Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) YM válasza YM (#15150) üzenetére


YM
senior tag

Segíts magadon: [link] :DDD

(#15152) csako válasza YM (#15151) üzenetére


csako
veterán

És Isten is megsegít :))
Amúgy köszi, ez majd nekem is jól jöhet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15153) YM válasza csako (#15152) üzenetére


YM
senior tag

1-es és 3-as nekem nem működött, 2-es igen; viszont a 4. a legegyszerűbb :DDD

(#15154) MadGame


MadGame
senior tag

Messenger írta: "A név szerepel a névjegyzékben." Ez már egy törölt személy, akit még kijelez a chat, mármint csak a nevét. El lehet valahogy távolítani? Amúgy mi ez a névjegyzék??!

(#15155) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy a Márk által írt üzenet, miért így jelenik meg a csoport minden tagjánál? Milyen trükköt használ?

(#15157) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom más is találkozott-e a problémával, vagy pedig ez egy általános dolog, de a telefonom valamiért az összes Facebook üzenetet újként jelzi a telefonos 3g / Wifi visszakapcsolásakor.

Mondok egy példát: Reggel megnézem a telefonon az üzeneteimet, majd mivel egész nap a gép előtt ülök, így telefonon kikapcsolom a netet. Napközben szintén használom a messengert gépen keresztül, majd este, amikor a telefonomon újra bekapcsolom a Wifi/3g-t, a messenger elkezdi kiírni a reggel óta kapott új üzeneteket, egyesével csipogva. E zt csinálja kb. fél - 1percig, amjd mikor befrissítésre kerültek az üzenetek abbahagyja.

Fentiek alapján nem lehet valahol beállítnai, hogy a messenger csak akkor "csipogjon", ha valóban új üzenet érkezett?

(#15158) WhiteWalker válasza Stehe (#15157) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem nagyon nem tudsz semmit tenni , mivel leszinkronizalja a napközben kapott üzeneteket.

Max lenemitod , vagy kikapcsolod az értesítési hangot addig .

[ Szerkesztve ]

(#15159) Stehe válasza WhiteWalker (#15158) üzenetére


Stehe
aktív tag

Köszi! Én valami hasonlóra gondoltam, hogy szinkronizálás közben csak akkor csipogjon, ha a szerver újnak jelöl egy üzenetet... Nem tudom ilyen beállítás létezik-e...

(#15160) WhiteWalker válasza Stehe (#15159) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ilyen nincs , én úgy tudom. De javitsatok ki ha tévedek.

(#15161) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy hogy lehetne azt megcsinálni, hogy állandóan elérhetőnek mutasson?

Köszönöm annak aki veszi a fáradtságot és tud rá megoldást :R :R

(#15162) dni


dni
őstag

Sziasztok,

egy ismerősöm vírusos üzenetet küldözgetett, mely feltelepít egy bővítményt és megváltoztatja a jelszót. Úgy tudom, hogy van rá mód, hogy eltávolításra kerüljenek korábban kiküldött üzenetek, melyeket az ismerősöknek lettek kiküldve. Ezt miként lehet megtenni? Egy ismerőse meg tudta csinálni, miután ő is bekapta a vírust és új jelszót kért, nem tudom, hogy ezt mként lehetne egyébként előhozni, mert a jelszóváltoztatást megcsinálta, de neki nem jött fel ez az opció.

(#15163) #27441408 válasza Fr0z3n (#15161) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem eleve úgy van, nem kapcsoltad ki a csetet? Szerintem csak simán be kell kapcsolnod a csetedet, oldalt nyomj a cset fülre és fogaskerék, stb... (nekem itt olyan opciók vannak, hogy kikapcsolhatom, nem tudom de a helyedbe itt megnézném, hogy nem e neked ki van a cset kapcsolva)

(#15164) Bence942


Bence942
tag

Hello valaki tudna segíteni abba hogy elfelejtettem a jelszavamat és az email cím jelszavamat is és egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak hogy jelszót cseréljek valahogy , már arra is gondoltam hogy felkeresek egy fb feltörőt de azt se tudom pontosan ki tud ilyet valaki tud segíteni ilyen esetbe? Facebook supportnak is írtam meg küldtem bizonyítékot hogy én vagyok de semmi.. :( Valaki valami segítség?

