Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106955) Agyzuzo válasza cyberkind (#106950) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért azok közül amiket eddig játszottam ez viszi a prímet. :D Még az új Deus Ex is 45-55 fps-en mocorog és azért lényegesen szebben néz ki (bár Upscale nélkül a Quatum Break is 35 fps és ugyanez a mosott bevakítós fényeffektes téma). Nekem inkább az nem tetszik hogy mindenféle barom effektet rá kell erőltetni a képre amitől egyáltalán nem lesz szebb, csak homályos mosott szar, cserébe lezabálja az FPS-t. Oké, legyen, csak lehessen kikapcsolni mert én kurvára utálom ezeket, anno a Motion Blur-t mikor először megláttam a Colin McRae Rally-ban már akkor se értettem hogy ez meg mi a szarért jó, -15 fps és homályos a kép, jajdejó. :D Aztán jött a DOF és a mindenféle csuda bevilágítós-homályosítós meg chromatic aberration szarságok, amiket sokszor ki se lehet kapcsolni. A Maffia 2-t pont a nyáron nyomtam végig megint és azt kell mondjam rohadt jól néz ki még ma is UHD-ben és az aztán tényleg 5000 fps-el megy és nincs is agyoneffektezve minden felesleges szarral. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.