Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) akyyy


akyyy
senior tag

Eddiug English (US) nyelven használtam a facebookot, mert ott volt graph search, és abban jól lehetett keresni mindenféle dologra, emberre, különféle szűrőkkel.

viszont most ujitottak, nem müködik, sőt olyanninnyra elbaszták, hogy ha rákeresek valakire, egy szimpla városnevet nem tudok beleírni.

hogyan lehetne mégis?

(#14002) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Nektek is megváltozott a chathang? Olyan nagyon tré, halk lett, hogy megsem hallom. Csak gépen. Hol lehetne visszaállítani?

(#14003) guftabi96 válasza rumos XIII (#14002) üzenetére


guftabi96
addikt

nekem is megváltozott, és gusztustalan, én is vissza akarom állítani, de még nem néztem meg, hogy vissza lehet-e.
Ülök a gép előtt, és egyszerűen nem tudom, hogy mi ez a hang. Már bezártam minden programot, kikapcsoltam a telefonom, mire rájöttem, hogy a facebook csinálja..
Nagyon rossz, kár volt megváltoztatni. Remélem ők is rájönnek, hogy jobb volt a régi.
Az egyetlen hang, amire felőlem nyugodtan cserélhetik, az a messenger értesítési hangja.

#KeepFightingMichael

(#14004) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez az új hang, hogy nem hallok belőle semmit :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14005) Shingen válasza guftabi96 (#14003) üzenetére


Shingen
addikt

Az egyetlen hang, amire felőlem nyugodtan cserélhetik, az a messenger értesítési hangja. :K

風林火山

(#14006) guftabi96


guftabi96
addikt

Egyébként csak nekem undorítóan lassú már több, mint egy hete a facebook?
Meg úgy általában, nem csak lassú, hanem:
-nem jelennek meg a kommentek
-nem jelennek meg a bejegyzések: egy vagy két bejegyzés megjelenik, utána meg egy fehér cucc, rajta szürke csíkokkal, és csak többszöri frissítés után jelennek meg csak a dolgok.
-videókat gépen kb képtelenség nézni, még rossz minőségben is folyton megáll tölteni

stb stb

És nem a nettel van a baj, mert minden más honlap, játék tökéletesen működik.

#KeepFightingMichael

(#14007) enginev3.0 válasza guftabi96 (#14006) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyenkor sokszor csak várni kell akár heteket is
sajnos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14008) guftabi96 válasza enginev3.0 (#14007) üzenetére


guftabi96
addikt

vicc kategória, de tényleg....
Mondjuk a posztom óta még rosszabb lett a helyzet, mert azóta a chatről is folyton lecsatlakozik, és csak tölt és tölt és tölt.... hihetetlen, hogy nem egyszerűen nem képesek megcsinálni.. Már pár éve azért regisztrálva vagyok, de nem emlékszek rá, hogy ilyen hosszú ideig szenvedtem volna vele. Voltak problémák, leállások stb, de hogy ilyen hosszú ideig kb kuka legyen az oldal nem találkoztam még. Úgy látszik, hogy eddig volt szerencsém :D

#KeepFightingMichael

(#14009) enginev3.0 válasza guftabi96 (#14008) üzenetére


enginev3.0
félisten

Valami nagy dolgot alkotnak a szervereden, jó lesz az

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14010) YM


YM
senior tag

Törölt postokat a saját falamról vissza lehet bárhogy állítani?? :F

(#14011) enginev3.0 válasza YM (#14010) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem nagyon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14012) buci30


buci30
addikt

Szeretném törölni vissza menőleg az összes bejegyzést az üzenőfalamon!
Erre van lehetőség vagy beállítás, hogy ne egyesével keljen?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14013) Edi77 válasza buci30 (#14012) üzenetére


Edi77
őstag

Csak egyesével

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#14014) bigdady


bigdady
nagyúr

Miota van az hogy egy kepet lehet nem tetszikelni? Volt eddig is? :)

[ Szerkesztve ]

(#14015) guftabi96


guftabi96
addikt


Pedig tegnap már azt hittem, hogy végre működik normálisan ez a sz*r, de nem...... ma megint elkezdett rosszalkodni :W
Nagyon idegesítő már.

