Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) ricsy888 válasza Fortissimus (#1499) üzenetére


ricsy888
senior tag

Nálam is volt már párszor. Ez valami bug.

(#1502) Fortissimus válasza Def26 (#1500) üzenetére


Fortissimus
őstag

az azert van, h ne tudd unlockolni a demoban

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1503) mackosajt válasza Def26 (#1500) üzenetére


mackosajt
addikt

ja hogy csipánál. Más kasztoknál hamarabb jön, ha jól emléxem. Nekem a tracer kéne már, de nagyon. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1504) kgergo23 válasza Trevi (#1488) üzenetére


kgergo23
tag

parancsolj, ment priviben, jo szorakozast hozza;)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1505) Sontir Fel válasza mackosajt (#1503) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A red dot nem csak csipánál van. Az eszköz nem több egy optikai célzóberendezésnél ami elvileg megkönnyíti a célzásodat, mert csak a piros pöttyöt kell elhelyezned és lőnöd elméletieleg. De ugye számolnod kell a távolsággal, a széllel a süllyedéssel és a mozgással. A játékban nem szeretem, mert más - értelmesebb cucc - helyét elveszi, életben pedig a zárt red dot csőlátást okoz, a nyílt meg olyan semmilyen :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1506) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Ááááá. Folyamatosan kidobál a windowsba. :W

(#1507) Trevi


Trevi
tag

kgergo23 nagyon szépen köszönöm a kulcsot sikerült indítanom és frissitenem remélem hogy jobb lesz a teljes verzió nálam kicsit lassú ha le is veszem a grafikát még akkor is lehet hogy új gépet kell vennem cod 6 nálam simán megy a multija .
ezer köszönet még egyszer kgergo23 :)

(#1508) mackosajt válasza Sontir Fel (#1505) üzenetére


mackosajt
addikt

Én tudom, hogy nem csak csipánál van. Csak a kolléga írta azt. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1509) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Játszogattam egy kicsit. :U

És marhára örülök, hogy már a beta-ban is csalnak. Ezért utálom már lassan a multit. A sok kis köcsög miatt akinek a sok pontra áll a cerkája.

Az persze nem számít, hogy oda a játék lényege. Mindegy, játszok majd az egyszemélyessl, itt meg lője egymást a sok WH-s kis népművészeti agyagedény.

(#1510) Def26 válasza antikomcsi (#1509) üzenetére


Def26
félisten

Néha én is felb@szom magam. :DDD De hát ez van. Néha te lősz néha téged lőnek. Csak akkor van gáz amikor folyton téged lőnek le.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1511) mackosajt


mackosajt
addikt

nincs kedvem fészbúkra regelni, ezért kérdezném, hogy valakinek nincs-e véletlen 1 db felesleges kulcsa a bélához?
Ismerősnek kéne, nekem már van.

Előre is köszönöm, ha valaki tud adni egyet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1512) PhilBrick válasza antikomcsi (#1509) üzenetére


PhilBrick
őstag

Honnan tudod biztosan hogy csalnak?
Átlagos játékos vagyok, de havonta egyszer-kétszer engem is csalónak neveznek mikor jó pillanataim vannak.
Ma például doublekill-t csináltam M24-el! ;]

(#1513) Sontir Fel válasza mackosajt (#1508) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én kérek elnézést, akkor csöndben maradok :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1514) Sontir Fel válasza mackosajt (#1511) üzenetére


Sontir Fel
őstag

4BRX-WPN9-AU8L-V77C

Még nem használtam.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1515) Fortissimus


Fortissimus
őstag

a spec2 -es cuccokat mire adja?
mar 11-es vagyok, de meg nem kaptam oda semmit se, pedig a medic-en kivul mar minden kaszt maxon van.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1516) mackosajt válasza Sontir Fel (#1514) üzenetére


mackosajt
addikt

köszi, de szerintem ezt már akinek kértem, nem fogja tudni használni, mire oda kerül. :D

Privátban kéne dobni az ilyet. nem?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1517) gabipaci válasza mackosajt (#1516) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne gondold, nem happolja el senki, az emberek nem olyanok :))

Logitech hardware tester

(#1518) mackosajt válasza gabipaci (#1517) üzenetére


mackosajt
addikt

pláne a magyarok :DDD

no, mindegy. Aki volna olyan kedves, az az egyik barátom részére küldjön nekem privátban egy kulcsot a Bétába.
Fészbúkra továbbra sem regisztrálok. :)

Köszönöm!

