Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az normális, hogy egy általam létrehozott eseménybe se tudok posztolni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15702) MadGame


MadGame
senior tag

Mitől van az, hogy korábban chateltem valakivel - nemrég lettünk ismerősök - és most már feketén látom a nevét, sőt, rákeresni sem tudok? Nem volt oka, hogy letiltson vagy ilyesmi, sőt, munkaügyben mondta, hogy egyeztetni is fogunk. Hétfőn még vígan beszélgettünk, ma meg látom, hogy tök fekete, rákeresni nem tudok, szinte eltűnt, a beszélgetés megmarat, de már nem tudok hozzászólni? Wtf is this shit? :F

(#15703) kispx válasza MadGame (#15702) üzenetére


kispx
addikt

Kérj meg valakit, hogy keressen rá. Ha megtalálja akkor letiltott.

(#15704) MadGame válasza kispx (#15703) üzenetére


MadGame
senior tag

Igen, más rá tud. Köszi!

(#15705) #27441408 válasza MadGame (#15702) üzenetére


#27441408
törölt tag

A csetben, ha a nevére nem tudsz kattintani, akkor le tiltott, nem nyomhatsz ugye a nevére se, mert az adatlapját sem láthatod ha tiltva vagy, tehát ilyen egyszerű, ha nem tudsz a nevére kattintani a csetben esetleg azt írja, hogy egy facebook felhasználó, vagy ilyesmit akkor tiltva lettél. . Nekem magyarul van a facebook, ha valaki letiltott akkor elve bezárta a rendszer a szövegdobozt (vagy mit) és ki írta, hogy nem tudsz hozzászólni..

[ Szerkesztve ]

(#15706) MadGame válasza #27441408 (#15705) üzenetére


MadGame
senior tag

Jaja, ez a szitu. Már csak azért nem értem, mert ez a volt titkárnőnk, akivel hétfőn az irodában tök jól elpletyiztünk, segítettem neki bútort rendezni, ilyesmi, és mondta, hogy papírügyben majd úgyis szól, majd ír FB-on. Így váltunk el. Erre két nappal később ez a helyzet fogad, nem értem, hogy mi értelme volt ennek, hogy letilt, mikor még ő mondta, hogy majd keres FB-on. Hát mindegy, majd felhív céges telóról… Remélem :D
Köszi a segítséget!

(#15707) balbekk12 válasza #27441408 (#15684) üzenetére


balbekk12
tag

Lefuttattam a facebook által ajánlott kémprogram keresőt otthon az asztali gépen és kiírta,hogy az eredmény megfelelő, így az egyik korlátozást feloldotta.
DE a másik még még mindig él (aug.3.-ig).
És azt nem értem miért?!
Nem tudok követni és like-olni addig oldalt.... :(

(#15708) #27441408 válasza balbekk12 (#15707) üzenetére


#27441408
törölt tag

Remélhetőleg krizmo_ tud segíteni neked vagy valaki, én ebben azért tudtam mert máshol már olvastam ilyenről a többiben sajnos nem tudok neked segíteni.

MadGame szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#15709) krizmo_ válasza #27441408 (#15708) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Én arra gondolok, hogy túl sokat posztolt, likeolgatott, sok embert jelölt ismerősnek vagy éppen sok oldalt kezdett el követni vagy likeolni stb..., ezért tették egy időre parkolópályára, és valószínűleg a vírusról való figyelmeztetést is ezért kapta. Annyit tehet, hogy vár augusztusig.

(#15710) balbekk12 válasza krizmo_ (#15709) üzenetére


balbekk12
tag

Ez fura! Nem tartom magamat egy facebook függő embernek, sőt... Nálam durvábban facebookoló jóval több van...
Érdekes!!!

(#15711) krizmo_ válasza balbekk12 (#15710) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Lehet, hogy túl sokat tevékenykedtél egy adott időn belül és emiatt bejelzett a rendszer.
Nem kell ehhez "függőnek" lenned...

