Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) dh66e válasza szaboi6512 (#58848) üzenetére


dh66e
veterán

Wow, spóroltak egy csomót az ftth bekötéseken. ;]

(#58852) szaboi6512 válasza DaDa (#58850) üzenetére


szaboi6512
őstag

Azt még én sem találtam meg, de a csatornákat sem.... :N

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#58853) zsolti72837 válasza szaboi6512 (#58848) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az igen.
Sláger tv meg a paprika tv nézői gondolom elvoltak eddig nélküle is, de a film adók sok embert megmozgatnak már.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#58854) mpo válasza szaboi6512 (#58848) üzenetére


mpo
veterán

Frissítettem a csatornákat, még nincs benne.

Ha érted, akkor már elavult.

(#58855) szaboi6512 válasza mpo (#58854) üzenetére


szaboi6512
őstag

Sajnos nekem sem találta meg, még....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#58856) Watt25 válasza szaboi6512 (#58852) üzenetére


Watt25
veterán

Igen, sajna teljesen eltűntek a hivatalos helyekről a frekvenciák és az új csatornákat sem találom én sem.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#58857) nfsu17


nfsu17
veterán

Győrben sincs semmi...már ápr. 1. van? :D

(#58858) rothfb


rothfb
veterán

Ászf-ben benne vannak. Igaz, nem minden településen látni őket...

(#58859) C64


C64
őstag

Sziasztok. Ma húzták be a gigabites netet optikai kábelen és meglepve fogadtam, hogy a tv koaxon megy. Ez elég elavult módja a tévézésnek sztem 2020-ban. Lehet kérni valami modernebb megoldást? Köszi

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#58860) qnadam válasza C64 (#58859) üzenetére


qnadam
veterán

ez egy minimális erőforrásigényű, gyakorlatilag korlátlanul szétosztható, kényelmesen és kódolatlanul rögzíthető, nagy sávszélességet nyújtó módja a tévézésnek. iptv-t viszont bármikor csinálhatsz belőle pár olcsó tuner és egy számítógép (akár raspi) segítségével, onnantól tévézhetsz utp kábelen, de akár wifin is.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58861) pjen válasza C64 (#58859) üzenetére


pjen
félisten

Örülj neki, hogy azon megy.Voda(UPC)is koax egyébként.

(#58862) C64 válasza pjen (#58861) üzenetére


C64
őstag

Korábban telekomos volt, ahol egy külön boxról ment a tv adás és azon lehetett váltani a csatornákat, műsorokat kiválasztani stb... Ez hiányzik a családnak. Rosszul fogalmaztam, ez lenne az ami nincs és emiatt tűnik régimódinak a dolog. Ezt nem lehet pótolni? Egyébként ezen a koaxon is jön HD adás? Köszi

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#58863) szaboi6512 válasza C64 (#58862) üzenetére


szaboi6512
őstag

Attól függ van-e a tévédben beépített modul.
Ha van szükségtelen a box.
Kivéve ha kódolt adásokat is néznél.
Akkor kell a box, vagy egy smart cam.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#58864) nfsu17 válasza C64 (#58862) üzenetére


nfsu17
veterán

Akkor nem a digi a te szolgáltatód...még idejében lépjetek vissza a 'jövőt' adó szolgáltatóra.
Lehet hasonlót digivel is összehozni, de neked kell összeállítani.
Váltás előtt érdemes lenne körbenézni, mire is váltunk.

''Egyébként ezen a koaxon is jön HD adás? Köszi''

Na, aztán tényleg megnézted, mire is váltottál...

[ Szerkesztve ]

(#58865) C64 válasza nfsu17 (#58864) üzenetére


C64
őstag

Engem nem érdekel a tv. Családnak kell én sosem nézem. Másik lakásba költöztünk, azért nincs Telekom!

De nem is értem minek kell beszólni....

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#58866) pjen válasza C64 (#58862) üzenetére


pjen
félisten

Jön HD.A DIGI ad boxot ha kéred, de az is koaxal működik.Lehet vele felvenni, kiválasztani stb.300 Ft/hó.Nagy előnye, ha a box elé beteszel egy koax elosztót nem csak azt tudod felvenni amit nézel.

(#58867) C64 válasza pjen (#58866) üzenetére


C64
őstag

Akkor az kell. Mikor kötöttem a szerződést kérdezték, hogy milyen tv-nk van, mondtam, hogy nagyképernyős hd tv, erre mégsem hoztak boxot. A netet is kérdeztem, hogy kell-e bridge módba állítani, hogy saját routerről mehessen a net, azt mondták, hogy nem. Erre kiderül, hogy mégis! Taps nekik :C

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#58868) 4Grider válasza C64 (#58867) üzenetére


4Grider
nagyúr

A 10 évnél fiatalabb nagyképernyős HD tv-k jellemzően minden külső box nélkül tudják venni a Digi csatornák 95%-át (csak a külön fizetős kódoltakat nem).

