Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

(#15652) Damage


Damage
senior tag

Beállítok egy profilképet, ami nyilvános. Le tudom tiltani a like-okat és a HSZ-t a képnél? Merre keressem? Előre is köszönöm!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#15653) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Ha archiválok egy beszélgetést, de az illető újra ír nekem, akkor az az archívban fog megjelenni, vagy új, látható üzenetként?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#15654) csako válasza Edi77 (#15653) üzenetére


csako
veterán

Új látható üzenetként, nekem legalábbis így volt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15655) krizmo_ válasza Damage (#15652) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem tudod letiltani őket.

#15653 Edi77
Megerősítem, amit csako írt. Az archivált beszélgetés újra megjelenik a bejövő üzeneteid között, és az új üzenet hozzáfűződik.

(#15656) Edi77 válasza csako (#15654) üzenetére


Edi77
őstag

és krizmo, köszönöm szépen :) ... bár jobb lenne, ha nem csatolódna hozzá, hanem új üzenetként jelenne meg

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#15657) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Ezt hogyan lehetne eltüntetni végleg?

Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#15658) enginev3.0 válasza makoss (#15657) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom de engem az összes cookie figyelmeztetés kiidegel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15659) WhiteWalker válasza makoss (#15657) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez nem csak ezen az oldalon van.

(#15660) kispx válasza makoss (#15657) üzenetére


kispx
addikt

Szerintem csak kiegészítővel.

Firefox
Chrome

Szerk.: Mondjuk elég érdekes, mivel nekem nem mindig hozza be. Sütiket szoktad törölni?

[ Szerkesztve ]

(#15661) DJ. Ru$y válasza makoss (#15657) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha egyszer X-eled és nem törlöd a sütiket (:DDD) vagy az előzményeket, akkor soha nem dobja fel többet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15662) enginev3.0 válasza DJ. Ru$y (#15661) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem pl ph is mindig feldobja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15663) Baggio90


Baggio90
csendes tag

Sziasztok!
Facebookon a következő a problémám:
A "Fényképek rólad" lehetőségnél az összes képet hibátlanul betölti amin valaha bejelöltek az évek alatt.
Viszont a "Fényképeim" résznél meg csak a legutóbbi 5-6 képemet adja ki....a többit valamiért nem tölti be egymás alá. Pedig be van állítva hogy ismerősök lássák, stb. A korábi általam feltöltött képek csak az Albumokban való keresgélésből érhetők el.
Hogy lehetne megoldani hogy a "Fényképek rólad" részhez hasonlóan a "Fényképeim" résznél is betöltse az összes képet egybe amiket valaha kitettem?
Köszönöm előre is segítséget!

(#15664) DJ. Ru$y válasza enginev3.0 (#15662) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1x láttam azóta sem. Böngésző beállításokat nézd meg, hátha kilépésnél be van állítva, hogy törölje a sütiket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15665) HaZsolt válasza kstcsk (#15645) üzenetére


HaZsolt
őstag

Így néz ki. Ismerősök 5, de ez lehetetlen, mindenkit töröltem, miért van ez?

(#15666) makoss válasza DJ. Ru$y (#15661) üzenetére


makoss
addikt

cc leanert használok a süti nincs benyomva

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#15667) Criminal017


Criminal017
őstag

Facebook appban megint megjelen valami. :D :F

(#15668) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

A messenger appot vissza lehet állítani valahogy, hogy olyan legyen, mint régen?

#KeepFightingMichael

(#15669) Bjørgersson válasza guftabi96 (#15668) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Keress egy régebbi verziójú telepítőt, nekem is csak úgy sikerült.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15670) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, a facebook játékterem letöltős bigyóját, ha letöltöm bármeik játékkal játszhatok amivel a böngészőben is? Érdemes leszedni? Ahogy látom már nem béta.

(#15671) Gyick


Gyick
őstag

üdv!

Hova tünt megint a bövített kereső?Vagy csak én nem találom? Ahol lehetet Hely/tanulmány/munkahely-re szürni ha kerestél vkit a keresőben...

(#15672) Bjørgersson válasza Gyick (#15671) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre gondolsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15673) Gyick válasza Bjørgersson (#15672) üzenetére


Gyick
őstag

Erre igen,köszi.Ez mióta van itt?

(#15674) guftabi96 válasza Bjørgersson (#15669) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen, nekem is csak ez jutott eszembe, csak bíztam benne, hogy van más megoldás is. Na mindegy, akkor marad ez.

