterán

Itt olvasható infok alapján ez egyértelműen következik. Pontosan ez a szabályos eljárás. Régi fiókod zárod/törlöd. Csinálsz egy újat.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16776) chungee


chungee
addikt

Estét!

2 ismeretlen követ engemet. Honnan tudhatom meg, hogy kik azok:F

(#16777) Quasi_modo válasza sutszi (#16773) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Van egy ismerősöm akinek 3 profilja van már régóta, meg olyat is ismerek nem egyet akinek 2. Egyiket sem büntették.

valami

(#16778) sutszi válasza Quasi_modo (#16777) üzenetére


sutszi
veterán

Az ellenőrzés részletei nem publikusak így csak tippelni lehet... Az sem garantált, hogy ellenőriznek minden profilt... Szóval ez kicsit olyan mint a bliccelés...csak kisebb a lebukás esélye. De azért van...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16779) vadászcsiga válasza Quasi_modo (#16777) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 4 van :B

(#16780) Quasi_modo válasza vadászcsiga (#16779) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szettevette...

valami

(#16781) #27441408 válasza sutszi (#16775) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, nem terveztem. :) Csak ismertem ilyet aki töröltette magát, de pár hónap múlva mégis meg gondolta magát, mert mégiscsak jó volt erre arra face stb és vissza regelt ugyanazzal az arcképpel névvel stb, én azt hittem ez is tilos.

Quasi_modo Az hogy nem bukott le, az nem jelenti azt hogy szabályos amit csinál,egyszerűen szerencséje van, több mint 1milliárd profil ellenőrzése nem várható el a Facebook-tól, viszont ha egyedileg valaki bejelenti, hogy szerinte dupla profil van, na azt bizony ellenőrzi a Facebook ha jól tudom,és ott nehéz elkerülni már a lebukást. Tehát az ismerősödnek 1szerűen csak kb mázlija van,hogy nem veszi észre a Facebook , hog több profilja van.

[ Szerkesztve ]

(#16782) #27441408 válasza sutszi (#16775) üzenetére


#27441408
törölt tag

Bocsi lejárt az időm, de elolvastam igen ebből tényleg az vonható le, ha valaki törlés után meg gondolja magát szabályosan visszatérhet, viszont itt is írják a dupla profil szabály ellenes.

(#16783) chungee


chungee
addikt

Napot!

Androidon messengeren egyik sűrűn csevegési partnerem nem jelenik meg a beszélgetésunk, csak ha rámegyek a listára és külön nyitom meg rákereséssel :(

(#16784) chungee válasza chungee (#16783) üzenetére


chungee
addikt

Helyrejött. Gőzöm sincs hogyan :(

(#16785) vadászcsiga válasza #27441408 (#16781) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hol érdekel engem a Fb szabályzata?

(#16786) #27441408 válasza vadászcsiga (#16785) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ugye ez most nem komoly....?! Talán ott, hogy a regisztrációval elfogadod???

chungee Nekem is sűrün van ilyen, ez esetben elkezdem írni az ember nevét a keresőben a messengeren és az első pár betű után adja is ugye mivel ismerős, és rányomok. (és minden megjelenik)

[ Szerkesztve ]

(#16787) vadászcsiga válasza #27441408 (#16786) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elfogadtam de nem érdekel. Ha valami nem tetszik, zárjanak ki. Vállalom.

[ Szerkesztve ]

(#16788) pfsopron


pfsopron
csendes tag

Sziasztok.
Olyan problémám lenne, hogy a számítógépen facebokkon elolvasom az üzeneteimet, majd megkapcsolom a mobilomon a mobilnetet az üzeneteket újra jelzi a messeger mintha nem olvastam volna el. Mi lehet a hiba?

(#16789) Criminal017 válasza pfsopron (#16788) üzenetére


Criminal017
őstag

Semmi, nálam is ilyen. Elkezdi letöltögetni, jelez is, de fél perc tuán magához tér és törli a jelzéseket.

(#16790) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Nemrég két ismerősömtől is kaptam facebookon .svg kiterjesztésű photo fájlt, nem nyitottam meg, rákerestem és vírusnak tűnik, pár külföldi embernél már megjelent. Mit tudok tenni, hogy biztos ne fertőződjek meg? ( hülyeségekre sose kattintok ). Illetve más ismerősöm is panaszkodott ugyanerre.

(#16791) -secret- válasza Nagynozi (#16790) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Barátnőm is kapott egyet reggel illetve többen is megosztották, hogy ne kattintsak. Egyszerűen töröltük az üzenetet.

(#16792) kispx válasza Nagynozi (#16790) üzenetére


kispx
addikt

> "Mit tudok tenni, hogy biztos ne fertőződjek meg?"
Ezt a kérdést meg is válaszoltad magadnak: "hülyeségekre sose kattintok"

(#16793) m4tyik4


m4tyik4
csendes tag

Sziasztok!

Hátha van itt köztetek olyan aki tudja, vagy esetleg ötlete van, hogy hol járhatnék utána.

Egy mobil applikációt szeretnék készíteni, és ha belerakok egy bejelentkezés "facebook accountal" való lehetőséget, és az illető így jelentkezik be, akkor én az adatbázisban látom az email címét és azt ami a facebook adatlapján be van állítva? (Lakhely, életkor, e-mail cím....stb) Tehát az én adatbázisom milyen adatokat szívhat át az illető facebook profiljáról?

Válaszokat előre is köszönöm

(#16795) m4tyik4 válasza kispx (#16794) üzenetére


m4tyik4
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm, pont ilyenekre gondoltam :)

(#16796) #27441408 válasza pfsopron (#16788) üzenetére


#27441408
törölt tag

Semmi! Ezt csinálja nekem is bedobja , elnyomom és kész, szerintem ilyen program.

NagynoziNem nyitod meg és kész töröld,.

[ Szerkesztve ]

(#16797) krizmo_ válasza #27441408 (#16796) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Tényleg nem kötekedni szeretnék, de már előtted leírták ugyanezeket, ha visszanézed, akkor te is láthatod... Felesleges ugyanazt leírni. Mivel nem először fordul elő gondoltam jelzem, hogy néha nézd meg a többi hozzászólást is.

(#16798) #27441408 válasza krizmo_ (#16797) üzenetére


#27441408
törölt tag

Gondoltam megerősítem, hogy ne keresgesse a baJt, mert ugyanez van nekem is amit írtak, ha többeknél van akkor valószínű ilyen a messenger, és nem a kérdezőnél a hiba, ezért válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#16799) Kube


Kube
senior tag

Ha valaki 4 profilt hoz magáról létre, szinte majdnem minden héten, és nem múlt el még szerintem 14 éves sem, őt hogy lehetne jelenteni? Ugyanúgy hívják mint engem, és zavar, hogy ha valaki rám keres majd a jövőben 4 totál nem használt és fals adatlapot kap.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#16800) krizmo_ válasza Kube (#16799) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Kiskorú felhasználó jelentése

Illetve, ha mégsem kiskorú személyről lenne szó, akkor menj rá az adatlapjára, ott jobb oldalt találsz egy legördülő menüt, a borítókép alatt, ott tudod jelenteni a fiókját.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.