Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) vhunor


vhunor
őstag

Tegnapelőtt este offhandet kerestem, és láttam 2 kardot is 750 dps körül, amin 130+ str, 100+ vit, 800 körüli LoH, 65%+ critdam és socket volt, 10 millióért. Nem vettem meg egyiket sem, ez alapján azt gondoltam, annyira nem ritka az ilyen, meg nem is drágább, de tegnap meg ma az ehhez hasonlók ilyen 50-100 milliókért vannak bent. Gáz, hogy mennyire összevissza vannak az árak.

(#2302) radi8tor válasza vhunor (#2301) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, és emiatt sokan úgy gondolják annyit ér, amennyiért bent van.
Az már más kérdés, hogy 100M-ért rajta rohad az eladón.

⭐ Stella

(#2303) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#2299) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A két kezes Monkomnak kellett +chc, mert a pajzsomon volt 7.5% ,ami ilyenkor értelemszerűen elveszik.

(#2297) Sirandrish
A kétkezes Monkot régebben nem erőltettem.Igen, akkor sem, mikor te említetted h mennyi pluszt ad.Esett egy jó fegyver, és kipróbáltam a 2h Monkot.Megtetszett.A pajzsos Monkomnak ez a sapka ad 1k+ dmgt....a 2H Monkomnak +8.3K dmgt....nos, így ezek után nekem ne mond h nem volt jó vétel, még akkor is ha elesek +25% xptől, de közben Monster Power 5 levelen meg jön ingyen 60%...így már nem fáj a 25% xp kavics hiánya, úgy mintha nem lenne "monszta power".

[ Szerkesztve ]

(#2304) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#2293) üzenetére


F-ECT$
titán

A legelső zombi 10-es szinten 3.2M hp-val bír, ez 4 játékossal 15.7M lesz? :Y

Dive ever, work never.

(#2305) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#2304) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én szólóba az 5.lvlt néztem ki.A honlapokat nézegetve, ez kb 2x több, mint a mostani inferno.

(#2306) Gorneck válasza F-ECT$ (#2304) üzenetére


Gorneck
titán

Festeringben ez egyik barlangban 81M hpja van a sárga dögnek...aszhem 3as party volt... :D

Gorneck#1239

(#2307) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#2303) üzenetére


F-ECT$
titán

2.5M-ért jó vétel volt, de az xp kavics hiányát nem pótolja: MPL5-ön 15x annyi hp-je van a moboknak (32k vs 554k), és ez a 8k nem hoz 15x-ös dps-t.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2308) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Most olvasom, hogy MP 1-től kezdve minden szörny, minden ACT-ban lvl63-as lesz, tehát a loot ugyanaz ActI-II-III-IV-ben. Végre, már elég uncsi act3 :C

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#2309) Gorneck válasza ProEvoFan (#2303) üzenetére


Gorneck
titán

Tehát, ha jól értem, akkor nyertél 1-3k dps-t a pajzshoz képest? Az nem kevés kicsit?

Gorneck#1239

(#2310) Mr.Csizmás válasza Rizzo (#2308) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

végre :C

kérdés: pwlvl-el az mf % azért nő, ha már az xp%-ot elvették?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2311) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#2310) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

However, bumping up Monster Power beyond 1 will not further increase your chance of getting iLevel 63 items.

Szerintem ez részben válaszol is a kérdésedre.
Gyakorlatilag ennek annyi értelme van, mint eliteket püfölni: SEMMI.
Nekem eddig a jó cuccok sosem elitekből estek ki.

⭐ Stella

(#2312) F-ECT$ válasza Mr.Csizmás (#2310) üzenetére


F-ECT$
titán

Végre, bár már mind3 acton elég sokat voltam, a 4-est meg nem szeretem, mert rövid.

Elvileg van +xp is.

Dive ever, work never.

(#2313) Gorneck válasza F-ECT$ (#2312) üzenetére


Gorneck
titán

Meg tele olyan mobbal amit kb rühell az ember... :D

Gorneck#1239

(#2314) Rizzo válasza Mr.Csizmás (#2310) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Elvették? Erről nem hallottam.

MF/GF és XP változások a Monster Power szintjének függvényében:

MP-LVL (0-10) MF/GF (%) XP (%)
0 0 0
1 25 10
2 50 20
3 75 30
4 100 45
5 125 60
6 150 75
7 175 95
8 200 115
9 225 135
10 250 160

(diablo3.hu-ról)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#2315) Attix82 válasza Rizzo (#2314) üzenetére


Attix82
őstag

PL ha van nekem 300 MFem, akkor összeadódnak a LVL szintű MFel?

(#2316) F-ECT$ válasza Attix82 (#2315) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg MPL-lel lehet 300 fölé menni, tehát igen.

