Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69589) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nos nekem jelenleg csak a nappalimban van TV, de néha nézek a szobámban is TV-t, csak a laptopra kötött nagy monitoron.. Telekom TV Stream, vagy DIGIonline esetében. Viszont ez nem túl kényelmes, és még korlátolt is. Bizonyos csatornák egyszerűen nem engedik a stream-et a szolgáltatónak, pl RTL Gold...(nem szoktam nézni, de az RTL Gold-ról tudom, hogy nem). Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem engedik, mert mind a telekomnál mind a Diginél előfizetőként tehetem csak meg... a reklám meg reklám. Szerintem még a reklámot is tudják mérni, hogy mennyien nézték, hiszen IP alapú szolgáltatás.

Na most felvetődött bennem, ha helyet csinálok, akkor kellene egy lyukat fúrni a falba, mert még a Vodafone-os szerelő fúrt egyet a LAN kábelnek, de koaxnak nincs hely...

Az ötlet az volt, hogy amikor kihozzák az új ONT-ot szerződés módosításkor, akkor a koaxot is átvezetik, de ezek szerint ez nem fog menni :D

Mondjuk ha megkérem + kifizetem akkor vélhetően megcsinálják, de jó tudni, hogy alapból nem nagyon, bár benne lennék a két hellyel a 3-as tutiban.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.