#KeepFightingMichael

(#15675) zsof Nokia válasza enginev3.0 (#15658) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Engem is idegesítőek

A lényeg lényegében lényegtelen

(#15676) Bjørgersson válasza Gyick (#15673) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindig is itt volt. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15677) HaZsolt válasza HaZsolt (#15665) üzenetére


HaZsolt
őstag

Erre valaki? Nagyon fúrja az oldalam.

(#15678) #59070464


#59070464
törölt tag

A multkor volt egy kerdesem egy letrehozott profillal kapcsolatban, ami telefonos verifikalas hianyaban nem lett megerositve. Egy masik ismerosom hasonlo kerdessel zaklatott, de elhataroztam, hogy facebook ugyben utoljara fogok kerdezni a forumon. Letrehoztak egy fiokot egy meglevo melle, e-mail-ben kapott linken meg lett erositve a profil, az illeto elmondasa szerint be tudott lepni az uj profiljara, latta az uzenofalat, ismerosoket is tudott keresni, tehat a profilt teljes ertekuen elt. Kesobb mar nem tudott belepni, mert telefonos verifikalas fuggvenyeben tud csak tovabb lepni. Ezt azonban nem tudja megtenni, mert az a telefonszam egy masik profilhoz tartozik (vagy tartozott?). Nem hiszem el, hogy ez a rendszer ennyire hulladek lenne.

(#15679) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Mindegy, hogy milyen böngészőből jelentkezek be, a képeket nem tudom megnyitni facebook-on... Mindegy, hogy az saját kép, vagy ismerősé, nem tudom megnyitni. Alkalmazásokat igen, videókat igen, linkeket igen, de a képeket nem. Illetve a képek alatti hozzászólásokat sem látom.
Beállítást átböngésztem, de semmi ide vonatkozó dolgot nem találtam. Esetleg nincs ötletetek, hogy mi lehet a gond? :U

:R

(#15680) makoss válasza DJ. Ru$y (#15661) üzenetére


makoss
addikt

Nekem továbbra is feljön :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#15681) Nel


Nel
csendes tag

Sziasztok!
Megjelöltek pár fényképen facebook-on, de a fényképeim között a "fényképek rólad" albumba nem rakja bele őket, csak az idővonalamon jelennek meg. Hogy tudom beállítani, hogy berakja az albumba?

(#15682) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fostos mobil weboldalrol sehogy nem lehet atvaltani az asztalira?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15683) balbekk12


balbekk12
tag

Tegnap mobilon láttam ezt az értesítést a profilomban:

Tegnap óta sem laptopról, sem asztali gépről nem tudok bejelentkezni és ezt írja ki:

A telefonon működik, meg tudok nézni a hírfolyamot stb...
De pl olyan játékkal amivel össze van szinkronizálva a facebook profil,az nem megy a telefonon!

Miért van és hogyan lehet megoldani?

(#15684) #27441408 válasza balbekk12 (#15683) üzenetére


#27441408
törölt tag

Futattál vírus és kémprogram keresőt? Ilyen esetet már hallottam, ott az emberke ki írtotta a vírust a gépről, és be engedte a facebook, így emlékszem legalábbis.

(#15685) balbekk12 válasza #27441408 (#15684) üzenetére


balbekk12
tag

Nem futtattam semmit... és a fira,hogy ugyanezt írja ki a Laptopomon és az asztali gépen is... :/

(#15686) #27441408 válasza balbekk12 (#15685) üzenetére


#27441408
törölt tag

passz majd jönnek a szakik és segítenek, de én ilyet már hallottam ezért írtam ezt .

(#15687) milestone


milestone
tag

Egy rövid kérdésem lenne: mit jelent, ha az üzenetek listájából eltűnt egy személlyel való csevegés (a mobilos FB Lite appban és PC-n böngészőből egyaránt)?
Ha az illető oldaláról kattintok az Üzenet gombra, akkor előugrik a korábbi (teljes) üzenet-folyam.
Adatlapját, képeit, stb. látom.

Más személyekkel folytatott beszélgetések változatlanul láthatók (és elérhetők) az üzenetlistában

[ Szerkesztve ]

(#15688) csako válasza milestone (#15687) üzenetére


csako
veterán

Archiválva lett.
Az üzeneteknél megtalálod:

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15689) #27441408 válasza milestone (#15687) üzenetére


#27441408
törölt tag

Arhívumból vissza is tudod hozni.

(#15690) milestone válasza csako (#15688) üzenetére


milestone
tag

Köszönöm.
Arra gondolsz, hogy a rendszer automatikusan archiválta vagy netán a másik fél (manuálisan)?
Egyébként nincs az archív üzeneteknél.

