Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Sirandrish válasza MCGaiwer (#2647) üzenetére


Sirandrish
legenda

"levegőbe beszélsz ráadásul hülyeséget."

Így gondolod...
Ezt magyarázd már el azoknak akik megvették a gearjüket 1-2K dollárért és mikor eladnék már 300at se fog érni...
Itt nem a te sz*ros 20M goldodról van szó..vagy az én 10M-emről...

Fel se fogod amit magyaráz neked az ember...

Coyot Nagy poén csak kb köze sincs semmihez..
Ha VGA-t veszel az tudod hogy elavul, de itt a Blizzard nem teszi közzé hogy épp az egekbe fogja tolni az értékét mindennek vagy épp lehúzza a WC-n..
Nem tudod hogy mit szeretne..nerfel vagy boostol..nem tudod követni..
Megveszel valamit 10goldért..egy hét múlva 10M-et ér...ezután bevásárolsz belőle majd gondol egyet és hoppá..megint csak 10goldot ér..
Nem egyenletesen emelget vagy csökkent hanem ide-oda variálja az egészet..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2652) Edge válasza MCGaiwer (#2642) üzenetére


Edge
veterán

Hát aki itt a biddel vezetett az patch után min. harakirit követ el :DD (szept.24.-ei kép)
forrás: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64688059&f=68

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2653) Sirandrish válasza Edge (#2652) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az azért nem gyenge...biztos sokat farmolta ACT3at ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2654) mikromanus válasza Sirandrish (#2651) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem az a baj, hogy magas az értékvesztés, hanem az, hogy nem kalkulálható a változás helye és iránya. A patchek kiadása elég rendszertelen és nem lehet tudni milyen hülyeségbe fognak belepancsolni legközelebb. Az itemek "életciklusának" rövidülésével önmagában nincs komoly baj. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2655) MCGaiwer válasza Sirandrish (#2651) üzenetére


MCGaiwer
addikt

annak most szépen gratulálok, de sajnálni nem tudom.

azt meg külön sajnálom, hogy nem vagy tisztában az infláció és ammortizáció fogalmával...

(szoljunk a telefongyártóknak is, hogy ne adjanak már ki évente új modelt, mert sajnos rontja az egy éve nagyon drágán vett telefonom értékét :S )

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#2656) Coyot válasza Sirandrish (#2651) üzenetére


Coyot
őstag

Szerintem meg te nem fogod fel miről szól a világ, ezzel számolni kell, ennyi.

Nem mellesleg aki 1-2 ezer dollárért vett egy videojátékba babaruhát, kurvára nem fogom sajnálni, mert vagy többet vett ki a játékból mellette, vagy egyszerűen tele van.

Ez teljesen jogos hogy nem tudod merre fog mozdulni. De ez egy játék benne van.
Most mondjuk pont tudod hogy az ékszerek ára a zuhanni fog, így értelemszerűen nem fogsz amut meg gyűrűt venni, és ezzel elintézed.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#2657) kornel76 válasza Sirandrish (#2653) üzenetére


kornel76
aktív tag

Áááá nem, szerintem begyűjtött egy raklap legendet amit más ( a sok barom ) nem tudott eladni és csilli-trilliárdokért eladta. :DDD :DDD :DDD :DDD

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2658) radi8tor válasza MCGaiwer (#2655) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azzal semmi baj hogy kiadnak évente új cuccokat a mobilgyártók.
Azzal van baj, hogy a 3 éves telefonon már nem futnak az új programok, mert teljesen más oprendszer van rajta.

