Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69551) Lackooo84 válasza Calogero (#69549) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ennek is sok értelme van, mert jövő év elejétől megint más lesz minden... erre a pár hónapra mi értelme van ennek az egész kiosztás(név)váltás cirkusznak... Ebből is látszik, hogy inkompetens idióták halmaza ez a cég... :)

The Truth is out there...

(#69552) TIT válasza INGJOKE (#69547) üzenetére


TIT
veterán

Ha románok mennek parázhatsz,ha magyar akkor elvileg nem.
Itt a földön hagyták a csavarokat ami a falból kiesett,ami tartotta a koax elosztót,nem mondtam,hogy vegyék ki,2 helyre meg nem tudok figyelni,behozta a belső szobába a kábelt átdobtuk a szekrényen,erre a kinti román bekköpte,hogy eltörte a kábelt,hurrá mindent újra.
A kábelt nem az ajtó léc alá rakta ahogy kértem mert nem ismerte,inkább a szélére szögecselte,legalább beleakadunk mindig.
Imádják az ajtó fölé tenni,lehetőleg a villanyórára hagy essen az ember fejére,mint ahogy történt is többször.

(#69553) qnadam válasza cof (#69539) üzenetére


qnadam
veterán

Két külön kép van, ez ok. De akkor is külön-külön értelmezhetetlen és csak váltottsoros megjelenítéssel lesz 50 FPS. Ha már deinterlaceled akkor 25 FPS lesz. Egy csak progresszívet tudó megjelenítő meg mit csinál vele? Hát lejátssza 25 FPS-en.

egy progresszív megjelenítő az 50i anyagot 50p-vé konvertálva mutatja meg , csúnya is lenne, ha nem így tenné.
deinterlace eljárás több is van, van amelyiknél 25p lesz a kimenet és van, aminél 50p. ha a valós(!) 50i mozgásinformáció megtartása a cél, akkor az utóbbi a jó megoldás. persze ha nem valós 50i-ből indulunk (olyan műsor, amit 25p-ben készítettek), akkor meg az előbbi.

Emlékszem régen is konvertáltam pár NTSC DVD-t, ott 29.970 volt az FPS, de deinterlace-elve már 23.976-ra jött ki progresszívre konvertálva.

az inverse telecine-t nem tudom, miért kevered ide, annak az a célja, hogy a 29,97 fps-be kódolt anyagból visszaállítsa az eredeti 23,976 fps videót. ilyen a pal világban nincs, de egy eleve 30i tévéműsorból (talkshow, híradó, ilyesmi) sem lehet 24-et csinálni. vagyis lehet, de biztosan szar lesz.

mellékszál: mindigtv-nél a fizetős csatornák 25i helyett 50p-be konvertálva utaznak, valószínűleg azért, mert a h265 nem igazán támogatja a váltottsoros anyagokat.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69554) mcll válasza trec12 (#69548) üzenetére


mcll
senior tag

olvass már légyszives vissza hogy mire reagálva írtam amit írtam.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#69555) mzso válasza cof (#69539) üzenetére


mzso
veterán

Nem! Még mindig nem. Deinterlacelni helyesen 50 fps-re kell. Ha nem úgy van csinálva akkor el van fuserálva.

"külön-külön értelmezhetetlen" Marhaság. Ha össze van fésülve a két félkép akkor van gányolás, mert nem tartoznak össze.

Pl PC-n LAV-nál vagy madVR-nél be lehet állítani, hogy deinterlaceljen. Ha rosszul állítod akkor ilyen 25Hz-es szaggatott moslék lesz belőle. Ha rendesen beállítod, hogy 50/60p-t csináljon akkor meg jó lesz a mozgás megjelenítés. A TV természetesen 50Hz-es videót produkál.

A DVD nem ide tartozik, mert a filmeket csak 24Hz-en rögzítik, már a kamerában.

"Szóval maradjunk annyiban, hogy valós 50 FPS anyag esetén van 50 hasznos képkockád, míg interlaced esetén hiába van 50 képkockád de azt össze kell rakni mert 50 félképed van 50/2 meg 25. De tényleg elengedem már a témát."

Igen, ez még mindig nagy marhaság. De most már én sem ragozom, vagy élsz tovább tudatlanságban, vagy jobban utána jársz.

(#69553) qnadam
Na, van azért aki jókat is mond. :)
Digitális tömörítésnél, abszolut semmi értelme nincs a váltottsoros marhaságnak. Egy életképes kodek és legalább 2 GOP és már többet értél el mint a buta deinterlace-eléssel...

