Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) zsiga68 válasza flash- (#34000) üzenetére


zsiga68
senior tag

Gyorsabb gép,gyorsabb internet,kevesebb ping, karbantartott böngésző,kevesebb fugó program, stb...
És gyorsabb Facebook szerver.

[ Szerkesztve ]

(#34002) Bondix


Bondix
tag

Mi tudja hogy lehet face-en hirdetést normálisan osztani?
Feltettem egy hirdetést marketplace. S direkt h ne csoportba lévőt osszak mert ugye ha zárt akkor nem látja aki...

Tehát a marketplace hirdetést osztottam.
De semmi látszik az a kép és vásárlás gomb.
A képre kattintva semmi nem jön be és a vásárlásra se.
Tovább lehet osztani de akkor is ugyan az van más embernel is aki ossza h képre kattint semmi és se üzenet nem lett írni rá semmi.
Ha csoportba osztom maga a hirdetést az jó marketplace-rol csak a hirfolyam egy nagy kagyvasz...
Tehát rendszer hiba ez is...

(#34003) cellpeti válasza gzbotii (#33998) üzenetére


cellpeti
veterán

Vinted-en keresztül klónozták a telefont.

Köszönöm a linkeket :R :R

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34004) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kb negyed évente facebookra fellépve olvasgatom a topikot. Na tegnap felléptem, hogy meg van-e és nem tiltottak, meg hasonló.
Kerestem egy messenger-oldalas facebook beszélgetés, kerestem valakit az oldalsó sávban, és folyamatos contact-gorgőzés mellett is ráfrissített a weboldalas, facebook.com-os üzenetek oldal, miközben aktívan használtam.
Szóval az sem jobb ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34005) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A navigációs sáv a mobil app-ben mi alapján kerül alulra vagy felülre? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#34006) KrAt válasza cellpeti (#34003) üzenetére


KrAt
veterán

Ezt kifejthetnéd, hogy tudták Vinted-en keresztül klónozni a telefont :)

(#34007) gzbotii válasza KrAt (#34006) üzenetére


gzbotii
veterán

Engem is érdekelne.
____

tylerddd: iOS vagy Android?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34008) tylerddd válasza gzbotii (#34007) üzenetére


tylerddd
veterán

Android.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#34009) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Üdv. srácok!

Remélem, jó helyre írok a problémámmal. Megelégeltem, hogy hónapok óta nem jutok dűlőre a fb-al, ezért kénytelen vagyok segítséget kérni. Röviden: egy korábban létrehozott profilomba szeretnék belépni, de a 2 faktoros hitelesítés miatt (amióta bekapcsoltam) képtelen vagyok. Mindennel próbálkoztam már, amit felkínált a fb, de semmi nem sikerült (nem sorolom). Hiába küldök be bármilyen személyes okmányt, közlik, hogy küldjek másikat. Az sms soha nem jön meg amit állítólag küldenek az azonosításra. Most vagy belépnék, vagy töröltetném a profilomat. Mit gondoltok, hogy lehet vissza szerezni a fiókot? Nincs valami ügyfélszolgálat vagy akármi ahol értelemesen lehet segítséget kérni tőlük? Chat, email akármi?

Köszi, ha van valami ötletetek.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#34010) szabacsik válasza fogselyem (#33497) üzenetére


szabacsik
őstag

De jó! Köszi. Működik végre ez a verzió és újra külső böngészőben nyílik meg a link.

/\____/\

(#34011) embe válasza szoja (#33988) üzenetére


embe
nagyúr

Gondoltam rákérdezek, hogy van-e valami változás a MP-el. december közepe óta tiltva vagyok, de még csak böngészni sem böngészhetek.
De ahogy látom semmi változás. nekem még ezt a választós oldalt sem ajánlja be.
Rohadjanak meg!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#34012) szemy94


szemy94
senior tag

Üdv!
Tizenakárhány éve használt profilom egyszer csak gyanús tevékenységet észlelt, és letiltott.
Eddig oké, töltsek fel személyit, próbáltam, nem jó, próbáltam jogsit, nem jó, próbáltam PC-ről is végül, túl sokszor próbálkoztam, próbáljam később. Oké. Mikor? Nem írja, hogy fél óra, 1 óra, 1 nap, mikor tudok kb újra próbálkozni?
Egyébként jól töltöttem fel minden alkalommal, bár a búrám változhatott, mert 10 éves a személyim (júliusban jár le), a jogsim 4 éves, azon is talán kicsit más a fejem (okmány fotózás általában mindig rosszul sikerül, nem csak nekem).
Akinek volt ilyen, hanyadik alkalomra engedte? Miért utasíthatja el? Messenger miatt lenne fontos, de azért pár játékban is ezt használom, ha ritkán is.
Köszönöm, aki tud valamit segíteni.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34013) Makifeju


