Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) DVlad válasza -secret- (#17994) üzenetére


DVlad
őstag

(#17997) csako

Grazie mille!

(#18002) zoli03


zoli03
őstag

Hogyan tudok egy adott beszélgetést lementeni? Archiválással nem jó, nekem nem az összes beszélgetés kell egyben, hanem csak egy, képekkel, mindennel együtt, hogy gyorsan tudjak görgetni, ne kelljen a Facebook betöltésére várnom állandóan.

(#18003) buci30 válasza krizmo_ (#17999) üzenetére


buci30
addikt

Én ezt a Facebook fiók végleges törlése nem találom 😳

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#18004) Orionk


Orionk
senior tag

Hi!

Facebook - Naptár miért mutatja mindenki szülinapját 1 nappal korábbra?
Más is tapasztalja?
köszi

(#18005) krizmo_ válasza buci30 (#18003) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#18006) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez megint egy új agymenese a Facebooknak???
Most kétszer hívtak meg két különböző csoportba és automatikusan csatlakoztam is.
Eddig legalább eldöntöttem hogy elfogadom e , vagy belépek e...
Kezd már ezzel a pupom tele lenni...:(((

(#18007) -secret- válasza WhiteWalker (#18006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Eddig legalább eldöntöttem hogy elfogadom e , vagy belépek e..."

Nem, eddig is belépett.

(#18008) krizmo_ válasza WhiteWalker (#18006) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Mindig is automatikusan hozzá tudtak adni a csoportokhoz, annyit tehetsz, hogy kilépsz és bejelölöd, hogy ne tudjon többet senki hozzáadni ahhoz a csoporthoz.

(#18009) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ez teljesen új.
Fordítva emlékszem , nah mindegy. Látszódik hogy ritkán lépek be csoportokba meghívás alapján :DDD

(#18011) #27441408 válasza WhiteWalker (#18009) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mindig is így volt, mikor betesznek 1 csoportba te onnan önnálóan csak kimenni tudsz, mikor kilépsz kijön a menü, bejelölheted,hogy az adott csoporthoz többet ne adhassanak hozzá, nekem nem 1 hasonló volt. :)

(#18012) Criminal017


Criminal017
őstag

Mától működik messengerben az üzenet véleményezés, lehet nyomkodni.

(#18013) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Jött egy email, miszerint a Messenger a továbbiakban nem fog működni windows phone-on. Ez tök jó, de mi az alternatíva (azon kívül, hogy vegyek másik telefont)? Lépjek be állandóan a böngészőből, vagy mi?

(#18014) csako válasza NeoPampalini (#18013) üzenetére


csako
veterán

Visszakerül a Facebook app-ba

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18015) NeoPampalini válasza csako (#18014) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Kíváncsi leszek, hogy mikor, és hogyan... :) Mert most ott tartok, hogy a telefonon nem tudok üzenetet küldeni/fogadni, a Store-ban nincs update lehetőség, az FB app meg elindítja a Messengert. :DDD Oké, nem létszükséglet, de zavaró, na. :)
(...reinstall? tök jó, hogy arról sehol nem tesznek említést, hogy mit is kéne csinálnia a júzernek...)

(#18016) #27441408 válasza Criminal017 (#18012) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem tetszik ez a funkció.

(#18017) -secret- válasza #27441408 (#18016) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Felesleges hülyeség.

(#18018) tylerddd


tylerddd
veterán

Egy ismerősöm szeretne egy oldalt létrehozni, ami gyakorlatilag az általa nyújtott szépségápolás témakörben végzett tevékenységét és üzletét hirdetné a FB-on. Van-e valami, amire ilyen esetben érdemes figyelni vagy egyszerűen hozza létre és nyomja a posztokat stb.??? Mennyivel problémásabb egy ilyen "üzemeltetése", mint egy sima FB-profilé?!

Egy ilyen oldalt ha létrehoz, akkor tud-e másokat adminisztrátorként hozzáadni?! Igazából nekem kellene megcsinálni, de utána ő foglalkozna vele. Ha én megcsinálom az én FB-om alól és megteszem adminisztrátornak, utána én ki tudok lépni a "képből"?!

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18019) krizmo_ válasza tylerddd (#18018) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

"Mennyivel problémásabb egy ilyen "üzemeltetése", mint egy sima FB-profilé?!"
- Teljesen más a felülete, mint az idővonalnak, szerintem elég letisztult, nem túl macerás kezelni.

"Egy ilyen oldalt ha létrehoz, akkor tud-e másokat adminisztrátorként hozzáadni?!"
- Milyen szerepkörök vannak az oldalakhoz, és mire használhatók?