[ Szerkesztve ]

(#69556) cof válasza mzso (#69555) üzenetére


cof
veterán

Igen, ez még mindig nagy marhaság. De most már én sem ragozom, vagy élsz tovább tudatlanságban, vagy jobban utána jársz.

:C

Még mindig nem sikerült bizonyítani, hogy a forrás 50 FPS, ellenben nekem megcáfolni igen. De jó olvasgatást. :R

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#69557) Masato válasza cof (#69539) üzenetére


Masato
tag

"csak váltottsoros megjelenítéssel lesz 50 FPS"

Ez nagyon nem így van. A lapostévékben a két felképből, 50i-ből lesz 50p. Olyan, hogy interlaced LCD panel nincs. Nemcsak fps felező deinterlacer létezik ám. Ha PC-s megközelítésből indulunk, akkor pl. ott van a Yadif 2x, ami szintén 50p-t generál és nem vész el az időbeli információ sem, így a sport sem fog szaggatni. Egyes tévékben van még külön film mód detektálás, ami akkor kapcsol be, ha a két félkép időben nem eltérő információt tartalmaz.

Amit meg mondasz, hogy a 29.97-es DVD 23.976 lett, az meg a 3:2 pulldown, ami megint tök más téma. Ott egyszerűen a filmes, 24 fps ráta két képkockája 3 NTSC félképre jön ki, a pulldown-nál ezt forgatod vissza. Egyes tévékbe ez be is van építve.

(#69558) Masato


Masato
tag

Na, látom frissítenem kellett volna... lol.

(#69559) gduck válasza Lackooo84 (#69551) üzenetére


gduck
addikt

Mi minden lesz más jövő évtől?! Max egyesülés kapcsán Voda lejön new Digi szintre :(

[ Szerkesztve ]

(#69560) qnadam válasza cof (#69556) üzenetére


qnadam
veterán

Még mindig nem sikerült bizonyítani, hogy a forrás 50 FPS, ellenben nekem megcáfolni igen.

a tévék jellemzően még mindig 1080i50-ben dolgoznak, a híradó, sportközvetítés stb nem progresszívben készül. a sorozatok már egyre inkább 24-25p-ben, pont a filmesebb képi világ miatt.

és hogy még szebb legyen a helyzet, az adás valójában mbaff szokott lenni, nem is teljesen váltottsoros...

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69561) cof válasza qnadam (#69560) üzenetére


cof
veterán

Na, majd megnézem élő sportműsorral mert egy Spektrumos felvételt vizsgáltam.

Egyébként engem csak az érdekel, hogy ha 'összes képkocka / időtartam másodpercben = 50' na akkor 50 FPS a forrás is. Minden más csak számmisztika.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#69562) qnadam válasza cof (#69561) üzenetére


qnadam
veterán

25 frame (képkocka) / sec, de 50 field (félkép) / sec.
másodpercenként ötvenszer változik a képi tartalom, de a digitális technika másodpercenként 25 képkockát visz át, viszont ezt a 25 kockát nem simán egymás után kell megmutatni (az lenne a progresszív), hanem először a képkocka páratlan sorait, majd a párosakat (ezért hívják félképnek).
némi egyszerűsítéssel 1920x1080 25i = 1920x540 50p.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69563) Lackooo84 válasza gduck (#69559) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát mivel már nem lesz digi név így logikus, hogy a DDigi2023 kiosztásnak is más neve lesz. :D

The Truth is out there...

(#69564) Malfroy


Malfroy
aktív tag

holnap jönnek bekötni a digi nekem 1000 szolgáltatást és azt szeretném kérdezni hogy az normális hogy az előbb az oled tévémen kiválasztottam a kábeltévét és a műholdas tévét is csak tesztből és mind a két helyen valami pinkódot kért. Ezt a szerelő fogja majd beírni vagy semmi köze hozzá és maga a tévém kér valami biztonsági kódot?

A másik kérdésem az lenne hogy a digi nekem 1000 csomagba három vagy négy Ethernet kimenet routert hoznak 5 GHz-es wifivel?