#KeepFightingMichael

(#14016) YM


YM
senior tag

Ha egy csajnak letíltom a barátját és bekommentelek valami dúrvát, azt ő nem fogja látni? ;]
:DDD

(#14017) csako válasza YM (#14016) üzenetére


csako
veterán

:))
Nem, akkor nem látja a barátja, csak a csaj esetleges válaszát :D
Nem egyszerűbb amúgy privátban küldeni?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14018) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Arra tud valaki valamilyen megoldást, hogyha mobilon kikapcsolom a chatet, akkor mégis miért mutatja, hogy fent vagyok?

Úgy nem lehet megoldani, hogyha kikapcsolom a chatet, akkor ne is jelenítse meg, hogy mikor voltam fent?

Vagy ezt úgy tudnám megoldani, hogyha külön adott személynek kapcsolom ki a chatet?

Hiába kapcsolom ki, a nevem mellett mindig azt írja, hogy 1p..

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#14019) Shingen válasza YM (#14016) üzenetére


Shingen
addikt

Majd a csaj megmutatja a palinak mit írtál. ;]
Ugy hogy mind1.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#14020) bigdady válasza Víz Elek (#14018) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem lehet kikapcsolni sajnos :(

(#14021) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Aki Chrome-ot használ,tudna nekem ajánlani valaki egy jó facebook notifications-t?Nem nagyon találtam eddig olyant a store-ban ami tetszett volna.Olyan lenne jó ami nem nyitja meg az oldalt,ha értesítésem jön,csak lenyíló ablak mutatja mi történt.Régebben használtam egyet,de az már nincs fent.Amint néztem nem nagyon frissítik őket és még mindig nem lehet rendezni feltöltés vagy frissítés szerint az alkalmazásokat. :((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14022) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok

Mostanában az idővonal kiposztolja az ismerősök által kedvelt bejegyzéseket is.
Sőt ezzel van tele az egész, nyilván amit én kedvelek azt is kiposztolja anélkül hogy megosztanám.
Hogy lehet ezeket a funkciókat kikapcsolni, ha van egyáltalán ilyen beállítási opció.

Köszi mindenkinem előre is.

(#14023) krizmo_ válasza Lacpac (#14022) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem tudod kikapcsolni.

(#14024) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha kilépek egy csoportból, arról az adminok és/vagy a tagok kapnak valamiféle értesítést, bejegyzést, akármit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14025) enginev3.0 válasza Bjørgersson (#14024) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tagok nem, és azt hiszem admin sem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14026) bigdady


bigdady
nagyúr

Ki lehet kapcsolni vhol hogy ne kapjak ilyen jatek ajanlokat?

(#14027) Bjørgersson válasza enginev3.0 (#14025) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14028) Oliverda válasza bigdady (#14026) üzenetére


Oliverda
félisten

Nálad is elárasztották ezek a feedet? :W

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14029) Bjørgersson válasza Oliverda (#14028) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fú de jól néz ki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14030) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
a chat mindenkinél offline?
Ezt írja ki: "Nem sikerül elérni a chat funkciót. Ellenőrizd az internetkapcsolatot."

(#14031) csako válasza kispx (#14030) üzenetére


csako
veterán

Nálam rendben van.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14032) guftabi96 válasza kispx (#14030) üzenetére


guftabi96
addikt

együttérzek :D

Érdekes amúgy, hogy állandóan este döglik be.
Reggel 5-kor keltem, volt egy kis időm indulásig, és felnéztem gépen. Minden gyors, minden király. 9:30 fele megint felnéztem, akkor is ugyan ezt a helyzet.
Erre most este megint rossz az egész...

#KeepFightingMichael

(#14033) Shingen válasza kispx (#14030) üzenetére


Shingen
addikt

Itt is OK!

風林火山

(#14034) #27441408 válasza kispx (#14030) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem rendben van este 21 után vagyunk pár percel.

(#14035) kispx válasza #27441408 (#14034) üzenetére


kispx
addikt

Végre nekem is. Fura. Minden fiókomnál nem volt chat, de másnak minden rendben volt.

(#14036) bigdady válasza Oliverda (#14028) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szerencsere nem de az ismerosok ajanlhatjak. Azt akarom kikapcsolni

(#14037) Silverr válasza bigdady (#14036) üzenetére


Silverr
aktív tag

Egyszerre nem tudod kikapcsolni. De megteheted azt, hogy amikor kapsz egy értesitést kikapcsolod attól a felhasználótól a felkérést igy a továbbiakban nem fog tudni küldeni. Vagy a másik megoldás, hogy magát a játékot zárod ki, ekkor már senki nem tud küldeni. Csak el kell játszani minden játékkal. Én ezt tettem, egy hosszú lista van a kitiltott játékoknál de felkérést már nem kapok szinte mind elfogyott.