Dive ever, work never.

(#2317) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jaj....megint belekavarodtam

10esen 150% mf/gf, és xp, HA nem para lvl-re megy?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2318) Rizzo válasza Attix82 (#2315) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Igen, Jelenleg a ptr-en egy lvl 100 paragon karakter MP 10-en 5 Valor buffal:

300+250+75=625 MF

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#2319) persil válasza Sirandrish (#2297) üzenetére


persil
nagyúr

Figyelj most már tényleg hagyd abba a legendary kéregetést, mert én kezdem unni, hogy valamelyik barom minden nap rádugrik miatta... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2320) Sirandrish válasza persil (#2319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem teljesen értem mit szeretnél...de az tuti hogy én sose kéregettem semmit :N

ProEvoFan Egy árva szóval nem mondtam hogy rossz vétel volt...csak azt mondtam hogy ugyan annyi EXP-től esel el mint eddig...
Más szempontból..ha a jelenlegi infen annyi EXP-t kapnál mint majd fogsz a 160%al akkor is hiányozna az EXP...
Szóval nem értem, még mindig ezt a "most már nem fog annyira hiányozni" dolgot...
Elesel 20-25%től így is és úgy is..nem értem mi változik :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2321) vhunor válasza persil (#2319) üzenetére


vhunor
őstag

Pedig én is megnézem ma este, mit tudok kiszórni :D .

(#2322) Mr.Csizmás válasza Sirandrish (#2320) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

felvettelek, van pár legendarym, hogy ne legyek barom, pénzért adnám :D ;] (mondjuk 5-10k darabja)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2323) persil válasza Sirandrish (#2320) üzenetére


persil
nagyúr

Áh nem jött át, kér érte.

Csak most olvastam el az utóbbi pár hozzászólást és láttam, hogy a mumusod(most hírtelen nem ugrik be a neve) már megint azzal nyüstölt, hogy neked mennyi pénzed van a kapott legend-ekből, erre írtam hülyeségből :)

De, ha már itt tartunk szerintem nekem is van olyan, amit nem sikerült eladnom, azokat elviheted, ha este belépek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2324) Sirandrish válasza persil (#2323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Viccelsz?
Milliárdokat keresek más eladhatatlan legend itemjeivel...
de pszt..még meghallják :D

Szívesen elfogadom őket :R

vhunor Jöhet a ganééééé :C

Mr.Csizmás De akkor 1-1 itemen már csak alig 100-200M-et nyerek...hm, még megfontolom ;]
Amúgy írd már le milyen cuccaid vannak...jöhet PÜ-ben is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2325) Gorneck válasza Sirandrish (#2320) üzenetére


Gorneck
titán

Csak azt, hogy a fórumon mindig van vki aki kifejezi nemtetszését...amit persil un olvasni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#2326) Sirandrish válasza Gorneck (#2325) üzenetére


Sirandrish
legenda

Okés, már kezdem érteni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2327) persil válasza Gorneck (#2325) üzenetére


persil
nagyúr

Há' de most nem unalmas már?:D

Még, ha tényleg értékes cuccokat adnátok neki, akkor sem lenne hozzá semmi köze, nem hogy így.. fröcsögi a marhaságot 20 oldalon keresztül, nekem meg ezt kell olvasni :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2328) userxy válasza Sirandrish (#2324) üzenetére


userxy
őstag

Nem tudom, hogy egyes embereket miért zavar ha vki a másiknak ingyen odaad vmit.. Nem mellékesen amugyis egy kalap kaka és pénzt nem ér.

(#2329) vhunor válasza persil (#2327) üzenetére


vhunor
őstag

Gondolkodás nélkül adtam át 30-50+ milliós cuccokat játékostársaknak használatra, eszembe sem jutott volna pénzt csinálni egy Zunimassa akármiből, ha pl. Gornecknek kellett volna a dokijára. Elbaszta az AH/RMAH az egésznek a játék érzését.

(#2330) persil válasza vhunor (#2329) üzenetére


persil
nagyúr

Hát amennyire most meg vagyok szorulva én gondolkodás nélkül kinyerném azt az életmentő pár ezer forintot, ha 50 millás szajré potyogna... :D

De eddig a legértékesebb cumóm 3.4 millióért ment el, az is már vagy két hónapja.

Szrk.: helyesírás

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2331) Gorneck válasza persil (#2327) üzenetére


Gorneck
titán

Az...főleg mert a többség 5-10k-t se ér...van amelyik 50-60at is, ha szétbontod...de most az a 50-60k számít bármit is? Kb semmit. Ha van ilyen 20db szétbontja elcraftolja/eladja számít bármit is? Kit érdekel?! Engem ugyan nem, blizz-t se érdekli, akkor egyeseket ez miért fusztrál? Miért barmoz le, mert nem érdekel egy 5-10k item sorsa? Vagy legyen 60k, számít? Nekem semmit, akkor ő se lovagoljon már rajta, mert az ilyen fusztrált emberek igen csak ki tudnak borítani.

