Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) -HajTömeg- válasza Predator2 (#7000) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

[link]

Alias: Júzer error

(#7002) AILTEMÉN


AILTEMÉN
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy honnan lehet tudni, hogy ki törte fel a facebook fiókomat? A hely, a dátum és az eszköz típusa megvan.

Tudtok valakit ajánlani, aki segíteni tudna?

Köszi

(#7003) tylerddd válasza vans? (#6950) üzenetére


tylerddd
veterán

Még mindig visszakapcsol a Chat, hiába kapcsolom ki! Pusztulna el! :W

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7004) -HajTömeg- válasza tylerddd (#7003) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nekem is ezt csinàlja telefonon. Settingsben kikapcsolom a Notifcation-t, de csak jelzi,ha írtak. Visszalépek , settingsben és megint mindben be van kapcsolva :(

Alias: Júzer error

(#7005) tylerddd válasza -HajTömeg- (#7004) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem telón és tableten (Apple cuccok) nem, de laptopon sajnos mindig visszakapcsol a gép újraindítása vagy ki-bekapcs után. Írtam a FB-nak, de eddig semmi válasz.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7007) -HajTömeg- válasza tylerddd (#7005) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nekem telón csinálja folyamatosan, pedig már töröltem és újratettem, ez valami bug lesz,remélem javítják, mert ha még egy értesítés kapok törlöm és felteszem Friendcaster-t.
Miféle baromság ez,hogy éjjel 1-kor is megkapom,ha írt nekem valami ütődött :W
KOmolyan döbbenetes,hogy egy ilyen kva népszerű programot évek alatt képtelenek normálisra megcsinálni.
Lassú szr.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#7008) tylerddd válasza -HajTömeg- (#7007) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez a hivatalos FB appnál így van, tök mind1, milyen platformon (iOS,Droid, WP) használod. iOS-en például van "Ne zavarjanak" funkció, ami kilövi a bejövő hívásokat/üzeneteket adott időszakon belül. Max ezt beletehetnék az appba is, de alapból ne várd, h éjszaka neked nem kézbesíti az üzeneteket ;)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7009) Lauda


Lauda
félisten

Hali!

Van lehetoseg a facebookon olyan profil letrehozasara, hogy csak en tudjak bejelolni embereket, mas kivulrol nem es csak az lathatja a dolgaim, akiket en bejelolok es elfogad ismerosnek, tehat aki ismerosom lesz, annak az ismerose sem latja ami kettonk kozott zajlik.

Koszonom!

Vagy rejtett csoportot kellene? Nem tudom, azert kerem a segitsegeteket!

[ Szerkesztve ]

(#7010) kispx válasza Lauda (#7009) üzenetére


kispx
addikt

Adatvédelmi beállítások:
Ki láthatja a dolgaimat? és a Ki találhat rám? kérdések melletti beállításokat állítsd át.

(#7011) -HajTömeg- válasza tylerddd (#7008) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Kézbesítheti,csak telefonon erről ne kapjak értesítést,ha ki vagyok lépve belőle.
Jelenleg valamiért nem engedi kikapcsolni ezt, így bármikor írnak megjelenik egy kis ikon és egy sms hanggal értesít,hogy írtak.
MOst valami nulladik tpusú találkozások miatt már nem jelez, de azt mutatja mindenkinek,hogy be vagyok lépve telefonon, pedig rohadtúl nem vagyok :)
Törlés lesz :)

Alias: Júzer error

(#7012) Lauda válasza kispx (#7010) üzenetére


Lauda
félisten

Ha ezt igy beallitom, akkor az ismerosom ismerose sem latja, hogy uj ismerose lett es az kicsoda? ;)

(#7013) kispx válasza Lauda (#7012) üzenetére


kispx
addikt

Láthatja, hogy új ismerőse lett az ismerősödnek. (Feltéve ha nézegeti, a jobb felső hírfolyamot) De nem fog tudni bejelölni.

