Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9043) cascada válasza janos1988 (#9042) üzenetére


cascada
senior tag

Akkor te jó helyen laksz :)
Nekem már 3 hete olyan gondom van, hogy késő délelőttől, egészen este 11 óráig nagyon lassú a feltöltési sebességem FTP-re. 200-400kB/sec, újabban már 100-200kB/sec :DDD (3-4 különböző szolgáltatóhoz is ugyanennyi a sebesség)
Este 11 után megy maxxal szépen (2400-2500kB/sec). Az a baj, hogy a Digis Hibabejelntő csak akkor foglalkozik az emberrel, ha a speedtest.digikabel.hu -ról küld mérési eredményt. Oda persze mindig megvan a garantált sebesség, tehát a 6/3Mbit. Most is megy oda 1100kB/sec-el a feltöltés. Küldtem múltkor nekik képet 1200kB/sec-es feltöltési sebességről, vissza is írtak, hogy ők ugy látják jó a vonal és ez a sebesség nagyobb, mint a minimálisan garantált. Így nem kívánnak tovább foglalkozni a bejelentésemmel :DDD
Sajnos azzal nem akarnak foglalkozni, hogy az ember elég ritkán akar feltöltögetni a Digikábel Speedtest oldalára. Máshova meg 100-200k-val megy :C
Nem tudok mit tenni sajna :( Csak remélni tudom, hogy hamarosan valami csoda folytán megjavul.. Szomorú vagyok azért kicsit :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.