Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bivalyolo válasza sz.mich (#150) üzenetére


bivalyolo
őstag

a-a
annyival leszel előrébb vele h te azokat már alapból használhatod míg a standard változatoknál ezt meg kell szerezni.

márpedig a pc sajna pénznyelő..vegyél boxot :DDD

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#152) F_Zolee válasza sz.mich (#150) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az 576 oldalán gyűjtői kiadásként van feltüntetve. De lehet, hogy ugyanarról van szó így utólag elgondolva. :D

(#154) sz.mich válasza F_Zolee (#152) üzenetére


sz.mich
tag

Hát van a sima, a limitált meg akkor lenne gyűjtői is? Nem hiszem.

Csak kp., az ár fix.

(#155) F_Zolee válasza sz.mich (#154) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azért írtam, hogy valszeg a kettő ugyanaz.

(#156) mr.saint válasza F_Zolee (#155) üzenetére


mr.saint
tag

Annyiban külömbözik a limit kiadás pár cuccot már az elején megkapsz amit csak később nyitnál meg a alap játékban.
[link]

(#157) mr.saint


mr.saint
tag

Ja már látom leirták :B

(#158) atee válasza mr.saint (#156) üzenetére


atee
őstag

Akkor semmit nem ér gyakorlatilag. Értelmesebb lenne limitbe valami tartós extrát tenni. Egyedi ruha a játékban vagy valami fizikai dolog pendrive ilyesmi.

D-day 2002-01-04 01:54

(#159) mr.saint válasza atee (#158) üzenetére


mr.saint
tag

Hát igen. Most az eljén erősebb lessz egy kicsit a delikvens de azért le lehet lőni őt is :K

(#160) sz.mich


sz.mich
tag

Amúgy mit tesz ez a "4db játékon belüli jármű"? Szóval én beleugorhatok a többiek nem? Elképzelni nem tudom. :U

Csak kp., az ár fix.

(#161) ooooobi


ooooobi
senior tag

Mondja már meg valaki miért várja mindenki ettől a játéktól h leverje a cod-ot? Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#162) Running


Running
tag

Az elmúlt napokban/hetekben több, akár valósnak vehető információt tettek közzé a Bad Company 2 fejlesztői Twitter oldalukon.

1. Együtt dolgoznak a Steam munkatársaival, hogy a játékot ott is megszerezhessük elővételben.
2. A Béták zártak lesznek, de PS3 -on, és Xbox360 -on Demo is lesz.
3. A PC verzió a konzolosokkal együtt érkezik.
4. Jelenleg senkitől sem lehet Beta kulcsot szerezni.
5. 1943 PC verzió nincs törölve, hamarosan hivatalos infók várhatóak.
6. Névszerint ugyan nem mondják, de beismerték, hogy a 4. játékmód a Squad Rush lesz, ugyanis az ehhez a játékmódhoz tartozó kitüntetés benne volt a PS3 Betaban. Hivatalos bejelentés a következő hetekben várható.
7. A Squad Deathmatch -et 4v4v4v4 -ben játszák. Az első szakasz, aki eléri az 50 pontot, nyer. Összesen 1 tank van a pályán, mindenki közel születik a saját szakaszához.
8. A Squad Rush nagyon hasonlít a Rush játékmód első részéhez. A támadóknak 2 ládát kell megsemmisíteniük, amiket a másik csapat véd. A különbség az, hogy ezt csak 4v4 -ben játszák, és nincsenek járművek.
9. Lesz Hardcore mód, ahol a HUD ki lesz kapcsolva, valamint a fegyverek is erősebbek lesznek.

(#163) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Az nagyszerű ha PC-re nem adnak ki demo-t. :F

(#164) sz.mich válasza F_Zolee (#163) üzenetére


sz.mich
tag

Hát én nagyon bízom benne, hogy lesz... Bár a "teszt verzióhoz" így is mindenki hozzá fog jutni, de például aki komolyan meg is venné a játékot de előtte azért belekukkantana egy online demóba az hoppon marad? :(((

Csak kp., az ár fix.

