Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) gainwardgs válasza Enton (#499) üzenetére


gainwardgs
addikt

Hogy megy a game?? Fps?? :R

(#502) gainwardgs válasza Honzi (#500) üzenetére


gainwardgs
addikt

E6850-es proci. 3ghz. :R

(#503) Enton válasza gainwardgs (#501) üzenetére


Enton
addikt

20-30fps közt ugrál. Mind 1024*768-ban és 1920*1080-ban is.

Jelenleg: 1920*1080 Win7 32bit:
Medium
Medium
Low
High
2x AA
16x AF
Vsync Off
HBAO On

Még csak bajom se lenne vele. De a lagg az valami fertelmesen megrontja szegény játékot. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#504) D1Rect válasza Enton (#503) üzenetére


D1Rect
félisten

CÉPÉÚ...
Egyébként miért van bekapcsolva a HBAO?

(#505) gainwardgs válasza D1Rect (#504) üzenetére


gainwardgs
addikt

16af nélkül jobban menne :R

(#506) boogie84


boogie84
veterán

Remélem a masinámon menni fog a végleges verzió... :U
Nem igazán szeretném lecserélni a gépet :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#507) gainwardgs válasza boogie84 (#506) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ezt inkább nem kommentálnám :(

(#508) Enton válasza D1Rect (#504) üzenetére


Enton
addikt

Csak próbálgattam, hogy melyik kapcsoló mégis mit csinál, aztán ezek maradtak így beállítva. Nekem így tetszett meg. :P

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#509) boogie84 válasza gainwardgs (#507) üzenetére


boogie84
veterán

Miért? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#510) bandiie


bandiie
aktív tag

Eddig nekem csalódás... Le sem írom a gondolataim, mert biztos betámadnátok. :DDD

(#511) AlWyn


AlWyn
csendes tag

http://kepfeltoltes.hu/view/100129/bfbc2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Valaki nem tudja hogy mi lehet a baj? Ez az egyetlen játék ami ezt csinálja, és nemtudom , hogy mi lehet a baja. Valaki segítsen pls :(

(#512) boogie84 válasza AlWyn (#511) üzenetére


boogie84
veterán

Linkeld be rendesen a képet, hátha segíteni is tudunk.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#513) feka007 válasza Palesz191 (#472) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezért béta.. Nyilván sok még a bug, a szerverkereső is bugos, de remélhetőleg a fullig kijavítják ami még ótvar. :D
Az IW már annyiba sem veszi a pc-seket, hogy dedikált szervereket kiadjon a CoD6-hoz, vagy egyáltalán egy normális rendszert cinsáljon, ahol nem folyamatos 100+ ping van midnenkinél. Na ahhoz képest a Battlefieldesek még mindig megcsókolják a seggünket.. :D

Amúgy nekem a sebzésrendszer b.ssza a szemem, tényleg rohadt sokat kell beleereszteni vkibe, hogy kifeküdjön.. Remélem finomítanak rajta. Nem kell CoD féle ellövik a kislábujjamról a körmöt és megdöglök, de azért egy egész lmg tár se kelljen bele :U

Más: Este nyomulhatnánk egy szerveren, ha igény van rá :) Aki jönne, jelezze

[ Szerkesztve ]

(#514) Yany


Yany
addikt

Az a béta kulcsos link egyszerűen csak azért nem megy, mert a fél világ most azt nyomkodja. Nekem is 10-15-ödjére sikerült. De mindig újratöltöttem az oldalt ctrl-f5-tel és így új captcha-t kaptam. És egyszercsak a postafiókomban várt a levél, pedig egyszer sem hagyta abba azt a loading feliratot.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#515) AlWyn válasza boogie84 (#512) üzenetére


AlWyn
csendes tag

(#516) Looserke válasza AlWyn (#515) üzenetére


Looserke
őstag

annó a jó öreg GF6800GT-m csinált ilyet, meg is döglött rá nem sokkal...

utána jöttem rá hogy a procik igazából füsttel mennek mert amikor kiszállt belőle már nem működött többet... :DD

persze lehet simán valami driver gond is nálad vagy valami túlmelegszik...stb...stb...