(#58869) C64 válasza 4Grider (#58868) üzenetére


C64
őstag

Ez lenne a tv: [link] ehhez érdemes boxot kérni?
Nem nagyon értek hozzá, sosem foglalkoztam tv-kkel :DD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#58870) 4Grider válasza C64 (#58869) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ne haragudj (de tényleg!), de ez egy fos. FullHD-t sem tudja. A 40 col meg manapság nem igazán számít nagy képernyőnek.

(#58871) C64 válasza 4Grider (#58870) üzenetére


C64
őstag

hát de 40cm-es :DD
albérletbe vagyunk és itt ez volt. tudom nem a legjobb, de nem fogok jobb tévét venni az biztos :D nem érdekel a tv....

ettől függetlenül érdemes boxot kérni? már csak azért is, hogy a csatornaváltás gördülékenyebb legyen? ezzel a tv-vel totál szívás.

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#58872) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Sziasztok, ti tapasztaltatok olyan bármely TV-vel kapcsolatban, hogy felvennétek a Digi kábel digitális adását magával a Tv-vel, (nincs set top box!!), de a beprogramozott adások össze vissza csúsznak, főleg előre, szóval nem sikerül felvenni? Ezt azóta csinálja mióta Philips Tv-m van, a Philips Tv support finoman szólva sincs a helyzet magaslatán, egy példa:

Itt az látható, hogy én már felvettem a holnapi adást :Y

Van hogy felvétel közben zavarodik össze.

[ Szerkesztve ]

(#58873) 4Grider válasza C64 (#58871) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ehhez kötelező a box, mert magától csak analóg adásokat fog. Én nem vagyok a Digi boxától elájulva, ezért dvb-c vevővel rendelkező tv-ket használok. 50 ezer Ft-tól egészen jókat vehetsz (már persze ehhez a Samsunghoz képest), de pl. az Aldiban ma még kapható 55 colos medion tv 120e Ft-ért kiütné a szemeteket és spórolna egy csomó áramot ehhez a gagyi tv-hez képest...

(#58874) Intruder2k5 válasza pjen (#58866) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért azt is tegyük hozzá, a DIGI box-a úgy tud felvenni, ha rákötsz egy háttértárat USB-n, mert belső saját tára nincs.

(#58875) pjen válasza C64 (#58867) üzenetére


pjen
félisten

Nembizros, hogy kell.Ha van a Tv ben DVB C tuer, benne van a leírásban akkor nem kell semmi,csak a prémium csatornákhoz.Csak bedugod az antennát és kész.Ha van CI slot a Tv n a digi tud adni kártyát is a HBO hoz.(lemaradtam)

[ Szerkesztve ]

(#58876) 4Grider válasza pjen (#58875) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ebben a tv-ben nincs semmilyen digitális tuner, így ci slot sincs.

(#58877) pjen válasza 4Grider (#58876) üzenetére


pjen
félisten

Igen, írtam hogy lemaradtam.Megírtam a HSZ t, dolgoznom kellett.Vissza értem rányomtam, hogy mehet.Aztán olvastam, hogy a Tv k egyik őse. :)

(#58878) Flashget


Flashget
félisten

Oke jonnek a HD csatornak, de ugyanezek vagy reszben ezek SD valtozatait leveszi a Digi. Ezzel semmi gond nem lenne, ha regi tevekhez nem adtak volna ki SD belteriket. Lesz anyazas, hogy eltuntek csatornak HD belteri meg nem lesz ufsz-en. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#58879) anrab


anrab
addikt

melózom.
már foghatóak a + hd csatik?

(#58880) cof válasza Flashget (#58878) üzenetére


cof
veterán

Nem tudom, hogy hol jönnek mert nálam továbbra is SD mindegyik, bár egyik sem érdekel igazán. Nálam már csak MPEG-4-es csatornák vannak, hamarosan átállnak mindenhol gondolom.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#58881) pjen válasza Intruder2k5 (#58874) üzenetére


pjen
félisten

Az rendben, de mindent fel Tudsz venni.

(#58882) bksgbr válasza Flashget (#58878) üzenetére


bksgbr
tag

Az ÁSZF módosítás ezt írja:

Tehát csak a DDigiInvi területen lesznek elérhetők ezek a csatornák csak HD-ben. Viszont ezen a területen már októbertől repültek a duplikált csatornák SD verziói, így akinek csak SD vevőkészüléke van (legyen az tv vagy box), azóta már verné a tamtamot a Diginél, de én nem hallottam, hogy valaki is panaszkodott volna, hogy nem látja a napi Sorosozást az M1-en, mert nem jön be nála.
Egyébként kíváncsi leszek, hogy ezeken a területeken csere lesz ezen csatornáknál, vagy egy kis ideig párhuzamosan fog menni ezen csatornák SD és HD verziója...

