Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) erikke17 válasza krizmo_ (#16844) üzenetére


erikke17
őstag

3 Hete már megy az oldal, vagy még több időre van szükség? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#16852) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Készítettem egy profilt kamu névvel (egy horgász csoporthoz csatlakoztam) kb. 2 hete.

Most zaklat a Facebook, hogy igazoljam okmányokkal a kamu nevem.

Természetesen nem tudom és nem is akarom, csak érdekelne, hogyha pl. Kis István néven regelnék, akkor is kérne igazolást?

Ott követtem el a hibát, hogy szokatlan nevet találtam ki?

(#16853) #27441408 válasza kaposznyak (#16852) üzenetére


#27441408
törölt tag

OTT KÖVETTED EL A HIBÁT,HOGY TILOS KAMU NÉVVEL REGISZTRÁLNI!

(#16854) krizmo_ válasza erikke17 (#16851) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A google a találatokat priorizálja érdeklődés szerint, azokat a dolgokat amikre sokszor sokan keresnek rá előbb sorolja. A facebook ajánlása szerint minél teljesebb az oldal kitöltöttsége annál könnyebb lesz megtalálni és beazonosítani a felhasználóknak, mert a google a szöveges adatokat tudja kigyűjteni. Tehát, ha lesznek aktív keresések az oldaladra, és valaki rákattint a keresőből, az már segít ezen egy kicsit .

(#16855) krizmo_ válasza #27441408 (#16853) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szabályzat:
"Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban: Bármely beavatkozás, mely hátrányosan változtatja meg a Szolgáltatás megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát, zavarja a többi Felhasználót (például: mértéktelen hangulatjel használat, óriási méretű képek, kártékony programkódok, felesleges üres sorok, túlburjánzó díszítések és sorminták, folytonos nagybetűs írásmód, illetve a jóérzést zavaró, agresszív, kötekedő, hangulatkeltő, sértő, vulgáris, személyeskedő tartalom)."

Komolyan megkérlek rá, hogy ne kelljen többet szólnom, próbálj meg egy kicsit odafigyelni!

(#16856) kaposznyak válasza #27441408 (#16853) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz,nem tudtam.

Azért teszek egy próbát egy hétköznapi névvel, kíváncsi vagyok, az meddig működik.

(#16857) #27441408 válasza kaposznyak (#16856) üzenetére


#27441408
törölt tag

Addig amég be nem jelent valaki akinek feltűnik a kamu név, vagy a facebook valahogy észre nem veszi, azt nem tudom,hogy hogyan szűrik a kamu profilt, a bejelentésen kívül mindenesetre a szabályzat szerint 1 profilod lehet, ha alább tekersz többen is írták, hogy ha 1 adott profilt szabályosan töröl az ember majd 1 újat hoz létre az elvileg szabályos..

[ Szerkesztve ]

(#16858) kaposznyak válasza #27441408 (#16857) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Nem enged belépni, így törölni sem tudom a jelenlegit.

(#16859) #27441408 válasza kaposznyak (#16858) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez esetben már passzolok, várj egy kicsit, talán tud itt neked segíteni valaki,hogy most még ilyenkor mit tehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#16860) kaposznyak válasza #27441408 (#16859) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Nem gond, hogy zárolták, az övék lehet.-)

(#16861) gergo5991


gergo5991
őstag

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy nincs-e valami lehetőség arra hogy 1 post alá több ezer kommentet nyomjak be válogatott szavakbol, szóval van egy txt file-ban nekem 10 000 szó, és azt kéne egyesével bekommentelni egy poszt alá. Nem spammolni akarok vagy valakit idegesíteni, ez egy verseny, hogy ki tud több szót benyomni a post alá, értékes nyereményeket lehet nyerni (tudom hogy ez hihetetlen, de már többször nyertem facebookon telefonokat meg egyéb szarságokat, szóval emiatt akarok ebben a versenyben is most részt venni)

(#16862) Shingen


Shingen
addikt

Erre vki?

風林火山

(#16863) kispx válasza Shingen (#16862) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> idővonal és megjelölés -> Hogyan tudom szabályozni a megjelölések ajánlását, illetve ha mások megjelölnek?
alatti részeket állítsd be.