Most balra el, irány a munka.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1519) Zolás válasza mackosajt (#1518) üzenetére


Zolás
addikt

Fúj baloldali a munkahelyed? Ejj ejj :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1520) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Holnap rendelni akarok egeret. Szerintetek melyik legyen a kettő közül?
microsoft-wireless-laser-mouse-5000 vs a4-tech-xl-750f
Vagy ilyesmi árban tudtok jobbat ajánlani?
Mielőtt kérdezné vki, nem, nem tévesztettem el a topikot. Sőt! Sztem jobb helyen nem is tehetném fel a kérdéseimet. :R

[ Szerkesztve ]

(#1521) v!ct0y válasza Zoli1222 (#1520) üzenetére


v!ct0y
veterán

A4 tech szerintem játékra jobb meg inkább vezetékest vegyél.. :)

(#1522) gabipaci válasza Zoli1222 (#1520) üzenetére


gabipaci
addikt

Ebben az árkategóriában inkább a vezetékes, ha nem elegedhetetlen a cordless opció.
Egyébként meg kell fogni, hogy kézre esnek-e gombok, mert hiába a sok plusz gomb, ha nem kényelmes.
Szerintem is A4, az audiban is bevállik. ;)

Logitech hardware tester

(#1523) kgergo23 válasza Trevi (#1507) üzenetére


kgergo23
tag

megegyszer nagyon szivesen;) nalam is furan fut, en is bizok benne hogy jobb lesz a vegleges.jo jatekot kivanok neked addig is;)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1524) Zoli1222 válasza gabipaci (#1522) üzenetére


Zoli1222
őstag

Melyik árkategóriában lenne érdemleges cordless egér? Vmiért jobban húz a szívem a vezeték nélkülihez. De ha ti is az A4-re voksoltok, akkor...

(#1525) gabipaci válasza Zoli1222 (#1524) üzenetére


gabipaci
addikt

Az, hogy az igazi gamer cuccok vezetékesek, talán nem véletlen. de ez inkább a pro-pro gamer kategóriában számíthat.
Nekem minden vezeték nélüli. Nem kötöm az ebet a karóhoz.
Joy, gamepad, bill, egér mind logitech. Nem volt még abból hátrányom, hogy vezeték nélküli.
De az olcsó wireless cucc már lehet gázos. Eldobálja a kapcsolatot, kihagy, stb.
Nekem ez van, csak ajánlani tudom.
Nem olcsó, de nagyon ot van...

Logitech hardware tester

(#1526) Zoli1222 válasza gabipaci (#1525) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nekem is nagyon bejövősek a Logitech meg cordless cuccok. :K Igaz, idáig csak egy Cordless Rumblepad 2-m van. :) Sose volt még drága egerem. De nagyon bejövősek a cordless-ek. Egyre jobban szemezek 1 Logitech MX 1100-zal és MX Revolution-nal. Az a baj, h képes vagyok és a végén megveszem vmelyiket. :O :D

(#1527) gabipaci válasza Zoli1222 (#1526) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem is nemrég lett meg a rumble2, az van a bal kezemben, egér a jobban játék közben, nagyon zsír.
Az MX Revo egérrel az a gond, hogy marha drága, akkor inkább azt vedd, amit linkeltem, abban ugyanaz az egér van, és lesz egy frankó bill-ed is.
Sok a rövidítés, 6 a jager... :C

Logitech hardware tester

(#1528) Zoli1222 válasza gabipaci (#1527) üzenetére


Zoli1222
őstag

Az igaz, h billentyűzetet is akarok venni, de 26k már egy kicsit sok. :(

(#1529) gabipaci válasza Zoli1222 (#1528) üzenetére


gabipaci
addikt

Én még anno 35körül vettem, de akkor még csak egy helyen lehetett kapni.
Ha akarsz bill-t is venni, azt tanácsolom, várj a vásárlással, mert ha most megveszeg külön az egeret, bill-t nem kapsz utána ilyet csak egérrel.
Inkább gyüjts még hozzá, és vedd meg egyben.