Szerk.:
Hirdetést szerintem akkor érdemes létrehozni, ha már rendesen fel van építve az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#18020) tylerddd válasza krizmo_ (#18019) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Olyat lehet, h létrehozok egyet, h megnézzem, h milyen és utána törlöm?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18021) krizmo_ válasza tylerddd (#18020) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nagyon szívesen! ;)

Lehet törölni, de olyat is lehet, hogy nem publikálod az oldalt.
Amikor elkezdesz egy oldalt csinálni nem teszi ki egyből a nagyérdeműnek, a jóváhagyásodra vár, így nyugodtan szerkesztheted addig, ameddig csak akarod. És ha már végeztél közzéteszed, amit szintén vissza tudsz vonni.

(#18022) #27441408


#27441408
törölt tag

Üdv ha 1 személynél azt írja,hogy nem tudok hozzászólni, és a fényképe is eltűnt a sima facés bigyó van akkor ő lezárta a profilját ill felfüggeszthette, vagy letiltott?

Nem ismerősöm volt valamiért írtam neki, kicsit beszélgettünk de ennyi, hetek óta más semmi, az arhívumot nézegetem és akkor vettem észre, hogy nem is tudnék neki írni, se veszekedés se semmi nem volt normális beszéd, ezért kérdezlek titeket, hogy mi lehet.

(#18023) bigdady válasza bigdady (#17450) üzenetére


bigdady
nagyúr

Napra pontosan kb 3 hónapig jöttek az új reg email értesítései. Mára ugyanúgy nem küld mailt és csak jelvény van push és hang nélkül mint a régi reg-nél. Semmi nem lett elállítva... :((( iphone 6s

Androidon pl samsung s7-nél hogy muzsikál a facebook app? Gondolom mailt ugy se kapnék de pl jelez villogással ilyesmi a működő jelvény miatt? Kösz

[ Szerkesztve ]

(#18024) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Az miért lehet, hogy az Androidos Messenger órák óta jelzi az ikonján, hogy új üzenetem van, holott egyáltalán nincs? Se msg request, se olvastatlan, semmi. Desktopon is néztem, telót is újraindítottam, de csak ott van.

(#18025) -secret- válasza FoxiestFox (#18024) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

User error gondolom. Majd eltűnik...

(#18026) FoxiestFox válasza -secret- (#18025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én szerver errorra gondoltam. :D Eltűnt már.

(#18027) enginev3.0 válasza FoxiestFox (#18026) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerver error, szerintem ő is arra gondolt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18028) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok Ez most vicc??
A következő őrültséget tapasztaltam.
Az úgynevezett okoslistákban szerepő.Pl munkatársak személylista a kis táskával ellátott lista...Ha abba pakolgatok emberkéket akkor ezeknek az embereknek miért nem tudok csoportos üzenetet küldeni?
Csak akkor hajlandó a kinek szánom az üzenetet listában kikeresni a csoportot ha kreálok egy normál ismerőslistát.Eddig símán engedte az üzenetküldés ebben a táskával ellátott csoportnak küldeni üzenetet most méé nem?
kép

[ Szerkesztve ]

(#18029) #27441408 válasza FoxiestFox (#18026) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én ilyenkor újra indítom :)

(#18030) 7s26c


7s26c
senior tag

Egy már ismerősöm bejelölt mint ismerőst. Gondoltam véletlenül kitörölt, elfogadtam. A profilkép stimmelt, az adatok is. Nem sokkal később ugyanazon profilképpel az ismerős kiírta, hogy valaki lelopta az adatait és kamuprofilt hozott létre, majd megváltoztatta a profilképét. 1: Ez mire jó? Lelopni vki adatait? 2: Most már fogalmam sincs melyikük az igazi.... :W

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18031) Robokutya válasza 7s26c (#18030) üzenetére


Robokutya
senior tag

kérdezel valami olyat amit csak az ismerősöd tudja a választ aki beletrafál az az eredeti.

Profile lopást meg azért követik el többnyire mert egyes emberek a facebok profiljukon keresztül lépnek be bizonyos oldalakra amiken esetleg tárolhatnak olyan adatokat amik anyagi károkozást vonhat maga után ha használják a profilodat. Ezért sose hagy sehol banki utalásokat elősegítő adatokat a profilodon vagy a hozzácsatolt egyéb más oldalakon.

(#18032) 7s26c válasza Robokutya (#18031) üzenetére


7s26c
senior tag

Rendben, köszönöm. Akkor gyorsan letesztelem őket. Az a vicces, hogy mindkettő azt írta, hogy jelentette az esetet. Mégis él mindkét profil. Na , végére jarok..

