Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) bivalyolo válasza bul07 (#1299) üzenetére


bivalyolo
őstag

február végéig. 25-ig asszem.
Barell: nem hülyeség, pcguruhoz adnak.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1302) ciry válasza Doki-HUN1978 (#1291) üzenetére


ciry
őstag

Kiváncsi leszek azért, hogy lesz-e és hogy-hogy fog kinézni :Y
Kinéztem egy ilyet, ez megoldja a BC2-s fps problémákat, hogy látjátok?
Nem nagyon vágom a procis dolgokat, de ár érték arányban nem tünik rossznak

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1303) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Este toljuk páran, vegyetek fel és menjünk egy szeróra =MaX=

(#1304) LamaCube válasza Barell (#1297) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint írtam jó előbb írsz egy privit és adok egy kulcsot amit tegnap kaptam és nem kell.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1305) LamaCube válasza LamaCube (#1304) üzenetére


LamaCube
addikt

Kulcs átküldve Barell-nek!Ő volt a leggyorsabb!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1306) G4NXST4 válasza Barell (#1297) üzenetére


G4NXST4
tag

http://apps.facebook.com/bfbc-betacode-hu/
innen szerezz kulcsot, ha küldesz három ismerősnek meghívót kapsz egyet ;)

nagyonromlik

(#1307) mackosajt válasza ciry (#1302) üzenetére


mackosajt
addikt

lapot is akarsz cserélni drága barátom?

ha nem, akkor valami E8xxx-et nézz inkább, vagy ha picit bírsz még kaparni, akkor Q9xxx. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1308) ciry válasza mackosajt (#1307) üzenetére


ciry
őstag

E8xx nem érdekel, főleg ilyen áron, azért már kapok lapot is plusszban, a régi motyót is elsózom ;)
4 magot amúgy se birja a régi deszka.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1309) vergilx válasza ciry (#1308) üzenetére


vergilx
őstag

de van is benn kraft :K

(#1310) v!ct0y válasza ciry (#1302) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mivel az az Asrock alaplapod LGA775 ös ezért intel procikban gondolkozz.
Szerintem gyűjtsél még egy kicsit és vegyél egy Quad-ot 32k tól kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

(#1311) bozont válasza Zsozsooooo (#1303) üzenetére


bozont
veterán

Jó lenne minél több magyarral együtt játszani, én nem meglepő módon bozont néven vagyok megtalálható, de akkor felveszlek én is a friends list-re.

mod.: Aki szeretne, nyugodtan felvehet engem is.

[ Szerkesztve ]

(#1312) D1Rect


D1Rect
félisten

Beta kulcs nálam.

(#1313) kgergo23


kgergo23
tag

basszus mostmar annyi betakulcsot kinaltok, kar hogy nem birtam ki es vettem pc gurut..bar boven megeri azt a 2000ret csak maga a serial, nagyon jo kis jatek lesz :)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1314) Memphis79


Memphis79
aktív tag

HELLÓ!
!VKINEK VAN MÉG 1 KULCSA?????? :DD :DD :DD

Origin:Memphis79HUN

(#1315) onereborn


onereborn
tag

Sziasztok! Minden kedves BF tag aki előrendelte, Béta teszter és márciustól belevág a harcba az itt tud csatlakozni egy közösséghez amely összefogja az összes magyar játékost!
Természetesen XFIRE kell hozzá!

Xfire: http://www.xfire.com/
Regisztráció és telepítés: http://www.xfire.com/download/
Community: http://www.xfire.com/communities/bfbadcomp2hun/

Lehet jönni! :D :D :D

(#1316) kissd01


kissd01
tag

Üdv!

Kérhetnék egy Beta kulcsot? :B

(#1317) D1Rect válasza Memphis79 (#1314) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem, meg is nyerted. :)

(#1318) Memphis79 válasza D1Rect (#1317) üzenetére


Memphis79
aktív tag

:R

Origin:Memphis79HUN

(#1319) Mrdevil válasza onereborn (#1315) üzenetére


Mrdevil
addikt

Csatlakoztam :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1320) Fortissimus válasza Mrdevil (#1319) üzenetére


Fortissimus
őstag

en is ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1321) Siiiiix


Siiiiix
tag

Open béta alkalmával nyitottam egy PH topicot C&C4 nek, hátha valakit érdekel.

c&c 4 Topic

(#1322) bozont válasza kissd01 (#1316) üzenetére


bozont
veterán

Ment egy.

