Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) akoska60 válasza M_AND_Ms (#9797) üzenetére


akoska60
csendes tag

Azért írtam, hogy előkerültek, mert eddig nem voltak. Nem szoktam én sem a tv-n rádiót hallgatni, csak mint érdekességet említettem.
Ne kötözködj vazze!! :) :DD

[ Szerkesztve ]

Tapasztalt pilóta alagútban nem babrálja a katapultot!

(#9802) hb000 válasza SirKero (#9800) üzenetére


hb000
aktív tag

Miért, ott mit írnak? Mi nem érthető?

(#9803) SirKero válasza hb000 (#9802) üzenetére


SirKero
őstag

M1 M2 Duna Duna World

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#9804) Kwisatzh válasza akoska60 (#9801) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Ne kötözködjön?? Ennyi erővel azt is kérhetnéd, hogy ne vegyen levegőt ! :DD Belehalna.... :C

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#9805) Golyo69


Golyo69
senior tag

Most ahogy bekapcsoltam a tv-ét nekem is egyből írta hogy új csatorna meg rádió meg minden :D
Mostmár megy minden csati a HD-ék és az SD-ék is!

Nyíregyháza! Digit HD4 CX!

Tegnap este nekem sem működött!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#9806) Misi 007 válasza akoska60 (#9796) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Földim én ma hangoltam újra a Samsung 32C6500-t de fingja nincs a feles frekvenciáról viszont a Seltekával simán jönnek a közszolgálatik.

Pár tesztfelvétel ha valakit érdekel:

Duna TV HD
Duna World HD
m1 HD
m2 HD

A Duna World HD egyedül ami 1920×1080-as a többi mind 1440×1080.

(#9807) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Akiknél visszajöttek csatornák, mindenkinek van HD-box is?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9808) SirKero


SirKero
őstag

Megpróbáltam újra hangolni az LG tv-t. Elsőre 86 másodikra 64 harmadikra 93 csatornát talált.
Ez most a tv hibája vagy a szolgáltató szórakozik? :(((

(#9807) leslieke
Nálam van ez is az is mind kettőn jön most már minden.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#9809) riki válasza Golyo69 (#9805) üzenetére


riki
senior tag

Jó neked,hogy digis HD box esetén ,jelzi és megtalálja a változásokat. Hát az sd humax az nem. Ez egy hulladék. És még szidtam a műholdas duál hunyadit. Az mindig magától megtalálta a csatorna változásokat,pedig ott sűrűben voltak.Hiába állítom be a dinamikus csatorna keresést, nem történik semmi. Teljes kereséssel megtalálta a változásokat, de az ember nem ezt várná. Nem igaz,hogy nem tudnak íratni a digisek ,egy normális frimware-t rá. :W

[ Szerkesztve ]

(#9810) Xero válasza Golyo69 (#9805) üzenetére


Xero
nagyúr

Miskolcon Humax Digi+C HD továbbra sem talál semmit.

(#9811) SirKero válasza SirKero (#9808) üzenetére


SirKero
őstag

Bocs nekem is Humax van nem HD Box :B

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#9812) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ha még senki sem írta volna,akkor BP-en így kell megkeresni az m1hd,m2hd,dunatv hd.

121500 Hz
Symbol 6000
256 QAM

(#9813) leslieke válasza SirKero (#9808) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R Este ellenőrzöm nálam mi a helyzet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9814) Xero válasza ToBeY (#9812) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam ez sem adja ki (sőt az itt leírtak közül semmi).
Beszéltem is az ÜFSZ-al. Eljátszottak velem minden lehetőséget, majd végre belátták, hogy náluk a hiba.
Azt is lekommunikáltam, hogy nem egyedi eset stb. stb.

(#9815) M_AND_Ms válasza lrobi (#9798) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ezt mondom én is folyamatosan, pedig semmi ilyesmi nincs az ÁSZF-ben. Nem kéne hagynunk magunkat.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9816) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#9804) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ugyan már! Ott van két smájli...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9817) lrobi válasza leslieke (#9807) üzenetére


lrobi
csendes tag

Nekem nincs HD boxom és visszajöttek a csatornák (m1 HD, m2 HD, Duna World HD + Duna HD)

(#9818) Mr.Foreigner válasza leslieke (#9807) üzenetére


Mr.Foreigner
csendes tag

Nálam HD box nélkül, Samsung TV-n helyre állt a rend (egy új kereséssel, tehát lehet megint rendezni a csatornákat). Még a Duna TV is HD. :)

(#9819) Mr.Foreigner


Mr.Foreigner
csendes tag

És ami még érdekes, nálam eddig is 121,5MHz-en jöttek az m1 és társai, de csak kézi kereséssel találta meg. Most meg lazán megtalálta automatikusan is, igaz 6000KS/s, ahogy az ÁSZF-ben is szerepel, míg korábban 121,5MHz-en is 6900KS/s volt.
A lényeg, hogy végre rend van.

