Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) mackosajt válasza PaJa1 (#1949) üzenetére


mackosajt
addikt

Kerek perec nekem ez így, a bétakulcsos előjegyzéssel 10780-ba fog fájni. 1990+8000+790 (béta+gamma+pikkpakk)

auuuu sittfakk... nem figyeltem, hogy még szerkeszthettem volna.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1952) PaJa1 válasza mackosajt (#1951) üzenetére


PaJa1
őstag

A bétás előjegyzést nem értem, minek fizetni ingyen cuccért?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1953) mackosajt válasza PaJa1 (#1952) üzenetére


mackosajt
addikt

mivel galaxisban nem lehetett másképp előrendelni, csak úgy, hogy 2k, és akkor kaptunk bélát. ergó fizettünk a béláért, de azt a 2k beszámolják a gammába, mert amúgy is ennyi lenne, csak elvileg aki előrendelt bélásat, azoknak mtartják a limitedes verzsönt is.

Elnézést, ha kuszán írok, de fáradt vagyok, így el is húzok aludni, mert holnap 1 évvel öregebb leszek, és talán bölcsebb is. xD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1954) ToxLee válasza mackosajt (#1953) üzenetére


ToxLee
őstag

"elvileg aki előrendelt bélásat, azoknak mtartják a limitedes verzsönt is." Én is limitedet fogok kapni, pedig nem rendeltem elő béta kulcsot. :)

(#1955) bognar110


bognar110
őstag

5 Nap és jön ki a játék zsiir !! :D

(#1956) mackosajt válasza ToxLee (#1954) üzenetére


mackosajt
addikt

Ezért írtam, hogy elvileg.

Olyan szépen leírták a levélben, hogy ezt el kell hinni nekik. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1957) Kecuhun válasza PaJa1 (#1949) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A sima és a Limited Edition is egy árban van. 9990.- HUF

(#1958) r-chee válasza Kecuhun (#1957) üzenetére


r-chee
őstag

Ez így van, a Limited Edition egy árban van a normállal :K :

Termék ára: 9.999,-,- Ft
Postaköltség: 999,- Ft
Végösszeg: 10998,- Ft

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1960) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

SPOILER VESZÉLY! Az első 25 perc gameplay :Y

(#1961) SzlobiG válasza bognar110 (#1955) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem tegnap írt a cdgalaxis, hogy márcus elsején már elvileg náluk lesz a limited és, hogy megrendelem-e, naná.:D

(#1962) kamikaz333 válasza Kecuhun (#1960) üzenetére


kamikaz333
tag

SPOILER

Tehát mégis csak igaz volt, hogy 2. vh-val kezdődik :D .
SPOILER

[ Szerkesztve ]

(#1963) Fortissimus válasza Kecuhun (#1960) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1964) F_Zolee válasza SzlobiG (#1961) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szintén. ;] Akkor ismeretlenül még össze is futhatunk csak fingja se lesz az embernek a másikról. :DDD

(#1965) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Na, végül előrendeltem, hétfőn vagy kedden érkezik hozzájuk, hétfőn megeresztek egy telefont, úgy is arra fogok menni, nem lenne rossz, ha már akkor átvehetném. :R

(#1966) kmarton


kmarton
tag

Még mindíg az az állás, hogy 10 gépre lehet feltelepíteni összesen a játékot aztán kifujt? Megveszem én is a jövő héten, de nincs sok időm játszani. Az öcsémmel közösen használnánk két különböző gépen de ugyanazzal a profillal és accountal. A cod6-nál ez bevált módszer. Ennél is működhet így csak nem játszhatunk majd egyszerre jól gondolom?

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#1967) Jhonny06 válasza kmarton (#1966) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erről nem tudok, de még ha így is van, 10 alkalom nem olyan kevés, mondjuk nem kell kéthetente újrahúzni a win-t, meg ilyenek.

Egyszerre nyilván nem játszhattok 1 profillal.

(#1968) v!ct0y válasza kmarton (#1966) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pontosan nem vágom, hogy ez mit jelent de azt tudom, hogy ha lejár a 10 akármi akkor csak egy üzit kell dobni a supportnak.