(#58883) gahor72 válasza qnadam (#58860) üzenetére


gahor72
aktív tag

Szia!
Ez a tvzhetsz akár wifin is megütötte a szemem. Írnál róla 1-2 dolgot ha kérhetem. Nem szeretnék 15m koax kábelt elvinni a gyerek szobáig, ha van más megoldás is.
Köszönöm

(#58884) Zoshi85 válasza bksgbr (#58882) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Csak kérdés mikor. Mar várom. A film csatornák miatt leginkább ✌️✌️

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#58885) 4Grider válasza gahor72 (#58883) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hidd el, hogy sokkal egyszerűbb a koaxot elvinni a gyerek szobájáig...
Az iptv-s megoldástól még az is sokkal egyszerűbb, ha a gyerek tv-jére teszel egy chromecast-ot és a telefonjáról küldi a tv-jére a DigiOnline adásait.

(#58886) bksgbr válasza Zoshi85 (#58884) üzenetére


bksgbr
tag

Itt írva van valahol, hogy a most bekerült HD csatornák SD verziói kikerülnek DBudapest, DVidék, DDebrecen szolgáltatási területekről? Az ÁSZF közleményben csak annyi van, hogy a DDigiInvi területekről kerülnek ki az SD-k.

(#58887) gahor72 válasza 4Grider (#58885) üzenetére


gahor72
aktív tag

Köszi, ez nekem is eszembe jutott, de a digi online-on nincs fent minden csatorna. Bár ha így haladunk a kiskamaszomnak elég lesz az összes zenei csatorna. (kivéve zenebutik, nótatv ofkorsz) :DDD

(#58888) 4Grider válasza gahor72 (#58887) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én a gyermekemet egyszerűen nem tudom rábeszélni (na jó, nem is akarom) a lineáris médiaszolgáltatásokra, ebből gyakorlatilag a gyermekkora elején elege lett. Közösségi videómegosztók most a nyerők (remélem erre is majd valamikor ráun) és erre is tökéletes a chromecast...

(#58889) Luc22 válasza gahor72 (#58883) üzenetére


Luc22
csendes tag

Szia!
Én ezzel a boxszal Magyarországról Németországba küldök privát IPTV-t magamnak.
https://vboxcomm.com
Helyi hálozaton is tökéletesen működik, akár Wifi-n is.

(#58890) qnadam válasza gahor72 (#58883) üzenetére


qnadam
veterán

Luc22 megoldása például, vagy egy valamilyen minipécére rádugsz egy (vagy több) dvb-c tunert, felhúzol egy tvheadendet, onnantól hálózaton tudod streamelni a tévéadókat. ha a tévé okos, kell hozzá egy kliens, és kész is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58891) gahor72


gahor72
aktív tag

Egy furcsa kérdés:nem létezik olyan, h a Digi által az optikai kábelhez adott egység a tv csatornákat kiküldje a lan csatlakozóra, ezáltal a belső hálóra?

(#58892) Intruder2k5 válasza gahor72 (#58891) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem létezik. A DIGI analóg és DVB-C szolgáltatást nyújt, nem IPTV-t.

(#58893) keni761 válasza Zoshi85 (#58884) üzenetére


keni761
újonc

https://digi.hu/hirek/uj-hd-csatornak-digi-kinalataban

(#58894) keni761 válasza Zoshi85 (#58884) üzenetére


keni761
újonc

HD minőségű csatornák ütemezetten lesznek elérhetők, 2020. december 10-ét követően

(#58895) Samott válasza gahor72 (#58891) üzenetére


Samott
addikt

Digitol nincs, de vehetsz olyan boxot ami tud ilyet. A box ip cimen elerheto feluletrol, m3u fajlt ad, amit a vlc meg tud nyitni. Egyszerre 8 streamet tud parhuzamosan kezelni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58896) gahor72


gahor72
aktív tag

Most olyant néztem, hogy a qnap nasba bedugva támogatott usb tvtuner, és a nasra van tvheadend program.
Még olvasgatok róla. Bocs az offért.

(#58897) (ex)Cat válasza pjen (#58866) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Ezt hogy? Mert anyámnak is az a gondja, hogy fel szeretne venni bizonyos adásokat, de nem talált rá lehetőséget, pedig direkt kért vmi boxot ő is.

(#58898) pjen válasza (ex)Cat (#58897) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom milyen boxot kapott.Én nemrég adtam le.Ahhoz csatlakoztatni kellett egy Pent, vagy HDD t és már ment is a felvétel.Még az EPG ből is.

(#58899) levin70


levin70
tag

Új HD csatornák december 10-től lesznek elérhetők a DIGI ügyfeleink számára: [lÚJ HD CSATORNÁK A DIGI KÍNÁLATÁBAN]
AMC HD, FILM CAFÉ HD, MOZI+ HD, PRIME HD, TV PAPRIKA HD, SLÁGER TV HD.

[ Szerkesztve ]

Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, amiket igen.

(#58900) bolic válasza levin70 (#58899) üzenetére


bolic
őstag

Sajnos újra kell hangolni a készüléket, az Amiko beltéri egység eléggé körülményes. :( :O :W

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.