Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) #27441408 válasza -secret- (#16400) üzenetére


#27441408
törölt tag

Vagy pedig engedjék feltenni a lite-t, az olyanoknak mint pl én, akik tényleg csakis csetelni szeretnének semmi mást, gondolom a lite az pont olyan amibe csak csetelni lehet meg ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

(#16402) -secret- válasza #27441408 (#16401) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

(#16403) csako válasza #27441408 (#16401) üzenetére


csako
veterán

Letöltöd és felrakod, nincs tiltva, csak nem playről.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16404) #27441408 válasza csako (#16403) üzenetére


#27441408
törölt tag

Csak a hivatalos áruházból telepítek, akkor inkább ezt...

(#16405) siebener


siebener
aktív tag

Napot!
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, akkor bocsánat.
Lehetséges egy facebook fiók "áthelyezése"?
Gondolok itt arra, hogy a jelenlegi profilom tartalmát le szeretném menteni, regisztrálni egy másikat, de úgy, hogy minden, ami a mostaniban megvan, ott is elérhető legyen.
A válasz gondolom az, hogy nem, de azért egy próbát megér...

(#16406) krizmo_ válasza siebener (#16405) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Az azonnali topikba is írtam, de itt is válaszolok:
Nem lenne logikus, ha ez lehetséges lenne.
Miért szeretnéd ezt elkövetni? Hátha van más megoldás a gondodra, azért kérdezem.

(#16407) siebener válasza krizmo_ (#16406) üzenetére


siebener
aktív tag

Igen, tudom, köszönöm, csak tanácsolták, hogy tegyem fel itt is a kérdést.

(#16408) #27441408 válasza -secret- (#16400) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kérdés, hogy hol panaszkodnak, a playen eddig is sokan szidták a messengert a véleménybeíró helyen, de ez a facebookot szerintem nem hatotta meg :)

(#16409) csako válasza #27441408 (#16404) üzenetére


csako
veterán

Nem lenne belőle semmi bajod, az apkmirror is megbízható oldal, de ahogy gondolod :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16410) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

Egy adok-veszek csoportbeli hirdetést hogyan lehet a lista elejére hozni?

(#16411) Quasi_modo válasza kenguru99 (#16410) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha nem te vagy az admin, akkor csinálsz egy hozzászólást a hirdetéshez. Pl: up!

valami

(#16412) MadGame


MadGame
senior tag

Hali!

Azt mondja meg nekem valaki, hogy mi a fenéért nem kapok meg üziket, de csak egyetlen embertől? Szinte egész nap beszélgetünk kisebb megszakításokkal, de látom, hogy elolvassa (Látta jelzés), látom, hogy gépel, de az üzi nem jön át, csak akkor, ha frissítem az oldalt. A többi ismerősömnél nincs ilyen, csak ennél az egynél. WTF?!?! Nagyon idegesítő. :F :((

(#16413) -secret- válasza MadGame (#16412) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is volt ilyen, vagyis nálam olyan volt, hogy semmi értesítést nem jött meg 1 embertől. Töröltük mindketten a beszélgetést aztán megoldódott...de lehet csak várni kell.

(#16414) WhiteWalker válasza MadGame (#16412) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mobilon vagy számítógép? :U

(#16415) MadGame válasza -secret- (#16413) üzenetére


MadGame
senior tag

Jah, waiting for the miracle… Ahogy itt olvastam a hozzászólásokat, a mobilos verziót nem is merem most frissíteni az új funkció miatt. Várok a Lite-ra.

Giinos: Számítógép. Mobilon még csak-csak, azt nem nagyon használom, gépről vagyok inkább, ismerősöm meg meló miatt inkább mobilról. Bár, amikor úgy látom, hogy ő gépről van, akkor sem kapok meg tőle… Nem tudom, ez számít-e.

Ccleaner is megvolt, chrome friss, én asztali verzión nem látom ezt az új funkciót, ezt a snapchates izét, szóval az nem frissült… Ötletem sincs. De hát csak egy embernél, pont, akivel a legtöbbet beszélek?! :D

(#16416) WhiteWalker válasza MadGame (#16415) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Chromeba esetleg nyomhatsz egy resetet a beallitasokba.
Lehegy a CC is bekavar.