[ Szerkesztve ]

(#517) Enton válasza feka007 (#513) üzenetére


Enton
addikt

Jönni jönnék játszani csak magyarokkal. De ez szinte lehetettlen amig nincs saját serverünk.:(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#518) AlWyn válasza Looserke (#516) üzenetére


AlWyn
csendes tag

GF 8600GT nem hinném, hogy ezzel lenne a gond. De akkor a proci lesz az. Már csak azt sem értem, hogy a játékban, egy szerveren, az egér az fölfele megy egyenesen, és nem tudom vissza húzni.

(#519) AlWyn válasza AlWyn (#518) üzenetére


AlWyn
csendes tag

Mégse. Nem értem. A minimum rendszerkövetelményt elérem mindenből. De akkor mi lehet a gond? :S

[ Szerkesztve ]

(#520) Palesz191


Palesz191
aktív tag

(#521) Yany válasza AlWyn (#519) üzenetére


Yany
addikt

Ez nem inkompatibilitási hiba, hanem valószínűleg túlmelegszik a GPU-d, vagy a RAM-ok döglődnek a kártyán, de GeForce-szal volt már nekem ilyenem attól is, hogy a meghajtóprogramot uninstallálnom kellett és frissítenem egy újabbra.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#522) Marked


Marked
tag

576-tól kaptam BETA kulcsot. Elkezdtem használni, fél óra játék után kilép magától. Újraindítom, és újra kéri a bejelentkezési adataimat. Megadom neki, újra kéri a BETA kulcsot. Megadom, azt írja, hogy használtaban van. :W Ilyenkor mi a teendő? Nincs ott olyan, hogy "Forgotten Password", gondoltam hátha nem stimmel a bejelentkezés adatai.

(#523) AlWyn


AlWyn
csendes tag

Új VGA driver segített neki. Most már csak azt kell kideríteni, hogy mért nem engedi mozgatni az egeret föl-le. Magától megy vagy fölfele vagy lefele, Méghozzá elég lassan, és automatikusan, attól függ milyen kedvve van. Ezt csak a szervereken csinálja, és persze csak a BC2-ben :S Valakinek valami ötlete?

(#524) mobal


mobal
MODERÁTOR

Hmmm. Effecteket leszedtem LOW -ra majd a teksztúrákat HIGH -ra mintha gyorsult volna. Tényleg ennyire proci limites? :( Szegény e8200 izzadhat... pedig egy zsák pénz volt 2 éve :O :O :O

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#525) bandiie válasza AlWyn (#523) üzenetére


bandiie
aktív tag

Nincs csatlakoztatva valami kontroller a gépre? Nekem a Borderlands csinálta ezt, mikor a kormányom be volt dugva...

(#526) Enton válasza AlWyn (#523) üzenetére


Enton
addikt

Ha van gamepadod, kormányod akkor a beállításokban szed ki a joystick-okra vonatkozó billentyűbeállításokat.
Vagy húzd ki az írányítókat.
Lehet hogy egy kicsit félre vannak állva és azért mozog magától.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#527) Marked


Marked
tag

http://www.myinternetservices.com/
Valakinek ezzel sikerült szereznie kulcsot?

(#528) vlaho válasza Marked (#527) üzenetére


vlaho
aktív tag

Én probálkozom,de nem jön össze.De van itt olyan akinek sikerült.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#529) gainwardgs válasza boogie84 (#509) üzenetére


gainwardgs
addikt

Méghogy rem h elmegy 4890-el. LOOOL :W :W

(#530) csdm


csdm
senior tag

Hali!
2 GB RAM-mal Phenom x4 3,2 GHzen és egy régi HD3850 512 -s karival hogy fog futni 1440x900-on ?

