Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) zsolesz010 válasza eaglesas (#999) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Ráviszed a kurzort az 568. ember nevére, de nem kattintasz rá bal klikkel, hanem a görgő alatti gombbal, vagy jobb klikk és új fülön/lapon nyitod meg az adatlapot. A böngésző felső részén megjelenik egy új lap, amin ott lesz nyitva az adatlap, míg az eredeti lap a listával ugyanott marad érintetlenül.
Hány éves vagy?

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#1002) eaglesas válasza eaglesas (#999) üzenetére


eaglesas
tag

Köszönöm. Bárcsak abban is ilyen okos tanácsot tudnátok adni, ami miatt nézem ezt a sok ezer azonos nevű nőnemű lény adatlapját.

[ Szerkesztve ]

(#1003) zsolesz010 válasza eaglesas (#1002) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Lauda-nak meg nekem sincs fogalmunk sem, hogy úgy mondjunk el valamit, mintha egy 12 évesnek vagy egy 52 évesnek kellene elmagyarázni. :D
Vázold fel a történetet, hátha abban is tud valaki valami okosat mondani. ;)

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#1004) eaglesas válasza zsolesz010 (#1003) üzenetére


eaglesas
tag

Nem tehetem meg, hogy elmondjam, de mindenesetre köszönet a gyors segítségért.

eaglesas

(#1005) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Meg lehet nézni valahol a függő jelöléseket?

(#1006) Lauda válasza FoxiestFox (#1005) üzenetére


Lauda
félisten

facebook-tol jobbra az a ket emberke.

(#1007) FoxiestFox válasza Lauda (#1006) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem, hanem akiket én jelöltem. :D

(#1008) Lauda válasza FoxiestFox (#1007) üzenetére


Lauda
félisten

:D Na az jo kerdes, nem ott van az is? Nincs most bejelolve senkim se, szoval ja. :D

[ Szerkesztve ]

(#1009) FoxiestFox válasza Lauda (#1008) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem elvileg van, de nem látom itt. Elég vicces lenne, ha nem lehetne látni, kit jelölt be az ember..

(#1010) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi! Az lenne a probléma, hogy ha valaki megnézni az adatlapomat, és az "információk" résznél van, felül először az iskola, munka, alatta, a zene,film,stb. és legalul van, a "Magamról", telefonszám, e-mail stb rész. Be lehet valahogy állítani, hogy ez legyen legfelül, és alatta, a mellékesebb dolgok, mint pl, hogy szeretem-e Tiesto zenéjét, vagy sem?

Smoke & Torque

(#1011) tutis


tutis
őstag

sziasztok!

kis segítség kellene. A hírek menüpontban a kit ismerhetek blokkot véletlenül bezártam jobb oldalt, és nem tudom hogy kell újra megjeleníteni..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1012) tutis válasza tutis (#1011) üzenetére


tutis
őstag

megoldódott.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1013) Fecogame


Fecogame
veterán

Ki lehet valahogy lőni bizonyos embereket, hogy ne tudjanak bejelölni?

Szerk.: de azért az adatlapomat lássák, tehát a "tiltás" funkció nem jó.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1014) vans?


vans?
őstag

Hogy tudom azt megcsinalni, hogy a chates beszelgeteseimet ne mentse el uzenetkent?

hábm bábm

(#1015) Rage47 válasza vans? (#1014) üzenetére


Rage47
veterán

na ez enegm is érdekelne

(#1016) Szplöttyy válasza Szplöttyy (#1010) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Senki? :F

Smoke & Torque

(#1017) samfishR


samfishR
senior tag

csak én lettem béna, vagy már tényleg nem lehet szűkíteni a keresést ha page-re keresek rá? régen ott volt hogy musician, movies, stb.. mostmeg semmi, csak egy nyomorék see more results gomb a lista alján. fantasztikus.

(#1018) Fecogame válasza samfishR (#1017) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam jó:

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1019) Fecogame


Fecogame
veterán

Akinek kellene:

Saját FaceBook oldal egyedivé varázsolása ( új oldalak hozzáadása, stb. )

Szívesen ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1020) Ice!?


