Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Orlin válasza Orlin (#26000) üzenetére


Orlin
addikt

Ki tud követni a Facebookon?
Megtaláltam... :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#26002) Mian


Mian
aktív tag

krizmo_: egyelőre még próbálkozok azért köszi!
csako: Igen az megvolt nekem is de ha rámegyek az "elrejtve az idővonalról" részre alig hoz pár posztot és nagyon sokat nem hoz nem tudom miért. Az "...említésre került" egy bejegyzésben ezt hozza pl, de ha megvagyok jelölve egy fotón azt nem hozza?! Vagy én már nem tudom milyen 'logika' alapján történt ez az idővonalammal de egyszerűen csomó bejegyzés teljesen eltűnt, és mondom hiába kerestem ki a másik adatlapján és rámentem a 3 pontra (bejegyzés beállításai) nincs ott, mint régen, hogy elrejtés visszavonása vagy bármi ilyesmi.

(#26003) tothjozsi96 válasza Orlin (#26000) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szia, elméletileg itt.

[ Szerkesztve ]

(#26004) Orlin válasza tothjozsi96 (#26003) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!
Ez a mobilos változat, köszönöm.
Itt is be lehet állítani?
Amúgy ismerős kérdezte.
Nekem be van állítva,de ő most azt mondja beállította,de még mindig nem lehet követni...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#26005) tothjozsi96 válasza Orlin (#26004) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Rá kell kattintani a linkre, amit betettem feletted, és engedélyezni kell a "Ki követhet engem?" részt úgy hogy nyilvános értékre állítod.

Ez az asztali webes elérés linkje.

(#26006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van itt olyan aki androidon régebbi apk verziójú messengert használ. Amiót lefrissült az app a céges telón bitang lassú sajnos. Régebbe lehetett hónapokkal ezelőtti verziójú apk-t telepíteni ami gyors volt, nem tudom, hogy ez létezik-e még. :R

Live-Die-Respawn

(#26007) krizmo_ válasza oriic (#26006) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A Lite-ot nem próbáltad még? Én azt használom, és nincs vele gond.

(#26008) oriic válasza krizmo_ (#26007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üzenet buborékok még mindig nincsenek benne? (Régebben amikor próbáltam, akkor nem voltak)

Kényelmi szempontból kellene, mert van hogy többen írnak, amikor mobilt másra is használnám közben.

Nyilván ha más megoldás nem lesz akkor marad az. :R (Vagy addig csesztetem céget, hogy adjanak normális mobilt végre, mert ez az Samu Galaxy xCover már hulladék... :W )

Live-Die-Respawn

(#26009) #75501312


#75501312
törölt tag

Sziasztok,

Hogy tudom a képeket egyik albumból a másikba áthelyezni? Sem a régi sem az új felületen nem találom ezt az opciót, a régi alatt ráadásul mappák hiányoznak.
Több képet kellene egyszerre mozgatni az egyszerűség kedvéért.

(#26010) Kingus83


Kingus83
csendes tag

Sziasztok,

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Facebook-ról melyik programmal érdemes letölteni videót HD-ben?
https://www.fbvideoletoltes.hu/
https://www.forhub.io/facebook/hu/
ezeken kívül is egy csomót próbáltam már, sikerült letölteni a videót, csak sajna nagyon rossz minőségben, sőt olyan programmal is találkoztam, ami HD-ben töltötte le a videót, csak épp hang nélkül..
Már azzal is próbálkoztam, hogy m.facebook.com, de a videó minősége nem jó.

Valaki tud valami tuti tippet? Nagyon köszi!

(#26011) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Sziasztok!
Ha regisztrációnál megadom a telszámomat akkor azok akiknek meg van adva azok láthatják, hogy regisztráltam a facere? Asztali gépről vagyok. Nem szertném ha mindenki megtudná, hogy van fiokom.

[ Szerkesztve ]

(#26012) csako válasza duke1981 (#26011) üzenetére


csako
veterán

Beállításokban ki kell kapcsolni a telefonszám alapján történő kereshetőséget vagyis "Csak én"-re állítani.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26013) tothjozsi96 válasza csako (#26012) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ez desktop nézet?

(#26014) csako válasza tothjozsi96 (#26013) üzenetére


csako
veterán

Igen, ez az "új". Annyi a jó benne, hogy van gyárilag dark téma.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26015) tothjozsi96 válasza csako (#26014) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Neked bejön?

Annyira zavaró számomra hogy teljesen mobilos beütése van.
Így is gondolkodom rajta hogy elengedem ezt a facebookot, nem nekem való.. :U

(#26016) csako válasza tothjozsi96 (#26015) üzenetére


csako
veterán

Elvagyok vele, de én sosem voltam igazán kritikus ilyen szempontból semmire se :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26017) krizmo_ válasza oriic (#26008) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nincsenek. :(

#26009 Soul Gem
Kattints rá az adott képre, majd a lehetőségekre, aztán az áthelyezés másik albumba opcióra.
A borítóképek és a profilképek albumban szereplő fényképeket nem lehet áthelyezni.