Makifeju
tag

Üdv Mindenkinek!
Probléma:
A Messenger megnyitásakor, napi szinten találkozom olyan beszélgetésekkel amelyek sosem történtek meg.
Vagyis nyitom a messengert,ott van a beszélgetések között xy-al folytatott levelezésem. Rányomok, üres.
Fiókom tiszta, kizárólag én vagyok benne, kétlépcsős azonosítás bekapcsolva.
Valakinek hasonló jelenség?

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#34014) zsiga68 válasza szemy94 (#34012) üzenetére


zsiga68
senior tag

Jelszó kérésnél minimum egy napot nem árt várni a két kérés között.Szerintem ebben az esetben is.

(#34015) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Mobilon hogyan tudom beállítani,hogy a FB marketplace-n ne Párizs legyen a default város,hanem BP?

(#34016) szemy94 válasza zsiga68 (#34014) üzenetére


szemy94
senior tag

Már csak azt lenne jó tudni, hogy mihez képest 1 nap, amikor először írta, hogy túl sok próbálkozás, vagy a legutóbbihoz képest, mert ma reggel újra rápróbáltam, még mindig túl sok, próbálkozzak később, de ezt mobil app-ban nem írja, simán visszadob a kódhoz, csak böngészőből tájékoztat, hogy később...

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34017) KonzolKartel

Sziasztok,

Androidon az alkalmazáson belül eltünt a felső sávból a marketplace ikon. Ha az oldalsó sávból váltanék marketplacere, akkor megnyitja a böngészőt. Végignyomkodtam ezt az egyénre szabós témát, de mintha nem mentené el, amit csinálok.
Valami ötlet? Köszi!

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34018) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Nálatok sem tölti be az asztali messenger a képeket és a videókat, ha üzenetet küldtök? Telón nincs gond...

(#34019) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mi történhette a messengerrel nincsenek se képek se semmi meg ha mondjuk valahol bejelentkezek másik eszközről csak a régebbi üzeneteket mutatja az újak mintha törlődtek volna.Pedig ugye bárhol lépek be ugyan azt kéne látnom.Olyan öröm,hogy mindig elszarják valamivel.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34020) MadGame


MadGame
senior tag

Nálam a mai napon asztali verzióban a chates videókat és képeket nem tölti be. Telón semmi gond.

(#34021) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Párom fia nem éri el a Marketplace-t. Olyan, mintha letiltották volna. Erre tudtok megoldást?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34022) pn4hvq válasza cellpeti (#34021) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha iyen, akkor új fiók az egyetlen megoldás:

(#34023) embe válasza cellpeti (#34021) üzenetére


embe
nagyúr

December óta küzdünk vele. Nincs megoldás.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#34024) zsiga68 válasza cellpeti (#34021) üzenetére


zsiga68
senior tag

Olvass vissza....

(#34025) cellpeti


cellpeti
veterán

Köszi :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34026) KonzolKartel

Az általam tapasztaltakra tudtok valami megoldást?
[link]

Használhatatlan, hiába állítom be a személyreszabást.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34027) krizmo_ válasza KrAt (#34006) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Engedjük el a Vinted témát ebben a topikban! :R

(#34028) szoja válasza KonzolKartel (#34017) üzenetére


szoja
tag

Ha nem a testreszabott Marketplace élményt kéred, akkor történik ez. Logikátlan, nem ergonomukis megoldás, én se értettem elsőre :/

(#34029) Pityu. válasza cellpeti (#34003) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szia,bocsi a zavarásért facebookos topikban olvastam a vintedes telefon klónozásos dolgot. Az,hogy tőrtênt?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34030) gyulaszu válasza Pityu. (#34029) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Dá-dá lesz ;]

gyulaszu

(#34031) Pityu. válasza gyulaszu (#34030) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Bocsi,privátban akartam küldeni csak appból írtam és benéztem.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34033) draco31


draco31
veterán

Hello!
Ismerősnek jött valami marketplace-es kérdés, és ott nem tudja mit nyomott, azóta külön böngészőben nyílik meg, nem pedig ugyanott az appban. Android.
Mit kell keresni, hogy visszaálljon?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#34034) KonzolKartel válasza draco31 (#34033) üzenetére