Gorneck#1239

(#2332) persil válasza Gorneck (#2331) üzenetére


persil
nagyúr

frusztrál

Egyébként teljesen egyet értek veletek, azért is írtam viccből Sirandrish-nak, hogy inkább ne fogadja el :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2333) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm. Most aztán agyalhatok. Szerintetek melyik sujtót tartsam meg és melyik menjen a vadaknak AH-ba?
2 Echoing Fury van most:
1. van socket és 160 str. Ez 90% chd kavicscal 124k DPS "üzemi hőmérsékleten" (battle rage után)
2. 240 str-es magasabb alapsebzésű arcpépesítő. "csak" 117k DPS vele a trancsírozás, de ad 1500 Life on Killt

emellett van passzívból jelenleg 3% leach és párszáz life on kill max. Melyik lehet az épeszűbb választás? Melyiket áldozzam fel a vadkapitalizmus oltárán? :DDD

Persil:
"Egyébként teljesen egyet értek veletek"
Grammar Nazi szerint:
egyetértek
:C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2334) flash- válasza Gorneck (#2278) üzenetére


flash-
veterán

hogy beszélsz te velem?mikor beszéltem így veled?
látom nem volt gyerekszobád...
itt erősködsz,mert a való életben erre esélyed sem lenne?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2335) userxy


userxy
őstag

HA jól olvasom amit olvasok és nem hantáznak egyes fórumokon..

Akkor MPLVL 1-től 10-ig a szörnyek lvl63-sok lesznek.

Akkor jobb item esés szempontjából a szörnyek szintje nemszámít. Akkor gyakorlatilag csak a magic find mennyiségben fog különbözni az, hogy melyik MPLVL-ben farmolok.

És aki eddig se hitt a magic findba az gyakorlatilag nyugodtan farmolhat 1-es szinten.

Ugyanaz a cucc kieshet ott is, mint mondjuk 10-es szinten. Csak elméletileg kevesebb eséllyel.

[ Szerkesztve ]

(#2336) mikromanus válasza userxy (#2335) üzenetére


mikromanus
veterán

Eltérőek az xp mennyiségek is. Optimalizálni kell majd a MPlevel szinttel a runokat. Meg kell keresni a maximumpontot.
Mondjuk ha több a HP akkor talán könnyebb lesz fenntartani az örökyetit is. Másrészt az a 32%-nyi tornado nerf a sprinten lehet megborítja az önnfenntartó rendszert. Nekem épp mindegy. Én csak a spuri miatt használom a spurit. Furyt kapok manuális megsemmisítéssel is. Szeretem gyepálni az apróvadakat :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2337) persil válasza mikromanus (#2333) üzenetére


persil
nagyúr

"Grammar Nazi szerint:
egyetértek"

Jogos, elbasztam. Pedig magam is szeretek náciskodni, de most nem figyeltem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2338) vhunor válasza flash- (#2334) üzenetére


vhunor
őstag

(#2339) F-ECT$ válasza mikromanus (#2336) üzenetére


F-ECT$
titán

No de akinek mindegy az MF, annak mindegy az XP is, mert a para lvl is főleg csak MF-et növel, az a pár statpont nem sokat számít.

Egyébként én is úgy látom, hogy optimalizálni kell, jelenleg az látszik, hogy minimum mplvl1 kell a lvl63-as mobokhoz.

Optimalizálás
Szint, HP, bónusz xp(%)
1, 123k, 10
2, 168k, 20
3, 255k, 30
4, 486k, 45
5, 554k, 60

A kérdés, hogy ezek a %-ok összeadódnak vagy szorzódnak, de szerintem akárhogy számolunk már a 2-es szint se éri meg, mert 36%-kal több hp-t kell leverni 10%-kal több xp-ért. Arról nem is beszélve, hogy pl wizként az archont a killekkel lehet fenntartani, tehát minél gyorsabban kell ölni (optimális esetben 1 kill kevesebb, mint 1 secet kellene, hogy igénybe vegyen, de ez már az 1-es szinten is csak óriási dps-sel lesz elérhető).

Persze a képet árnyalja, hogy a 2-es szinten az 1-eshez képest kapsz +25MF-et is, de én ezzel együtt is úgy gondolom, hogy a leghatékonyabb az 1-es szinten való farmolás lesz. Akinek már elég magas a para lvl-je / kihívásra vágyik, annak megérheti feljebb menni.