[ Szerkesztve ]

(#16417) MadGame válasza WhiteWalker (#16416) üzenetére


MadGame
senior tag

Áh, nem hiszem, hogy a Chrome a hibás. Ccleaner hogy kavar(na) be?

(#16419) mandarino válasza mandarino (#16418) üzenetére


mandarino
csendes tag

Cleaner mindent töröl.

(#16420) mandarino válasza mandarino (#16419) üzenetére


mandarino
csendes tag

Néha még azt is amit nem kéne

(#16422) MadGame válasza mandarino (#16421) üzenetére


MadGame
senior tag

Tudom, azért szoktam használni, mert olykor nem árt a nagytakarítás :D Hát akkor marad a csoda…

(#16423) krizmo_ válasza siebener (#16407) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha nagyon nem tudtok szabadulni az illetőtől, és új profilt csináltok a barátnődnek, akkor figyeljetek oda nagyon a beállításokra. Pl.: Ne tudják megtalálni az e-mail címe, neve, és a telefonszáma alapján, minden infót, amit csak lehet korlátozzatok, tehát csak az ismerősei lássák.
Amikor üzenetet küld neki az illető, ne adja meg az engedélyt, ne nézze meg, ha gyanús embertől kapja az üzenetet.
De mindezek előtt jelentsétek fel a facebooknak a zaklatót, hátha ők meg tudják állítani.

Ha mégis maradnátok a jelenlegi profilnál, akkor tiltsátok le, valahányszor kapcsolatba lép veletek. Előbb utóbb megunja majd, mert ha letiltasz valakit az már nem tud neked üzenetet küldeni, addig, amíg fel nem oldod a tiltást.

(#16424) krizmo_ válasza mandarino (#16421) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ne írj minden szót külön hozzászólásba, kösz!

[ Szerkesztve ]

(#16425) WhiteWalker válasza MadGame (#16417) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elég könnyen. De te tudod...
Én nyomnek egy resetet a chromeba.

(#16426) maestro87 válasza Quasi_modo (#16411) üzenetére


maestro87
őstag

Ez az eladó tárgyak jellegű bejegyzésekre is vonatkozik? Mert én hiába most up-oltam az egyik ilyen bejegyzésemet, de nem hozta előre. :N

(#16427) maestro87 válasza maestro87 (#16426) üzenetére


maestro87
őstag

Érdekes ez a facebook. Valaki 20 órája uppolt egy hirdetést, mégis előrébb szerepel mint az aki 1 órája töltött fel egy hirdetést. Vagy like szerint rendezi sorba a bejegyzéseket a face? :F

[ Szerkesztve ]

(#16428) #27441408 válasza MadGame (#16415) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ettől még frissítheted, a használatot nem igen zavarja , csak bosszantó,hogy rá erőltetik az emberre a különlegességeket még akkor is ha csak 1 sima csevegőt szeretne ahol lehet írkálni, meg mikrofonozni vagy kamerázni. .

Én legalábbis szombat óta megszoktam,,, de akkor is bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#16429) MadGame válasza #27441408 (#16428) üzenetére


MadGame
senior tag

Láttam, hogy tegnap jött a frissítés, de nálam még nem jelzi a play áruház. Lite-ra leszek kíváncsi.

Giinos: ahogy beírtam a problémát reggel, azóta kezd helyreállni a dolog :D LoL :DD

[ Szerkesztve ]

(#16430) #27441408 válasza MadGame (#16429) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nyugodtan frissítsed már csak a biztonság miatt is, ha megszokod annyira nem zavar az újdonság csak bosszantó.

(#16431) MadGame válasza #27441408 (#16430) üzenetére


MadGame
senior tag

Hm, egyelőre még nem érzékeli az áruházam, hogy frissíteni kéne, még mindig az utolsót, az okt. 10-es dátumot írja ki. Na, majd eccő, úgyis gépről vagyok inkább. :) A fentebb említett chat funkció meg úgy látszik helyreállt, pedig már egy hete sz@r volt. Csak be kellett írni a fórumba… :)

Közben találtam egy ilyet, hátha érint valakit: Olyan funkció jön a Facebook Messengerbe, amelynek garantáltan örülni fog

(#16432) #27441408 válasza MadGame (#16431) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én néha rányomok, bejön a teló kamera funkciója nem tudom miért mit akar, elnyomom és kész, ha hozzászoksz ugyanúgy használhatod a messengert, mint írtam engem inkább a tudat zavar, hogy rám erőltették.