(#69565) garga01 válasza Malfroy (#69564) üzenetére


garga01
senior tag

Semmi köze hozzá, valószínű telepítési kód vagy gyerekzár kódja, nézz utána a használatijában.
A rotuer (ONT) változó, majd amilyet kapsz. Van olyan routerük, amin alapból csak 2 LAN van, meg nekünk a Huawei-re azt mondták a 4. LAN IPTV-re van fenntartva. Mondjuk nekem mindegy, mert saját routert használok.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#69566) Akosman válasza Malfroy (#69564) üzenetére


Akosman
aktív tag

Változó, hogy milyet visznek! Ami épp van nekik. Nekem olyat hoztak amin kettő Ethernet kimenet van, és csak az 1-es tudja az 1000-est, a 2-es pedig csak 100-at tud.

(#69567) Malfroy válasza garga01 (#69565) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Ha veszek egy komoly routert akkor azt minden további nélkül be tudom kötni úgyhogy tökéletesen működjön a kábeltévék és az internet is? Ebben az esetben hogyan történik az összekötés új vásárolt router és a mit tudom én mi között?

(#69568) qnadam válasza Malfroy (#69567) üzenetére


qnadam
veterán

érdemes elolvasni a digi internet topik összefoglalóját

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69569) TIT válasza Akosman (#69566) üzenetére


TIT
veterán

Ez zte,huaweien 4 van.

(#69570) Malfroy


Malfroy
aktív tag

Jól gondolom hogy ez az analóg digi tv -t hogyha ráköti a szerelő a kábeleket a tévékre coaxon akkor az ég adta világon semmi menü vagy beállítási lehetőség nincs egyszerűen csak a tv kapcsoló gombjait kell nyomogatni az adás léptetéshez és ennyi? Felbontás pl. sehol nem lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#69571) TIT válasza Malfroy (#69570) üzenetére


TIT
veterán

Felbontást minek akarsz állítani?
De nem lehet,eddig se lehetett,azt ők adják,a tv gombjait meg nyomkodhatod napestig mert semmi nem fog bejönni,ez nem stb.(kivéve ha azt kérsz fizus csatikhoz)be kell hangolni a csatornákat a tv-n.

(#69572) Malfroy válasza TIT (#69571) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Kicsit egyszerűbben fogalmazva akkor kijön a szerelő beállítja mind a három tévét behangolja és onnantól kezdve csak a tv távirányító számjegyeivel illetve fel le irányzékkal lehet léptetni és ennyi semmi menü semmi beállítás lehetőség?! (Elég egy konkrét rövid válasz)

(#69573) Jahno válasza Malfroy (#69572) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam aztán nem nyúlt a TVhez.

(#69574) Lackooo84 válasza Jahno (#69573) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nyugi nála se fog. :DDD Odahányja az ONT-t talán jól meghegeszti az optikai kábelt és viszlát. :D

The Truth is out there...

(#69575) Malfroy válasza Lackooo84 (#69574) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Hát addig nem fog elmenni amíg nincs mindenhol internet és nem megy tévéken az adás nyugi :D neki ez a munkája ez a dolga. Először megpróbáljuk szépen aztán ha nagyon vágja a fejeket akkor kicsit komolyabbra vesszük. Nem is tudom mit agyalok ezen :D megmondom neki az elején hogy ebbe a helységbe 3 eternet internet kijárata van szükség azt utána úgy oldja meg ahogy akarja. Ha azt megmondja hogy olyan routert hozott amin nincs is annyi hely, akkor ott lesz az asztalon a saját routerem hogy akkor azt kösse össze ont-al.

[ Szerkesztve ]

(#69576) GoodSpeed válasza Akosman (#69566) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez melyik típus pontosan?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#69577) mcll válasza Malfroy (#69575) üzenetére


mcll
senior tag

Na hát ez nem így működik. A Digis szerelő nem fog ethernet meg koax kábeleket kihúzgálni minden olyan helységbe ahova te akarod. Nem is a dolga, neki hivatalosan max 1 v. 2m-re kell elvinnie a kábelt, az a dolga hogy a net működjön, az ONT-on a TV jel zöld legyen és ENNYI, semmivel sem több. Nem fogja (nem is teheti) hogy a tévéiden beállítgassa a csatornákat. Ha te ennyire ragaszkodsz ehhez, akkor a szerelő akár meg is tagadhatja a munkát. Ja és arról nem is beszélve hogy sok Digis szerelő még csak nem is beszél magyarul, mert a zöme Román. Legalábbis korábban azok voltak, lehet ez már változott.
De ha szerencséd van akkor kifogsz egy olyan szerelőt akinek van kedve és főleg ideje is megcsinálni az extra kéréseidet, de arra készülj fel hogy mélyen a zsebedbe kell majd nyúlnod, mert ingyen biztos nem fogja megcsinálni.
Szóval azt felejtsd el, hogy "addig nem fog elmenni amíg nincs mindenhol internet és nem megy tévéken az adás".

