Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Xero válasza Kwisatzh (#9550) üzenetére


Xero
nagyúr

Én is ezt gyanítom. Na majd jön egy tulaj és megerősít, vagy ráveszem magamat és túrok valami beáldozható winyót. :K

(#9552) Pille69 válasza Xero (#9551) üzenetére


Pille69
tag

Ha van időd, olvasd át ezt a topicot. Amikor nekem is ilyen box-om volt. akkor csak itt találtam néhány információt erről a boxról. Van egy csomó hsz ami számodra teljesen felesleges lesz, egy-két dolgot fogsz csak találni. Én akkor onnan próbáltam tájékozódni.
Még egy dolog. Én két pendrive-ot dugtam bele, egy 8 gigást, meg egy 256 megást. A nagyobb csatlakozója keret nélküli volt, azt nem látta, a másik hagyományos, azt igen. Persze ez utóbbit csak képnézegetésre lehetett használni, így kímélve volt...

(#9553) fcc


fcc
aktív tag

Az analóg AXN másnál is szar képarányú? Annyira bele van nagyítva, hogy a csatorna logoból csak az "A" látszik. :))

(#9554) MaciLaci1970 válasza fcc (#9553) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Szia!

Nálam "wide" állásba kapcsolja magát a TV, és minden OK.

Üdv:MaciLaci1970

(#9555) fcc


fcc
aktív tag

Digitálison nálam is ok, csak az analóg adás rossz. A 4:3 as tv-n is, a másik szobában.

(#9556) M_AND_Ms válasza fcc (#9555) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Analógon rossz a képarány az AXN, Spektrum, FEM3, és a felnőtt csatornáknál. Mindegyik eredetileg 16:9-ben jönne, de 4:3-ra van torzítva.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9557) MaciLaci1970 válasza fcc (#9555) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Bocsi, úgy látom nem tudok szöveget értelmezni. :(

(#9558) Xero válasza Pille69 (#9552) üzenetére


Xero
nagyúr

Köszi ezt már végig futottam tegnap. Nálam a 250mA-es dolog kapásból kizárható lévén külső tápossal próbálkoztam.
Ha lesz időm és energiám tesztelgetni, mindenképpen beszámolok az eredményekről. :K

(#9559) B.attila


B.attila
tag

sziasztok

HD box vásárlásához szeretnék tanácsot kérni a PVR és a minél jobb media lejátszóképesség is fontos

Cuore Sportivo

(#9560) Kwisatzh válasza B.attila (#9559) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Azt tanácsolnám hogy guglizzál egy kicsit....

Létezik 20 és 200 ezer között számtalan tipus...

HD stb-t fogsz találni korlátozott médialejátszási képességekkel, de profi médialejátszót c tunerrel nem....

Mindjárt jönnek persze az okosok, hogy létezik a fehér holló :O de nem.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9561) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#9560) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Médijátszót eleve külön kell venni. A többi csak 'képességekkel' bír.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9562) lacko6 válasza M_AND_Ms (#9561) üzenetére


lacko6
senior tag

HDi Dune :K

[ Szerkesztve ]

(#9563) Kwisatzh válasza lacko6 (#9562) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Valóban a Dune lehetne az első "fehér holló", vagyis az első c tuneres igazi médialejátszó, ha a lassan pont két éve ígérgetett c tuner sticket, vagy a bővítőkártyát végre megcsinálnák hozzá....

A HD Max ban benne van a bővítőkártyahely....

Jelenleg csak t tuner stick van hozzájuk, de az sem tökéletes... + mivel nincs CI slot semmit sem ér....

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9564) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Derékszögű koax elosztó kellene. Ilyen: [link].

Hol lehet kapni ilyeneket pl. Székesfehérváron?

(#9565) batagy válasza M_AND_Ms (#9556) üzenetére


batagy
őstag

"Analógon rossz a képarány az AXN, Spektrum, FEM3, és a felnőtt csatornáknál. Mindegyik eredetileg 16:9-ben jönne, de 4:3-ra van torzítva."

Szia!

A helyzet az hogy tévedsz!!