Dive ever, work never.

(#2340) Zan válasza flash- (#2334) üzenetére


Zan
aktív tag

Elolvastam a csodálatos flame-warotokat és neked csak gratulálni tudok. Szar lehet ilyen irigyen lenni ebben a csöpp világban...! Szóval akkor szerinted 10x/20x 10-20k az sok..! Ha így van,akkor nem elég, hogy irigy vagy, de még spúr is...vagy csak nem vagy tisztában a sok gold fogalmával...!:)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#2341) sith7 válasza vhunor (#2338) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

(#2342) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ma jelent meg az MSI GX60 gaming laptop. Nem rossz. Az első laptop eyefinity-vel (HD7970M VGA-val)

⭐ Stella

(#2343) mikromanus válasza F-ECT$ (#2339) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem Act 3-4-en eddig is Mlvl 63 mobok voltak (vagy erősebbek?). Ott nincs változás. A területalapú drop (vagyis ilvl) eloszlás nem hiszem, hogy a monster leveltől függ. Most ez egységes lesz minden acton MP-nél? Ha igen, akkor vagy a szörnyek is egységes HP-t kapnak azonos MP szinten minden actban, vagy jobabn meg fogja érni Act1-2 runokat nyomni. Kiváncsi leszek. Mindenképp kicsit változatosabb lesz a játszható terep. Act 1-2 nem volt nyerő eddig magas DPS-sel, mert hamar elhullottak az ellenfelek. Majdnem a spurit se tudtam fenntartani, nemhogy a seismichez elég furyt felszívni. Az az aljas kis szöszi meg lecsapta előlem az ellenfeleket. Unalomba akart fojtani. De ezután másként lesz :DDD

Edit:
"As it is currently on the PTR, for Monster Power 1 and above in Inferno, all monsters will a) become level 63 and b) share the same drop tables (for Acts I, II, III, and IV). "
Akkor azt hiszem ez meg is válaszolta a fentieket (ha igaz). Act és esélyegyenlőség lesz? :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2344) kornel76 válasza flash- (#2334) üzenetére


kornel76
aktív tag

Azt kapod itt írásban amit megérdemelsz, az erősködés meg úgy látom a te specialitásod. Lehet a sárga irigységtől meg a beszólogatástól azt hiszed nő a bicepszed de sajnos az nem megy olyan könnyen.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2345) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem hagyjuk abba (mindkét oldal) ezt az off hadjáratot. :R

⭐ Stella

(#2346) mcsabee válasza flash- (#2334) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ez nagyon kemény :DD . Egyből jön az, hogy "megverlek, hülye gyerek, gyere ki a hóra, kiccsíra, megütlek ott alszol, üüüü"... A gyerekszoba megléte pedig nem függ össze azzal, hogy neked semmi közöd nincs ahhoz, ki kinek ad ingyen pár tízezres cuccokat.

De még akkor sem lenne egy fikarcnyi közöd se hozzá, ha több százmilliós cuccokról lenne szó. Úgyhogy tekerj le a sarki boltba, vegyél el tábla csokit, majszold el, és nyugodj meg :)) .

Stay a while and listen...

(#2347) Gorneck válasza mikromanus (#2343) üzenetére


Gorneck
titán

Ez alapján kinek mi fekszik jobban lesz...vagyis a terepet te választod ki és gooo...max ugye kicsit több HPvel és Pofonnal kell majd megküzdened...ez pozitív...talán kevésbé lesz unalmas...bár nálam még mindig ACT3 a top...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#2348) Sirandrish válasza mikromanus (#2333) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szabad érdeklődnöm hogy egyáltalán miért szeretnéd eladni?

flash-: Ugyan nem számoltam utána de eddig sacc per kábé olyan 12-15ember adott nekem legendarykat a gyűjteményembe..
Ezeket az embereket te kollektív lebarmoztad mindet!

És ezek után még neked áll feljebb hogy hogy beszélnek veled?
Segítek...pont úgy ahogy azt megérdemled...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2349) mikromanus válasza Sirandrish (#2348) üzenetére


mikromanus
veterán

Talán mert két azonos nevű és nem legacy legendary nem adható egyszerre egy karira? Az monjuk nagyon zúzós lenne, ha mindkét kezében egy ilyen figyelne... :D

(ha szerzek leaches övet vagy offhandet ami nem nagy DPS és resist bukás, akkor nagyon nem is kell Life on kill, viszont jelenleg azért kényelmes tud lenni a fél másodperces maxra töltés egy-egy seismic tömegoszlató találat után)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2350) Sirandrish válasza mikromanus (#2349) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja, nem tudtam hogy mindkettő ugyan az :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.