(#16861) gergo5991
He-he. Ez tetszik :) Miért nem én találtam ki? Vajon hány embert fog bannolni az fb, a spam miatt :)

(#16864) mikk2000


mikk2000
őstag

Látom senkit sem hozott lázba az hogy nem lehet kikapcsolni bizonyos emberek számára a csetet, ez az opció eltűnt a böngészős FB-ből. Pedig teszem azt mondjuk munkatársak számára nem akarok látható lenni munkán kívül, akkor mi van?!

De van egy másik kérdésem is, mégpedig az androidos messenger adathasználata miért olyan marha nagy? Hangulatjel, pár szövegváltás, és pár óra alatt 80MB (!!!). 1GB adatkorláttal ez igen vészes...

[ Szerkesztve ]

(#16865) gergo5991 válasza mikk2000 (#16864) üzenetére


gergo5991
őstag

én böngészőböl ki tudom kapcsolni a chatet bizonyos emberek számára.

(#16866) mikk2000 válasza gergo5991 (#16865) üzenetére


mikk2000
őstag

Hát nem tudom, megnéztem egy másik böngészőből is, ugyanaz. Szóval nem nálam lesz a gond.

chat kikapcsolása - csak két lehetőség van már a három helyett:

[ Szerkesztve ]

(#16867) kispx válasza mikk2000 (#16866) üzenetére


kispx
addikt

Nálam is eltűnt, valószínűleg nem bug hanem feature :D
Szóval mindenki meg fogja kapni idővel.

(#16868) gergo5991 válasza mikk2000 (#16866) üzenetére


gergo5991
őstag

nálam még ilyen, (lehet szlovákiába később ér el az update, bár kétlem :P )

(#16869) krizmo_ válasza kispx (#16867) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Vagy átmeneti hibáról van szó, és később helyrejön (legalábbis én bízom benne).
Nálam mindig ki van kapcsolva a chat, de ugye így is mutatja már, hogy mikor voltam ott, és persze adódott már ebből kellemetlenség (az is igaz, hogy sokszor rosszul mutatja). Hihetetlen, hogy a legtöbb ember ha ír, arra azonnali választ választ vár... Valamint azt is nehezményezem, hogy ha az oldal miatt lépek be intézkedni, akkor mutatja, hogy ott jártam 1 perce stb.... Ezt valahogy jó lenne, ha különszednék...

Szerk.:
Amúgy, még nálam is a régi felület van, pedig a frissítéseket mindig hamar megkapom...

[ Szerkesztve ]

(#16870) Vangelis válasza krizmo_ (#16847) üzenetére


Vangelis
nagyúr

visszaengedték.. csak személyit kértek..

Valaki akkor bejelentette volna?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16871) krizmo_ válasza Vangelis (#16870) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ez jó hír. Ezek szerint, nem csinált semmit, elképzelhető, hogy valaki jelentette. De sikerült tisztáznia magát.

(#16872) Vangelis válasza krizmo_ (#16871) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elég , ha egy valaki jelenti? Erre rögtön kitiltják... érdekes hozzáállás..
Miért nem kérték először a személyit... vagy valami...

Én azt hittem valami komolyabb dolog...
Persze nem írták meg, hogy miért tiltották le.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16873) #27441408 válasza Vangelis (#16872) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez valóban érdekes, de nem lehet,hogy más miatt volt ez? Ezt nem tudom elképzelni, hogy a Facebook azonnal a lehető legszigorúbb intézkedést alkalmazná, ha csak tényleg nem indokolt....

krizmo_ És 1 darab jelentés elég??? Ezt nem hinném, mi van ha valaki csak rosszindulatból teszi, hogy jelentget,,, akkor is máris kitilt adott embert a facebook?