(#1969) SzlobiG válasza F_Zolee (#1964) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztosan bétába is sok magyarral lehetett találkozni. Mondjuk én multit csak akkor fogom elkezdeni ha végeztem single részével.:))

(#1970) F_Zolee válasza SzlobiG (#1969) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem én is úgy fogom csinálni. Előbb a Single, mert az úgyis rövidebb lesz. :)

(#1971) Allien válasza F_Zolee (#1964) üzenetére


Allien
veterán

Erre is van nem 1 megoldás!!! Az első a barát lista. Elvileg ide is be lehet irogatni a nick neveket, esetleg az első HSZ-ben összesíteni. De, van egy másik lehetőség is, szintén egyszerű. Ez pedig a klán "név". Ide elvileg ugye nem nagyon írogatnak az emberek. Nomármost lazán be lehetne írni, hogy pl: PH!, vagy hasonló. ;) :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1972) Brian_RL válasza F_Zolee (#1970) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Hány pálya lesz a singlebe?

(#1973) F_Zolee válasza Brian_RL (#1972) üzenetére


F_Zolee
veterán

Fogalmam sincs. Azt inkább órákban lehet mérni. Valahol olvastam, hogy 6-8 óra lenne. De ugye a multi fogja kitenni a játékidőt az elkövetkezőkben.

[ Szerkesztve ]

(#1974) Brian_RL válasza F_Zolee (#1973) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Elhiszem, de én azért a singlet is végig akarom vinni :) Amikor nem lesz TS-en senki, persze majd csak akkor viszem a pályákat tovább. Amugy multi 1000-el :)

(#1975) ciry válasza F_Zolee (#1970) üzenetére


ciry
őstag

Detto.
Nekem mocskos sürü lesz a szerda: délután kerül új lap+proci a gépbe, mehetek a játékért, meg a gyereket is vihetem valami szülinapi zsúrra.
3 gömbös vegyes :P
Mindegy a gép meglegyen, játék rányomva és BIMM-Bamm, Dirr-Durr :DD :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1976) Motaba78 válasza kmarton (#1966) üzenetére


Motaba78
őstag

"Még mindíg az az állás, hogy 10 gépre lehet feltelepíteni összesen a játékot aztán kifujt?"

:Y ezt honnan veszed létezik ilyesmi ? :Y remélem nem, most rendeltem meg a limited editiont :W

(#1977) F_Zolee válasza ciry (#1975) üzenetére


F_Zolee
veterán

És még fel is kéne telepíteni a rendszert. Nem? ;]

(#1978) gabipaci válasza Motaba78 (#1976) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem csak egy gépem van, úgyhogy bőven elég a 10...

Mi lesz Urak, bérel valaki szervert?
Vagy majd megyünk amerre látunk?

Logitech hardware tester

(#1979) Jhonny06 válasza Motaba78 (#1976) üzenetére


Jhonny06
veterán

Maximum majd írsz egy e-mailt, amikor elfogy az a 10. De normális körülmények között mikor telepítesz újra 10X egy játékot? Ha lesz is ilyen egyáltalán, szerintem akkor sem fog akadályozni semmiben, hacsak nem akarod vele végigjárni a fél rokonságot.

(#1980) Zolás válasza Motaba78 (#1976) üzenetére


Zolás
addikt

Előfordul steamen is ilyen megkötés sajnos. Pl a Riddick játékot is 6x telepitheted azt hiszem de biztos hogy limitált.
A gta4 még ilyen ha nem steames verzió. Ha nem uninstallálod hanem csak felrakod valahova még 1x akkor buktál 1et a 10ből. Ha eléred a 10et vesztettél és eldobhatod. Vigyázni kell erre mert nem bagyunk támogatott ország igy lesz@rnak.
Viszont erről a játékról még nem hallottam ilyet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1981) Ribiz Lee válasza ciry (#1975) üzenetére


Ribiz Lee
csendes tag

Kedves Ciry!

Remélem a frissen összerakott géped fogja ezeket a hangokat produkálni így szépen ebben a sorrendben :
"BIMM-Bamm, Dirr-Durr :DD "
és akkor majd lesz :O :O :O

Nem érezném magam gonosznak csak egy kicsit kár örvendőnek :D
csak hoznám a formámat

(#1983) onereborn


onereborn
tag

Hi!

