Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #10949376 válasza D1Rect (#345) üzenetére


#10949376
törölt tag

i5 ati 4870x2 4gb ram
a lag szerver függő persze,tudtam játszani elég furcsa cod mw2 után.

(#352) BandiHUN válasza Siiiiix (#346) üzenetére


BandiHUN
veterán

remélem már ehhez is installálod a privát hackedet,mint ahogy az MW2-nél tetted...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#353) keIdor válasza knbs (#347) üzenetére


keIdor
titán

Na akkor nem számítok sok jóra.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#354) D1Rect válasza BandiHUN (#352) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol? :(

(#351) polo493 : :R

[ Szerkesztve ]

(#355) BalaNce87 válasza knbs (#347) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ha ez igaz akkor megvan az új crysis :)

(#356) mobal válasza knbs (#347) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem szivesen vennék új gépet max. VGA -t mert annak eljött az ideje :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#357) mr.saint válasza BandiHUN (#352) üzenetére


mr.saint
tag

Á valamit félre értesz ő nem olyan :K Ő mondta ;]

(#358) @rglaaf válasza BalaNce87 (#355) üzenetére


@rglaaf
veterán

Végre megjött a kulcsod?

PSN:BiZzare_0 ️

(#359) BandiHUN válasza D1Rect (#354) üzenetére


BandiHUN
veterán

#1 , #2 :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#360) BalaNce87 válasza @rglaaf (#358) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem nem kaptam, 576-tól semmi, most bf oldalán sikerült feliratkoznom beta-ra viszont ennél nem tuti hogy kapni is fogok. Majd holnap kiderül küldd e valamelyik, mert mára nem reménykedem a rendszer szétvan esve.

(#361) Enton


Enton
addikt

Akik eddig nézték, azok win7 vagy Xp alatt nézték?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#362) Zin


Zin
senior tag

6mb/s-el szurom fel szerverrol!Szedjétek:)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#363) Honzi


Honzi
senior tag

1280x1024 lowon minden igy maradok 30fps felett E6550 4850 2giga ram xp elég dirva de az élmény is és így se csúnya egy élmény a játék szerintem
Viszont amit nem értek hogy miért dob le kb 10-15perc játék után és mindig :W

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#364) ciry válasza @rglaaf (#338) üzenetére


ciry
őstag

Nincs mit ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#365) feka007


feka007
nagyúr

Na toltam egy kicsit. Olyan 35-40 fps-sel megy 32 főnél 1680/minden max 2xAA-val (win7), látni hogy kell már ide a 4 mag. :K A pingek pedig egész jók! [link]

[ Szerkesztve ]

(#366) D1Rect


D1Rect
félisten

Elég jól eltalált játék. :D
Mediumon hibátlanul ment, de most bekapcsolom a +2 magot.
Meg indítok egy fraps-et.

(#367) BalaNce87 válasza Honzi (#363) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát akkor lehet én fel se teszem ha lehetőségem lesz rá, egy konzol elviszi nagy tv-n de egy nála 2X jobb számítógép 1280-ba se tudja futtatni rendesen? ez nálam nem oké, láttam az ajánlott gépet hozzá de azért attól nincs olyan rohadt messze az enyém, most 2 magossal is menni kell, max a vga lehet ludas de hát neked se sokkal rosszab a 4850-es a 4870-esnél, akkor lehet hogy ehhez tényleg csúcs gép kell csak akkor nem értem ki fog vele majd játszani az eliteken kivűl. Én keveslem azt a 30-40 fps-t multiban, persze szépen néz ki csak azért 60-80-al mégis csak jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#368) Enton


Enton
addikt

Ki hol játszik, nemhogy összegyülnék egy kis puffogtatásra. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#369) Siiiiix


Siiiiix
tag

Ez a játék valami eszméletlen komoly

(#370) #10949376


#10949376
törölt tag

na játszottam egy párat és eddig nem valami nagy szám eddig nekem,helizni jó,szebb mint a game mint ps3-on pingem ilyen 70-80-120 meg lagg is van néha,fps 40-50 között.