(#9820) leslieke válasza Mr.Foreigner (#9818) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! Új keresés nem gond, nincsenek rendezve a csatornák azon kívül, hogy a sportcsatornákat bedobtam egy Kedvencek menübe.

(#9817) lrobi Szintén köszi.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9821) br.rak


br.rak
őstag

Itt Debrecenben most már úgy nézz ki rendben van minden, a HD és SD-s adók is rendben jönnek. Humax PR-HD1000C és PR-FOX C.

(#9822) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Végre nálam is bejöttek a Samsung 32C6500-on.

(#9823) akoska60 válasza leslieke (#9807) üzenetére


akoska60
csendes tag

Nekem nincs boxom.

Tapasztalt pilóta alagútban nem babrálja a katapultot!

(#9824) Sonja


Sonja
veterán

Na, most már nálam is megvan minden. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#9825) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egy jó óra múlva otthon leszek, remélem nálam is rendben lesz minden.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9826) Golyo69


Golyo69
senior tag

Nekem minden megjelent ahogy azt irtam delelott! es nem csak boxon hanem van itthon egy lg tv es az is gond nelkul megtalalta a csatikat!(lw4500)

(bocsi az ekezett miatt :) telorol irok! )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#9827) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Változtak a csatornakiosztások, ezért van a kavarodás: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9828) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#9816) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Ahogy nálam is :DD

[moderálva]

(#9829) wlantal


wlantal
tag

Üdv.
Na végre itt is meg lett minden BP 8.ker.
Philips 42PFL7656H-12-ön.
HD4 CX-en még nem hangoltam be.

(#9830) sagem


sagem
addikt

Nálam baromira nem megy (BP III ker), Digis HD box-al próbálom, zero eredmény. Automatikus hangolással nem találja meg a közszolgálati csatornákat, manuális kereséssel szintén semmi. Ügyfélszolgálat gyári állapotra visszaállíttatott mindent, semmit nem ért (csak annyit, hogy állíthatom újra be a csatornakiosztást). Szerintem egyértelműen náluk van a probléma, és megfeszülhet akinek nem jó, amíg ők nem csinálnak valamit, nem is lesz jó..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9831) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Na végre! Nálam is oké a Samsung Tv-n. Meglepődtem hogy HD csatikból +1 is lett mivel nálam mindkét Duna (Duna tv és Duna World) is megy HD-ban és Sd-ben egyaránt.
Külön öröm számomra hogy mivel tegnap nem hallgattam a Dilis khmm Digis Ügyfélszolgálatra s így a tvmen nem kell újra sorolnom a csatikat mivel én nem csináltam teljes csatikeresést csak a frekiket írogattam be és most így csak egy kis minimális csatirendezést kell csinálnom.

Még megnézem a Humax HD boxot is hogy ott is okés-e minden.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9832) zsolti73


zsolti73
csendes tag

Sziasztok! Aki nem találja a közszolgálati csatornákat az megtalálja az új frekvenciákon:121.5 mhrz. és 128.5 mhrz.A jelsebesség nem 6900 hanem 6000!!

(#9833) zsolti73 válasza sagem (#9830) üzenetére


zsolti73
csendes tag

Sziasztok! Aki nem találja a közszolgálati csatornákat az megtalálja az új frekvenciákon:121.5 mhrz. és 128.5 mhrz.A jelsebesség nem 6900 hanem 6000!!

(#9834) M_AND_Ms válasza leslieke (#9827) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Tényleg? :Y
Ezen turbóztunk tegnap. :O
Lemaradtál a lényegről ugyanis a valóságban egész másképp és csak félig hajtották végre a változtatást: nem éltek az új frekvenciák, hanem csak a régi, de onnét eltűntek a HD adók, stb,stb. Mindezt digi stílusban.
Ha kimaradtál belőle, jobb ha örülsz neki. Én csak bő egy órát veszekedtem velük a telefonban.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9835) leslieke válasza M_AND_Ms (#9834) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kimaradtam belőle. Most keresi a TV újra a csatornákat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9836) Bogyi007 válasza M_AND_Ms (#9834) üzenetére


Bogyi007
veterán

Így van ahogy mondod nekem csak 15 perc+5 perc várakozás jutott az ügyfélszoliból, de bőven elég volt. Még jó hogy semmiképpen sem akartam azt tenni amit javasoltak volna - akkor most pakolhatnám többek között újra a csatornalistámat is.

