Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) -secret- válasza rokendrol (#16100) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha képekből annyit töltesz fel amennyit akarsz, akkor videóból is korlátlan mennyiségű fér fel.

(#16102) rokendrol válasza -secret- (#16101) üzenetére


rokendrol
senior tag

CSAK VAN EGY LIMIT ,HOGY MENNYI TERÜLET?

(#16103) enginev3.0 válasza rokendrol (#16102) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nincs

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16105) WhiteWalker válasza rokendrol (#16102) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

CapsLock beragadt.

(#16106) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Kicsit tudatlan vagyok facebook téren. Nem tudom, hogy kezdjek a probléma felkutatásába. Most nemrég jött a telefonomra értesítés, hogy a párom megosztott valami fényképet az idővonalamon(vagy minek hívják). A legjobb az egészben, hogy ott ültünk a telefonok mellett és semmi ilyesmit nem csinált. De legalább még van 30-40 ismerősének ment egy napszemüveg reklámos kép. Ilyennek még a közelében se volt elvileg. Hogy lehet az ilyet kivédeni, hogy tömeges megosztás menjen végbe a közeljövőben?

(#16107) buci30


buci30
addikt

Hogy lehet megoldani hogy ne dobja fel folyamat a live video értesítest ha valamelyik ismerősöm indítja?
Mert szépen elterjedt, de állandóan jön h ez az live adást add...

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#16108) csako válasza buci30 (#16107) üzenetére


csako
veterán

Személyenként tilthatod, mikor értesítést ad, akkor az értesítések panelon a kis x-re kattintasz, majd arra, hogy ne értesítsen többször. Más megoldást sajnos nem ismerek, ami előre letiltaná az efféle értesítéseket.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16109) BandiHUN válasza BandiHUN (#16095) üzenetére


BandiHUN
veterán

Erre semmi tipp?Mivel nem szoktam(és nem is tudtam)írni az oldalra,ki se tilthattak,bár ha másból indulok ki,akkor a keresőben se jelenne meg/nem tudnám nézni?
Azért bosszantó,mert az Időkép azért nekem fontos.És érdekes,hogy kedvelhettem,csak hozzászólás mező nem volt a bejegyzések alatt,de szépen jöttek a hírek.
Most meg "valami hiba történt",ha kedvelném.Én nem tiltottam elvileg semmijét.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16110) krizmo_ válasza F_Zolee (#16106) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Ilyesmit többnyire vírus szokott csinálni. Néz bele az alkalmazásokba ill. tevékenységnaplóba, hogy nem települt-e valami kéretlen alkalmazás, ha igen töröld... Érdemes a jelszót is megváltoztatni.

(#16111) krizmo_ válasza BandiHUN (#16095) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Az is megeshet, hogy nem téged akartak letiltani, de mégis így sikerült, vedd fel velük a kapcsolatot és majd ők megmondják mi történt.

[ Szerkesztve ]

(#16112) F_Zolee válasza krizmo_ (#16110) üzenetére


F_Zolee
veterán

Alkalmazásokban és tevékenységnaplóban semmi erre utaló jel. Jelszót átállítjuk azért.

(#16113) Mauzes válasza Mauzes (#16073) üzenetére


Mauzes
őstag

Up.

(#16114) #27441408 válasza F_Zolee (#16112) üzenetére


#27441408
törölt tag

Biztonságos jelszót állítsatok be! (elvileg illene használni a kétlépcsős telefonon történő azonosítást is, de ezt már alább tárgyaltuk itt a topikban kicsit macerás meg bonyolult, azt sokunk nem használja, de a jelszó mindenképpen komoly legyen)

(#16115) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Párom zaklatja egy barom, akiből már nagyon elegem van, facebookon. És használja párom a swipe for facebook alkalmazást. Ha arra rányom, akkor rögtön belép neki facebookra. A kérésem annyi lenne, és ne botránkozzatok meg, de a gyereket szeretném meg leckéztetni, és nagyon fontos lenne, hogy tudjam ki az, aki nem hagyja békén, mert párom nem akarja elárulni, mert tudja, hogy akkor rossz vége lesz, viszont én már nagyon unom, ez megy hetek óta, és párom kivan borulva. Lényeg és kérdésem az lenne, hogy szeretnék valahogy belépni a facebookjába és megnézni ezt a gyereket ki ez, aztán írok a saját facebookomból nyílván neki, azaz kérdésem, hogy tudnám meg valahogy kinyerni párom facebook jelszavát, mert automatikusan belép neki a swipe for facebookba, nem tudom valahogy valamivel megjeleníteni a jelszavát? Fontos lenne, és ez most életbevágó. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket tisztelettel!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#16117) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ez miért van? Azt mutatja, hogy 52 embert követek, közben pedig csak 9-et.