(#15165) krizmo_ válasza Bence942 (#15164) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Csinálj egy új facebookot, de előtte egy e-mailt is, és jegyezd meg a jelszavad. Ebből a helyzetből már nagyon nehéz visszaállítani a fiókod, amiben most vagy.

Itt nincsenek "facebook feltörők :Y ", mert ez nem törvényes "elfoglaltság".

[ Szerkesztve ]

(#15166) #27441408 válasza Bence942 (#15164) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az ügyfélszolgálatuk nem segített? Nem lehet, hogy csak még nem észlelték az iméled?

[ Szerkesztve ]

(#15167) Shingen


Shingen
addikt

Hy!

Volt egy csaj bejelöltem, nem jelölt vissza.
Aztán ráírtam.
Gondolom azt el kellett olvasnia, mert az Fb küld egy értesítést üzid jött és vagy megnézed vagy elveted.
Aztán a csaj 2 hónap múlva vissza jelölt de én kitöröltem az üzit, így most hogy ismerősöm talán láthattam volna elolvasta-e.
lehet vmit csinálni?

風林火山

(#15168) #27441408 válasza Shingen (#15167) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem biztos, hogy minden üzire figyelmeztet, anno ezt a neten is olvastam és valóban én is tapasztaltam, véletlenül vettem észre az üzenetek... nevű fülnél vagy minél, hogy ír egy 1-est és valóban volt 1 üzenetem 1 idegentől, de maga a rendszer nem szólt nem figyelmeztetett, ha nem veszem észre, akkor gondolom időtlen időkig áll ott...

[ Szerkesztve ]

(#15169) Shingen válasza #27441408 (#15168) üzenetére


Shingen
addikt

Hát nekem eddig akik így irtak szolt a rendszer

風林火山

(#15170) kidnou válasza Shingen (#15169) üzenetére


kidnou
senior tag

Jó neked. Nemrég volt egy cikk erről akkor utána nèztem 2 üzenetem volt a kiszűrt uzenetek között

(#15171) #27441408 válasza Shingen (#15169) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azért figyeld.... tényleg több portálon is volt erről cikk, valóban nem minden üzenetről értesít, és írtam is, hogy tapasztaltam is! Teljesen véletlen vettem észre, hogy idegen rámírt pár napja.

[ Szerkesztve ]

(#15172) MadGame válasza MadGame (#15154) üzenetére


MadGame
senior tag

Erre valaki?

(#15173) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez most mi? Facebook nem küld semmilyen értesítést, se üzenetről semmiről, gépen, csak akkor látom a kis egyest, ha frissítem az oldalt, még a chat ablakok sem frissülnek maguktól

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15174) MadGame válasza enginev3.0 (#15173) üzenetére


MadGame
senior tag

Nem csak nálad szar, tönkrement az egész. Kiderült, hogy egy ismerős már két napja válaszolt egy üzimre, és k…-ra nem láttam semmit, értesítés sem volt, csak így később egy 1-es jelzés az üzeneteknél. Most is: valószínűleg még nem kattintott bele, de azt jelzi, hogy abban a minutumban elolvasta… Yeah.

(#15175) enginev3.0 válasza MadGame (#15174) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam mára megjavult :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15176) MadGame válasza enginev3.0 (#15175) üzenetére


MadGame
senior tag

So-so, hol jó, hol nem. Ez az olvasottság kijelzés egészen fel tud b@szni bosszantani… :((

(#15177) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali!

Miért lehet az hogy az értesitések beállítására ha kattintok kivül az írja kikapcsolva, majd mikor belekattintok hogy módosítás akkor azt írja bekapcsolva, de nem aktiv a menüpont az engem érintő tevékenységeknél?

[ Szerkesztve ]

(#15178) enginev3.0 válasza bigdady (#15177) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is ez van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15179) MadGame


MadGame
senior tag

És arra már rájött valaki, hogy miért mutat a chatlistában olyan embereket, akiket már töröltem?! :F

(#15180) krizmo_ válasza MadGame (#15179) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azért, mert váltottál velük üzenetet, nincs ebben semmi meglepő... Nem csak az ismerőseid lehetnek ott.