Analógon az AXN, Spektrum és FEM3 és a felnőtt csatornák is éppenhogy a jó képaránnyal jönnek! Ezt hívják anamorf formátumnak, olvass utána! Ugyanis az a lényege, hogy 16:9-es arányú adást 4:3-as formátumba ágyazva sugározzák, azért hogy a hagyományos adás teljes sávszélessége ki legyen használva és a kép jobb minőségű legyen. Bár te "torzítás"-nak hívod, de direkt ez a jó.

Az utóbbi 15 évben gyártott legtöbb 4:3 CRT TV-n is megtalálható az ún 16:9-es mód, ami az anamorf támogatását jelenti, ha ilyen módba kapcsolsz, akkor az általad torzítottnak nevezett képet vertikálisan összenyomja 16.9-es arányra, ezáltal az eredeti normális arányban fogod látni a tartalmat.

Tehát a TV-den ilyen módba kell kapcsolni az AXN-nél, és jó lesz a képarány. Amennyiben a TV-d nem támogatja ezt, akkor sajnos pórul jártál és a TV-d eléggé elavult lehet.

Épp az a baj hogy csak ez a kevés számú csatorna jön analógan anamorfként. Mindet így kellene adni, amelyik 16:9-es tartalmat sugároz. Ismétlem, analóg sugárzásról beszélek, nem a digitálisról.

Hogy még jobban rávilágítsak a jelenségre, pl. az RTL Klub és sok más, analógban teljesen rosszul van sugározva. Ugyanis azok igazából 4:3-as jelek, és ha ebben felül és alul a fekete csík is része a sugárzott jelnek, azaz igazából a jel sávszélességéből elveszik egy csomó hasznos sávszélesség. Gondolj bele, a fekete csíkot minek sugározni? Pazarlás. Rontja a képminőséget.

Ha ehelyett a 4:3-as képjelet teljes mértékben 16:9-es tartalommal töltjük ki, azt úgy lehet megtenni, hogy a képtartalom vertikálisan szét van húzva. Ezáltal a teljes sávszélességben a teljes kép fog jönni, sokkal jobb képminőségben. A TV-n képarányt kell váltani és az összenyomással visszaállítja az eredeti 16:9-es képet.

Az anamorf formátum az eddig elmondottakhoz képest még egy előnnyel javítja a képminőséget, ha a TV-n összenyomja vertikálisan a képet, akkor a vízszintes sorok száma sűrűbben lesz, értsd a pixel sűrűség jobb lesz, és a kép jobb minőségű. Ez tehát a második előnye.

Bárcsak mindegyik anamorf képformátumban adna.

[ Szerkesztve ]

(#9566) B.attila válasza Kwisatzh (#9560) üzenetére


B.attila
tag

Köszi a választ

igazából gugliztam már éppen eleget ez ügyben
de kíváncsi lettem volna gyakorlati tapasztalatok alapján 1-2 véleményre
tudom hogy a média lejátszó képesség korlátozott
inkább a PRW a fontos
kb 50-60 ezret szánnék rá, ha esetleg valakinek van ebben a kategóriában tapasztalata az jól jönne
nem tudom,hogy a felvevő része milyen ezeknek
remélem nem csak az éppen nézett műsort lehet rögzíteni !!
tehát 1 nézek 1 másikat rögzítek
:))

Cuore Sportivo

(#9567) M_AND_Ms válasza batagy (#9565) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Lehet, bár az analóg tv, amin néztem nem olyan régi. De pont a kompatibilitás miatt jobb a letterboxos sugárzás.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9568) Kwisatzh válasza B.attila (#9566) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Na beleszaladtál a kedvenc csövembe :DD :DD :DD

50 - 60 ezerért már LG vagy Samsung 3D Blu rayt kapsz, c tunerrel. Korongjátszó mindenképpen kell, és akkor miért ne legyen minden egy dobozban! A legjobb ár/érték arány ezeknél van. LG BDC 590, Samsung BD6900.... A médialejátszójuk átlagos, az egyetlen "lényeges" formátum szerintem mostanra 720p, 1080p .mkv, amiket hibátlanul visznek, legalábbis amit eddig letöltöttünk azzal mind elbírtak. Az avi, stb pedig nem is kérdés, sima ügy... Töltsd le a használati utasításaik a honlapokról, és akkor lesz kb. halvány képed mit is tudnak, és az elég-e neked...