Logitech hardware tester

(#1530) L4D1K válasza Zoli1222 (#1528) üzenetére


L4D1K
őstag

Szia,

ha 10 ezres árkategóriában gondolkodsz, kukkantsd meg a Razer Deathadder-t is. A valaha készült legkényelmesebb, legjobban összerakott Razer egér (nem mellesleg a legtöbbet eladott is).

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#1531) Sontir Fel válasza mackosajt (#1516) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Hát, ha valamelyik patkanfarkú szopósmalac elhappolja, akkor ebbe az télleg szükség van a csendőrségre. :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1532) Sontir Fel válasza Zoli1222 (#1526) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A 3x mit takar tüzelésnél?
Az a4tech weblap nem igen elérhető :W

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1533) Zoli1222 válasza Sontir Fel (#1532) üzenetére


Zoli1222
őstag

Gondolom 3 bal klikk helyett csak 1, ha épp engedi a fegyver.

(#1530) L4D1K Köszi a tippet. Szét nézem. Nem sűrgős végülis olyan nagyon az az egér vásárlás.

(#1534) L4D1K válasza Sontir Fel (#1532) üzenetére


L4D1K
őstag

3x egymás után csinál vmit (egy helyett)..pl 3 lövés az automata fegyverből stb... versenyek 99%án betiltva csalás miatt, legalábbis így emlékszem.

# ANTAL Tuning #

(#1535) mackosajt válasza Sontir Fel (#1531) üzenetére


mackosajt
addikt

Ám legyen, egy próbát megér. ;)

Azé köszi!

Zolas: nem balos, inkább keleti... közel-keleti :DD

Zoliv1222: Nekem A4 Tech Bill+Egér kombóm van.
Előtte Logitech Cordless desktop volt.
Jó volt az is, mert bárhová rakhattam, ha veszélyben volt a fiaimtól (még vagy 5 éve 27k-ért vettem, előtte egy Belkin-t már leamortizáltak a srácok cirka 3 napos korában, erre vigyáztam nagyon)
Aztán sajnos jöttek az öregesési problémák, kihagy, duplakatt stb.

Így vettem ezt az A4 tech gaming szettet. X7 egérrel, igaz, csak a 710-es, de 2000 dpi, vezetékes, és szerintem közvetlenebb is így.
Túl nagy javulást nem vettem észre a játékomon, mert a stat annyira nem foglalkoztat (BF2-be azt se tudom, hogy állok) Viszont kényelmes, kézre áll, a 3x-os gomb meg olyankor jó, amikor egyes lövésen van egy fegyó, és mégis sort lősz vele. (ritkán használható BC2-ben :DD )

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1536) ciry válasza L4D1K (#1534) üzenetére


ciry
őstag

Lassan lövi azt a 3-at, én sosem használom.
Az A4 tech-et én is csak ajánlani tudom, nekem x-750-es van és két éve bírja a nem kis strapát ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1537) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Mondom én, h csak ide kell írnom! :) A milyen egeret topikban még csak válaszra se méltattak. :W Lehet tudok szerezni 11k-ért logitech mx revolution-t. Idáig ez a nyerő. De az is lehet, h maradok az A4-nél. Idáig csak jót hallottam róla. Köszi mindenkinek! :R

(#1538) Def26 válasza Zoli1222 (#1537) üzenetére


Def26
félisten

Kíváncsi leszek milyet veszel, mert nekem most notebook egerem van, tehát tervezek én is venni egyet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1539) Sontir Fel válasza Def26 (#1538) üzenetére