[ Szerkesztve ]

(#16874) Vangelis válasza #27441408 (#16873) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De pedig egyből kitiltották... de ha olyat csinált volna, akkor nem engedik vissza rögtön egy személyi után.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16875) krizmo_ válasza Vangelis (#16872) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sok minden miatt lehet jelenteni valakit, pl. ha olyan alapon jelentették, hogy nem a saját nevével regisztrált, vagy esetleg nem az övé a profil stb... el tudom képzelni, hogy letiltják már 1 bejelentés alapján is, amíg nem azonosítja magát. A tiltást nem mindig szokták indokolni. Azért gondolom, hogy nem csinált semmit, mert amint azonosította magát feloldották a tiltást, ha lett volna vaj a füle mögött, akkor valószínűleg valamennyi időre kitiltják, vagy eltiltják az üzenet küldéstől, ez attól függ, hogy mit "követett el". Valószínűleg csak egy félreértés áldozata lett.
Egyébként valóban érdekes, mert célszerű lett volna csak annyit kérni, hogy azonosítsa magát...valószínűleg ez most egy kivételes eset volt.

(#16877) Shingen válasza kispx (#16863) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi szépen!

風林火山

(#16878) Shingen válasza #27441408 (#16876) üzenetére


Shingen
addikt

Én biztos nem. :DDD

風林火山

(#16879) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok: Van egy csoportom és azon belül nincs olyan funkció.hogy mutatja minden nap hogy kinek van a szülinapja ?

(#16880) WhiteWalker válasza #27441408 (#16876) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Újabb agymenés... :U
Eggyel több ok , hogy maradjon a tisztább verzió.

(#16881) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Elbénáztam a bejelentkezest , a last passban rossz jelszó volt és nem vettem észre. Lényeg, hogy túl sokszor kértem visszaallitast és kitiltott. Konkrétan ezt írja "
Ideiglenesen le vagy tiltva
It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been blocked from using it.

Learn more about blocks in the Help Center.
Ha szerinted csak tévedésből látod ezt, kérjük, tudasd velünk."
Mit lehet csinálni ez esetben? Vagy itt ért véget a fészbuk pályafutásom?

(#16882) #27441408 válasza WhiteWalker (#16880) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez az ötletük pl még sikeres is lehet,

(#16883) WhiteWalker válasza #27441408 (#16882) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért is? Aki kimondottan üzenet váltásra használta annak totál felesleges funkció.
Elég sokan vagyunk így.
De tök mindegy , úgy is lenyomják az userek torkán.
Aztán majd pislogsz ha bekerül az IAP ezekbe. Meg tele lesz reklámmal...Úgy hogy max nekik lesz sikeres anyagilag.

[ Szerkesztve ]

(#16884) csako válasza #27441408 (#16876) üzenetére


csako
veterán

"The 30 countries at launch are Austria, Australia, Belgium, Canada, Cyprus, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Hong Kong, Ireland, Israel, Italy, Japan, Latvia, Lithuania, New Zealand, Netherlands, Norway, Puerto Rico, Russian Federation, Singapore, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, and United States."
Forrás

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16885) krizmo_ válasza nababika (#16881) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Neked is azt ajánlom, hogy itt próbáld meg:
Ha úgy gondolod, hogy a fiókod letiltása tévedésből történt, arra kérünk, add meg a következő adatokat, hogy ki tudjuk vizsgálni.
Azonosítsd magad nekik, és akkor még visszakaphatod a fiókod.

(#16886) krizmo_ válasza csako (#16884) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Pont emiatt tettem offba a belinkelését... Már korábban megkértem rá, hogy ne linkeljen be minden cikket, ami szembe jön vele, csak azért mert szerepel benne a facebook szó...
Ha valami sorsfordító hír lát napvilágot a facebook-al kapcsolatban, akkor azt a jobb felső sarokba, a témához kapcsolódó anyagokhoz úgyis beteszem...

[ Szerkesztve ]

(#16887) #27441408 válasza csako (#16884) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor legalább az én messengerem egyenlőre nem terhelődik....

krizmo_ nagyon kezdem ezt unni : a facebookhoz kapcsolódo dolog betettem és PONT,.

Giinos a sakk játék pl sikeres azt abban a sakkcsoportban is sokan játszák ahol én tag vagyok, ezt többektől hallottam, hogy a beépített sakk játékot szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#16888) Lauda


Lauda
félisten

Mobilon nem tudom olvasni az uzeneteimet, mert azt irja, hogy a messengerbe lett integralva es hogy telepitem-e. Ki lehet ezt kerulni valahogy? Engem nem erdekel a messengerjuk, lassan mar az egesz facebook sem.