(#15181) MadGame válasza krizmo_ (#15180) üzenetére


MadGame
senior tag

De és ha nem akarom, hogy ott legyenek? :D Ilyen opció nincs? Amúgy az egyikkel egyáltalán soha nem is váltottam FB-on üzenetet, töröltem, mégis látom.

(#15182) krizmo_ válasza MadGame (#15181) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#15183) MadGame válasza krizmo_ (#15182) üzenetére


MadGame
senior tag

Ezen már túl vagyok, néha azokat is kiveszi a listából, akiket bettem, szürkén meg látok olyanokat, akiket nem akarok. Cukrosbácsi megoldhatná már a dolgot, vagy csak engem nem szeretnek.

(#15184) krizmo_ válasza MadGame (#15183) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nekem működik rendesen, soha semmi gondom nem volt vele...

(#15185) MadGame válasza krizmo_ (#15184) üzenetére


MadGame
senior tag

Akkor csak nálam sz@r a rendszer. :(((

(#15186) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egyik ismerősömnek a Facebook profilján csak olyan fotó van fent, amiket ő töltött fel és az ő albumai.

Tehát egyetlen olyan fotó sincs, amit mások töltöttek fel és azért jelenne meg az ő profilján, mert meg lenne ő jelölve rajta.

- Ezt be lehet állítani, hogy őt ne jelölhessék meg Facebook-on?

köszönöm

(#15187) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok ez a követem funkció mi akar lenni a facen?Nem arra szolgál hogy az illetőtől akinél a nem követem van bekattanva ne kapjak semmiféle postot?
Mert ha igen szart se ér, mindenkitől minden faszságot megkapok.

(#15188) YM


YM
senior tag

Ha feltöltök egy új profil képet, amit beállítások szerinte csak én láthatok, akkor ugye nem teszi ki mindenkinek a falára?

Illetve ugyanez van, ha feltöltök több új képet, de az utolsó, amit beállítok, azt csak én láthatom ?

(#15189) krizmo_ válasza YM (#15188) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A profilképed nyilvános, ami azt jelenti, hogy mindenki láthatja.

#15187 Robokutya
Minden ismerősödet automatikusan követed, tehát látni fogod, a posztjait a hírfolyamodban.
A követés funkciónak akkor van értelme, ha mondjuk nem szeretnél kedvelni egy oldalt csak követni. Embereknél ugyanez, követhetsz olyat, aki nem az ismerősöd (ha az illető ezt beállította).

(#15190) YM válasza krizmo_ (#15189) üzenetére


YM
senior tag

False: be tudod állítani, hogy csak "te lásd"... :o

[ Szerkesztve ]

(#15191) krizmo_ válasza YM (#15190) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A kérdés arra vonatkozott, hogy mások látják-e, nem arra, hogy be tudod-e állítani. Mivel nyilvános így mindenki látja... :U

(#15192) YM válasza krizmo_ (#15191) üzenetére


YM
senior tag

Nem, a kérdés az volt, hogy ha egy profilképet beállítok, hogy csak én láthassam, akkor kiteszi-e mások falára.

(#15193) krizmo_ válasza YM (#15192) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Olvasd el mi vonatkozik a nyilvános beállításokra...
Ha valami nyilvános azt mindenki látja! Ennél egyszerűbben már tényleg nem tudom leírni.... :U

"kiteszi-e mások falára"
Csak te tudsz dolgokat kitenni mások falára. Ha nem teszed ki, nyilván nem lesz ott.
Ha nem akarod, hogy megjelenjen a hírfolyamban rejtsd el az idővonaladról. (Feltételem erre gondoltál).

[ Szerkesztve ]

(#15194) YM válasza krizmo_ (#15193) üzenetére


YM
senior tag

:W Mit nem értesz? Próbáld ki már ki saját adatlapon mi lesz ha beállítod h csak magad láthasd a profil képet és utána view as .....

Az aktív cover photo na az nyílvános! Azt nem lehet átállítani.