(#16434) krizmo_ válasza #27441408 (#16433) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Már elég régi téma... Kicsit bulváros és jelentéktelen hír, nem muszáj minden infót belinkelned, ami szembejön veled... :U

(#16435) BandiHUN válasza maestro87 (#16427) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sokszor hasraütésre,elvileg "tanul",mi érdekel téged.Nekem van,hogy 1 napot késik likeolt,hsz-es fényképes hirdetéssel,bezzeg olyan meg megjelenik felül,ami 1 mondat,kép nélkül,és nem irt hozzá,likeolta a kutya se.
Lesegetni kell az adásvételeket,szoptam már be cuccot,ami kellett volna,és magától csak akkor dobta fel,amikor már kibeszélték és eladták a cuccot.
Követett oldalaknál is van,hogy 1-1 hir csúszik 1 napot,ez külön jó,ha pl.eseményt hirdetnek meg,vagy valami változás van,csak nem akarnak eventet módositani,kiirni.A máltkor a kedvenc helyemre nem jutottam be igy zártkörű miatt,ami csak hirként lett megirva,és másnap dobta be a fész csak.Hirdire is irja,hogy xy oldalon pl.37 új hirdi van.De hol az anyámba jelenitette meg,mikor fel vagyok iratkozva? :W Nem,kiszűrt mondjuk 10et,és azt láttam,a többit meg úgy gondolta a rendszer,nem érdekel.Google féle mesterséges...butaság.Ráerőltetk az emberre itt is,hogy mi húdeokosak vagyunk,megmondjuk,ki,mi érdekel és mikor,mit számit,hova iratkoztál fel.
Irtóra nem lehet jól belőni a legnépszerűbbek-en.Segiteni segit,ha az ember kiszórogatja,ami bosszantja,ami meg érdekel,lesegetiaz oldalát,stb.VAGY marad a legfrissebbek elöl.Amivel persze bebukni a szemetek miatt az igazi népszerű dolgokat,mert letolja a szemét,akárhogy lájkolják,kommentelik.
Kinek mi a jobb.Mondjuk én még mindig csak a legnépszerűbbek elöl-nél kötök ki 1-2 napos próbá után.Csak bosszantó szeméttakaritással finomhangolni.Nomeg a hidioldalakat látogatni,nem csak az idővonalra bizni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16436) MadGame válasza MadGame (#16431) üzenetére


MadGame
senior tag

Elkiabáltam, a hiba továbbra is fennáll. Vajon FB hiba - még mindig csak egyetlen embernél van ez - vagy Chrome újratelepítés segítene talán? :F

(#16437) WhiteWalker válasza MadGame (#16436) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még mindig ajánlom a chromeba a beállításokon belül a resetet...

(#16438) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Atya úr isten, már gépen is mutatja ezeket a faszságokat. (story) :(((

(#16439) #27441408 válasza -secret- (#16438) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez mi? Én nem értem mit akarsz ezzel.

(#16440) -secret- válasza #27441408 (#16439) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát a story amit mutat Messengerben azt mutatja már gépen is:

(#16441) rokendrol válasza -secret- (#16440) üzenetére


rokendrol
senior tag

tele vagy vírussal szerintem

(#16442) -secret- válasza rokendrol (#16441) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért? Nem értelek. :U

(#16443) bigdady válasza -secret- (#16440) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez durva...

(#16444) MadGame válasza WhiteWalker (#16437) üzenetére


MadGame
senior tag

Nem segített…

(#16445) -secret- válasza bigdady (#16443) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha megnézem nem tűnik el, amint letekerek a chat ablak legaljára ismét ott van. :U

(#16446) WhiteWalker válasza MadGame (#16444) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor passz... Másik böngészővel próbáltad?

(#16447) rokendrol válasza -secret- (#16442) üzenetére


rokendrol
senior tag

mert a vírusok dolgoznak azért van

(#16448) Edi77 válasza rokendrol (#16447) üzenetére


Edi77
őstag

Ez nem vírus. Az asztaliba is beépítették ezt a funkciót- sajnos

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16449) rokendrol válasza Edi77 (#16448) üzenetére


rokendrol
senior tag

nem a fenét nem

(#16450) Edi77 válasza rokendrol (#16449) üzenetére


Edi77
őstag

Olvass akkor... [link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.