(#14038) bigdady válasza Silverr (#14037) üzenetére


bigdady
nagyúr

Es a felhasznalotol kapottakat hol tudom kikapcsolni? Kosz

(#14039) Silverr válasza bigdady (#14038) üzenetére


Silverr
aktív tag

Beállitások->Tiltás->Alkalmazásmeghívások tiltása. Itt beirod a felhasználót akitől nem akarsz alkalmazásmeghivást. Vagy ugyanez és Alkalmazások tiltásánál beirod a nem kivánt alkalmazást.

(#14040) bigdady válasza Silverr (#14039) üzenetére


bigdady
nagyúr

Koszi. Mobilnezetben nem latszott...

(#14041) chungee


chungee
addikt

Estét!

Win alatt a videók hangereje hol lehet beállítani, hogy ne maxon induljanak el:F

[ Szerkesztve ]

(#14042) Silverr válasza chungee (#14041) üzenetére


Silverr
aktív tag

Sehol, mindig maxon indul a videó.

(#14043) Lacesz93


Lacesz93
újonc

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy a percről percre sávban hogyan lehetne keresni névre szólóan? Ez mindig is foglalkoztatott. A válaszokat előre is köszi. :)

(#14044) krizmo_ válasza Lacesz93 (#14043) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A percről-percre sávban nem lehet keresni, max F3-al.

(#14045) chungee válasza Silverr (#14042) üzenetére


chungee
addikt

:O

(#14046) MK VII


MK VII
veterán

Üdv.
Nem tudom jó helyre írok-e, ha nem akkor irányítsatok át.

Tehát..
Van egy régi facebook fiókom amit talán már 5-6 éve nem használok, de el is felejtettem, hogy van.
Nem tudom az email címét sem.. A helyzet az, hogy nemrég készítettem a vállalkozásnak egy profilt és akkor ismerősök keresése közben feltűnt ez a régi profilom. Össz-vissz két ismerősöm volt azon a profilon..
Ma beléptem a vállalkozásom profiljára és meglepően tapasztaltam, hogy a régi oprofilom bejelölt ismerősnek és már nem csak két ismerősöm van, hanem több.. Brazil kurvák meg tajpei valaki meg amerikai tudom is én kicsodák.. Úgy néz ki feltörték.. Azon a "profilomon" a saját adataim is szerepelnek tehát születési év, lakhely meg miegymás amik hozzám tartoznak tehát semmit nem változtattak rajta.. Lehetséges az, hogy valami ügyfélszolgálaton, ha van ilyen akkor igazolom, hogy az enyém és törlik?
Tudom nehéz eset a faszbúk profil töröltetése, de van rá esély?
Elég zavaró, hogy a saját nevem mellett szilikoncsöcsös kurvák meg vágott szemű távol keleti f@szok vannak az ismerősök közt. Ha valaki a nevemre rákeres akkor azokat látja..

Ja még annyi, hogy saját profilom nincs tehát nincs még egy azon a néven..
Előre is köszi a választ.
:R

(#14047) krizmo_ válasza MK VII (#14046) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Esetleg ezt megpróbálhatod: Hogyan tudok egy olyan hamis fiókot jelenteni, amellyel valaki nekem adja ki magát?

Ha nincs Facebook-fiókod, ennek az űrlapnak a kitöltésével tudsz jelenteni személyazonossággal visszaélő fiókot

[ Szerkesztve ]

(#14048) MK VII válasza krizmo_ (#14047) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm szépen. Megpróbálom.

(#14049) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
van egy nagyon kedves ismerősöm fb-n, aki mindig bevesz ilyen csoportos chat beszélgetésbe, van-e arra mód, hogy megtiltsam neki ezt a chat-hez való hozzáadást?

Samsung Galaxy S23

(#14050) krizmo_ válasza StarKiller89 (#14049) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Állítsd be, hogy a "kedves ismerős" számára azt mutassa, hogy offline vagy chaten, így talán nem ad hozzá, mert nem látja, hogy be vagy jelentkezve.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.