(#7014) Lauda válasza kispx (#7013) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem, viszont ez nekem nem jo igy. Lenne esetleg mas megoldas? Koszonom termeszetesen! :R

(#7015) kispx válasza Lauda (#7014) üzenetére


kispx
addikt

100%-osan nem fogod tudni eltüntetni magadat. De még a következőket csinálhatod:
- letiltod azokat az embereket akiket elől elszeretnél rejtőzni (és így nem fog az megjelenni a hírfolyamban, hogy X és Y ismerősök)
- álnéven regisztrálsz

(#7016) EmberXY válasza -HajTömeg- (#7011) üzenetére


EmberXY
addikt

A szinkronizálást kapcsold ki a telóban az adott alkalmazásra/fiókra nézve, akkor tuti nem jön semmi értesítés... Manuálisan is tudod szinkronizálni az adatokat bármikor, vagy használd a webes felületet....

Up the Irons!

(#7017) Lauda válasza kispx (#7015) üzenetére


Lauda
félisten

Oke oke, koszonom! A titkos csoportot nem probaltad esetleg? Annak a dolgait allitolag csak a meghivottak lathatjak, senki mas! :)

(#7018) Lauda válasza kispx (#7015) üzenetére


Lauda
félisten

Keszitettem ket kamu accot es az egyikkel letrehoztam egy titkos csoportot, amibe meghivtam a masikat es osztottam is meg a csoportban dolgokat. Kivulrol lathato, hogy a ket csavo ismeros lett, de a titkos csoport egyaltalan nem latszik, hogy tagjai lettek barminek is, se a megosztot dolog nem lathato.

Meg probalgatom, de lehet akkor meghagyom a regi accom es azzal letrehozok egy ilyen csoportot.

Valakinek ezzel esetleg tapasztalata? ;)

(#7019) -HajTömeg- válasza EmberXY (#7016) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szinkronizálás sincs bekapcsolva és csak küldi az értesítést :W

Alias: Júzer error

(#7020) ph2012


ph2012
senior tag

Légyszi mutassátok meg, hogy a kedvenceket hogyan lehet kitörölni? A szerkesztés ablakban nem látom ezt az opciót. Köszi.

(#7021) Lauda válasza ph2012 (#7020) üzenetére


Lauda
félisten

Ugy, hogy unlikeolod oket.

(#7022) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

"Fent" vagyok egy listán amiről szerintem már régen kiléptem.Most mutatja lent.De hiába megyek a listába nem találok olyant,hogy kilépés :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7023) Jeno.L


Jeno.L
tag

Sziasztok!

Van egy weblapom aminek "természetesen" van francbuk oldala is.
Ha manuálisan osztok meg linket az oldalról akkor az oldal ugye mutatja,hogy hányan látták, ha RSS Graffiti vagy DLVR.it-l csinálom akkor ezt nem mutatja.
Ez azt jelenti,hogy senki sem látja az ilyen módon megosztott híreket vagy csak simán nem csinál ezekről kimutatást a face és valószínűleg ugyan annyian látják mintha magamtól, kézzel osztanám meg.
Választ előre is köszönöm :)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#7024) sixpack89


sixpack89
tag

Üdv! elég macerás a kérdésem.
A volt barátnőm írogat facebookról,nem érti meg,hogy vége.
Van új nekem,de az ex nem akarja tudomásul venni.
Már letiltottam stb,de mindig újat csinál,és irogat.
Van az a lehetőség,hogy bejelntés,ha arra rányomok mi történik?
nem szeretném,ha rendőrségi ügy lenne belőle,mert sajnálom őt.
Elég lenne,ha soha többé nem írna,kitiltanák vagy ilyesmi.

(#7025) kispx válasza sixpack89 (#7024) üzenetére


kispx
addikt

Ha egyedül csak te fogod bejelenteni, akkor még semmi sem fog történni. Ehhez több ember bejelentése kell. (Konkrét számot nem tudok mondani.)

Az adatvédelmi beállításokban beállíthatod a "Ki találhat rám?" részt, hogy nehezebben menjen neki.

(#7026) sixpack89


sixpack89
tag

Igazából a barátnőmre írt durva dolgokat,és ez fáj,nekem az is elég lenne,hogy amiket írt nekem eddig a rendszer valahogy törölje,mert én hiába is törlöm neki megmarad.