Ice!?
őstag

"A Facebookon már van NEM Tetszik gomb is! Kattints a 'Bekapcsolom a NEM Tetszik gombot' linkre, hogy neked is legyen!" - ez gondolom vírus. mert kirakja az összes ismerőse falára, és nem hinném h nagyon tudatos lenne ..
az egész üzenőfal ezzel van tele. durva.

(#1021) Fecogame válasza Ice!? (#1020) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen. Nehogy bárki lefuttassa, mert ugyanúgy tovább küldi majd ő is a többi ismerősének!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1022) Ice!? válasza Fecogame (#1021) üzenetére


Ice!?
őstag

és az mennyire igaz h a szorakozz.eu csinálta az egészet, nézettségnövelés miatt?

(#1023) Fecogame válasza Ice!? (#1022) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem tudom. Hol van ebben az ő oldalukra való kattinthatóság? Én sehol nem találok ilyent.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1024) raczger válasza Ice!? (#1022) üzenetére


raczger
őstag

Igaz szerintem, picit utánanéztem a kódoknak és valóban megtalálható a hivatkozásuk benne.

szerk: meg is van az oldal tulaja: [link]

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1025) erikke17


erikke17
őstag

Ez nem lehet igaz!
Előbb rámentem az üzenetekre és fel dob egy ablakot hogy mik lettek módosítva az üzenet részben, utána jött még egy ablak hogy igényelhetek saját fb címet ez mi a rákra jó? Meg van ez az Küld el üzenet ként is doboz amit ki lehet pipálni üzenet írásnál ez mire jó?

Nagyon kula lett ez így ráadásul még a a Chat-ba is belekeveri a cuccokat. Gondolom kivenni csak úgy lehet ha törlöm az üzeneteket amiket nem akarok, mert sűrűn használom az üzenet részt.

Aztán még itt van ez a retek nem tetszik fene is..... Teli van floodal az üzenőfal

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1026) Integra válasza Ice!? (#1020) üzenetére


Integra
titán

hülyének lenni alanyi jog. ritka sok a hülye...
persze megint csak magyarokéknál..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1027) ch003067


ch003067
addikt

Figyelem Figyelem!

a Facebook-on új vírus terjeng, mégpedig ilyen formában : Katt ( ez nem a vírus, csak képek arról)

Lehetőleg ne menjetek rá a Dislike gombra, akárki is küldi, én is rámentem, háth mit mondjak rendesen elcseszte az egész fiókom.

Remélem tudtam segíteni.

(#1028) erikke17 válasza ch003067 (#1027) üzenetére


erikke17
őstag

Facebook help részén nézz körül azt hiszem van egy link amit beirsz böngészőbe és inkativvá teszi ezt a vackot. De ez nem biztos.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1029) samfishR válasza Fecogame (#1018) üzenetére


samfishR
senior tag

na hát igen, pont nem így kéne kinéznie, sehol sincs a kisebb lista, amivel lehetne szűkíteni. a "minden találat" alatt kéne lennie egy lenyitható listának. és egyébként pages-en belülre írtam, itt nem is lehetne amúgy sem.

(#1030) vans? válasza erikke17 (#1025) üzenetére


vans?
őstag

Nekem is tele van a .. ezzel az uzenetes keveressel. :(

hábm bábm

(#1031) Integra


Integra
titán

na, a hülyeség újra végig söpört mo-n, -25 főt töröltem... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1032) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, de nem tudjátok véletlen, hogy mitől függ hogy valakinek az adatlapján az ismerősök között ott szélen kiket listáz ki?
Nem olyan lényeges, csak többnyire ugyanazokat dobja ki, szóval valami sorrend biztos van...
Na ennyi, ha valaki tudja a választ annak köszi szépen :)

(#1033) erikke17 válasza vans? (#1030) üzenetére


erikke17
őstag

Előbb mikor chateltem arra lettem figyelmes hogy az üzenetek között ott van az összes csevegés az adott személlyel. Hát erre most mit mondjak.....