#26010 Kingus83
A Facebook szándékosan lebutította a videók minőségét, így jelenleg nem nagyon fogsz tudni értékelhető videót letölteni.

(#26018) #75501312 válasza krizmo_ (#26017) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ezt közben megtaláltam, de ez csak a régi felületen működik és egyesével, de megcsináltam, egy hős vagyok 400 kép után... :DDD
Az új felületen semmi opció erre. :(

(#26019) krizmo_ válasza #75501312 (#26018) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igen, ez csak egyesével működött mindig is.
Egyébként, tényleg egy hős vagy! :K

(#26021) csako


csako
veterán

Desktop Messenger alkalmazások modernizálódtak, illetve nem tudom mac-re létezett-e eddig. Windows-on én nem szeretem, mert homályosak a betűk.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26022) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Azt hol/hogyan tudom megnézni, hogy egy ismerősöm miket like-olt?
Köszi.

(#26023) krizmo_ válasza zzola (#26022) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Menj rá az adatlapjára, és ott a névjegyre, majd görgess lefelé, itt mindent megtalálsz róla, amit láttatni akar.

[ Szerkesztve ]

(#26024) zzola válasza krizmo_ (#26023) üzenetére


zzola
félisten

Ott nincs ilyen opció, sem semmi hasonló...

(#26025) kidnou válasza zzola (#26022) üzenetére


kidnou
senior tag

Ha arra gondolsz, milyen posztot, hozzászólást, akkor sehol

(#26026) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon androidon miért alig hallható a messenger hang?fullon van a media hangerő!
Vagy hol kell beállítani,hogy hangosabb legyen?

(#26027) zzola válasza kidnou (#26025) üzenetére


zzola
félisten

Igen, erre.gondoltam.
Köszönöm.

(#26028) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Az mitől van, hogy nekem 2 hét mire frissíti a messenger a kis profilképeket? Havernak egyből frissít amint valaki törli vagy lecseréli a jelenlegit. Nekem meg heteket kell várni mire megváltozik. Mindig a legfrissebb messenger van fent kb. :DDD
Mindkét telefon iPhone.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#26029) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Az alábbiakkal bővítettem a topik összefoglalót, beteszem ide is, érdemes vetni rá egy pillantást:

- Saját információ letöltése: link
A Facebook-adataidból bármikor letölthetsz egy másolatot. Lehetőséged van letölteni a teljes másolatot, vagy kiválaszthatod a kívánt típusú adatokat és az időszakokat. Választhatsz, hogy az adatokat könnyen megjeleníthető HTML formátumban szeretnéd-e megkapni, vagy inkább JSON formátumban, amelyből más szolgáltatás könnyebben tudja importálni őket.Az adataid letöltése jelszóval védett folyamat, amelyhez csak neked lesz hozzáférésed. Miután létrejött a másolatod, az néhány napon át lesz letölthető.

- Ha letöltés nélkül szeretnéd megnézni az információidat: link

(#26030) trialboj


trialboj
őstag

hello, van itt egy insta guru?

Tudtok rá megoldást, hogy ha storyt posztolok, akkor magától méretezze 16:9 formátumra, és beillessze ahogy kell? Hiába szerkesztem én meg helyesen a méretet, mikor a telefonról feltöltöm, belezoomol, mert nagyobb v hosszabb a képernyőm, és így nekem kell állítgatni, de ez azt eredményezi, hogy nem lesz középen, és valamelyik oldalból le fog vágni, v épp feljebb lesz mint kellene és a tetejét vágja majd le, pedig nekem a posztolás pillanatában jól mutatta.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#26031) krizmo_ válasza trialboj (#26030) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Amikor kiválasztod a képet, a bal alsó sarokban van egy ikon, ha arra rámész akkor nem vágja meg a képet, hanem az eredeti méretet teszi ki.

(#26032) trialboj válasza krizmo_ (#26031) üzenetére


trialboj
őstag

de ez csak postnál, storynál nincs gomb :(

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#26033) krizmo_ válasza trialboj (#26032) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igaz...Itt próbáld meg, hátha tud valaki segíteni: Instagram közösségi fényképezés

(#26034) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!
Anyósom Messenger problémájával fordulok hozzátok. Adott egy Messenger, amit nem emailcímmel, hanem telefonszámmal regisztráltak. Facebook profilja nem volt. Két napja regisztráltunk neki egy Facebook profilt, erre a Messengerben azt látjuk, hogy a korábbi beszélhetésekben nem elérhető, teljesen újként látjuk. Sajnos a saját eszközein (telefon, tablet) eltüntek a beszélgetési előzmények és ezzel minden családi fénykép és videó, amik számára "pótolhatatlanok". Vissza lehet ezt valahogy hozni illetve miért nem ingetrálódott bele a korábbi profil az új facebook profil alá?