Sajnos ez a felirat mindent megenged Blizz-nek:

Ezzel nem lenne baj egy olyan játékban, ahol csak gold van. De itt van RMAH is, ami már kilép a játék keretei közül és komoly pénzeket bukhat az ember. Tényleg olyan, mint egy szerencsejáték. Várod a következő peccset, hogy buffolnak vagy nerfelnek. :W

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2659) Sirandrish válasza MCGaiwer (#2655) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvasd végig a hsz-emet..
És ne toljátok már el ugyanazt a poént 6szor, főleg hogy köze sincs az itt említett problémához..

radi8tor1 legalább a balance szót mellőznék..
Kb úgy balance-olnak mintha mikromérleget a kofa úgy akarná belőni hogy 1 mázsa krumpli balra...jobbra meg 4 mázsa..majd balról elvenné megint az összeset ;]

Coyot Most tudom..sajna 2 napja nem tudtam..most viszont már mindenki tudja így nem tudok jól kiszállni..
Vagyis nem én..hanem aki épp a bizonyos "holtidő"ben vett cuccost..
Szerencsére én egy ideje nem fejlesztek..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2660) Sirandrish válasza kornel76 (#2657) üzenetére


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2661) Coyot válasza Sirandrish (#2659) üzenetére


Coyot
őstag

Én meg pont most akartam gyűrűt cserélni még a DH-n, hogy legyen kedvem este leülni 1 runra, de így pihentetem a gémet a peccsig szerintem.

Má' nem

(#2662) Gyuri27 válasza Sirandrish (#2645) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden játékban van nerf és buf. Kivéve a red alert kettőt. Lehet azzal is játszani ám.
Aki nem pénzért vesz itemet annak kb mindegy mi történik. A casual játékos a kis goldocskájából vett gear ára nem fog akkorát esni. Meg mit érdekli ha halad vele. A nyugati pénzes kölköknek mindegy, hogy mi van. Ők megveszik a zsebpézből azt amiért mások 300-400 órát játszanak. Akinek meg jó a loot szintén nem szólhat semmit. Hiszen mindent ajándékba kapott. Így felmerül a kérdés miért is baj a nerf és a buff (mint minden más játékban)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2663) radi8tor válasza Sirandrish (#2659) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor most várni kell 1.0.5-ig? Amiről azt sem tudjuk mikor jön?
Attól, hogy buffolják az ékszereket nem lehet rögtön AH-ban kapni. Vagy igen?

⭐ Stella

(#2664) MCGaiwer válasza Sirandrish (#2659) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az accountal csak használati jogot veszel, nem tulajdont. ebbe beleértendőek az itemek is. azoknak is csak a használati jogát veszed meg, annyiért, amennyit hajlandó vagy érte fizetni.

ha te költöttél el sok pénzt a cuccokra, vagy add el és visszakapod egy részét, vagy ha nem költötél rá semmit, akkor meg felesleges kardoskodnod mellette.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#2665) Sirandrish válasza Gyuri27 (#2662) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már leírtam hogy mivel van problémám...

radi8tor1 Persze...egyből kapni egy külön szekcióban...20goldért :)

MCGaiwer Sokakkal ellentétben én a játék illetve a Blizzard hibáit/hiányosságait nézem..és nem azt hogy személy szerint nekem jó-e vagy rossz az adott dolog..
Unfairnek tartom az offscreen DH gyilkos mobokat is pedig barbárom van...
Undorító dolognak tartom hogy vannak "kivédhetetlen" támadások..még ha bennem nem is tesznek kárt...

Szerintem nem én játszom egyedül a D3al...

mikromanus Körülbelül :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2666) mikromanus válasza Sirandrish (#2659) üzenetére


mikromanus
veterán

A balancolás kérdéskörhöz alkalmazzák az alábbi elvet/törvényt:
Mérd mikrométerrel! Jelöld krétával! Vágd baltával! (Murphy-féle pontossági törvény) :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2667) kornel76 válasza Sirandrish (#2660) üzenetére


kornel76
aktív tag

No problem :D .