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#69578) Tonyk válasza Malfroy (#69575) üzenetére


Tonyk
veterán

Ezzel a gondolokodásmóddal javaslom szerezz be valami ismerőst nagyon gyorsan, aki be tud állítani egy tv-t meg egy routert, mert azt nem fogja neked konfigurálni senki. Előfizetői eszközhöz semmi köze a szerelőnek. Átadja a usernév/jelszó párost; ONT-n bedugja a kis laptopját, neki működni fog. Onnantól kezdve, hogy te mit kötsz rá, még ha izmozol is neki, leszarja.

"helységbe 3 eternet internet kijárata van szükség azt utána úgy oldja meg ahogy akarja"

Szerinte meg majd megoldod a kábelezést! Nehogy már az egész házat be akard kábeleztetni vele! Másrészről meg ha ennyi kábeles csatlakozási lehetőségre van szükséged, venned kell egy switch-et (vagy oda rakod a saját routert(de ezt is konfiguránod kell: NEM, nem fogja megcsinálni a szerelő neked!)), na majd az csinál neked "internet kijáratot".

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#69579) Jahno válasza Malfroy (#69575) üzenetére


Jahno
őstag

Nem, nem ez a munkája.

(#69581) tuto558 válasza mcll (#69577) üzenetére


tuto558
tag

Annyit helyesbítenék, hogy a koax-ot kihúzza annyi helyre, amennyi TV végpont van a rendelésben. 3 végpontig alapárban benne van, szóval ha nincs is ténylegesen TV annyi helyen, azt megéri kérni, hogy ne később legyen vele gond. 4 vagy több vételi hely esetén mát plusz költséget számolnak fel a kábelezéshez.

Ethernet-et tényleg nem fog húzni.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#69582) MadMancs válasza Malfroy (#69575) üzenetére


MadMancs
veterán

Te fordítva ülsz a lovon. Digi szerelő dolga annyi hogy beüzemeli az ONT-ot a belépési ponthoz legközelebbi áramforrásnál (konnektor) onnal elcibálja a koaxot (max 3) TV-hez és egy UTP kábelt a választott helyre és slussz. A te saját eszközeidhez (router, TV) nem is nyúlhat hivatalosan. Max megvárja míg Te beallitod.

Minden más elképzelés extra és ha szépen mosolyogsz talán megcsinálja. Akkor se ingyen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#69583) Malfroy


Malfroy
aktív tag

Csak hogy megnyugodjatok, előbb ment el a szerelő és felmérte a terepet. Mivel sokat kell fúrni,kábelvezetőt épiteni,padlásra menni stb 2 emberes munka és vissza jön munkatársával később. Ethernet kábel nem volt nála most. De fognak hozni,és mindenhova behúznak mindent, 20 méteres ethernet kábelt is a saját router bekötéséhez. a kábel nyilván ki lesz fizetve. lehet ti bólogattatok csak a szerelőknek, és azt csináltak amihez kedvük volt,de nem igy működnek a dolgok. :N

[ Szerkesztve ]

(#69584) mzso válasza cof (#69556) üzenetére


mzso
veterán

Elég gáz, ha ezt el is hiszed...

(#69585) pjen válasza Malfroy (#69583) üzenetére


pjen
félisten

Nincs ezzel baj, ha kifizeted.

(#69586) mzso válasza qnadam (#69560) üzenetére


mzso
veterán

Elég gáz, hogy a mai világban váltottsoroznak...

(Az meg irritló hogy néha 25i nek hívvják az emberek az 50i-t. A 25i logikusan 25 félképet jelent.)

(#69587) cof válasza mzso (#69586) üzenetére


cof
veterán

Egyébként azt tisztázzuk már le, hogy te is beírtad nemrég, hogy 25 FPS a forrás csak töröltetted vagy passz, mert eltűnt az a hozzászólás.

Akkor néztem én is utána. 25i-nek soha nem neveztem.

Szóval ez egy TV broadcast szabvány, de ha le is írod, hogy félkép akkor nem értem, hogy miért veszed egy egésznek... Mert egy félszemű ember sem teljes értékű. Tehát a médiainfó nem hazudik. Ellenben amit a telefonnal rögzítek 1080p 60 FPS, na az valós teljes értékű 60 képkockát tartalmazó felvétel másodpercenként. Pont...