[link]

(#16118) krizmo_ válasza Feri1977 (#16115) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Amit kérsz az jogszabályokba ütközik, ha valóban zaklatják párodat, akkor tegyen ellene ő, ha tényleg zavarja, tiltsa le az illetőt és jelentse a facebook felé, valamint változtassa meg a jelszavát.
Senki nem fog neked arra tanácsot adni, hogy hogy nyomd fel valaki facebookját...
Beszélj a barátnőddel és ne a háta mögött áskálódj... sántít nekem ez a történet...nagyon is...

(#16119) Feri1977 válasza krizmo_ (#16118) üzenetére


Feri1977
senior tag

Jó, rendben, fogok beszélni vele, csak naponta próbálom nyugtatni őt, hogy ne foglalkozzon vele..nekem is sántít egyáltalán miért nem törli stb. vagy tiltja le...a kapcsolatunk miatt aggódom nekem se tetszik ez, oké beszélek vele, köszönöm szépen.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#16120) #27441408 válasza Feri1977 (#16119) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ne haragudj Feri de elolvastam és.... ELVILEG MEGNYOMJA A TILTÓ GOMBOT ÉS ENNYI! ha meg az az ember más új profilokon zaklatja azt meg már lehet jelenteni a facebook-nak mivel benne van a szabályzatba 1 ember 1 profilt csinálhat, tehát ha a párod letiltja és a zaklató új profilokon jelentkezik az már a facebook szabályaiba is ütközik amit elvileg gondolom lehet jelenteni, tehát kb 3 kattintás letiltja és kész

(#16121) jegenye77


jegenye77
addikt

Messenger en fedobja mindig azt a sávot amibe a kedvencek vannak.
Eltüntetem de másnap megint ott van.
Hogy lehet végleg letiltani?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#16122) DVlad válasza jegenye77 (#16121) üzenetére


DVlad
őstag

Szerintem ezeket (mert van többféle is, random) nem lehet véglegesen tiltani.

(#16123) szabacsik


szabacsik
őstag

Androidon mitől lehet az hogyha egy hosszabb postot akarok olvasni megnyomom a tovább gombot ugye akkor betölti a teljes postot és ha lejjebb görgetek akkor azonnal felugrik a "szöveg másolása" opció. Másnál nincs ilyen hiba. Tuti hogy nem nyomom túl hosszan és így minden görgetés után nyomnom kell egy visszát hogy eltűnjön

/\____/\

(#16124) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Sok helyen keresgettem, de nem jöttem rá, hogy hol lehet, illetve jelenleg be lehet-e állítani live videónál, hogy hd-ban menjen az adás, illetve, hogy ne tükrözve legyen, mindezt androidon.

Kösözönöm

http://totesz.myminicity.com/

(#16125) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valaki tudja, hogy lehet-e hozzászólásra keresni? Lenne egy videó amit keresnék de csak egy hozzá fűzött komment ugrik be róla. :W

(#16126) rokendrol válasza F_Zolee (#16125) üzenetére


rokendrol
senior tag

milyen videót keresel írd le és segítek?

[ Szerkesztve ]

(#16127) F_Zolee válasza rokendrol (#16126) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egy bmw-s-állóhelybenkaparós-valami külföldi pofa reakciójával egybevágva...végén leborul a székről a gyöngyörtől. :D
Különböző bmw-s generációkat vágtak be.

[ Szerkesztve ]

(#16129) rokendrol válasza F_Zolee (#16127) üzenetére


rokendrol
senior tag

hát hogy keresek valami így nem lehet keresni tök értelmetlen amit írsz

(#16130) F_Zolee válasza rokendrol (#16129) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lényege ez. Mit lehet még írni erről? Gumiföstölős bmw-k vannak. Régebbi típustól az újabbakig, hogy miként változott a hangjuk...mennyire durva. Kocsik közé van egy pofa bevágva, hogyan grimaszol mikor egyre durvábbat hall majd a végén leborul a székről, mert annyira jó volt. De ezek szerint nem láttad így felesleges akkor keresned.

(#16128) Mennali: nem írja mégse. :D De legalább jó nyomon vagyok. Nem én írtam be. Csak egy videó ajánlásaként néztem meg ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#16131) F_Zolee válasza F_Zolee (#16130) üzenetére


F_Zolee
veterán

Úgy tűnik akkor mégse itt láttam. :((( Megnézett videóknál nem találom. :(

(#16132) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Hogy lehet éles és normális minőségű 360° képet felrakni.
A folyamatát tudom .
Csak egyszer raktam fel , de enyhén pixeles és homályos lett , sok usernel is ilyen ,míg az eredeti panoráma kép jó volt. Ma láttam egy szuper 360° képet. (Lufthansa rakta fel) Meg is lepődtem a minőségbeli különbségen.