(#371) Yany válasza BalaNce87 (#367) üzenetére


Yany
addikt

Hát pedig... 32 embernél még a CS:Source is lemegy egy ilyen konfigon 60-70 fps-re és akkor ott milyenek a pályák ehhez képest? Na meg a többi dolog, amiben elavultabb, inkább ne is firtassuk. Sok ember mozgatásához bivaly gép kell, ezt el kell fogadni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#372) Honzi válasza BalaNce87 (#367) üzenetére


Honzi
senior tag

Hát igen nem tudom majd még meg próbálok belőni valami kompromisszumokkal teli garfot de télheg kurva jó
Viszont az mikor kapom hogy a csapatod nyert erre kilép a játék? az mi...?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#373) ciry


ciry
őstag

Nekem nagyon laggolt a szerver és az asztalra is kinyomott :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#374) Worker


Worker
aktív tag

nem igaz b*zmeg, agyf*szt kapok!!!

3.-adjara probalom mar, de amikor mar joinolnek jatekba, betoltokepernyonel kifagy, csak a hangokat hallom!!!
pedig mar a kuszobon allok, de csak nem enged beeeeee...

es meg a TS se mukodik nalam (benne vagyok a CombatTesting teamben, es oda kell)

:W :O :W :O :W :O

[ Szerkesztve ]

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#375) keIdor


keIdor
titán

Nálam úgy laggol a játék, mint atom... egyelőre félreteszem holnapra...
Amúgy 1680x1050 High-ban, 4xAA kellemesen játszható marad.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#376) BalaNce87 válasza Yany (#371) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát jó de itt csak állsz egy helybe meg mozogsz és szerintem úgy van 30 fps-ed még nagy csatába nem is volt akkor meg mi lesz lemegy 15-re, akárhogy is nézzük 1280-ba simán egy 60 fps-t kéne produkálnia, ezért se értem hogy xboxon plazmán vagy lcd-n miért futtatja szebben, ok hogy ott gyengébb a grafika de az is nagyon minimális különbség géphez képest. Persze több de hát cs-t se 32-en játszák mert úgy semmi értelme, mondjuk tudom hogy itt a létszám a fő tényezője a játéknak, de azért 30 fps akárhogy is nézzük lófaszra se elég pláne multiban, bár akkor nem gáz ha a többségnek is ennyit produkál mert akkor egyenlőek az esélyek, mondjuk ilyen AA-t senki nem tesz be egy multis játéknál, mert ott inkább az a lényeg hogy minnél jobban fusson, persze azért nem kell halálra butítani ahogy a codosok meg egy két cs-s szokta.

(#377) D1Rect válasza BalaNce87 (#376) üzenetére


D1Rect
félisten

1680x1050-ben minden high-on 4xAA 16xAF mellett 25-40 FPS, ha kikapcsolom a HBAO-t akkor meg nem igen megy 40 alá de inkább 50 körül.

(#378) BalaNce87 válasza D1Rect (#377) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez már mindjárt jobban hangzik, én alapból mindent kikapcsolnék ami nem feltétlenül szükséges, akkor nemtudom neki hogy jött össze 30 fps 1280-ba, amúgy neked pl honnan van kulcsod?:) mert ahogy elnézem a többségnek nem előrendelésből jött. Amúgy az nem lehet hogy ennyit számítana a +2 mag?

[ Szerkesztve ]

(#379) Enton


Enton
addikt

Valaki mondjon már olyan servereket amire fel is enged meg nem kick-enek le rögtön.
A play now gombra meg megkapom a please wait feliratot.
Kicsit bosszant hogy vagy nem tud csatlakozni, vagy teli van a szerver, vagy kick-elnek még mielőtt belépnék. :(((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#380) bognar110


bognar110
őstag

Hellosztok serial hol van hozzá ?

(#381) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Egyébként mi az a HBAO?

(#382) D1Rect válasza BalaNce87 (#378) üzenetére


D1Rect
félisten

576 powa. :)
Még decemberben előrendeltem.

(#379) Enton: Én találtam. :F

(#380) bognar110: Persze. :))

(#381) Kecuhun: [link]

[ Szerkesztve ]

(#383) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Gépigény témához szólva azért azt bírom hogy kijön rengeteg játék mind1ik fut régebbi gépeken is faszán, aztán jön egy, az meg olyan gépet igényel hogy behalsz, kicsit nagy a szakadák néha néha az igények között, gyorsan emelkedett, ezután jön megint egy két játék és azoknak meg megint egy átlag igénye lesz.