(#7027) krizmo_ válasza sixpack89 (#7024) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Tiltsd le és akkor nem tud írni nektek semmit, a te facebookodon és a barátnődén is.
Plusz amit fentebb javasoltak, állítsd be, hogy ne találjanak rá a timelinetokra.

(#7028) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Egy észrevételt szeretnék megosztani veletek.

Többlapos böngészésnél, ha másik lapon vagy nem a facebookén akkor az FB lap villan egyet, mintha újratöltene . Ám ezt ha nem figyeled olyan mintha valaki rád írt volna és éppen eltűnik a neve. És reflexből már kattintasz is oda de semmi.De ha már ott vagy szétnézel vagy fészbukozol vagy mittudomén..
Arra gondolok, ez egy beépített "fogás" hogy ha nem is vagy fészbukon "odavonzzon" . Néha csinálja ezt, és már észrevettem más gépen is. ( állvakarószmájli)

Csak érdekesség képen írtam be. Nemtudom feltűnt e már valakinek.

(#7029) Orlin válasza #81556480 (#7028) üzenetére


Orlin
addikt

Azt hittem hülye vagyok,de én is figyeltem már :B

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7030) TheMarci válasza #81556480 (#7028) üzenetére


TheMarci
addikt

osx/ chrome canary alatt nem csinál ilyet szerencsére. Mindenesetre érdekes trükk.

Do You Dream?

(#7031) Fecogame válasza #81556480 (#7028) üzenetére


Fecogame
veterán

Ezt én is észrevettem már. Win7/8 & Chrome párosnál előjött a dolog. Érdekes trükk, de működik, mert én is átkattintok :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7032) vans? válasza #81556480 (#7028) üzenetére


vans?
őstag

Nekem is feltunt mar.

hábm bábm

(#7033) Predator2 válasza -HajTömeg- (#7001) üzenetére


Predator2
addikt

"Ki láthatja a jövőbeli bejegyzéseimet"

Ez csak akkortól érvényes amikortól be van állítva?
Mert kipróbáltam h egy másik ember akit erre a listára felvettem mit lát belőlem és ugyan úgy mindent mint eddig.

Teljesen szeretném elrejteni előle az idővonalam csak a névjegyem lássa semmi mást

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7034) Gyuree91


Gyuree91
tag

Hi! Olyan jo volt regen iPhone-ra felraktam a hivatalos Messengert, es lattam ki van online (zold kor), de mar par honapja szinte barmirol feljelentkezel egybol online leszel... Ha meg mondjuk Facebook app-al mesz fel kiloheto a chat, de akkor te se latod ki online, csak ha en is azza valok.. Erre nincs vmi lehetoseg, hogy lassam ki online, de en megis rejtve legyek? (maradjon a telefon ikon a zold kor helyett) :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#7035) AILTEMÉN


AILTEMÉN
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban, hogy honnan lehet tudni, hogy ki törte fel a facebook fiókomat? A hely, a dátum és az eszköz típusa megvan.
Tudtok valakit ajánlani, aki segíteni tudna?
Köszi

(#7036) -HajTömeg- válasza Predator2 (#7033) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Jobb oldalt felül a fogaskerékre menve legörgeted- adatvédelmi beállításokra mész- baloldalt idővonal és megjelölés és ott tudod még szerkeszteni ,hogy Ki láthat dolgokat az idővonalamon?.

Ami még segíthet, az ugyanez a sorrend,csak a végén az Idővonal és megjelölés alatt található TILTÁS.
NA,ott tuddod beállítani,hogy legyen egy korlátozott listád:
"Ha ismerősöket adsz hozzá a Korlátozott listádhoz, csak azokat az adatokat és bejegyzéseket láthatják, amelyeket nyilvánossá teszel. A Facebook nem értesíti az ismerőseidet, amikor a Korlátozott listádhoz adod őket."

Ezt is csekkold le azért,aztán több ötletem nincs,mert facebook olyan baromira megbonyolította ezt az egészet,hogy már én sem nagyon látom át.
Még szerencse,hogy annak idején rengeteg mindent alapból letiltottam.