[ Szerkesztve ]

(#15712) #27441408 válasza krizmo_ (#15711) üzenetére


#27441408
törölt tag

És erre miért ugrik a rendszer??!! Nem az a Facebook érdeke, hogy tevékenyek legyenek az emberek?

(#15713) krizmo_ válasza #27441408 (#15712) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha valaki sokat tevékenykedik a rendszer robotnak vagy vírusnak érzékelheti, ami spammel.
De egyébként sem veszik jó néven a spammelést... Érthető okokból...

(#15714) #27441408 válasza krizmo_ (#15713) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kérdés mi számít soknak, sokan nonstop be vannak lépve, nézelődnek játszanak satöbbi. :U

[ Szerkesztve ]

(#15715) balbekk12 válasza #27441408 (#15714) üzenetére


balbekk12
tag

Én pl. heti 1-2 képet postolok... képeket likolgatok, de abszolút nem sokat... játszani egyáltalán nem játszok a face-n... soha nem töltök egyszerre sok időt rajta.. elosztva pár percet...
Ezért fura...

(#15716) #27441408 válasza balbekk12 (#15715) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem ha tudsz angolul kérdezd meg a support-ot....

[ Szerkesztve ]

(#15717) krizmo_ válasza #27441408 (#15714) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nyilván nem arról van szó, hogy valaki be van-e lépve, nézelődik vagy játszik... de fentebb már leírtam...nem akarom magam ismételni... :U

Szerk.:
Valamiért bekorlátozták egy időre, ez sosem történik ok nélkül, azt meg neki kell tudnia mi olyat csinált ami miatt ez történt...
Leírtam, hogy mire gondolok, de ezen felül még számos oka lehet...

[ Szerkesztve ]

(#15718) #27441408 válasza krizmo_ (#15717) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezért bátorkodtam javasolni, ha balbekk12 tud angolul vagy tud olyat aki segít neki írni, akkor írni kéne magának a facebook -nak szerintem a supportjuk ilyen esetben is segít, ez a legtisztább út.

[ Szerkesztve ]

(#15719) Kube


Kube
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy már kérdezte valaki, de az új hangulatjelekhez van valami gyors gomb táblázat? Nyilván egy-két alap megy, de van amit úgy kell kiválasztani mert nem tudom és nem is találtam erről leírást.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#15720) balbekk12 válasza #27441408 (#15718) üzenetére


balbekk12
tag

Köszi! Jó ötlet! Írok nekik!
De nem találok support email címet vagy bármilyet... Tudna valaki segíteni?

(#15721) krizmo_ válasza balbekk12 (#15720) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Probléma jelentése:
1.

2.

3.

[ Szerkesztve ]

(#15722) WhiteWalker válasza krizmo_ (#15717) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Anno a cimboram is igy járt , csinált egy profilt az oregapjanak , aztán elkezdett csomó embert bejelolni egyszerre , kapott ő is ilyen bant! 😂

(#15723) balbekk12 válasza krizmo_ (#15721) üzenetére


balbekk12
tag

Köszönöm szépen!
Írtam nekik!

(#15724) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hogyan tudom megnézni az összes oldalt ami általam be van lájkolva?

(#15725) krizmo_ válasza -secret- (#15724) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Idővonal -> Továbbiak -> Kedvencek

#15723 balbekk12
Nagyon szívesen! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15726) -secret- válasza krizmo_ (#15725) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyen nincs.

[link]

(#15727) krizmo_ válasza -secret- (#15726) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha rákattintasz nem gördül le?:

Szerk.:
Most látom, hogy csak a szakaszok kezelése van ott neked. Arra menj rá, és pipáld be a kedvenceket, akkor megjelenik majd.

[ Szerkesztve ]

(#15728) -secret- válasza krizmo_ (#15727) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megvan köszi! :R

(#15729) Nel


Nel
csendes tag

Sziasztok!
Megjelöltek pár fényképen facebook-on, de a fényképeim között a "fényképek rólad" albumba nem rakja bele őket, csak az idővonalamon jelennek meg. Hogy tudom beállítani, hogy berakja az albumba?