Am, engem nem zavar, ha nerfelik az itemeket, valós pénzért a büdös életbe nem vennék játékbeli itemet. Tőlünk szerencsésebb helyen élő emberkék, akik ezt megtehetik meg kb leszarják h mit buknak. Valaki még a fórum archivált részén linkelt egy rmah előtti ebay-es licitet vmi cuccra ami akkor 7xx euróért állt nem kevés licit után, szerintem azóta az a cucc kb 100k-t ér goldban, gondolom aki megvette nem lett öngyilkos hanem vett helyette másikat. Az ilyen embereket nem tudom sajnálni, max egy kicsit irigyelni h, mennyi felesleges pénzük van. Ami meg nekünk van azzal simán lehet haladni a játék bármely részén (lehet kicsit lassan de az sosem baj).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2668) Sirandrish válasza kornel76 (#2667) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem abban az esetben nem zavarna ha úgy működne mint pl a *SUN-ba működött ezer éve..
Ott a patchnote-t kiadták legalább 2hónappal a patch előtt...volt idő rákészülni, tudtad hogy mi fog történni..
Itt ez sajna nincs..

*Egy elég régi MMORPG

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2669) warcat


warcat
veterán

Még felesleges sírni simán el lehet adni a cuccokat patchig, épp az írtam,csak nem szabad most pénzt fektetni komolyabb ékszerbe.
Akinek van valami durva roll ,adja el és vegyen valami fapadost ami megteszi míg esik jobb patch után.

EA: It's in the crate!

(#2670) mikromanus válasza warcat (#2669) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem van veszet jó rollos amum, meg pöpec fegyvereim, de a fenének se akarják 20-40 milláért elvinni. Pedig nekem nagyon megérné. Na jó. Egy kör után majd finomítok rajtuk. Az amut 6 órával lejárat előtt visszanyestem most épp 21 milláról 15-17 misire. Ha így sem viszik, akkor kénytelen leszek RMAH-ban eladni. (igen, optimista természet vagyok) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2671) Huma


Huma
addikt

Vettem egy fegyvert 1 milláért.

Összehasonlítottam a régivel. Sajnos nem éri meg rá lecserélnem a jelenlegit. Kevesebb HP ill dps. Mondjuk ha kicsit több lenne a CHC-m akkor valószínű, hogy nagyobb sebzés jönne ki mint amennyim most van, de olyan rengeteget nem dobna rajtam.

Szóval vagy veszek egy brutál dps-es socketes chd-s fegyvert és bukok egy csomó intet ill vit-et. Vagy, vagy inkább marad az ami van. 60k DPS is jó sok. Buffolva (80k) meg főleg több mint elég.

Persze tudom, hogy van kalkulátor meg minden, de nincs kedvem kitölteni. Múltkor megtettem és le is mentettem a honlapon, de sztem ip-hez kötötte a dolgot mert többet nem tudtam visszatölteni. (dinamikus IP)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2672) Sirandrish válasza Huma (#2671) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mi lenne ha csak fognád és beletolnál egy 70% CHD-s kavicsot?
Life-ot akkor is buknál de a DPS-ed tuti több lenne még ha nem is sokkal..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2673) mikromanus válasza Huma (#2671) üzenetére


mikromanus
veterán

2 szintnyi kavics upgrade és már zöld is vagy :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2674) sto1911


sto1911
veterán

Mai termes, remelem lesz tobb is :) 2-es valor, Cavern of Frost, feher mob :)
natalya_crossbow

(#2675) RockHaRD válasza Huma (#2671) üzenetére


RockHaRD
addikt

dps-t akarsz? WD-re?

1300-as Skorn 400 inttel, 170 chd-vel + sockettel

ez minden problémát megold...

(tapasztalat :P )

(#2676) P00By


P00By
nagyúr

Letiltották az accomat, a titkos kérdésnél valszeg elírtam a szokásos válaszomat :DDD :W
Írhatok a supportnak...