Alias: Júzer error

(#7037) -HajTömeg- válasza sixpack89 (#7024) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Jobb oldalt felül a fogaskereket legörgeted- adatvédelmi beállítások, baloldalt Tiltás és azon belül : Felhasználók tiltása
"Ha letiltasz valakit, akkor az a személy nem lesz tovább ismerősöd a Facebookon, és nem léphet kapcsolatba veled (kivételt képeznek azok az alkalmazások és játékok, amelyet mindketten használtok, és azok a csoportok, amelyeknek mindketten tagjai vagytok)."

Alias: Júzer error

(#7038) Predator2 válasza -HajTömeg- (#7036) üzenetére


Predator2
addikt

Megcsináltam mind a 2 változatot de sajnos nem jó.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7039) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Valaki le tudná írni hogy hogyan tudom ezeket beállítani: Bejelentkezési értesítők, Bejelentkezés jóváhagyása.
Mikor ezeket ki akarom választani feljön egy ablak hogy a súgóközpontban le van írva. De sok minden le van ott írva csak nem magyarul. Le tudná írni valaki ezek beállítását lépésről-lépésre?
És ha van még valami amivel tudom növelni a fiókom biztonságát azt is meghallgatom.

Köszönöm!

Üdv Laci

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#7040) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Regisztrációnál miért kér telefonszámot? Nem akarom megadni! Nem lehet ezt valahogyan megkerülni?

(#7041) -HajTömeg- válasza Predator2 (#7038) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Na az fura mert tegnap teszteltem és a korlátozott listámban lévők szinte semmit sem látnak belőlem. Lehet kombinálni kell azzal, hogy kik láthatják a képeidet. Általában az albumok mellett le lehet görgetni a fogaskereket és be lehet állítani, hogy ki láthatja. Nálam ismerősok, kivéve ez a letiltott csoport.
Viszont profilkép váltásnál mindig külön le kell tiltanom képcsere után, hogy kik ne láthassák, valamiért azt nem engedi alapból letiltva cseréldni.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#7042) savanyaw


savanyaw
csendes tag

Azt szeretném megtudni,hogy fel tudok-e valakit venni úgy ismerősnek, hogy csak mi ketten tudjunk róla?

Szebb Magyar Jövőt!

(#7043) Jeno.L


Jeno.L
tag

Senki semmi a kérdésemre? :)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#7044) enginev3.0 válasza savanyaw (#7042) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felveszitek egymást majd elrejted az üzenőfaladról hogy ismerősöd lett, de még így is tudni fogják hogy az ismerősöd ha nincsenek elrejtve az ismerőseid

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7045) Nkboy válasza savanyaw (#7042) üzenetére


Nkboy
senior tag

Találkozzatok titokban, a facebook-t meg hagyjátok ki a buliból! :K

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#7046) #11527168 válasza Jeno.L (#7043) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kézzel oszd meg inkább, úgy más az "elbírálás" :K

Én most azzal küzdök, hogy eltünnek az ismerőseim, aztán egyszer csak újra megjelennek. Meg visszafelé eltünteti a megosztásaimat és egyszercsak más időpontra dátumozva újra megjelennek. Lehet hogy azért van ez mert 1 hétre jegeltem a fiókomat?

[ Szerkesztve ]

(#7047) jegenye77


jegenye77
addikt

Tudna valaki nekem segíteni,hogy hova kell beírni azt a kódot amit a tv-n lévő facebbok alkalmazás ír ki?
Gondolom ez kell,hogy be tudjak lépni mert most nem enged.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7048) ClayMore


ClayMore
aktív tag

sziasztok!

melót fogok most elkezdeni keresni, mert váltani szeretnék.

szeretnék mindent lepucolni a facebookomról ami bármilyen jellegű diszkriminációra adhat okot (mi is megnézzük minden sikeres jelentkező facebookját).

hol kell bekapcsolni h MINDEN:
-idővonal bejegyzést
-képet
-bejegyzést
-hozzászólást
-stb

csak ismerősök láthassanak?

előre is köszönöm!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#7049) Nkboy válasza ClayMore (#7048) üzenetére


Nkboy
senior tag

Adatvédelmi beállítások és eszközök

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#7050) ClayMore válasza Nkboy (#7049) üzenetére


ClayMore
aktív tag

köszönöm!

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.