Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) bigdady válasza Macsek. (#15050) üzenetére


bigdady
nagyúr

Facebook oldalán változtatod vagy vmi email linkből? Fb oldalán próbáld

(#15052) krizmo_ válasza Macsek. (#15050) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Először is próbáld meg ezt a lehetőséget:
[Találd meg a fiókod...]

#15044 dokee78
Melyik vírusra gondolsz konkrétan?

[ Szerkesztve ]

(#15053) Macsek.


Macsek.
újonc

Köszönöm a segítséget, este már beengedett.
Hogy mi volt ez? Fogalmam nincs :(

(#15054) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Ma reggel kb. fél tízig jó volt a Chat illetve a Messenger. Most viszont egyetlen üzenetemet sem tölt be, próbáltam már újrarakni a telefonon, de továbbra is fennál a probléma, és számítógépen sem vagyok előrébb. Valami ötletetek van esetleg? :(

(#15055) enginev3.0 válasza 7600 GS (#15054) üzenetére


enginev3.0
félisten

Várni kell és magától jó lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15056) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Azt hogyan lehet beállítani, hogy jelezzen kinek mikor van a névnapja? Mert csak a születésnapoknál jelez :F
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#15057) krizmo_ válasza makoss (#15056) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Sehogy, a facebookon nincs ilyen jellegű beállítás

(#15058) Eliot Anders válasza makoss (#15056) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

(#15059) MadGame


MadGame
senior tag

Kitöröltem egy személyt az ismerőseim közül, de még mindig látom a chatlistámban. Hogy tüntessem el? Ccleaner nem segített.

(#15060) YM


YM
senior tag

Ha egy kép feltöltését letörlöm a timeline-ról, akkor ugye nem k*rja mindenki orra alá?

Illetve ha ugyanezt teszem cover vagy profil képpel, akkor elkerülhetetlenül igen? :F

FB logic :W

(#15061) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Le/ki lehet menteni vhogy a múltbeli postjaimat?

(#15062) kispx válasza bigdady (#15061) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> általános -> Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról.

Mindent lement.

(#15063) bigdady válasza kispx (#15062) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nyomtatható vagy ilyesmi? Elektronikusan a postokat akarom kinyerni :)
Vagy ez csak ilyen mentés amit vissza lehet állitani?

[ Szerkesztve ]

(#15064) krizmo_ válasza YM (#15060) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Arról nem kapsz semmilyen értesítést, ha valaki törli a képeit. :N

(#15065) YM válasza krizmo_ (#15064) üzenetére


YM
senior tag

Nem erről van szó, hanem ha valami kint van a timeline-on, akkor logikus, hogy másoknál a newsfeedben is megjelenik ha nincs a follow kikapcsolva. Viszont ha valamit leszedek a timeline-ról, rögtön azután, hogy feltötöttem, van hogy akkor is megjelenik másoknál, mert egyből like-olják. Ez így enyhén szólva el van b*szva, mert nem tudom szabályozni, hogy mit akarok news feedbe rakni és mit nem. Az megoldás esetleg, hogy először a ki lássa fület átállítja az ember "only me"-re aztán napokkal késöbb friendsre. De ugye cover képnél ez sem lehetséges, mert csak public lehet, így minden csere ott virít 600 ismerős arcában. Nem is értem hogy lehet ilyen sz*rul megírni az oldalt. :((

(#15066) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Gif-et hogy tudok megosztani?! Elvileg lehet, mert én is szoktam ilyeneket nézni az oldalon. Ha ugyanúgy csinálom, mint egy képnél, akkor az első "képkockát" látni csak.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15067) sutszi válasza YM (#15065) üzenetére


sutszi
veterán

Ha valamilyen eseményt váltasz ki a facebookon (postolás timline-ra vagy képfeltöltés, vagy képcsere) akkor az a te szempontodból timeline, másik szempontjából a newsfeed egy szelete! Gondold végig, hogy amikor kiraksz egy borítóképet, akkor az minden ismerősnél megjelenik kb azonnal. Az az esemény akkor is ott lesz ha az illető otthagyta a gépet 20 percre de az közben befrissített. Ő nem tudhatja, hogy te közben adott esetben letörölted. Miért is kellene?