[ Szerkesztve ]

(#16133) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

A tegnapi nap amikor megnyitottam a facebookot, ez a kép fogadott:

Próbáltam, hogy törlök minden cachet és eltárolt cookiet, stb., de utána is. Megpróbáltam privát ablakban, ott is ez jött be csak. Ma már jól működik, nem tudom, mi okozta vagy mi oldotta meg.

Most az ősök gépén ugyanez a helyzet, ráadásul ők más böngészőt használnak, más lakásban, más internetszolgáltatónál vannak, náluk is megpróbáltam a fentieket, de náluk továbbra se működik. :(

Valaki tapasztalat hasonlót a napokban? Netán tudja valaki, hogy mitől van és hogyan lehetne megoldani? :F

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#16134) szabacsik válasza Sidorovich (#16133) üzenetére


szabacsik
őstag

Véletlenül nem kaspersky-t használsz tűzfalnak? Nálam pont múlt hét környékén csinált ilyet nekem meg 1 napos fejfájást :) .
No, de itt a megoldás ami rajtam segített.
Miután meglett a megoldás rá két napra vissza kapcsoltam és elmúlt. Valószínűleg ez ideiglenes gond.

/\____/\

(#16135) #27441408


#27441408
törölt tag

(#16136) Sz4bolcs válasza Kronk (#16124) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Ugyanez a problémám. Valaki "copy text" probléma megoldás?

(#16137) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok van e arra valami ellenőrzési lehetőség hogy ha én írok egy postot a barátaim számára és szeretném megtudni arról a postról hogy hány emberkének az idővonalán jelent meg egyáltalán arról tudni hány barát követi a bejegyzéseim hányan kapnak bejegyzést tőlem?
Kezdem azt hinni hogy a bejegyzéseim amit írok senki se kapja meg mert még egy like se jön rá vagy egy láttam bejegyzés.
Mert annó sokaknak gondja volt a játékfelkérési gond én is játszottam és valószínűsítem hogy néhányan leszokta a bejegyzéseim megjelenítéséről.

(#16138) krizmo_ válasza Robokutya (#16137) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Valószínűleg sokan leiratkoztak a tevékenységeidről, és ezért nem mutatja nekik miket ténykedsz, ezt te sehol sem tudod megnézni...

(#16139) Robokutya válasza krizmo_ (#16138) üzenetére


Robokutya
senior tag

Az jó akkor most max az a megoldás hogy postolok és végigkérdek mindenkit manuálisan ha fent van hogy te látod a postom? ez nevetséges.:(

Persze az afrikaiak majd használni is fogják azt a műhódat amikor halálra éheznek.:)

(#16140) krizmo_ válasza Robokutya (#16139) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem kellett volna tenni azért, hogy leiratkozzanak rólad, felesleges írni nekik, mert elég valószínű, hogy nem kíváncsiak a posztjaidra. Szerintem, nem nevetséges, hogy le lehet iratkozni azokról, akiknek a hülyeségeire nem vagy kíváncsi...

(#16141) Robokutya válasza krizmo_ (#16140) üzenetére


Robokutya
senior tag

semmi extrát nem írogattam nem vagyok az az mindent postos fajta ismétlem sokaknak nem tetszett hogy egy játékkal játszottam aminek a megosztásait küldtem ezért meg elég lett volna a játék postot törölni de sok hozzá nem értő inkább leállt a követésemmel

(#16142) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Mostmár bárkinek le lehet tiltani az üzenetküldést, valamelyik nap teszteltem le pár emberkén :P

A lényeg lényegében lényegtelen

(#16143) #27441408 válasza zsof Nokia (#16142) üzenetére


#27441408
törölt tag

Eddig is lehetett nem? :F

(#16144) -secret- válasza #27441408 (#16143) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De.

(#16146) toshiba300


toshiba300
tag

Sziasztok!
Olyan iOS appot vagy egyéb más felületet keresek kiegészítésként facebookhoz, amin azt tudom figyelni, hogy az általam kreált facebook eseménynél kik azok a vendégek akik csatlakoztak pl. mint "érdeklődő" vagy "ott lesz". A lényeg, hogy időrendi sorrendbe lássam a csatlakozókat. Van erre valamilyen lehetőség? Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#16147) -Mike-


-Mike-
addikt

Régebben lehetett úgy keresni egy személyt, hogy beírtam a várost is. Ez a funkció már eltűnt vagy én nem találom?

(#16148) krizmo_ válasza -Mike- (#16147) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ismerősök keresése vagy Keresés

[ Szerkesztve ]

(#16149) Def26


Def26
félisten

Lehet hülye kérdés de hogy tudom a facebook adatlapom linkjét elküldeni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16150) -Mike- válasza krizmo_ (#16148) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi, de nekem az első link nem működik, hiába írok be egy nevet, vagy várost, vagy mindkettőt, semmi, a másik az ok, de ott csak név szerint lehet keresni, utána városra szűrni már nem (vagy én nem látom)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.