(#15730) #27441408 válasza balbekk12 (#15720) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szívesen, tényleg ez a legtisztább út, ha valakinek megvan a nyelvtudása a support-al való kommunikálásra. :)

(#15731) #27441408


#27441408
törölt tag

Bocsi lejárt a szerkesztési idő, de most léptem be a facéra és látom hogy van ott valami adománygyűjtés menü a baloldalon ahol a játékok is vannak , az micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#15732) krizmo_ válasza #27441408 (#15731) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ott adakozhatsz jótékonysági szervezeteknek.

#15728 -secret-
Nagyon szívesen! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15733) #27441408 válasza krizmo_ (#15732) üzenetére


#27441408
törölt tag

Hülye kérdés tudom, de ha véletlen rákattintok akkor elvileg semmise történik, csak megkérdi kinek adakozok stb?(és bezárom nyílván ) Azért kérdem mert eddig nem volt ott oldalt, de megeshet, hogy az ember véletlen rákattint.

[ Szerkesztve ]

(#15734) krizmo_ válasza #27441408 (#15733) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nyugodtan rákattinthatsz, ez jön be:
[kép]

Amíg nem adtál meg bánkártyaadatokat, addig nem kell tartanod tőle.

(#15735) #27441408 válasza krizmo_ (#15734) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi,

(#15736) kpal


kpal
veterán

Csak nálam változott meg az FB mostantól bármilyen likeolt oldat nézektökmás lett . :Y

(#15737) Criminal017 válasza kpal (#15736) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálam több, mint 2 hete olyan. :)

(#15738) -secret- válasza krizmo_ (#15727) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az az érdekes, rámegyek a kedvelésekre kb. van 1300 db és a listában max ha 200-at látok és vége a listának. Hol a többi 1000+ :F

(#15739) Kube válasza Criminal017 (#15737) üzenetére


Kube
senior tag

Érdekes, hogy mindenkinek máskor lesz aktív a változtatás :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#15740) Criminal017 válasza Kube (#15739) üzenetére


Criminal017
őstag

Gondolom a szervert "kímélik" így.

(#15741) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kérdés:valaki nem tudja,hogy a FB a chat részben mi alapján választja szét az ismerősöket,aki online?Van ugye az alap lista,és alatta külön a "több ismerős" csoport.Namármost számomra fontos,aktív,közeli,stb.besorolású ismerősök vannak a lenti kategóriában,ahol pont nem látom,csak állandó legörgetéssel,mikor online,miközben fent olyanok vannak,akikkel még egy szót se váltottam,távolinak vannak jelölve,tulajdonképp csak "vannak".Még felvételi időben is sokkal korábbiak.Lehet ezt valahogy testre szabni?
Elég gáz,hogy így nyitva kell tartanom chatablakokat,hogy fontos embereket lássak,mikor vannak épp fent.

Másik: a falat hol lehet rendezni?Újabban megint megy a divat,hogy 1-2 napos posztokat dobál be,akár csoportoktól(amikre fel lennék iratkozva,ergo akkor kellett volna,amikor felkerülnek),nincs ismerős lájk,nincs alatta HSZ,stb...vagyis megint kavarodás van.Mobilon ki lehet választani a legfontosabbak helyett a legújabbak-at,de egy káosz,nem működik.Ezt asztalin lehet babrálni?Én csak annyit akarok,hogy időrendben és aktuálisan jelenjen meg minden.Az is vicc,hogy mobilon nem ír új dolgot,mégis egymás után pl.5x lehúzom,hát erre 5 külömböző post az első,de nézem,semmi plusz lájk,szintén bejön az 1-2 napos már nem is aktuális poszt is,mintha friss lenne.Ezzel lehet mitkezdeni?