Én is várom a választ ugyan erre a kérdésre :)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34035) classic B válasza KonzolKartel (#34034) üzenetére


classic B
aktív tag

Én csak ezt tudom: [link]

(#34036) Mr.RiK


Mr.RiK
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy néhány embernél be van állítva nekem a végpontok közötti titkosítás. Ez azért is probléma, mert párszor már jártam úgy, hogy valakinek küldtem üzenetet és vagy nem kapta meg vagy később kapta. Plusz telefonon nálam jelzi az összes üzenetet, de ha átmegyek a gépre akkor most azt vettem észre, hogy az utolsó két nap csak úgy eltűnt onnan.
Órák óta keresgélek neten, de semmi használhatót nem találok, hogy hogyan lehetne ezt a végpontok közötti titkosítást kikapcsolni.
Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

(#34037) KonzolKartel válasza classic B (#34035) üzenetére

Basszus, már legalább háromszor végignyomtam a linked alapján, de sosem olvastam el. Persze mindig rosszra sikerült nyomni.
Ezer hála! :R

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34038) embe válasza classic B (#34035) üzenetére


embe
nagyúr

Végig kattintottam, de ugyanaz a hibaüzenet, ami már 2 hónapja tart. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#34039) pn4hvq válasza embe (#34038) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ez a választás szerintem csak azoknak szólt, akiknek nem lett tiltva a MP-ük, mint neked, nekem és még többünknek. Én csináltam másik fiókot. A probléma, hogy sok csoportba be sem tudok lépni, mert x ideje létrehozott fiókkal kéne rendelkezni, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezésem.

(#34040) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. A facebookon a telefonomon a marketplace nem az alkalmazasbol nyilik meg,hanem egy oldalt nyit meg a böngeszoben. Hogy tudom visszaállirani,hogy az appon belül nyissa meg?

(#34041) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Sziasztok,
Ti is kaptatok ilyen felugró ablakot?
Jól értelmezem, hogy újra megengedik a FB nélküli Messenger használatot?

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#34042) Oldman2 válasza gyulaszu (#34041) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, tegnap jött nekem is.

Jól értelmezed.
:C

(#34043) szemy94 válasza szemy94 (#34016) üzenetére


szemy94
senior tag

Semmilyen email kontakt nincs, amiről megtudhatnám, hogy mikor próbálkozzak? Gondolnak egyet, az én biztonságomra hivatkozva kizárnak, és nem tudok újra belépni sehogy sem... Próbáljam később, de mikor?

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34044) gzbotii válasza ToBeY (#34015) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezzel függ össze: [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34045) classic B válasza gyulaszu (#34041) üzenetére


classic B
aktív tag

Eddig is így volt, csak most jött egy értesítő róla, hogy lehet. Tehát ugyanúgy kell/lesz hozzá facebook fiók.
A régi fiók nélküli használatot hozzák már vissza, amihez csak simán meg kellett adni telefonszámot.

[ Szerkesztve ]

(#34046) gyulaszu válasza classic B (#34045) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem teljesen értelek.
A képen látszó második opció "új Messenger-fiókot hozol létre" nem ugyanaz, mint amit kb. másfél éve kivetettek?
(Nekem egyébként most is mindkettő fiókom csak telefonszámmal van regisztrálva)

gyulaszu

(#34047) classic B válasza gyulaszu (#34046) üzenetére


classic B
aktív tag

Őszintén, most elbizonytalanítottál. :) A "létre kell hoznod egy új fiókot" részt úgy értelmeztem, hogy új facebook fiókot (ami deaktiválva marad). Aztán írja, hogy "ki leszel jelentkeztetve a facebook fiókodból a Messengeren".
Akkor hogy is van ez? Lehet facebookod messenger nélkül, és messengered facebook nélkül is? :U A legjobb lesz, ha valaki kipróbálja. :D

[ Szerkesztve ]

(#34048) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Azt tapasztalom, hogy böngészőből megnyitva a Messengert, amely kontaktoknál végpontok közötti titkosítás van beállítva, ott nem lehet a böngészőből hívást indítani, nincs is gomb hozzá.

A telón a Messenger appban ezen kontaktokra megy a hívás.

Ez hiba, vagy feature? Mit kell hozzá beállítani, hogy menjen?

(#34049) venom8888


venom8888
őstag

Nekem tudna valaki segiteni?

(#34050) KonzolKartel válasza venom8888 (#34049) üzenetére

Kicsit feljebb görgetsz láthatod, hogy pl. nekem is ugyan ez volt a problémám, amire linkeltek is megoldást.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.