(#165) mr.saint válasza ooooobi (#161) üzenetére


mr.saint
tag

Na ez én sem tudom :U A battlefild a csapat munkán alapul hogy megnyered a csatát összeszokott csapat munka kell meg taktika. Ami a cod-ban a warokon volt általában sima pubon inkább a minél többet löjek le szemlélet van. Szerintem meg már jól megvannak egymás mellett a cod meg a battlefield sorozat saját rajongó táborral mind a kettő évek óta és ez igy van jól :K

[ Szerkesztve ]

(#166) feka007 válasza sz.mich (#164) üzenetére


feka007
nagyúr

Ott a beta, előrendeled, kapsz kulcsot..aztán meg visszamondod! :D Vagy ez így nem működik EA storeban? :F

(#167) sz.mich válasza feka007 (#166) üzenetére


sz.mich
tag

Nem tudom... megnézed? :D

Csak kp., az ár fix.

(#168) feka007 válasza sz.mich (#167) üzenetére


feka007
nagyúr

Inkább vki megmondhatná, aki már rendelt így elő..

(#170) feka007 válasza Running (#169) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó lenne ha mindenki kapna kulcsot, úgy is az lenne a legjobb reklám a játéknak. :K

(#171) sz.mich válasza feka007 (#170) üzenetére


sz.mich
tag

Valószínűleg nem is rendelné elő annyi kíváncsi lelkű ember a játékot. Mert ebben biztos van valami...

Csak kp., az ár fix.

(#172) onereborn


onereborn
tag

Előrendeltem az 576-tol! Amúgy egész jó a bf bad2 weboldala!

(#173) Running


Running
tag

A Battlefield Bad Company 2 PS3 bétájának során rengeteg kisebb-nagyobb hibát vettek észre a játékosok, amik közül valamennyi ki is javítottak. Alább, valamint a kibővített részben olvashatók a változások, amik már feltehetően a PC bétába is bekerülnek, de ezt ne vegyük biztosra! Hatalmas köszönet Geronimonak a fordításban vállalt hatalmas segítségéért!

- Mortar Strike hatása megnövelve páncélozott járművek ellen
- Mortar Strike újratöltése néha nem kezdődött el, hiba javítva.
- Kit váltásnál a Mortar Strike nem töltődik azonnal újra.
- Defibrillator nem töltődött újra, hacsak nem volt a játékos kezébe, hiba javítva.
- Defibrillator ikonja a halott squad tagok felett mostantól zőld színű.
- Menüből választott öngyilkosság esetén a játékos nem éleszthető.

- Mozgásérzékelő labdák száma kettőre csökkentve és egyszerre csak 1 lehet a harctéren.
- Új mozgásérzékelő labda eldobása esetén az előző eltűnik.
- Mozgásérzékelő labda nem fedi fel azokat a gyalogosokat és járműveket, amik egy helybe állnak.
- Mozgásérzékelő labda mostantól sípol, ha a közelben célpontot észlel.

- A járműben lévő mozgásérzékelő az összes benne ülőnek sípol, ha célpontot észlel a közelben.
- Az UAVon és más légi járművön lévő mozgásérzékelő mostantól minden magasságból érzékeli a célpontot.

Bővebben itt...

(#174) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ebben lesz kihajolas?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#175) Kami11 válasza Running (#173) üzenetére


Kami11
őstag

Rossz a link Főmaki, itt a helyes:
Battlefield Bad Company 2: PS3 Changelog

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#176) Running válasza Kami11 (#175) üzenetére


Running
tag

Köszi, nem is vettem észre h elbasztam. :DDD

(#177) sz.mich válasza Running (#173) üzenetére


sz.mich
tag

"Alább, valamint a kibővített részben olvashatók a változások, amik már feltehetően a PC bétába is bekerülnek, de ezt ne vegyük biztosra!"

Be is baszna, ha nem lennének benne. :U

Csak kp., az ár fix.