(#531) mobal


mobal
MODERÁTOR

Hi! Sikerült csinálom egy 4000 pontos kört :D Medic megint Op. A kedvencem :) (bár printscreent csináltam nagy fehérség lett a vége :( )

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#532) JohnR válasza mobal (#531) üzenetére


JohnR
aktív tag

Próbálj Fraps-szel menteni képet. Azzal nekem mindig sikerül :)

(#533) Dashes válasza Marked (#527) üzenetére


Dashes
őstag

"Sorry, but there are not more keys available. Please check back soon"

(#534) Honzi


Honzi
senior tag

Na megjött az első update :C

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#535) Siiiiix válasza Honzi (#534) üzenetére


Siiiiix
tag

ideje volt xdddddd

(#536) Enton válasza Honzi (#534) üzenetére


Enton
addikt

És végre működik az ALT+TAB. Nem hal meg tőle.
A severkereső is használható volt már. Sokat tölt, de használható nem dob ki asztalra. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#537) Locutus válasza mobal (#524) üzenetére


Locutus
veterán

Proci limitről annyit, hogy az én gépemen minden highon tökéletesen fut... egyedül a bloomot kapcsoltam ki ini-ből.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#538) zH.


zH.
senior tag

Sikerült szereznem egy BETA Key-t. :C
Rohadtul kíváncsi vagyok.

just be

(#539) Erdei88


Erdei88
veterán

Sziasztok!
Beta kulcsot lehet még valahol szerezni?

(#540) Yany válasza Marked (#527) üzenetére


Yany
addikt

Az enyém innen van. Csak amint beírta valaki a fórumra, rá 10 percen belül már szinte használhatatlan volt. Gondold el mára hányan fedezhették fel... :S

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#541) Yany válasza Locutus (#537) üzenetére


Yany
addikt

Milyen felbontáson?

Honnan lehet ezt az update-et leszedni?

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#542) boogie84 válasza AlWyn (#515) üzenetére


boogie84
veterán

Ez sztem VGA lesz. vagy hardveres vagy szoftveres!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#543) boogie84 válasza gainwardgs (#529) üzenetére


boogie84
veterán

Nem amiatt aggódok, hanem a procin. Ja és 1680ban akarom majd fullon játszani, uh asszem van min aggódjak... Ha tényleg megeszi majd a cput.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#544) Yany válasza Enton (#503) üzenetére


Yany
addikt

Ha a HBAO-t és az AA-t kikapcsolod, akkor minden mást maxra tehetsz, és gyors lesz.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#545) boogie84 válasza Palesz191 (#520) üzenetére


boogie84
veterán

Ez nem laggos? :) Azt hiszem nem lettem volna kíváncsi h az elején milyen volt a játék :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#546) acura válasza Erdei88 (#539) üzenetére


acura
tag

Elvileg az i3d.net en igérték, hogy ma 20:00-tól lesz még néhány key. Most pontosan 8ta elérhetetlen az oldal. :D
Úgytűnik vagyunk páran.
http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php

(#547) Erdei88 válasza acura (#546) üzenetére


Erdei88
veterán

Rajta vagyok :D

(#548) acura válasza Erdei88 (#547) üzenetére


acura
tag

Basszus, és ahogy frissítgettem, máris kiírta, hogy 162kulcs van, de mire oda jutottam, hogy bejelentkeztem, már megint 0volt. :(

Thousands of more keys will be available
Saturday 15:00 CET
:(, mind1 holnap egy újabb próba, aztán ha akkor sem lesz kulcs, akkor el is felejtem a megjelenés napjáig a gamet.

[ Szerkesztve ]

(#549) Locutus válasza Yany (#541) üzenetére


Locutus
veterán

1280x1024

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#550) Csabahun


Csabahun
senior tag

A hangulata az nagyon jó,a hangok zseniálisak.
Egy sráccal 1v1 ben voltunk és a gépemet high-on nagyon jól ment 1280x1024-ben.
Ha sokan vagyunk akkor már szaggat a proci miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.