Hihetetlen hogy egy ilyen elvileg egyszerű és már hetek óta bejelentett frekvenciaváltoztatás ennyi kavarodást tudott okozni. De legalább már vége van. Igaz probléma még mindig van - A Music Channel HD és a SuperOne HD még mindig kockásodik elég gyakran a tv alatt, persze a Humax STB alatt nem - de ettől még valszeg megválok tőle. Franc akar havi 1000 forintot adni érte amikor nélküle is boldogulok.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9837) leslieke válasza leslieke (#9835) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elsőre sikertelen, m1, m2, duna Tv-k sehol, egyik se. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9838) sagem válasza zsolti73 (#9833) üzenetére


sagem
addikt

most így sikerült beállítanom végül, külön öröm, hogy a hivatalos digis HD box manuális keresésénél nem lehet 6000-re tenni a jelsebességet, csak egy külön menüpont alatt lehet így keresni, az ügyfélszolgálat meg véletlenül sem tett említést a 6000-ről, csak a 121.5-öt hajtogatták:). De így bejöttek a közszolgálati adók+rádiók. Viszont ami furcsa, a kavarodás óta az automatikus keresés csak 49 csatornát talál, bármit is teszek.. (eddig ment rendben). Manuálisan kellett befogni a hiányzó csatornákat.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#9839) ronson


ronson
őstag

Azért akinek nagyon fog, hiányozni a közszolgálati HD, mert nem tudja majd fogni a TV-je, annak, még ott van alternatívaként, a DVB-T-n a Mindigtv, ami sok helyen egy kis bot antennával is bejön. Pláne hacsak valaki ezért bérelne STB-ot.

(#9840) leslieke válasza leslieke (#9837) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

No, másodikra sikerült. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9841) Bogyi007 válasza sagem (#9838) üzenetére


Bogyi007
veterán

Humax HD Boxhoz egy kis segítség:
Nyom egy menü gombot, majd beállítások, Üzembe helyezés, (0000 kód) Gyári beállítások, itt mindent beállítani gyárira.
Kis idő múlva leokézni mindent úgy ahogy szeretnéd (felbontás, időzóna) majd az automatikus keresést megszakítani s utána egyedül a hálózati keresést BE-re állítani a többit változatlanul hagyni s utána újraindítani a keresést. Így elvileg mindent meg fogtok találni.

ha mégsem akkor meg be kell menni a Beállítások - Üzembe helyezésnél a manuális keresésbe és ott a Frekvenciánál beírni először a 121500-at a jelátvitelnél meg a Felhasználó megnevezésénél beírni hogy 6000-et s utána a Keresésre menni, ha megvan utána a 128500-ra is ugyanezt megcsinálni.

Ennyi!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9842) Ahab77


Ahab77
tag

Hát nekem teljes KO semmi sincs se 121.5-en se 128.5-en pedig 6000-re tettem a Sr-t. Na jól kitolt velem a DIGI. Szeged-ről vagyok OK. OLE 321-B D4 tévével. Tippek? Mert ahogy olvasgatom a az ÜSZ-el nem sokra megyek. Eddig minden jól ment, minden csatorna akadásmentesen.

(#9843) ronson


ronson
őstag

Miskolc:

Egy darab közszolgálati sincs, a feles frekvenciákon se.

Techwood STB

(#9844) Bogyi007 válasza Ahab77 (#9842) üzenetére


Bogyi007
veterán

QAM 256-on van?

Azért szép most már 10 HD csatink van már, bár én még egy Eurosport HD-t el tudnék viselni....
(m1 HD, m2 HD, Duna TV HD, Duna World HD, Nat Geo HD, Nat Geo Wild HD, SuperOne HD, DigiSport HD, DigiSport Plus HD, Music Channel HD)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9845) Sonja válasza Bogyi007 (#9844) üzenetére


Sonja
veterán

Én Eurosport 2 HD-t és a Discovery HD-t! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#9846) Bogyi007 válasza Sonja (#9845) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem kedvelem annyira a Bundesligát. :D

Ellenben az Olimpián a női műugrást és egyéb vízi sportokat igen! :DD Az meg az Eurosport 1-en szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9847) Ahab77 válasza Bogyi007 (#9844) üzenetére


Ahab77
tag

Igen, azon van.

(#9848) leslieke válasza Bogyi007 (#9844) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, Euro 1-2 HD is jöhetne. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9849) M_AND_Ms válasza Bogyi007 (#9836) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"...most pakolhatnám többek között újra a csatornalistámat is."
Röhögni fogsz, rám ez vár, ha hazaérek. :O :O :O :O (De utána kimentem)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#9850) ronson válasza leslieke (#9848) üzenetére


ronson
őstag

A Eurosport 1-2 HD-ért és a Discovery HD-ért,én havi +2000-et is simán kifizetnék.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.