Egy gyors kérdés.

Mi a különbség a limited E és a gyüjtői kiadás között?

Előre is kösz a válaszolat!

(#1984) NiTRoV6 válasza Zolás (#1980) üzenetére


NiTRoV6
tag

Itt pontosan le van írva hogy hogyan is működik ez a dolog [link]

(#1985) Motaba78 válasza onereborn (#1983) üzenetére


Motaba78
őstag

A Limited Edition várható extra tartalma, 6 játékbeli tárgy:
- Megerősített járműpáncélzat
- Másodlagos támogató fegyverzet a járművekre
- Nyomkövető lövedék
- Járműre szerelt mozgásérzékelő
- M1A1 gépfegyver
- M1911 .45 kaliberű kézifegyver

ezt találtam a simával szemben, ennyivel több de mindkettő árban ugyanennyi. 9900 ft

(#1986) Locutus


Locutus
veterán

Van egyfajta kísértés, hogy a singlet végigtoljam a futár előtt :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1987) Zolás válasza NiTRoV6 (#1984) üzenetére


Zolás
addikt

Itt szó sincsen a max10 installról amit a kollégák emlitenek. 10 gépen lehet egyidejüleg nem csak 10x installálhatod. Nem ugyanaz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1989) Silencer83


Silencer83
addikt

hi!

nyomom a single-t, egy kerdesem lenne!

graf. beallitasoknal ha advance-re rakom, alul mi az a HBAO?

(#1990) NiTRoV6 válasza Zolás (#1987) üzenetére


NiTRoV6
tag

Így van!

(#1991) Locutus válasza Silencer83 (#1989) üzenetére


Locutus
veterán

Szebbek az árnyékok tőle. Viszont a bétában igencsak akadt tőle a game, még a legjobb rendszereken is, annyival meg nem lesz szebb, hogy megérje...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1992) D1Rect válasza Silencer83 (#1989) üzenetére


D1Rect
félisten

Durvábbak lesznek az árnyékok - 20-30% FPS.

(#1993) L4D1K válasza Silencer83 (#1989) üzenetére


L4D1K
őstag

HBAO : [link]

És pár kép szemléltetőnek: [link]

Az árnyékok megjelenítéséhez van köze.

# ANTAL Tuning #

(#1994) L4D1K válasza D1Rect (#1992) üzenetére


L4D1K
őstag

Én mint lélektani minimum határon játszó észre sem vettem :D . HBAO off 35-37 fps avg, HBAO on 33-34 fps.

# ANTAL Tuning #

(#1995) L4D1K


L4D1K
őstag

Aki már előrendelt az 576 ból, elmondaná melyik boltból kapja a játékot a megjelenés előtt meg? Kíváncsiságból rákérdeztem a Duna Plaza 576 boltra, de ott nem tudtak érdemi választ adni, csak megerősítettek a márc. 5.ei megjelenéssel, ill. hogy majd hívnak ha mehetek érte.

Arra is kíváncsi leszek hogy CoD MW2 sikere után mit fog elérni a BC2, ill meg tudja e törni a népszerűségét. (Egészen addig amíg a BC2 ben meg nem jelenik vmi hax program.)

# ANTAL Tuning #

(#1996) Locutus


Locutus
veterán

Én cdgalaxisból rendeltem. Azt írták tegnap, hogy kedden jön a futár vele :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1997) r-chee válasza gabipaci (#1978) üzenetére


r-chee
őstag

Milyen lehetőségek vannak egyáltalán szerverbérlés terén? Honnan érdemes, mennyi pénzért? Szerintem megérné egy közös PH!-s szerver.
Megismerhetőségről meg annyit, én pl. kiteszem nevem után a [HUN]-t.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1998) Zolás válasza L4D1K (#1995) üzenetére


Zolás
addikt

Már a rendes szerverek miatt is szerintem megtöri. Mondjuk nem egy kategória a 2 játék azon kivül hogy löni kell benne sok közös vonásuk nincs :DDD Itt is lesz haxor meg csiter meg miegyéb. Viszont valószinüleg ki lesznek dobálva és jobban lesznek szürve a szerverek miatt.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2000) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy van-e a PC-s verzióban offline (lan) coop mód?

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.