(#1323) kissd01 válasza bozont (#1322) üzenetére


kissd01
tag

Köszönöm!:R

(#1324) PaJa1


PaJa1
őstag

Engem PaJa1 néven lehet elérni a bétában - milyen meglepő :)
Jobban tetszik mint a cod sorozat 6. tagja, bár nem tudom még, hogy lesz e kapacitásom(anyagi és időbeni) a teljessel is játszani.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1325) boogie84


boogie84
veterán

Itt van ez a jónak mondható konfigom, de úgy néz ki h ehhez a játékhoz kevés :( :(
Elméletileg lehetséges h a végleges verzióhoz nem kell a 4magos proci?? :F
Az az érdekes h a feladatkezelő nem ír maximális leterheltséget a 3,6os E8500ra........

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1326) Kecuhun válasza boogie84 (#1325) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Hát ez nagyon furcsa! Nekem nagyon hasonló a konfigom és 1680x1050 felbontásban 8AA és 16XAF-el minden high-on (HBAO kikapcsolva) 40-70 FPS-em van! Windows 7 64bit alatt.

(#1327) boogie84 válasza Kecuhun (#1326) üzenetére


boogie84
veterán

Most teszem fel a 10.1-es drivert. Low grafikán volt csak játszható... Mediumon már nem élvezhető, akkor már nem folyamatos a kép.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1328) r-chee válasza Kecuhun (#1326) üzenetére


r-chee
őstag

Szintúgy ilyen konfig, ilyen beállítások, ilyen oprendszer, ilyen eredmény :) .

boogie84: Porszem van a gépezetben.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1329) Running


Running
tag

(#1330) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Battlefield: Bad Company 2 ESRB Rating [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1331) boogie84 válasza r-chee (#1328) üzenetére


boogie84
veterán

Nem tudom mi lehet a hiba. Feltettem a 10.1-es drivert és azzal is 36 50 körül van az fps High + AA 1× , Anis 4× -es beállítások mellett. :(((

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1332) Kecuhun válasza boogie84 (#1331) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A HBAO-t kikapcsoltad? (A graf. beállításoknál jobb oldalon, lent van.)

(#1333) r-chee válasza boogie84 (#1331) üzenetére


r-chee
őstag

Én ránéznék az aktív folyamatokra feladatkezelőben, szükség szerint rendet tennék (msconfig), töredezettségmentesíteném a winyót, energiagazdálkodási cumókat kikapcsolnám. Ha minden kötél szakad, Win reinstall.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1334) boogie84 válasza Kecuhun (#1332) üzenetére


boogie84
veterán

Igen, ki van kapcsolva.

r-chee: feladatkezelő azt jelzi h a proci sincs kihasználva teljesen, és a gpuz is azt jelzi h a gpu sincs kihasználva teljesen. Ram elég bőven. Annak 8500MB/s read write copy a sebessége....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1335) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Lenne pár kérdésem, amikre eddig nem tudttam rájönni:

1.Hogyan lehet megnézni a Ping-et a játékban, mert mikor válogatok a szerók között,nem írja ki.

2. Frapps-et elindítom,de nem méri a FPS-et játék közben, esetleg lehet a játékon belül vhogyan kiíratni?

3. Valamint a sebzés rendszer marhára nem értem,de ezt már kérdezték párn a topicban.
Van hogy szórom 3 méterről az assault fegyverrel és semmi.....de olyan is van hogy rossz engineer támadó fegyverrel lövök bele 2-őt és kipurcan.

Nem tudom hogy a ping miatt van ez (amit nem látok egyelőre) vagy a fizika miatt egyszerűen csak rossz helyre célzok.
Gondolom mindenki a fej környékére céloz, de messziről esetleg fej felé kell célozni?

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1336) MaciG


MaciG
addikt

yo

Valakinek esetleg ,netalán, nincs egy felesleges beta kulcsa? Mert én már 2 oldalon is igényeltem pár napja, de egy se jött. :(

BANZAII

(#1337) F_Zolee válasza boogie84 (#1325) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az én gépemen gond nélkül megy. Tuning nélkül. FPS-t nem tudok mondani, mert nem írta ki de nem lassult be 1280x1024-be.

(#1338) PaJa1 válasza 용 Bob (#1335) üzenetére


PaJa1
őstag

A golyókra hat a gravitáció, írja is az egyik tanácsban, hogy messziről fölé kell célozni.
A LATency alatt lenne a szerver válaszideje, de szerintem a bétában még nem elérhető.
Hogy ha közelítés nélkül lősz akkor nagyon pontatlan az összes fegyver.