Arra vagyok kíváncsi, hogy a másik fél (nőügy) csinált valamit vagy nem.

15689 - silver star: köszi, nem, nincs ott, de az oldaláról kiindulva az üzenet gombra kattintva viszont megjelennek.

ja, és még csak annyi, hogy jóval korábbi (másokkal folytatott) beszélgetések viszont ott vannak a listában.

[ Szerkesztve ]

(#15691) csako válasza milestone (#15690) üzenetére


csako
veterán

Inkább véletlenre gondolok, automatikusan nem archivál és a másik fél sem teheti oda a te példányod a beszélgetésből.
Amúgy érdekes, hogy ott sincs... esetleg a "filtered"-nél sincs?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15692) #27441408 válasza milestone (#15690) üzenetére


#27441408
törölt tag

A saját fiókodban a saját beszélgetésed saját példányát te kezeled, a te fiókodhoz csak te férsz hozzá nem?

(#15693) milestone válasza #27441408 (#15692) üzenetére


milestone
tag

Igen, csak én.

(#15691) csako - valószínűleg véletlen rendszerhiba lehetett, később visszajött. Tisztáztuk, személyesen, minden nagyon jól alakult ;)

Köszönöm a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

(#15694) moma


moma
őstag

Sziasztok. A facebook, nem enged be, mert azt mondja nem a rendes nevem és változtassam meg. Most ezek után pláne nem akarom a rendeset használni. Mi ilyenkor a megoldás? Írjak nekik, hogy ezen a néven ismernek? Vagy adjak meg egy random igazinak tűnő nevet? Jó lenne tudni előre mi ilyenkor a teendő, mert attól tartok, ha neki állok kísérletezgetni az lehet még rosszabbat tesz...

Ja és ez miért történik amúgy, valaki felnyomott? Vagy van erre emberük (ezt azért nem hiszem, mert sokan használják nem rendes névvel)?

we all deserve a bit of luck.

(#15695) krizmo_ válasza moma (#15694) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Célszerű a saját neved megadni, mert ha további azonosítást kérnek, akkor nem tudod teljesíteni.
A saját neved mellett becenevet is megadhatsz, így felesleg írni nekik, mert úgyis ezt javasolnák.

(#15696) moma válasza krizmo_ (#15695) üzenetére


moma
őstag

A sajátot nem akarom használni semmikép. Akkor annyi ennek az accountnak reálisan? Semmilyen stratégia nincs, hogy megtarthassam? Amúgy volt ott valami leírás arról, hogy milyen nevet kell használni és azt írja, hogy azt amiről a barátaim ismernek, nem azt, hogy a valódit, szóval fura.

we all deserve a bit of luck.

(#15697) krizmo_ válasza moma (#15696) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Próbálkozhatsz azzal, hogy Kiss Gézát adsz meg, csak ha azonosítani akarnak, akkor elveszíted a fiókod.
Miért félsz ennyire a saját neved használni, hiszen ez csak egy közösségi oldal?

"Az általad használt névnek annak a névnek kell lennie, amelyen ismerőseid szólítanak a hétköznapi életben, és amely az általunk elfogadott típusú személyazonosító okmányokon is szerepelne."

"A Facebook egy olyan közösség, ahol az emberek a valódi személyazonosságukat használják. "

(#15698) moma válasza krizmo_ (#15697) üzenetére


moma
őstag

Azért mert beszélgetek ott olyasmiről, amit nem akarom, hogy a rendes identitásomhoz legyen egyszerűen kapcsolható. Meg eleve nem tetszik ez, hogy rám akarják kényszeríteni.

Sajnálom az accountot kicsit. De akkor ezentúl figyelek rá, hogy tényleg csak arra használjam, majd az újat, amire feltétlen muszáj. Semmi személyes.

Szerinted miért lehetett ez amúgy? Kell ehhez valaki, aki panaszt emel? (nekem rengeteg ismerősöm nem használja a rendes nevét, privacy okokból, meg mert alapvetően nem szimpatizál az oldallal)

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#15699) krizmo_ válasza moma (#15698) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Lehet valaki jelentett, de az is lehet, hogy kiszúrt a rendszer.

(#15700) savafan71


savafan71
csendes tag

Sziasztok!

Hátha tapasztaltabbak tudnak segíteni. Facebook élő közvetítéskor az Xperia Z2-esnél az első kamerát használja és nem találtam olyan lehetőséget, ahol átkapcsolhatom a jobb minőségű, hátsó kamerára. Az első sokkal rosszabb minőség és nem is látom mit mutatnék :( Köszi előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.