Sontir Fel
őstag

10 éve ütöm ezt a fajta microsoftot, de a cimbik győzködnek hogy lézeres kell a népnek. Van valóságalapja, és tényleg jobban fogok tőle játszani, vagy csak egy parasztvakító legenda az egész? :U

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1540) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Inkább a játékkal foglalkozzatok, ne a rágcsálókkal! :DDD

(#1541) Def26 válasza Sontir Fel (#1539) üzenetére


Def26
félisten

Jobb azt kész. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1542) ciry válasza Sontir Fel (#1539) üzenetére


ciry
őstag

Kizárt dolog, hogy valaki ilyennel játszon :DDD
Remélem vicc ez a kép :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1543) L4D1K válasza Sontir Fel (#1539) üzenetére


L4D1K
őstag

Nem kell lézeres egér, próbálták a gyárak erőltetni mint új "gémer mászthev", de végül ők is felhagytak vele annyira népszerűtlen lett... helyette ma a 3G optika van.

Ja és azt a MS 1.1A -t, amíg szét nem törik használd egészséggel, a valaha készült legjobb egér, beleértve a Razer és Logitech et is !

# ANTAL Tuning #

(#1544) ciry válasza L4D1K (#1543) üzenetére


ciry
őstag

..és jó olcsó :C
Biztos mindenki rossz nyomon jár akinek nem ilyen van :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1545) gabipaci válasza L4D1K (#1543) üzenetére


gabipaci
addikt

Bakker, remélem nem komolyan írtad, dobom ki a kukába az enyémet... LOL
Akkor se beszélek ekkorát, ha legurul egy egész üveggel az agancsos kólából.
Kár ezen (pont itt) vitázni, kettő dolog határozza meg, ki mit vesz.
Mire van igénye, illetve mit enged a pénztárca.
Az az egér ingyen sem kéne játékra (sem).
Laser-es egeret meg előbb próbálj ki, aztán írd hogy nem kell. Minden felületen elmegy, gond nélkül. Párnán, a ruhámon, még egérpadon is.
Ne offoljunk tovább tényleg, mert moderátori következmények lesznek, azt meg nem szeretem.

Logitech hardware tester

(#1546) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Def26: ezt a választ szeretem meggyőzés címén :C

ciry: de komolyan, és egész ügyesen vezetem a csapatokat red alertben vele ;] persze azért az fps játékok sem okoznak gondot :P

L4D1K: végre egy műértő user!

gabipaci: csevegnék én a játékról, de azt hiszem a bétát kiveséztük.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1547) ciry válasza Sontir Fel (#1546) üzenetére


ciry
őstag

Én most Civ 4-ezek is, de ahhoz is kell a 2500-as Dpi, így legalább óránként 5 körrel többet tudok haladni :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1548) gabipaci válasza Sontir Fel (#1546) üzenetére


gabipaci
addikt

Ami azt illeti, nekem lenne kérdésem:
Valakinek látszik a barátlistán, ha játszik egy cimbi?
A szerver keresőben Ti tudtok valamit is állítani? Szűrőket, vagy valami?
Illetve nem lehet valahogy sorrendbe szedni, hogy az alacsonyabb ping legyen fölül? Mert ha rákattintok arra az oszlopra, ne történik semmi. BF2-ben ez okés volt.

Logitech hardware tester

(#1549) Sontir Fel válasza ciry (#1547) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Akkor nem játszok Veled, mert sokat kéne rám és az egerem várnod :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1550) Sontir Fel válasza gabipaci (#1548) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Csak a magam tapasztalatait tudom megosztani: nem láttam még online senkit. Egyszer láttam egy magyar gyereket, éppen anyázott aztán kilépett :)

Servereknél sem sikerült szűrnöm, igazából komolyabban nem mélyültem el a részletekben várom már a teljeset. Már csak gépet kell vennem, meg ezek szerint egy egeret is :D

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.