(#178) Running


Running
tag

Az biztos, de hivatalosan nem érkezett róla infó, hogy mit vittek át xbox-ra, Pc-re, ezért lett odaírva.

(#179) Running


Running
tag

(#180) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Béta kulcsot lehet vásárolni. :)

(#181) onereborn válasza F_Zolee (#180) üzenetére


onereborn
tag

.....vásárolni? ..aki előrendelt az nem kap? :DDD

(#182) F_Zolee válasza onereborn (#181) üzenetére


F_Zolee
veterán

Gondolom az is kap. De ahhoz a hivatalos oldalon kellett előfizetni szerintem.

(#183) sz.mich válasza F_Zolee (#180) üzenetére


sz.mich
tag

De vajon megéri e nekünk a 2k-t? Végül is beszámíttatható lesz a teljes játék árába...

Csak kp., az ár fix.

(#184) F_Zolee válasza sz.mich (#183) üzenetére


F_Zolee
veterán

Annak érdemes a bétához csatlakozni aki tud is segíteni. Magyarán kellő képpen jártas az angol nyelv világában.

(#185) sz.mich válasza F_Zolee (#184) üzenetére


sz.mich
tag

Nah jah... ez a hátulütője. Nem vegyülhetsz el a tömegben. :D

Csak kp., az ár fix.

(#186) F_Zolee válasza sz.mich (#185) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem elég lesz a játék is. Nem szerencsétlenkedek itt a bétával egy pályán. ;]

(#187) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A hír sajnos csak később jelenik meg, mert be vagyunk táblázva, de egy linket ide is beteszek:

Mostantól lehet jelentkezni a 28-án kezdődő PC-s béta tesztre!

Csak hogy aki jelentkezni akar, az tudjon róla. ;)

És itt vannak a követelmények.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#188) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Akkor most mi lesz a nyílt bétával?
Csak így lazán megoldották áhh hagyjuk nem kell béta, csak azoknak akik megérdemlik, mondjuk így is későn jön a beta, pláne hogy csak pár embernek lesz hozzáférése.

(#189) Fortissimus válasza Vistaboy (#187) üzenetére


Fortissimus
őstag

Thank you for your interest in participating our testing team. Unfortunately at this moment we have no open positions due to overwhelming demand.

sajna most nem lehet jelentkezni

twitter-en irjak:
We are not taking applications atm. Need to do some maintenance for some time. we will post when we will start again.

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#190) Vistaboy válasza Fortissimus (#189) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocsika, mindenesetre én csak szólni akartam, mert a hír csak később megy ki. Sajnálom, hogy nem sokat értem el vele.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#191) Fortissimus válasza Vistaboy (#190) üzenetére


Fortissimus
őstag

meg elvileg lesz lehetoseg, csak hegesztenek vmit :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#192) feka007 válasza Vistaboy (#187) üzenetére


feka007
nagyúr

Én jelentkeztem, jó kis nyálas dumát írtam, remélem megszánnak egy keyjel :D

(#193) onereborn válasza feka007 (#192) üzenetére


onereborn
tag

:) én is kipróbálnám 1-2 nap erejéig!

(#194) Running


Running
tag

(#195) sz.mich válasza Running (#194) üzenetére


sz.mich
tag

Nem lesz rossz.

Csak kp., az ár fix.

(#196) F_Zolee válasza sz.mich (#195) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát még játszani milyen jó lesz. :)

(#197) beers válasza atee (#158) üzenetére


beers
addikt

Talán a veteran bf-esknek lesz ilyen kiváltsága!
Itt lehet betáplálni a rendszerbe a serialokat :DD !

M&N

(#199) F_Zolee válasza Running (#198) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem lesz rossz. :))

(#200) sz.mich válasza F_Zolee (#199) üzenetére


sz.mich
tag

Ne is legyen rossz az egyszemélyes kampány, ugyanis az 1. rész is nagyon odatette magát benne. :K

Csak kp., az ár fix.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.