(#16889) csako válasza Lauda (#16888) üzenetére


csako
veterán

Desktop (asztali) nézetet, ha rá tudod erőltetni, akkor igen. Pl. Dolphin böngészőben az User Agent desktop-ra állításával.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16890) nababika válasza krizmo_ (#16885) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszonom. Megprobaltam, es ez az uzenet fogad amikor el akarom kuldeni az urlapot: Ez az e-mail cím nem tartozik letiltott fiókhoz
A megadott e-mail cím nem tartozik letiltott fiókhoz. Fiók letiltásával kapcsolatban csak ennek a kapcsolattartási űrlapnak a használatával élhetsz ellenvetéssel.
Ilyenkor mi a tok van?

(#16891) Lauda válasza csako (#16889) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem koszi! Most kiikszeltem es el tudtam olvasni erdekes. :F

(#16892) #27441408 válasza Lauda (#16891) üzenetére


#27441408
törölt tag

Elvileg a facebook tervbhe vette,hogy mindenkire ráerőlteti a letölthető messengert, nekem nincs bajom a programmal sőt szeretem is, csak ez megy a telómon a facebook app tiltva van, de ezért írta ki neked mert el akarják érni, hogy mindenki letöltse a messengert.

[ Szerkesztve ]

(#16893) krizmo_ válasza #27441408 (#16887) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Topikgazdaként kértelek meg számtalanszor... ha ezentúl szabályzatba ütköző dolgot látok tőled automatikusan törölni fogom (eddig is kellett volna, de mivel gyorsan érkezett értelmes reakció a hozzászólásodra, így nem tettem meg), és továbbviszem az ügyed, mert ez már kezd nagyon elszabadulni. És, köszönöm, de nem kérek több személyeskedő privátot sem, amíg én tisztelettel beszélek veled, addig próbálj meg te is. Köszönöm.

(#16894) krizmo_ válasza nababika (#16890) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Esetleg még itt próbáld meg, hátha sikerül: Bejelentkezési probléma jelentése

(#16895) Lauda válasza #27441408 (#16892) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi!

Ma is allandoan dobalta es nem is tudtam sms-t irni, mert allandoan kerte, hogy erositsem meg a jelszavamat. Mondjuk nem tetszik ez az eroszakossag, hamar beleunok es kitorlom az egeszet mindenestol az eletembol.

Az asztali verzios face-t hogy tudom mobilon hasznalni? Hiaba irom be a cimet, mindig a mobil verziot tolti be.

(#16896) #27441408 válasza Lauda (#16895) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezt kérdezd a szakiktól, nekem telefonon a facebook hosszú ideje csak a külön messenger. (én nem fosok tőle és szerintem hasznos dolog), szóval ebben nem tudok segíteni mert nem facézok a telón csak a csetet használom .

[ Szerkesztve ]

(#16897) sutszi válasza Lauda (#16895) üzenetére


sutszi
veterán

Ha Androidról vagy akkor a Dolphin böngőszben a Beállításokban, az Advanced résznél van egy olyan, hogy felhasználói ügynök (useragent) . Itt meg tudod adni, hogy a böngésző minek mutassa magát a webszerver felé. Ha itt kiválasztod az asztali opciót, akkor az asztali verzió fog megjelenni.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16898) Lauda válasza sutszi (#16897) üzenetére


Lauda
félisten

A telefon topikjaban pont ezt a bongeszot ajanlottak. Nem keveredik ossze semmi, ha feltelepitem a chrome melle? Meg uj vagyok androidban es nem nagyon ertek hozza. Koszonom! ;)

silver star :R :R

(#16899) sutszi válasza Lauda (#16898) üzenetére


sutszi
veterán

Nálam is Chrome mellett van. Még semmi összeakadás nem volt. Pont olyan mintha asztali gépen lenne 3-4 böngésződ...nem zavarják egymást.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16900) Lauda válasza sutszi (#16899) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen, kiprobalom akkor! :K :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.