Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112677) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#112665) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Fenttartható kocsi kell, amit az én pénztárcám is kibír. Eddig nem volt sok bajom ezekkel sem, de most egyre több a nyűg velük. 20 évesek mit is várjak tőle? A fiat bravoban meg 460000km van. Csoda, hogy kezd lepusztulni??? Hát nem....

Lehet német, lehet japán is, de max 1,5 - 2 misi, tovább nem tudok nyújtózni, ebbe beleértem az átírást, meg esetleges szervízt az elején.

Morcosmedve: Fajin kocsi, annak ellenére, hogy majd 1.7 tonna, jól mozgatja minden motor, amitől taartózkodni kell, az a 2.2 es benyás. A dízelek a világból kimennek, viszont készülj fel, hogy ha a futóműben cserélni kell a lengőkarokat, akkor abból 4x2 van benne, és darabja ha nem csal emlékezetem akkor 25e körül van. Amúgy rendben van. Én pont ezért nem venném, mert borzalmas fentartási költségei vannak a magyar utakon így, pont a felfüggesztés miatt. Egyébként jó vezetni, én személyszerint a 2,4jtd-t -vel választanám, abból is a 175 lovast. Kényelmes, jól megy, keveset zabál, csak sokban van a szerviz.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.