(Nekem egy LG HRX570 + külső táram van, amin jelenleg a HR550C firmware fut, így nem tudom tulajdonképpen micsoda, talán HR570C lenne a helyes, de olyan meg nincs... :C )

A "felvevő része" ezeknek is egy tuneres, tehát csak azt tudod nézni, amit éppen felveszel.

Létezik állítólag 2 c tuneres box, de valaki itt azt írta, hogy azzal sem lehet külön nézni és felvenni.... Ha elég intenzíven visszaolvasol, akkor megtalálod, nem emlékszem milyen típus..

Egyébként átlag havonta előkerül egy hozzád (hozzám) hasonló "mindent egybe" akaró figura, akkor itt örjöngő viták vannak/voltak, olvass vissza... :W

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9569) Kwisatzh válasza Kwisatzh (#9568) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Szóval én pont egy ilyent használok már egy éve, mert nekem is c tuner, és médialejátszó kellett egyben. Persze nem tökéletes, de nekem tökéletesen megfelel. Először azt gondoltam, hogy nem kell a blu ray, de most már oda nem adnám semmiért. Döbbenetes képet csinál a régi dvd-kből is, a szutyok párszáz megás avi-król meg nem is beszélve (az Onkyom talán még szebben konvertál egy halványyal, de ezt lehet csak bebeszélem), a blu ray korongok meg eszméletlenek.... :K

All in one, egy "doboz",és egy távirányító ami a tv-t is vezérli....

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9570) konrada válasza B.attila (#9566) üzenetére


konrada
tag

Szvsz. ilyen 2 tunerest nem fogsz kapni.
...viszont ha olyan tv-d van, amelyben nincs DVB-C, akkor az nem lehet akkora átmérőjű, hogy 2.-nak preferált műsort ne lehessen analógon elviselni, így azt tudod nézni a tv-n akkor is, ha a jobb minőséget igénylőt veszed is fel közben.

Én egyébként Selteka-t használok, és bár tény, hogy média-lejátszó képessége korlátozott, ez leginkább csak annyiban problémás, hogy néhány speciális kódolást nem tud, azaz az elérhető médiafájlok alig 1-2%-át nem ismeri fel (mert tény, hogy sok tucatnyi kódolási forma van, de a megosztók általában azok közül alig néhányat használnak). Illetve ami miatt igazán kompromisszumos: a feliratozások olvasása....
...de szvsz. az akkor probléma, ha médialejátszóként arra akarod használni, hogy mindenevőként a legfrissebb filmeket, sorozatokat akarod nézni nyelvtudás nélkül.
Ez esetben viszont olyan profi töltögető vagy, mihez még szinte a tv műsor felvevő képességre sincs szükség, hiszen a neten szinte minden fent van.

...persze mindez tőlem csak okoskodás, nem kell elfogadni, csak azért írom le, mert saját tapasztalatom az, hogy a 90 csatornából annyi felvenni érdemes műsor van, hogy azokból az idő hiányában több tucatnyi várakozik a HDD-n arra, hogy megnézzem, illetve a netről letöltött filmek hosszú sora is, egyszerűen azért mert az idő....
Összegezve: nekem a Selteka tudása eddig bőven elég volt, és azt is csak onnan tudom, mit nem tud, hogy olyan tesztelő fájlokat is próbáltam, aminek a formátumára egyébként még nem volt szükségem. (Igaz, ezek között ott a feliratozás is.)

(#9571) konrada válasza Kwisatzh (#9569) üzenetére


konrada
tag

Ha a te géped által fel vett műsort is képes bármely másik médialejátszó lejátszani és nem darabol, úgy azért ma én is inkább azt venném a lemezlejátszó miatt is, csak mikor a Seltekát vettem, az még nem volt a piacon.

