Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Kartács válasza Yany (#1134) üzenetére


Kartács
aktív tag

1-2x kifagytam már én is! (játék közben csak)

- Tuningolok: AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz @ 3.8 GHz
- Kizárólag hivatalos meghajtóprogramokat használok, perpill 196.21
- Windows Vista Ultimate x64

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#1202) v!ct0y válasza bivalyolo (#1198) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja egy olyan kéne, hogy login. Kulcsot felejtsd el azt többet nem kéri a játék csak az email címed és a jelszavad kell neki semmi több.

Zolás: A meccs végén kiírja valami unlock menüpont alatt, hogy mivel mennyi pontot szereztél és mennyi kell a következő cucc megszerzéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#1203) Zolás válasza v!ct0y (#1202) üzenetére


Zolás
addikt

Eddig eljutottam DE: mediccel nem kapok pontokat oda és assulttal se. Ezekhez már csak a 4x scope van de nem mozdul a vonal. Szóval ezeket nem lehet elérni vagy valami speckó dolog kell hozzá?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1204) bivalyolo válasza v!ct0y (#1202) üzenetére


bivalyolo
őstag

oké rámegyek a főmenübe h login beírom a mail címem és a jelszavamat.
ezután továbblépve kidobja ezt a szolgáltatási feltételes bizbazt. ha elfogadom utána kéri a kulcsot amit beírva kapom feljebb leírt üzenetet.

"Let's agree to disagree!"

(#1205) D1Rect válasza vergilx (#1196) üzenetére


D1Rect
félisten

Pont ua fps?

(#1206) kamikaz333 válasza Zolás (#1203) üzenetére


kamikaz333
tag

Mert ha megnézed akkor látod, hogy több mint 1 millió pont kell azokhoz. Mivel egy játék alatt maximum pár ezer pontot szerzel ezért nem nagyon fog mozdulni a csík. Ez azért van mert a bétában nem lehet mindent használni. Van egy bug amivel lehet, akármilyen fegyverre akármit rakni. Ha nagyon szeretnél 4x scope-t medicként akkor válaszd a recont ott válaszd ki a 4x scope-t majd válts át medicre, de ott ne válassz semmit. Spawnolj és már kész is.

[ Szerkesztve ]

(#1207) Zolás válasza kamikaz333 (#1206) üzenetére


Zolás
addikt

Értem akkor ezek szerint elértem a béta ugymond végét.
Köszi az infót. Azt hittem hogy én csinálok valamit rosszul de ezek szerint akkor ennyi a gém :DDD
Mindenesetre nyomni fogom még. Nagyon bejön az egész játék. Assaulttal simán van hogy körönként van egy 5000pontos csillag a körök végén mert dobálom a lőszert boldog-boldogtalannak. Mediccel meg a sok heal meg a sok élesztés adja az ivet.
Egyedül a gépészes csókát nem tudom mire használni. A csapattársak kamikaze módjára mennek a tankkal nincs esély javitani rajta egy dekát se. Pedig azt is ki akarom tolni valahogy :DDD
Sniper meg a mortar lehivással verhetetlen. Valahova beülnek a kis galambok már rájuk is hivom és megy a halálesőőőőőőő :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1208) v!ct0y válasza bivalyolo (#1204) üzenetére


v!ct0y
veterán

nyomj egy képet, hogy hova írod be..

(#1209) bivalyolo válasza v!ct0y (#1208) üzenetére


bivalyolo
őstag

ide

"Let's agree to disagree!"

(#1210) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ha vki bejelentkezik msn-en vmiert ablakba rakja a jatekot es kirak win-be. utana siman vissza lehet valtani.
masnal is produkalja ezt?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1211) pzstm válasza Fortissimus (#1210) üzenetére


pzstm
titán

ha firefox megy és időjárás addon frissül akkor is, sőt outlook ha megy és levelem jön akkor is produkált már ilyet :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1213) r-chee válasza Kecuhun (#1212) üzenetére


r-chee
őstag

Ha így lesz, valószínűleg csak egy rövid szakasz játszódik a II.VH-ban.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1214) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Valaki tudna nekem adni ehhez a játékhoz beta kulcsot? :)
Hol tudnék igényelni ilyet?
Hallottam, hogy a facebookon van, de ott hol? :D

Üdv. core2

(#1215) vlaho válasza Neil Watts (#1214) üzenetére


vlaho
aktív tag

itt

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#1216) Neil Watts válasza vlaho (#1215) üzenetére


Neil Watts
veterán

már van, úgyhogy tárgytalan, de thx

[ Szerkesztve ]

(#1217) Źşë' válasza G4NXST4 (#1169) üzenetére


Źşë'
addikt

egy optimalizálatlan betától nem tom mit vártok...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1218) Exon


Exon
tag

Tudna valaki egy beta keyt küldeni? :U

(#1219) Neil Watts válasza Exon (#1218) üzenetére


Neil Watts
veterán

(#1220) boogie84


boogie84
veterán

Akinek esetleg még lenne felesleges béta kulcsa megköszönném ha elküldené priviben! :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1221) Fortissimus válasza pzstm (#1211) üzenetére


Fortissimus
őstag

akkor megnyugodtam, h nem csak engem szeret ennyire :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1222) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

Másnak is van olyan, hogy 5-10 perc játék után belassul durván a játék
10.1-es ati driver van fent 5770-es VGA mellett LOW beállítással

SeriesX: JamesSHun

(#1223) vergilx válasza JamesHun (#1222) üzenetére


vergilx
őstag

vírus?