A kérdésem nem írom le harmadjára ...... :DDD :W

(#15195) Robokutya válasza krizmo_ (#15189) üzenetére


Robokutya
senior tag

krizmo_:
És az normális ha a következőkben kapok üzenetet a nem követett emberkétől?
Facebookon játszom néhány csoportos játékkal és ennek megfelelően szortírozom a felvett emberkéket.Minden játéknak csináltam egy csoportot és a játékkal játszó emberkéket becsoportosítom
És ezekben a csoportokban kapom meg az emberkéktől a postokat a főoldalamon csak az oldalaktól kapok bejegyzést és azokét akikét nem tiltottam.
Azt nem lehet valahogy megmókolni hogy csak a játékkal kapcsolatos postokat jelenítse meg ebben a csoportban?
Vagy nincs e olyan script amivel gyorsban össze lehet gyűjteni esetleg likolni az ilyen játék postokat?
(PL: farmvile2 és trainstation kérésekre gondolok.)
Azt tudom hogy van olyan funkció ha oldalakat teszek csoportba akkor a csoportosított oldalak információit tudom szűrni hogy pl csak képet vagy videó bejegyzést küldjön a csoportban levő oldalaktól.Személyekre vonatkozó poost szűréssel nem találkoztam.
A sok hozzá nemértő vagy csak hanyag poster akarva akaratlan olyan dolgokat is megosztanak vadidegenekkel amiket szerintem még ő maguk se tudják hogy kinek osszák meg.
Pl Kicsit már nagyon zavaró a szülinapi vagy névnapi post megosztások tömege attól független kapom a dolgot hogy kikapcsoltam a szülinapfigyelő funkciót.

(#15196) guftabi96


guftabi96
addikt

azt nem lehet valahogy beállítani, hogy bizonyos oldalak dolgai ne jelenjenek meg a hírfolyamomban?
Ezekre a maguktól posztolós cuccokra gondolok. Ismerősök közül már kitöröltem mindenkit, aki képes volt ezekre rákattintani, de a csoportokba ugyan úgy posztol ez a vírus, ott meg ugye nem nem mindenki ismerősöm (sőt, nagyrészt senki), és ott csak az működik, hogy az adott embernek a posztjait letiltom, de ugye mindig van új ember, aki rákattint ezekre, és ugyan úgy tele van vele a facebook. :W
Kezd már kicsit elegem lenni ebből, hogy mást se látok, csak hogy "..nézd meg mi történt!" "elment a kórházba és az orvosok se hittek a szemünek" stb stb.
Kb az utóbbi másfél évben vagy 250 embert töröltem részben ezek miatt, de úgy látszik nem szabadulok ezektől a posztoktól :DDD

#KeepFightingMichael

(#15197) Robokutya


Robokutya
senior tag

Másik kérdés
a kedvencek menüvel mi a rókát lehet csinálni
Állandóan azt írja ki hogy túl sok a kedvelt oldal és hiába szedtem ki a listából mégis ezt írja ki
berakja egy pillanatra a kijelölt csoportot de frissítés után ismét eltűnik a listából.
Hol lehet a supporttal beszélgetni valamilyen formában?

(#15198) Robokutya válasza guftabi96 (#15196) üzenetére


Robokutya
senior tag

Elvben a nem kívánt post jobb oldalán van egy (kis háromszög)olyan vastagon kiszedett menü hogy xy oldal bejegyzésének eltüntetése bár szerintem ez a funkció is csak dísznek írták ki szerintem nem is működik bár ki tudja.Vagy úgy tudod még eltüntetni a dolgot hogy ha engedi hogy a tiltó oldalon az alkalmazást megkeresed ha alkalmazás és ott tiltod.

(#15199) krizmo_ válasza YM (#15194) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Kipróbáltam, a profilkép nyilvános...

A facebook szerint is nyilvános a profilkép, de gondolom ők is tévednek:
Profilképedhez hasonlóan borítóképeid is nyilvánosak, ami azt jelenti, hogy mindenki látja őket.

Itt van egy link, ami a nyilvános adatokra mutat, ajánlom figyelmedbe.

[ Szerkesztve ]

(#15200) Robokutya


Robokutya
senior tag

újabb kérdés..
Ha nekem valaki a listámon szerepel mint ismerős és annak az ismerőse köszönti fel a felvett ismerősömet akkor miért kapom meg ezt a bejegyzés amikor az ismerősöm ismerőse nem ismerősöm...
Jesszusom.... :W remélem tiszta a kérdés:)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.