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1034) vans? válasza erikke17 (#1033) üzenetére


vans?
őstag

Igen, nalam is ez van, es mocskosul idegesit, de nem tudok vele mit kezdeni... Egyre szarabb ez a facebook is.

hábm bábm

(#1035) mukibuci válasza vans? (#1034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

üzenetekbe belementek, fent műveletek, azon belül pedig üzenetek törlése

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1036) bAtt001


bAtt001
addikt

én meg imádom az újítások de mindig én kapom meg legkésőbb :D bár a facebook chat hidegen hagy

(#1037) vans? válasza mukibuci (#1035) üzenetére


vans?
őstag

Kosz, tudom, hogy kell torolni, de nem torolgetni akarnam allandoan, hanem azt, hogy meg se jelenjenek az uzeneteknel, mert ez chat. :U

hábm bábm

(#1038) wegener


wegener
tag

Sziasztok!
Youtube-on és Vimeo-n is a videó címében kellett javítanom. A Facebook azóta is a régi hibás címet látja, ha be akarom illeszteni. Amit próbáltam: böngészési adatok törlése a böngészőben és egy külső segédprogrammal, Facebook ki- majd bejelentkezés, böngésző újraindítása, másik böngésző használata, gép újraindítása, káromkodás, sok káromkodás. Valakinek van ötlete, hogy mit próbáljak még (az öngyilkosságon kívül)?
Köszönöm előre is!

(#1039) Integra


Integra
titán

öcsém, ahogy szétkúrták a levelezést a chat loggolásával... pfffffffff, ki volt ez a fasz, mit akartak ezzel elérni?! :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1040) F34R válasza Integra (#1039) üzenetére


F34R
nagyúr

én már nem tudom követni mi van :U .

(#1041) D1Rect


D1Rect
félisten

Hol a t*kömbe van ezen a csodán az az opció amikor kilistázza az ismerősök telefonszámait?

(#1042) bAtt001 válasza D1Rect (#1041) üzenetére


bAtt001
addikt

jobb fennt account/edit friends után pedig bal oldalt hogy contacts

(#1043) D1Rect válasza bAtt001 (#1042) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi! :R

Már jártam itt, de amikor kerestem baromira nem találtam. :B

(#1044) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, mitől lehet az hogy ha valami állapotot kiirok oda tesz egy kis lakatot hogy az ismerősök ismerősei láthatják, holott a mindenki volt ezelőtt, ez mitől változhatott meg? Nem állitottam át semmit. :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1045) erikke17 válasza erikke17 (#1044) üzenetére


erikke17
őstag

Ja igen az adatvédelmi beállitásoknál meg az van beállitva hogy Mindenki, az Ajánlott ""profil"" szerűség.

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1046) blueMerle


blueMerle
veterán

Remélem tudtok segiteni. Ma a párom nevében likeoltak egy oldalt, és egy bejegyzést is írtak, mintha ő írta volna. Namost nagy eséllyel azt a jelszót nem tudhatja senki, keylogger kizárva mert megvan a kellő védelem, szóval a kérdésem az lenne, hogy az acc feltörésen kívül erre van-e más módja valakinek?

(#1047) gyurma88


gyurma88
csendes tag

Valaki Tudja hogy tudnék flash-t beágyazni facebook adatlapomhoz ?

köszi

http://www.jft.sze.hu

(#1048) Psychonaut válasza blueMerle (#1046) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudtommal nincs, de segithet, ha megnezitek, hogy honnan leptek be az accountjara.

Profilom-->Fiokbeallitasok-->Fiokvedelem

SZERK: munkahelyen vagy nyilvanos helyen nem maradhatott veletlenul bejelentkezve? Mert ha csak siman bezarja az oldalt, azzal nem jelentkezik ki.

[ Szerkesztve ]

(#1049) Zotya984


Zotya984
senior tag

üdv Skacok/Csajok
HELPike kellene. Facebookos oldalra nem tud felrakni semmit, mert nem tartja meg az üzenőfal. Se hozzászólást sem pedig képet. SEMMIT.
Ez az oldal nem sima regizős hanem egy Kft kézművesének az oldala.
Mi fr@nc baja van lassan 1 hete? :W :W :W :W

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#1050) Fecogame válasza Zotya984 (#1049) üzenetére


Fecogame
veterán

Pedig ott van egy hozzászólás 4 órája. A legújabb bejegyzésben is.

Több gépen is próbáltad már?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.