Előre is nagyon köszi a segítséget! A problémát megírtam a Facebooknak is, egyelőre nem reagáltak. :\

(#26035) jannid


jannid
senior tag

Sziasztok. A mai nap kaptam egy üzenetet, hogy letiltották a Marketplacem... :Y Xbox játékokat szoktam kizárólag kirakni, semmi kamu márkás cuccok, vagy bármi ami egyáltalán gyanús lehetne. Tényleg 1 hétit tarthat, vagy most komolyan ki is zárnak örökre? Lehet élő emberrel beszélni erről náluk? :(

Hi XY,

Köszönjük, hogy felvetted velünk a kapcsolatot. A Marketplace funkcióhoz való hozzáférésed felülvizsgálat alatt áll.

Újra ellenőrizzük az általad meghirdetett dolgokat, és értesítést küldünk neked a támogatási üzenetmappában:

https://www.facebook.com/support/

Ha arra a megállapításra jutunk, hogy a meghirdetett tételek megfelelnek a kereskedelmi szabályzatunknak, visszaállítjuk a hozzáférésedet a Marketplace-hez. Ha továbbra is úgy találjuk, hogy sértik a szabályzatunkat, véglegesen letiltjuk nálad a Marketplace elérhetőségét.

(#26036) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Sötét módba be lehet már állítani a facebookot PC-n? Ha igen, hogyan? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#26037) krizmo_ válasza makoss (#26036) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Megkaptad már az új kinézetet? Ott lehet átállítani.

(#26038) raziel01 válasza csudri (#26034) üzenetére


raziel01
veterán

Mivel két külön regisztráció ezért nem integrálódnak. Olyan mintha két külön email címmel regisztrálnál.
Ha kijelentkezik az újból és bejelentkezik a régi telefonszámával szerintem ugyan úgy ott lesznek az üzenetek.

jannid: szerintem arra keresztet vethetsz. Letiltanak, korlátoznak valamiért de hónapok után se oldódik meg.

(#26039) jannid válasza raziel01 (#26038) üzenetére


jannid
senior tag

Kellemes.. legalább adnának egy indoklást, hogy milyen termék verte ki a biztosítékot és arra adnék választ nekik.. a Minecraft vagy a FIFA sértette meg őket.. :U

[ Szerkesztve ]

(#26041) csudri válasza raziel01 (#26038) üzenetére


csudri
őstag

Szia, kijelentkezett, majd telefonszammal be, tök üres.

(#26042) krizmo_ válasza csudri (#26041) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A Facebookon adja hozzá a telefonszámát, amivel a Messengerbe regisztrált, úgy hogy közbe be van lépve.

[ Szerkesztve ]

(#26043) makoss válasza krizmo_ (#26037) üzenetére


makoss
addikt

Nem.
Hol van?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#26044) krizmo_ válasza makoss (#26043) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#26045) makoss válasza krizmo_ (#25920) üzenetére


makoss
addikt

Sehol nem találni ilyet. [link]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#26046) krizmo_ válasza makoss (#26045) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor neked még nem vált elérhetővé ez a funkció. :(

(#26047) makoss válasza krizmo_ (#26046) üzenetére


makoss
addikt

Nem értem.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#26048) krizmo_ válasza makoss (#26047) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem mindenki tud átváltani az új felületre, mert még nem kapták meg rá a lehetőséget, a sötét mód pedig ott érhető el.

(#26049) repvez


repvez
addikt

egy érdekes dologra lettem figyelmes, nem tudom más is tapasztalta e.
DE egy másik országban egy fbon nem ismerös és még közös ismeröseink sincsenek , rendelt a helyi pizzázóbol pizzát aminek se a nevére se a cimére semmi vele kapcsolatban nem néztem utána a neten ,csak egy szelet pizzát ettem belöle mikor megkináltak.
De ezután másnak a fab arról a pizzériárol küdött nekem ajánlo reklámokat.és nem a pizzázó krnyékén ettük meg .
tehát számomra semmi kapcsoalt nem volt elötte

na akkor ez hogy ?

(#26050) raziel01 válasza repvez (#26049) üzenetére


raziel01
veterán

Adott városban be szokott dobni kajás hirdetéseket. Tök mindegy, hogy rákerestél-e vagy nem. Én is volt, hogy voltam egy másik városban fél napot. Onnan facebookoztam és utána már dobált fel onnan pizzériákat.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.