(#9572) M_AND_Ms válasza konrada (#9570) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"..Szvsz. ilyen 2 tunerest nem fogsz kapni."

Még három tunerest is (amiből az egyik egy hibrid T-C tuner)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9573) Kwisatzh válasza konrada (#9571) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

.ts be rögzít és nem darabol. De! Az enyémben van belső vinyó, és arra rögzít, tehát "kinyerni" nem lehet belőle. Ezért olcsóbb és jobb választás a belső vinyó nélküli verziók, ha a felvétel fontos valakinek.

Nekem egyáltalán nem az, pár felvételt csináltam egy év alatt....

[moderálva]

(#9574) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#9572) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

coming soon.... Mit is jelent??? Ja hogy majd valamikor lesz? Fél év múlva vagy csak két év múlva mint a c tuner a dünékhez???

Máá megenn mijér kell mindenbe beleokoskodni? Azt kérdezte mit vegyen MOST? Van most csodaamiko? NINCS.... mer majd csak lesz...

[moderálva]

(#9575) konrada válasza Kwisatzh (#9573) üzenetére


konrada
tag

Nekem speciel azért fontos, mert a lányomnak is veszek fel, így ő csak rádugja a HDD-t a tévéjére, illetve van egy kollégám, akinek nincs Digije és a DigisportHD-ből veszek fel neki, cserében meg ad nekem letöltött HD filmeket, amiknek a letöltésébe én a kábelmodemes netemmel neki sem vágnék.

(#9576) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#9572) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

+ csak az egyik hibrid T/C tuner???

Na akkor azzal mire is megy egyébként?? Az még mindig csak EGY c tuner.... :W :W :W

[moderálva]

(#9577) Kwisatzh válasza konrada (#9575) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nem vagyunk egyformák hálistennek, mindenkinek más az igénye... :C

Mindig azt mondom, mindenki azt vegye amire szüksége van... Nekem nem központi kérdés a felvétel, másnak igen....

De valamit nem értek. Miért nincs digineted???? A legolcsóbb, és szélsebes még az alap 20 mega is... A multkor másfél óra alatt szedett le a fiam 3 filmet nagyfelbontásban...

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9578) Dictator^


Dictator^
veterán

Gyakran változtatják a frekiket amin a dvb-c adás jön?
Mert tegnapelőtt volt egy búgás este, azthittem valami hiba lesz, de reggel is volt.
Nyomtam egy automata újrakeresést és eltünt.. (nem figyeltem, mit milyen frekin talált meg.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#9579) konrada válasza Kwisatzh (#9577) üzenetére


konrada
tag

Mert őskövületek vagyunk. Azaz az elődcégnek (MK??, amiből a Digi kialakult) a mi lakótelepünk volt az egyik első önálló kiépítése viszonylag kevés lakással, így amíg intenzív terjeszkedésben vannak, minket nem telepítenek újra optikával. Emiatt viszont csak kábel-modemes netünk van.

(#9580) digikábeles válasza Kwisatzh (#9568) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Kell egy kis idő, mire az ember rájön, valójában mire is van szüksége: tavaly nyáron még én is Techwoodban gondolkoztam...igaz, jóval többe került a bd-d8500, de jóval többet is tud annál.
Valódi 2 tuneres a felvevő része, de egy időben csak egy műsort lehet rögzíteni. Viszont felvétel közben is szabadon váltogathatók a csatornák.

(#9581) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Tegnap előtt megrendeltem az HBO-t a Digi-től, ami automatikusan két SD boxot vont maga után. Az HBO-t igaz, hogy nyögvenyelős volt aktiválni, mert másfél napjukba telt, mikor telefonáltam, de igazából nem lenne gond a dologgal, de ma mégis lett. Szóval a formula 1-et az m1 hd-ban adja és azt néztem,hogy folyamatosan az egész adás alatt, míg kint volt a hd jel az m1 logó mellett, végig akadt az adás. Ilyen 5-10 másodpercenként akadt egyet. Ez természetes? Mit tanácsoltok? :Y

Még egy kérdés: Van olyan a Humax beállításainál,hogy dinamikus csatorna frissítés. Bekapcsoljam vagy ne?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9582) konrada válasza V.Stryker (#9581) üzenetére


konrada
tag

No ez a HBO érdekel! Eleve 2 boxot adnak hozzá most ingyen, vagy te kértél kettőt, vagy teljesen félreértem?