A láthatóság állítása amit írtál is az egyetlen megoldás ha ne akarod, hogy valamit lássanak friss eseményként.

Az oldalnak vannak megkötései ezt el kell fogadni, és bár lehet sz@rozni az oldalt, de valljuk be normális ember nem cserélgeti óránként, vagy 2 naponta a borítóképét. Egyszerűen nem reális használati eset.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15068) btz válasza tylerddd (#15066) üzenetére


btz
addikt

Feltöltöd valahova neten, és a kép direktlinkjét osztod meg, a gifek nem a facebook szerverein vannak, talán kevés a kapacitásuk az ilyesmire, a gifeket sehol sem szeretik nagyon.

ⓑⓣⓩ

(#15069) tylerddd válasza btz (#15068) üzenetére


tylerddd
veterán

OK, köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15070) kispx válasza bigdady (#15063) üzenetére


kispx
addikt

Végülis nyomtatható. Viszont számolj arra, hogy elég sok anyagot szeretne nyomtatni. MIvel itt az _egész_ fb-s adataidat visszakapod. Szóval utána, még szerkeszteni kell a kapott fájlokat.

(#15071) YM válasza sutszi (#15067) üzenetére


YM
senior tag

De könyörgöm, miért ne cserélgethetném, ha úgy tartja kedvem?? Érdekes módon ez másik szoc network oldalnál tökéletesen meg van oldva! :(((

(#15072) sutszi válasza YM (#15071) üzenetére


sutszi
veterán

Cserélgetheted itt is, csak megvan a következménye, hogy mások is látják...ennyi. A rendszer sajátossága.

Ez nem tökéletesség kérdése. Ez a te egyedi igényed. Melyik az a másik oldal ahol ez szerinted jól van megoldva?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15073) YM válasza sutszi (#15072) üzenetére


YM
senior tag

VK ...

(#15074) sutszi válasza YM (#15073) üzenetére


sutszi
veterán

:DD :DD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15075) MadGame válasza MadGame (#15059) üzenetére


MadGame
senior tag

Valaki?

(#15076) YM válasza sutszi (#15074) üzenetére


YM
senior tag

Valami vicceset mondtam? :DDD

(#15077) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Üdv!

Ki lehet valahogy kapcsolni ezt a fél képernyőt elfoglaló buziságot? Lépjek be, vagy regisztráljak sávra gondolok.
Belépni nem akarok, se regisztrálni.

Köszi előre is. :)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#15078) krizmo_ válasza Drótszamár (#15077) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem lehet kikapcsolni. Valószínűleg azért lett bevezetve ez a megoldás, hogy azok is regisztráljanak az oldalra, akik csak nézelődni járnak oda.

(#15079) Drótszamár válasza krizmo_ (#15078) üzenetére


Drótszamár
őstag

Köszönöm, kár érte :(

Közben rájöttem, hogy valamiért IE alatt nem csinálja, így akkor nézem ott, amíg ott is be nem kapcsolják.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#15080) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Néhány hasznos apróság...

Lehet keresgélni az oldalak által közzétett tartalmakban:

Megadhatsz 5 kiemelt képet, ezek azonban minden esetben nyilvánosak:

(#15081) Mano66


Mano66
senior tag

Sziasztok.Hogy lehet beállítani a facebookot,hogy az index fórum bejegyzéseim ne látszanak.Se az indexen,se a facebookon nem találtam beállítási lehetőséget evvel kapcsolatban.Régen nem volt ilyen gondom kb 1 hónapja csinálja ezt.Semmit nem módosítottam.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#15082) MadGame


MadGame
senior tag

Abban továbbra sem tud senki sem segíteni, hogy akit töröltem az ismerősök közül, miért marad benne a chatlistában?