Másik fura jelenség:van egy ismerősöm,nem beszélünk csak ritkán,távoliként beosztva,le vagyok róla iratkozva,de mégis csipogós értesítés jön,ha ír egy-egy kommentet a közös csoportjainkban,hogy hozzászólt itt meg amott.Van erre valami megoldás,mi lehet?Dobni nem akarom az emberkét,de hiába van lelőve a csoport,ő maga,mégis jönnek az értesítések,és marhára bosszantó.Ötlet?
:R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15742) Kube válasza BandiHUN (#15741) üzenetére


Kube
senior tag

Az ismerősöket úgy vettem észre úgy csoportosítja akivel a legtöbbet beszélsz. Legalábbis nálam ez ennek függvényében szokott változni.

Kezdőlapon bal oldali sáv >> hírfolyam melletti nyíl lenyitod >> és ott a legfrissebbet bejegyzéseket választod.

Iratkozz le róla mindenhol, nézd meg nincs-e kedvenc ismerősnek berakva, ilyenek. Én akit nem követek, meg leállítottam az alap követést, ott már nem volt gond.

(#15740) Criminal017: nagy valószínűséggel erről van szó :) szépen lassan bevezetik, ha gond van akkor így legalább nem az egész tábort érinti csak egy részét, másrészt a szerverek ahogy mondtad.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#15743) BandiHUN válasza Kube (#15742) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R
Hírfolyamon rányomtam,meglátjuk,köszi!
A chat viszont katyvasz,ugye.Most is ott vigyorognak olyanok is,akikkel a barátkérés leokézása,majd a követés kikapcsolásán kívül többet nem törődtem.
Nekem kedves,folyamatos kapcsolatos,követős,még fb-n telefonálós ismi meg ott lent... :W TaLány. :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15744) Kube válasza BandiHUN (#15743) üzenetére


Kube
senior tag

Fene se érti ezt a chatet, évek óta nem beszéltem volt osztálytárssal aztán most hirtelen nekem is berakta néhány sor csevej után :D Szóval nem tudom már mi alapján működik.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#15745) BandiHUN válasza Kube (#15744) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem amúgy más baj mem is lenne,csak ez,hogy sokan szem előtt vannak feleslegesen,sokan meg eldugva lent,aki kéne.De ha kipakolom a negyedévente chatelős-megosztós,de mégis itt felesleges ismiket hátha alapon,annak meg tuti besérülés lenne a vége.Telón ennyiből jobb,hogy ott időrend van.Csak azt látom,aki fontos.Plusz az asztali FB-n piszok gáz,hogy sehogy nem tudni,ki mióta offline,vagy csak én nem találom...telón a fb és a chat is mutatja.Mostanában eléggé pang a gépes fészelés,nem fejlesztenek,sz@r is,de ha itthon vagyok,csak ne a telót nyomjam már a gép előtt ülve :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15746) Kube válasza BandiHUN (#15745) üzenetére


Kube
senior tag

Nálam úgy néz ki akivel utoljára beszélek őt rakja be. Viszont másik amit kipróbálhatsz ha nem vagy idővonal harcos, csak chat része érdekel, akkor itt az online messenger, és akkor azt kapod amit mobilon is :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#15747) Takamatsu


Takamatsu
csendes tag

sziasztok
egy kis segitséget szeretnék kérni.a telon levő facebook alkalmazásnál nem tudok üzenetet küldeni.bárki adatlapján-nem tudom az üzenetet megnyitni és küldeni.előre is köszi a segitséget üdv

(#15748) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, ha pókerezés közben 1 másik ablakban megnyitom a fészt, abból lehet baj? Ugye a cset miatt stb, vagy semmi gond nem lehet ebből, ? köszi!

(#15749) enginev3.0 válasza Takamatsu (#15747) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak messengerbol lehet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15750) krizmo_ válasza -secret- (#15738) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem tudom miért nem mutatja az összes kedvelést, én mindet látom... Mondjuk nekem nincs ilyen sok kedvelésem...

#15748 silver star
Nem tudom mire gondolsz, póker programmal játszol vagy a facebookon valami alkalmazással?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.