(#9583) Kwisatzh válasza digikábeles (#9580) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Az enyémen nem lehet a rögzítés közben semmi mást nézni. Akkor úgy látszik ez is különbség az LG-k és a Samsungok között...

[moderálva]

(#9584) V.Stryker válasza konrada (#9582) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát két boxot kértem, az egyikért pluszba fizetek 300 forintot. Egy box ingyenes. De megtérül, mert most ha 1 év hűséget aláírsz, akkor három hónapig a legnagyobb HBO pakk ingyé van, nem számlázzák. Így ha csak a sima HBO csoma 1700 forintos díját veszem, akkor az 5100 forint...tehát 17 hónapig finanszírozzák a második boxot. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9585) Kwisatzh válasza konrada (#9575) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

EMKTV asszem. vagy mi volt a neve.... iszony egy fos szolgáltató volt.... Nekem is volt anno netem adsl náluk....

Én úgy tudom, hogy a DIGI román eredetileg, aztán mikor be akartak jönni az országba akkor megvették az EMKTV-t, "átkeresztelték", és így kezdtek terjeszkedni...

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9586) konrada válasza Kwisatzh (#9585) üzenetére


konrada
tag

Hát úgy valahogy: A román cég a műholdas volt, és annak a gazdája komplexen vásárolta meg az EMKTV-t, és abból kiindulva vált kábeles szolgáltatóvá. Én egyébként kb akkor csatlakoztam hozzájuk, mikor már a romániai tulajdonos megvette, de még nem nevezte át, mert akkor a kábeles netjük a már akkor is jellemző agresszív árpolitikájuk miatt felébe került, mint a félszéles és igen gyatra adsl-s a konkurenciájuknál.

(#9587) konrada válasza V.Stryker (#9584) üzenetére


konrada
tag

Akkor félreértettem. Anno az analóg HBO-t tudtuk nézni minden tévén, így amikor az megszűnt, a gyerekek kicsit morogtak, hogy nekik miért nincs. Ezért kezdtem el reménykedni, hátha most már 2-t adnak.

(#9588) V.Stryker válasza konrada (#9587) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Telefonon nekem is azt mondták,hogy akár kettőt is adnak, belefér az árba, de szerződéskötéskor kiderült,hogy a másodikat 300 forintért kell bérelni. Én meg úgy voltam,hogy 1700 az HBO csomag árra, ha arra tellik, akkor bele fog férni a +300 forint és akkor legalább kerek 2000 forint. :) Plusz,hogy most három hónapig ingyenes, így még jobb.

Az akadásra senkinek nincs ötlete?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9589) konrada válasza V.Stryker (#9588) üzenetére


konrada
tag

Az a baj, hogy ezer oka lehet (persze túlzással;)

1. Kábelezés. Amit még észre sem veszel analógon és a kiosztás közepén lévő digitális csatornáknál, az a 121-en lévő közszolgálatikon már kevés lehet.
2. Kevés a bemenő jel a lakásba, ezt csak a szolgáltató tudja kiigazítani.
3. Eszközhiba, ami megint sokoldalú lehet: gyengébb tunerja miatt az 1.-2. hibára az átlagosnál érzékenyebb, vagy valami olyan digitális kártyahiba, ami miatt nem képes a HD-t igénylő sebességre.(Ez a legkevésbé valószínű.)

Ezért én úgy kezdenék neki, hog először is leellenőrzöm a kábelt akár úgy is, hogy a bejövőhöz legközelebbről, az osztásokat kerülve dugom rá, ha úgy sem jó, akkor ÜSZ, és ha azután is olyan - mert nekik olyan eszközeik vannak, aminek jó a tunerjei, így ők sokszor tudnak jót produkálni abból, ami gyengébb tuner nem - akkor eszköz.