(#2677) vendingo válasza RockHaRD (#2675) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem jó 1h + thing of the deep jobb összeállítás.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2678) RockHaRD válasza vendingo (#2677) üzenetére


RockHaRD
addikt

aha, abból 10 milláig nem lehet normálisat kapni.. fölötte nem néztem, és akkor még ott vagy, hogy nincs 1h fegyód, ami minimum legyen 1k- sebzésű, legyen benne socket, és alapból egy 70 chd... és még így sem valószínű, hogy többet sebzel, mint egy mocsok nagy skornnal

konkrétan talán a mojot ha megveszed 20 misiből... abból meg olyan skornt kapsz, h besz.rás

(#2679) vendingo válasza RockHaRD (#2678) üzenetére


vendingo
veterán

6.5 milláért vettem az enyémet. Most nem tudom linkelni, mert melóba vagyok, de nem egy gagyi változatom van.

Van rajta 300-as sebzés+ manaregen +max mana+ 8chc+ 20 yard pickup +170 int+160 dex +4000 healt hg-ból.Mindezt 6.5 milléáért.

1 milláért pedig vettem egy 920-as dps-es knife-ot 63chd-al +manaregen +socket.

A dps nem minden....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2680) Gorneck válasza RockHaRD (#2675) üzenetére


Gorneck
titán

Azt majdnem meg is tudja venni 8 millából... :D

Gorneck#1239

(#2681) Gorneck válasza Huma (#2644) üzenetére


Gorneck
titán

Kénytelen vagy, mert alap manaregened van és elhasználsz emiatt egy passzívot is....holott 100szor jobbak vannak. :)
Dartsot eliteknél használom, mikor elfogyott a manám (3-4et lővök és fullon is vagyok)...vagy épp nem bírok közelmenni hozzájuk...
Én macikkal tolom végig...sw+sh takarít, utómunka ha szükséges, akkor darts...

Buildem...

Sztem minden bele...de a petek tankoljan...ne akarjanak sebezni, mert nem nagyon tudnak...

Gorneck#1239

(#2682) kokov válasza persil (#2618) üzenetére


kokov
tag

Nem biztos, hogy csak a pvp bukik, viheti az egész gémet is. Attól függ mit ad a pk.
Csak abból indulok ki, hogy mi van ha van a wizem kezében egy Chantodo's 2 set. (force+will)
Ott indul, hogy azt veszek fel hozzá, amit akarok, semmi set megkötésem nincs és van a kezemben még egy közepes setnél is:
>1500-1700DPS
>+600-800 int
>+att speed, chc, chd dögivel, de nagyon-nagyon csúnyán nézd csak meg
>külön chc a varázslatomra
>no meg a többi sallang vit meg hasonló hasznos dolgok

és ez csak egy 2 set és simán öltözhetek kedvemre mondjuk még +30% mov. speed is akár amivel szaladhatsz utánam pvp-ben. No persze az irgalmatlan további att.speed, int, chc, chd stb. szóval az egyéb DPS tuning mellé hála a legend cuccoknak amik annyira már nem is horror drágák.
Azért két item összejöhet akár mázliból is. Most akinek van a kezében perpill egy ilyen jóféle set és lesz bónusza a pk-ból az úgy elpattan a többi wizardtól mint a bolha meg azért elég nehezen hihető, hogy az ügyességen múlik, mert ha egy barbár nem csap le egy ilyet pár ütésből, akkor mégis hogy nyírja ki ... ügyesen. Aha. Vágom. Itt vagy ilyen párhites killek lesznek, vagy olyan lesz, mint a kettőben. Akinek ott bejött az majd pvp-zik, de lássuk be nem volt valami jó. Mentek az egy hites fülesek.

(#2683) mikromanus válasza kokov (#2682) üzenetére


mikromanus
veterán

" +30% mov. speed"
Húzhatsz magadra 100%-ot is. Itemből akkor is 25% lesz a max.... ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2684) kokov válasza mikromanus (#2683) üzenetére


kokov
tag

Ez a nerf legyen a legnagyobb bajom szerintem :DDD

(#2685) Huma


Huma
addikt

No köszönet mindenkinek aki foglalkozott velem. :R

A nephalem valor ad xp-t is? Most nézem hogy van +75% bonus xp növekedésem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2686) kornel76 válasza kokov (#2684) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ez nem nerf ez most is így van...