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#69588) mcll válasza tuto558 (#69581) üzenetére


mcll
senior tag

Részben igazad van. De vannak feltételei:
- Ha határozott idejű szerződést kötsz, akkor MAX 3 vételi pontig ingyenes
- A vételi ponton vagy SmartCAM, vagy Digi beltérinek kell lennie, azaz megrendelt szolgálatás az adott végponton
- Ha extra kérés van, azaz pl kábelcsatornába fusson a kábel, akkor azt a megrendelőnek kell előkészítenie

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#69589) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nos nekem jelenleg csak a nappalimban van TV, de néha nézek a szobámban is TV-t, csak a laptopra kötött nagy monitoron.. Telekom TV Stream, vagy DIGIonline esetében. Viszont ez nem túl kényelmes, és még korlátolt is. Bizonyos csatornák egyszerűen nem engedik a stream-et a szolgáltatónak, pl RTL Gold...(nem szoktam nézni, de az RTL Gold-ról tudom, hogy nem). Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem engedik, mert mind a telekomnál mind a Diginél előfizetőként tehetem csak meg... a reklám meg reklám. Szerintem még a reklámot is tudják mérni, hogy mennyien nézték, hiszen IP alapú szolgáltatás.

Na most felvetődött bennem, ha helyet csinálok, akkor kellene egy lyukat fúrni a falba, mert még a Vodafone-os szerelő fúrt egyet a LAN kábelnek, de koaxnak nincs hely...

Az ötlet az volt, hogy amikor kihozzák az új ONT-ot szerződés módosításkor, akkor a koaxot is átvezetik, de ezek szerint ez nem fog menni :D

Mondjuk ha megkérem + kifizetem akkor vélhetően megcsinálják, de jó tudni, hogy alapból nem nagyon, bár benne lennék a két hellyel a 3-as tutiban.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#69590) mQWeXgsf válasza mzso (#69586) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Egy kis kamera svenkelésnél egyből látszik, hogy valós 25 fps vagy valós 50 fps a forrás, sport közvetítésnél kb élvezhetetlen a 25 fps. Pl. TV2 Ázsia expressz + A farm 25 fps, RTL Konyhafőnök + X-Faktor 50 fps, konkrétan égbekiáltó a különbség...

[ Szerkesztve ]

(#69591) qnadam válasza mzso (#69586) üzenetére


qnadam
veterán

nézőpont kérdése, vehetjük úgy, hogy a fieldek 25 darab képkockába vannak összefésülve (ugye az interlacing ezt jelenti). engem ez zavar a legkevésbé ebben a történetben :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69592) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Úgy néz ki nekem szerencsém volt. Magyar csávó jött ki költöztetni a cuccot. Gyönyörűen végigkábelezte a lakást a legtávolabbi szobába és a tv-t is bekötötte. Adtunk is neki egy kis zsebpénzt. :D

(#69593) Jahno válasza INGJOKE (#69592) üzenetére


Jahno
őstag

Már régóta nem románok vannak.

(#69594) GoodSpeed válasza INGJOKE (#69592) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Hozzám is magyarok jöttek, pedig relatíve közel lakom Romániához (Hajdúszoboszló).

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#69595) gduck válasza Lackooo84 (#69563) üzenetére


gduck
addikt

Tényleg :)

Amúgy nálam pl. az atlétika vb képe tökéletes fullHD TV-n.

[ Szerkesztve ]

(#69596) TIT válasza Jahno (#69593) üzenetére


TIT
veterán

Mi az a régóta?
Nekem azok jöttek,de előtte és utána soha,ez kb.2019-ben volt.
Behozta a kábelt a legbelső szobába és elosztót is rakott,mivel kellett,ők találták ki az ont-ot,nem én akartam,így is nyüg.

(#69597) Akosman válasza GoodSpeed (#69576) üzenetére


Akosman
aktív tag

ZTE ZXHN F618

(#69598) gulyasa


gulyasa
őstag

Király...
Megint állíthatom be újra a csatorna sorrendet, a kötelező újrahangolás miatt... :W

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#69599) Lackooo84 válasza gulyasa (#69598) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Chansort. Kimented a mostani listád, chansortba betöltöd, arról csinálsz egy referencia listát, majd újrahangolod a tvt, kimented az új listát betöltöd chansortban és a mentett referencia listához igazítva átrendezed, elmented, visszatöltöd a tvre, done.

The Truth is out there...

(#69600) gulyasa válasza Lackooo84 (#69599) üzenetére


gulyasa
őstag

Szarkazmus... ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.