Nekem marhára szarul fut a játek :(
Minimumon 1024x768ban akkor volt 50 FPS mikor a földet néztem de átlagban olyan 25.
Max grafikával 1920x1080ban meg 15 körül alakul az átlag.
E7400 proc, 4gb ram, 4850 512 mb vga, 9.8as Xtreme-G driver.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1339) 용 Bob válasza PaJa1 (#1338) üzenetére


용 Bob
senior tag

Köszi az infókat Paja1 :R

Esetleg azt megtudod még mondani h. FPS-et mivel mértél, mert ha frapsel, akkor szedek én is egy újat és felrakom.Nekem a mostani nem akarja mutatni játék közben..

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1340) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Amúgy én a közeli városok vagy országok szervereire megyek fel,azokon már nem észlelek laggot semennyit.

Frankfurt szerverek egész jók.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1341) gabipaci válasza PaJa1 (#1338) üzenetére


gabipaci
addikt

De mennyivel fölé???
Mondjuk ott vagyok sniper-el a domb tetején, és szedném ki a csávót az építkezés tetején lévő golyószóróból. Na már ott ugye elég kicsi a nyílás. De elvileg be lehet lőni. Nekem még nem jött össze. Aki meg tudja csinálni, nyomjon már egy screen-t, amikor becélozza. Thx

Logitech hardware tester

(#1342) Erdei88 válasza PaJa1 (#1338) üzenetére


Erdei88
veterán

Elég változó, hogy kinek hogy fut. Még azonos konfigok között is nagy az eltérés. Nekem se megy a legfényesebben, lehet nem szereti az Sli-t

A szél nem fújja el a golyót? :)

[ Szerkesztve ]

(#1343) csabicska


csabicska
senior tag

Próbáltam használni a Liseda's féle konfigurátort de nincs különbség a játékban,ha teljesen alapv full grafra veszem.
Hogyan kell használmi akkor?

-Galaxy S20 - The best-

(#1344) Kecuhun válasza 용 Bob (#1335) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A pinget csak akkor látod amikor a szerverek között keresgélsz (LAT). FPS-t pedig FRAPS-al tudod kiíratni. Nálam működik, a legújabb verzió van fenn.

(#1345) Kecuhun válasza csabicska (#1343) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nem volt különbség a low és a high beállítások között? :Y Az komoly. Én meg azt vettem észre, hogy tök mindegy hogy 4x-es vagy 8x-os AA használok, nem csökken az FPS-em. Ki érti ezt? :F :C

(#1346) csabicska válasza Kecuhun (#1345) üzenetére


csabicska
senior tag

Csak el kell inditani a programot és annyi?
Én pl nyomtam egy highest graphicsot neki ,minden fullon de a játékon belül nem veszek észre szebbülést.
Ha minde alacsonyan van akkor is olyan.
Nem értem.
Vak talán csak nem vagyok!
Ha elinditom beállitom majd a játék indit és ő aszerint kellene ,hogy állitsa magát?

-Galaxy S20 - The best-

(#1347) PaJa1 válasza 용 Bob (#1339) üzenetére


PaJa1
őstag

2.9.8 as verziós fraps-szem van, ezzel mutatja.

Valami megoldás létezik az FPS növelésére, azon kívül, hogy vegyek erősebb gépet? Vagy ez felróható a béta hibájának, hogy még nincs optimalizálva és van, hogy az amúgy elfogadható konfigon szaggat?

kecuhun,
nekem a latency alatt az egyik szerverhez sem ír ki semmit, csak egy - jelet

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1348) Kecuhun válasza PaJa1 (#1347) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Érdekes, nálam kiírja a ping értékeket. Legalábbis még tegnap este kiírta. :D

(#1349) PhilBrick válasza gabipaci (#1341) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha lövés után nyomvatartod az egérgombot, nem tölt azonnal és láthatod hova csapódik be.
Egyébként ott szerintem a nézőke is golyóálló, én lábra megyek.

(#1350) mackosajt válasza PhilBrick (#1349) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem állja a golyót, engem már szedtek ki mögüle csipával.
Amúgy arra a tank és a mortar a legjobb.

fps: egy friss xfire is tud mérni fps-t, meg videózni és képeket csinálni.

Paja1: Fel foglak venni, mert asszem még PT-bens em igen sikerült anno veled játszani, majd itt remélem sikerülni fog.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.