(#384) bognar110 válasza D1Rect (#382) üzenetére


bognar110
őstag

JA hogy serialt venni lehet hozzá és csak ugy müködik

(#385) Polacheck válasza BalaNce87 (#360) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

én kettőt kaptam, megajándékozlak az egyikkel.

less qq more pewpew!

(#386) ciry válasza Enton (#379) üzenetére


ciry
őstag

Engem az asztalra is kinyom... :F
XP-m van, lehet nem szereti, lehet engem nem szeret, rohaggyonmegmá :W
Töltögetem, telepitgetem, mire behozná a szervereket, máris az asztalt figyelem...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#387) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Gyors esti beszámoló: konfig aláirásba mediumon 1680x1050 be jól fut. Nem igen húz és még szép is szerintem (AA, AF, HB. kikapcsolva VSYNC be).

Amit észre vettem ,hogy nekem 7 alatt nem mindig indul full screenbe valahogy háttérbe kerül az ablak de klatt és már vált is. Továbbá néha visszadobja. WLM pedig ne fusson a háttérbe mert megkeseriti az életet.

Tetszik. Csodás érzés volt mikor eltűnt a fejem fölül a házikó. :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#388) mobal válasza BalaNce87 (#367) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

lesz még optimalizálva remélem. mellesleg konzol "átirat" ha jól tudom ez is...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#389) Palesz191


Palesz191
aktív tag

hát ez eddig nem tetszik nekem.. mondjuk nem is bírok rendesen játszani, mert annyira laggol... :S

(#390) D1Rect válasza ciry (#386) üzenetére


D1Rect
félisten

Most nekem is azt csinálja. :U

(#388) mobal: Nem, állítólag PC-re készült.

(#391) poczabence: Nálam is pont ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#391) poczabence


poczabence
tag

Én felraktam a játékot, van serial-om is, viszont, ha elindítom a játékot és szervert akarok keresni, akkor vagy azt írja a játék, hogy nem tudott csatlakozni és ellenőrizzem a netemet, vagy egyszerűen kilép a játékból... :O Másnál is előfordult ez? :F Egyébként win7 x64-es verzió van fent.

(#390) D1Rect : Neked jó, mert Te már kipróbálhattad, viszont én még ki sem tudtam próbálni. :(

[ Szerkesztve ]

(#392) peti800


peti800
tag

Serial-t honnan tudok szerezni? (nem rendeltem elő, ha minden igaz igényeltem, de még nem kaptam)

(#393) Palesz191


Palesz191
aktív tag

meg nem bírom kipróbálni a helikoptert... mindig elviszik

(#394) Palesz191 válasza peti800 (#392) üzenetére


Palesz191
aktív tag

fileplay.net

(#395) Palesz191 válasza poczabence (#391) üzenetére


Palesz191
aktív tag

előfordul néha, de ujra rákattintok, nekem talál

(#396) BalaNce87 válasza poczabence (#391) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát konrétan én nekem is ezt csinálta rámentem server browser és kidbott, most tettem még csak fel de már elsőre szopat:D másodjára meg csatlakozok szeróhoz de már kickelve vagyok, nice:D

[ Szerkesztve ]

(#397) Yany


Yany
addikt

Ha valakinek van egy fölös serialja én is nagyon megköszönném.:R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#398) Palesz191 válasza Yany (#397) üzenetére


Palesz191
aktív tag

http://www.fileplay.net/

regelsz és ennyi.

(#399) BandiHUN


BandiHUN
veterán

háát gyerekek ez ma még halál...kábé 15-ödjére nem jött a kicked from the server üzenet,betöltött nagynehezen,erre szinte senki nem tudott mozogni se a lagtól és a késésektől,futottam 2 háznyit,erre villanás,ugrás vissza az eredeti helyemre,stb,marháskodtunk ezzel pár percig,utána le is állt a szerver....ráment fél órám a semmire...de legalább elég szép tényleg,főleg full hd-ben :) grafot nem álligattam igaz még,csak felraktam,de végülis ment 40-50fps-t,ahogy néztem,akciónál lehet gond,de hát beta végülis még....szerintem én mára ennyiben is hagyom a dolgot,szét van terhelve szerintem minden. :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#400) poczabence válasza Palesz191 (#395) üzenetére


poczabence
tag

Jó neked, nekem ez a két variáció van, pedig elhiheted, hogy megpróbáltam már párszor. :)

(#396) BalaNce87: Nekem is ezt csinálja a kezdetektől fogva, szóval egy csónakban evezünk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.