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2687) persil válasza kokov (#2682) üzenetére


persil
nagyúr

"Nem biztos, hogy csak a pvp bukik, viheti az egész gémet is. Attól függ mit ad a pk."

Igazából ezt akartam írni én is, csak erősnek éreztem. De biztosan veszít a ma már amúgy is megcsappant játékostáborból, ha nem válik be.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2688) kokov válasza kornel76 (#2686) üzenetére


kokov
tag

Nálam az nerf ha nem kapom meg 100%-ban azt, ami az item alá van írva, de ezen nem veszünk össze. Hívjuk annak aminek akarod.
Az lehet hogy most is így van, de mivel bazira nem érint és csapatban ráadásul hót felesleges a magas mov.speed ezért nem is nagyon izgat, mivel nem is fog érinteni. Solo-ban totál a DPS-en múlik a gém perpill Diabloig. Hátra lehet szaladni, de arra minek? Előre is lehet, csak arra meg nem érdemes. :DDD
pvp-ben viszont más lesz a szitu, főleg ha lesz olyan vari amit úgy tudsz elküldeni ha a másik karakterére klikkelsz, mivel akkor könnyen lehet, hogy mire az egérrel eltalálod addigra úgy jársz, mint 70-ben az egerek.

(#2689) D1Rect válasza Huma (#2685) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, rá is van írva.

(#2690) sto1911


sto1911
veterán

Elkraftoltam 3.2M-t kovekre, remelem vinni fogjak, mert lenullaztam magam :)

Szerk: a ruby el is kelt :DD

[ Szerkesztve ]

(#2691) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Az mitől van, hogy néha úgy érzem, hogy a játék lassabb lenne annak ellenére, hogy 60 fps-t látok ? A gépem elvileg nem jelentene szűk keresztmetszetet.

(#2692) Huma válasza D1Rect (#2689) üzenetére


Huma
addikt

Most, hogy mondod megnéztem.
Azért nem rossz. Dupla xp.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2693) Huma


Huma
addikt

Előbb láttam act 4-es lényeket act 3-ban. Az a varázslódémon megidézett egy szárnyasat. Még nem találkoztam ilyennel. Nekem újdonság volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2694) mikromanus válasza kokov (#2688) üzenetére


mikromanus
veterán

Az nem nerf ha mindig is így működött.

Hogy mire jó a gyors spuri?
- Kevesebb az ellenfelek közti szünet
- időegység alatt több DPS (előbbiből következik)
- időegység alatt több xp (szintén a legelsőből következik)
- könnyebb fenntartani a crit alapú "yeti módot" barbárnál
- wizardnál azonos idő alatt több csapás-több crit -> hamarabb aktiválhatóak a cd-s skillek
- könnyebb kiállni a csapdákból és kevesebbet sebződsz

Van még kérdés? :DDD

(#2693) Huma
Néha az opresszorok is bekukkantanak Arreat craterbe ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2695) Thrawn válasza Huma (#2693) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi tegnap futottunk össze velük, csak lestem, hogy mi a fene... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2696) Gyuri27 válasza Huma (#2693) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eddig nekem is egyszer adta be. De sok hasznát nem láttam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2697) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ha volt már bocsi, de sztem kemény :DDD :Y

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2698) Helmoras válasza Scholes9 (#2697) üzenetére


Helmoras
őstag

hmm, monster levellel a mobok száma is növekszik? mert 1 playeres gameben soha nem láttam ennyi mobot... vagy áthuzta a mobokat másik mapról?

[ Szerkesztve ]

(#2699) Mr.Csizmás válasza Scholes9 (#2697) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aztaqrva, a gyerek egy 20perces farm adagját verte le két perc alatt :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2700) Mrdevil válasza Scholes9 (#2697) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem ez rettentő unalmas lehet, ráadásul nem szédül el? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.