(#15083) enginev3.0 válasza MadGame (#15059) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ctrl+F5?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15084) MadGame válasza enginev3.0 (#15083) üzenetére


MadGame
senior tag

Ááááááááá :) Gyorsítótár törlés is megvolt, semmi. Már napokkal ezelőtt töröltem, de még mindig látom a chatlistában, igaz, percet nem jelez nála, de ugyanúgy ott van, mintha ismerősöm lenne. Kicsit bosszantó, mert hát nem hiába töröltem ugye.

(#15086) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok kicsit amatőr kérdés, de a saját megnyugtatásomra inkább megkérdezném, ha 1 emberkének be akartam másolni 1 másik ember profil oldalának a címét, de ehelyett az adott emberrel folytatott privát csetem linkjét másoltam be, azzal a másik ember nem tud mit kezdeni ugye?

Remélem érthetően írtam le :)

[ Szerkesztve ]

(#15087) csako válasza #27441408 (#15086) üzenetére


csako
veterán

Nem tud, ő azt látja, amit ő beszélt volna vele, vagyis most valószínűleg semmit.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15088) MadGame válasza #50751744 (#15085) üzenetére


MadGame
senior tag

Archívumban van. De akkor törlöm onnan, aztán meglátjuk :)

(#15089) #27441408 válasza csako (#15087) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi, hogy válaszoltál!

(#15090) MadGame válasza MadGame (#15088) üzenetére


MadGame
senior tag

Nem jött be :(

(#15091) krizmo_ válasza MadGame (#15090) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Próbáld meg ezt:

(#15092) makoss válasza MadGame (#15090) üzenetére


makoss
addikt

Nállam is van ilyen, érdekes, de mivel töröltem az ismerősök közzül, már nem sok vizet zavar

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#15093) MadGame válasza makoss (#15092) üzenetére


MadGame
senior tag

Most már kitörölte, nem látom, akit meg kéne, azt meg nem, szóval… :) Majd csak rendbe hozzák ezt a chat dolgot. Eccő…

(#15094) krizmo_ válasza MadGame (#15093) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azoknak kapcsold be a chatet, akiket ott szeretnél látni, akiket meg nem azokat vedd ki... ezt neked kell beállítanod, nem a rendszer a rossz... :U

[ Szerkesztve ]

(#15095) MadGame válasza krizmo_ (#15094) üzenetére


MadGame
senior tag

Hehe :D Oké, majd holnap nekiállok, ha lesz időm. Meg ez a "miért tesz be olyanokat, akikkel egyáltalán nem is beszélek?" is érdekes. De akkor majd válogatok. Kösz a tippet!

(#15096) YM


YM
senior tag

Ha valamit like-olunk, akkor ugye a másik kap értesítést. Viszont ha a like-ot átrakom röhögő fejre, arról ugye nem?

(#15097) akyyy


akyyy
senior tag

Szeretném az összes, nyilvános bejegyzéseimet korlázott láthatóvá tenni, vagyis hogy csak ismerősök láthassák, ne legyenek nyilvánosak. régi bejegyzéseimet is (2013-as, stb). Elkezdtem az adatlapomon egyesével, aztán rájöttem hogy túl sok van.
Van rá valami egyszerű mód?

(#15098) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Az élő streamelésnek mi a titka?
Hang jön, de kép nem, csak feketeséget látok.

(#15099) #27441408 válasza akyyy (#15097) üzenetére


#27441408
törölt tag

adatvédelmi beállítások : Ki láthatja a dolgaimat? menü és ott válassz. Én már nagyon rég csak az ismerősökre korlátoztam, azt hiszem visszamenőleg beállítja de ebben nem vagyok biztos, tehát elrejti minden régebbi bejegyzésedet is elvileg, de ha jól rémlik ki írja, hogy mit fog tenni..

[ Szerkesztve ]

(#15100) csako válasza YM (#15096) üzenetére


csako
veterán

De igen, akárhányszor átrakod jön az értesítés neki.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.