....aztán persze van olyan is, hogy a hiba akkor jön elő, amikor főidő van és a sok felhasználó miatt esik a jel, így mikor a hibát akarnád modellezni azon kívül eső időpontban, akkor pont nem jön elő se neked, se az ÜSZ-nek.

(#9590) digikábeles válasza Kwisatzh (#9583) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Lehet hogy mégsem egy dzsunkán készülnek? Ennek az van a hátuljára írva, hogy: Made in Romania.

(#9591) zsolt501 válasza Kwisatzh (#9583) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor kezd a Samsung oldalára billenni a mérleg, még annak ellenére is hogy jóval drágább.
És ha azt vesszük hogy ebben még HDD is van a 2 tuner mellé már elég jónak nevezhető, a szoftvert nem is említem, mert az egyéni dolog, de még abban is jobb a samu.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#9592) zsolt501 válasza digikábeles (#9590) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen a Samu-nak van gyára romániában, ennek 2 fő oka van 1 olcsó munkaerő, 2 és ez a legfontosabb uniós tag ami ugye a vám ügyek miatt igen kedvezően érinti a céget.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#9593) batagy válasza M_AND_Ms (#9567) üzenetére


batagy
őstag

Igen, a letterbox-as adás egyetlen előnye a kompatibilitás, ami azt jelenti, hogy a 16:9-es módot nem támogató TV-n "16:9-esként" látod a képet, de ez igazából átvágás, mert az 4:3-as jel és a fekete csík is része az adásnak.

A letterbox képe sokkal rosszabb, nem beszélve arról, hogy LCD vagy plazma esetén bele kell nagyítani, hogy a felső és alsó fekete csíkot levágja, a nagyítástól pedig tovább romlik a kép.

Az anamorf adás az igazi 16:9-es adás, a Spektrum és ezek. A többi az 4:3-as jel. Értem hogy a régi TV-ken ez a mód esetleg nem támogatott, de valahol egyszer már kell húzni a határt, hogy meddig a pontig támogatják az őskövült készülékeket a minőség és a technológiai újítások kárára.

(#9594) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#9574) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Májusban

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9595) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#9576) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Válogass bele két C-s tunert! Optibox Raptor

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9596) konrada válasza M_AND_Ms (#9595) üzenetére


konrada
tag

No 95 ezerért már nem az a kategória, amiről beszélünk.

(#9597) M_AND_Ms válasza konrada (#9596) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Sajnos ezeknek már ennyi az ára. 40 alatt csak megkötésekkel (és bugokkal, szoftvertervezési hibákkal) együtt kapsz STB-t. Maguk a hardverek viszont többre volnának hívatottak, de a szoftverrel elszúrják az egészet.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9598) Kwisatzh válasza zsolt501 (#9591) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

A beépített vinyós Samsungok azért érzékelhetően drágábbak. 85K az LG HR550C , és 125K a Samsung BD-C8500.......
Belefér a 40K különbözetbe a második tuner. Ha valakinek ennyit megér, hogy felvétel közben nézhessen mást, akkor vegye meg. Nekem nem érné meg, mert szinte soha nem veszek fel.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9599) zsolt501 válasza Kwisatzh (#9598) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Azért az a 125K már nem áll meg mert lehet már jóval olcsóbban is kapni, [link] és így már nem is olyan súlyos a különbség. illetve mennyibe is kerül most egy külső HDD?? mert egy 500GB-os minimum egy 20K körül van ehhez hozzá vesszük a 2 tunert akkor már árban is van sőt. :) szóval szerintem nem rossz az ár.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#9600) Kwisatzh válasza zsolt501 (#9599) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

A matek ott rossz, hogy a HR550C ben is van azért 250 giga, de ne "vitázzunk" ezen, teljesen felesleges, hiszen én egy árva buznyákot sem fizetnék egy második tunerért, ha Neked meg megérné, akkor nosza... vedd meg.

Nem beszéllek le róla.

Amitől ténylegesen számomra is (esetleg) többet érne a Samu az a teljes smart tv....

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.