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18033) #27441408 válasza 7s26c (#18030) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ha ilyen van minden esetben meg kell kérdezni, hogy miért jelöltél újra....én anno megkérdeztem mikor valaki újra jelölt amég értelmes választ nem adott, nem igazoltam. (kiderült, hogy nem ért a géphez elállította a facét és minden ismerősét újra kell jelölni )

[ Szerkesztve ]

(#18034) 7s26c


7s26c
senior tag

Közben kiderült ki az igazi. Az álprofil hihetetlenül jól nyomja, én is benéztem, eredetileg őt gondoltam igazinak.
Még a posztjai is....

De ezt miért csinálja?...Bosszantó

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18035) #27441408 válasza 7s26c (#18034) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ha gondolod írd be a neved, nem árt megnézni a keressőbe,hogy viszont látod e a profilképedet a saját tulajdon oldaladon kívül. plusz nekem csakis az ismik látják a postjaim idegen az kb csak a profilképet, meg 1-2 játék eredményt a facén.

[ Szerkesztve ]

(#18036) 7s26c válasza #27441408 (#18035) üzenetére


7s26c
senior tag

Ezt kipróbálom :) Nekem is csak az ismik látják a posztjaim amúgy. (amiből elég kevés van mostanában)

[ Szerkesztve ]

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18037) #27441408 válasza 7s26c (#18036) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én szerintem így rájöhet az ember ha el lopták a profilját.

(#18038) 7s26c válasza #27441408 (#18037) üzenetére


7s26c
senior tag

Igen, valóban. Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18039) Lauda


Lauda
félisten

Mostanaban vasaroltam par orat es sokat olvasgatok a ph oras topikjaban, viszont a facen soha semmi ilyesmit nem neztem vagy olvastam. Ma megis lehetosegkent dobalta a hasznalt orak adas vetele oldalt. Ez veletlen, vagy valami csunya dolog zajlik a hatterben?

[ Szerkesztve ]

(#18040) 7s26c válasza Lauda (#18039) üzenetére


7s26c
senior tag

Mikor téli gumit kerestem es utána beléptem a Facebookra, jobb oldalt 2 gumis hirdetés fogadott

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18041) csako válasza Lauda (#18039) üzenetére


csako
veterán

Ahol van facebook like gomb, arról tudja a facebook, hogy ott jártál (ha be voltál jelentkezve a háttérben).
Én napszemüvegeket nézegettem tavaly és később jöttek az ilyen reklámok.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18042) Lauda válasza 7s26c (#18040) üzenetére


Lauda
félisten

:Y :Y

csako Gyonyoru. Le van ez irva valahol, hogy rolam ilyen statisztikat gyujt a face? Azt hiszem hamar kipucolom ezt a fost mindenhonnan. Latod a kollega be sem volt lepve, megis tudta mi utan erdeklodik. :W

[ Szerkesztve ]

(#18043) csako válasza Lauda (#18042) üzenetére


csako
veterán

Azt nem tudom, google esetleg segít erre vonatkozó cikkeket találni. Hirtelen csak ezt találtam.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18044) bigdady válasza csako (#18041) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem mobilszámom sincs megadva es a kontaktokhoz sincs hozzáferese az appnak. Megis akiket felhivok vagy elmentem a telo kontaktokba kodobja a face ismeros jelolesre...

(#18046) Lauda válasza csako (#18043) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi a cikket! ;)

(#18047) #75376384


#75376384
törölt tag

Azt valahogy be tudom állítani, hogy ha nem jelentkezek be egy bizonyos ideig (jó pár nap) akkor ne kezdjen el kéretlenül minden szarságrol mailt küldeni? Teljesen random dolgokat (pl az egyik csoportban mennyien "lajkoltak" egy képet).
Illetve a másik, hogy van egy ismerős akinek a "megosztott" képeiről is rendszeresen kapok mailt. Senki mástól nem csak róla/tőle.
Ezeket ki tudom kapcsolni valahol? :)
Szeretném a helyén kezelni az oldalt és az nem a leveles ládámban van.

(#18049) krizmo_ válasza #75376384 (#18047) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A kapott e-mailben van lehetőséged leiratkozni az ilyen jellegű értesítésekről:

(#18050) #75376384


#75376384
törölt tag

Köszi mindkettőtöknek sikerült beállítani amit kellett.
Az mondjuk vicces volt, hogy a leiratkozásnál a mail-ből átdobott böngészőbe, ahol úgy le tudtam iratkozni, hogy elvileg be se voltam jelentkezve. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.