Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1729) tajcsi válasza cekkk (#1726) üzenetére


tajcsi
senior tag

Erről beszélek...ami a legrosszabb, hogy most ez miat tnekem tényleg lelkiismeretfurdalásom van...furcsáltam is mikor ottvoltam, hogy mindenkit kibeszél, még a legjobb haverjait is...
Az viszot vicces, hogy először feldúltan kérdezi, hogy nem láttam e a szatyorját...mondom neki, de, elindultam vele de mikor láttam, hogy zuhog az eső, visszatettem és aktatáskával indultam a városba...
Kérdezem tőle, hogy drága volt e vagy valami..erre ő ismét fenhangon, hogy abban adják aruhát, de ezt nekem is tudnom kéne...

Mondom neki, hogy snem vagyok otthon, nem votl időm kinyitni a bőröndömet, lehet a kapkodásban/sietésben betettem de annyira balek nem vagyok, hogy ne emlékeznék rá...lényeg ami lényeg, hogy mondom neki, szerezni fogok egyet, erre ő nagy smájlis üzenetben válaszol, hogy ő nem parázik ez miatt már nem törődik többet vele....

Szóval kedves tagok ez van..kerüljetek el, mert lehet elvettem egy újrahasznosított springfield papirzacskót... :W

De emigy tényleg nagy szükségem lenne, hogy valaki szerezzen egyet és elküldje a címére...komolyan, igen tudom hülye vagyok meg minden, de most ez nagyon rosszul esett...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.