(#1224) JamesHun válasza vergilx (#1223) üzenetére


JamesHun
addikt

elvileg nem
a pcguru oldaláról szedtem le a klienst ami egyből frissítette magát neten keresztül

így kétlem a vírust
de majd futtatok egy full scant, de kb semmi extra progi nincs feltéve amitől félnem kéne

SeriesX: JamesSHun

(#1225) Def26


Def26
félisten

Az milyen, hogy nekem jobban megy a lövöldözés xboxon mint pc- n. Alien ujjaim vannak vagy alien ujjaim vannak? :DDD
Egyébként azt vettem észre, hogy PC -n olyan helyekre is fel lehet jutni ahova pl. boxon nem lehet. Ilyen az a kis dombtető is amikor (miután túl vagyunk az első bevédendő helyen) elindulunk a második terület felé és tőlünk jobbra van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1226) bozont válasza boogie84 (#1220) üzenetére


bozont
veterán

Tudod, ha elolvastad volna az utolsó hozzászólást, már meg is lenne.

De 10 hozzászóláson belül vagy háromszor le lett már írva, ennek ellenére vagy öten kérdezték ugyanezt meg. Úgy látszik olvasni luxus. :U

(#1227) v!ct0y válasza bivalyolo (#1209) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ha ide beírod a regisztrált emailedet meg a jelszavadat akkor nem fogadja el ?

(#1228) bivalyolo válasza v!ct0y (#1227) üzenetére


bivalyolo
őstag

elfogadja, kidobja a szolgáltatási feltételeket ha azt elfogadom akkor kéri a kulcsot.

"Let's agree to disagree!"

(#1229) v!ct0y válasza bivalyolo (#1228) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát akkor sajnos fogalmam sincs mi lehet..

(#1230) Neil Watts válasza bivalyolo (#1228) üzenetére


Neil Watts
veterán

akkor add meg neki a kulcsot

(#1231) bivalyolo válasza Neil Watts (#1230) üzenetére


bivalyolo
őstag

igen de akkor meg azt írja ki h már használatban van..[link]

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1232) G4NXST4


G4NXST4
tag

Egyik haveromnál ez a gond valaki segítséget?
Installig nem jutott mer ott már írja, hogy helyezze be a cd/dvd-t a meghajtóba
Szóval fel sem tudta installni
Az op rendszere.
xp prof sp3
Egyébként ugyanonnan húzta le, mint én. és én nyomom

nagyonromlik

(#1233) Neil Watts válasza bivalyolo (#1231) üzenetére


Neil Watts
veterán

akkor szerezz másikat.
Szétnézek, hogy mit tehetek.

(#1234) v!ct0y válasza Neil Watts (#1233) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát de ez így marha jó megoldás...Az eredetinél is ez lesz vagy mi...

(#1235) xEon1337


xEon1337
őstag

Nekem most küldött az EA egy béta kulcsot, le is kapom a játékot :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#1236) pzstm


pzstm
titán

most kaptam emailben magyar EA games-től én is BETA kulcsot...ha kell esetleg valakinek írjon PM-et...email címmel...leggyorsabb viheti is :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1237) bul07


bul07
nagyúr

nekem van kemény 15-20fps -em vissza is fogom mondani az előrendelést csak ezért a játékért nem fogom a gépemet fejleszteni majd ha lesz új gépem meggondolom majd
és nem is használja annyira a gépemet mint a MW2-ő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1238) pzstm válasza pzstm (#1236) üzenetére


pzstm
titán

elkelt.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1239) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Van egy fölösleges beta-kulcsom, kell vkinek? :D

(#1240) mackosajt


mackosajt
addikt

Vannak igazi kockák ahogy látom a ranglistát
kicsit több, mint 1 hét utáni kockák

:D

Hány órát ülnek a gép előtt naponta?

biztos ilyenek

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1241) kamikaz333


kamikaz333
tag

Van egy fölös béta kulcsom. Az első PM nyer :D .

(#1242) onereborn


onereborn
tag

huh ! Nekem is megjött a BETA kód! ..nah Jump ...... :D

(#1243) kamikaz333


kamikaz333
tag

L4D1K nyerte a kódot :) .

(#1244) Kecuhun válasza Kecuhun (#1239) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nem kell senkinek a kulcs? PM-be írjatok ha kell!

(#1245) Erdei88 válasza mackosajt (#1240) üzenetére


Erdei88
veterán

Mi probléma van ebben? El akarják érni a lvl12t. Febr25 meg a nyakunkon :D

(#1246) onereborn


onereborn
tag

unable to login, please try again!

ooooooohhhhhh, hogy az aaa... :DDD

Ez miért lehetséges? valaki HELP?

(#1247) onereborn


onereborn
tag

Miután elfogadom a felhasználási feltételeket ezt írja ki! email cím + pass rendben van, a kódot elfogadta! :(((

(#1248) Fortissimus válasza onereborn (#1247) üzenetére


Fortissimus
őstag

probald ujra, előbb-utobb elfogadja. nekem is csinalta ma ezt

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1249) mackosajt válasza Erdei88 (#1245) üzenetére


mackosajt
addikt

Semmi, csak arra gondoltam, hogy nincs-e urológiai problémájuk, tekintve, hogy 200 órából 130-at gép előtt ült, és játszott, és gondolom nem csak addig ült a gép előtt.

Ha az aranyér értékesíthető volna, még érteném is, hogy ennyit ülnek a gép előtt.

Én melóban pár órát ülök, jobb esetben. Itthon detto... de nem bírnék ennyit ülni, mint ezek. :DD

ui: bocs, kb. 250-260 órából, ha a megjelenéstől nézem a kép készültéig.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1250) Erdei88


Erdei88
veterán

Volt már akit csak úgy kidobott a játékból, az asztalra?
Esetleg olyan akinek a rangja 1től 99ig ugrál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.