Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) djmaya


djmaya
csendes tag

Most probáltam 17-00-kor kulcsot szerezni( http://i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php)persze nem kaptam ugy hogy valaki szánnyon már meg 1-keyel nagyon kiváncsi vagyok a gaméra dx11 karival probálnám ki és tolnék fel összehasonlito videokat!!!!!elöre is köszönöm!!!!!!

(#752) olanor válasza @rglaaf (#750) üzenetére


olanor
tag

De kiírja . :K

Csatlakozás meg ilyenek nem működnek , de kiírja hogy mivel játszol.

[ Szerkesztve ]

(#753) Yany


Yany
addikt

Másnak is kilép néha desktopra a játék? Vista64-en tolom atival és 9.12-vel.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#754) Locutus válasza Yany (#753) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem eddig sose. 9.12, és vista 32bit.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#755) Csabahun


Csabahun
senior tag

Na kicsit meguntam a bétát,ezért ha kell valakinek a kulcsom(nem tudom működik-e másnál) akkor jelezzen priviben.

(#756) G4NXST4 válasza Csabahun (#755) üzenetére


G4NXST4
tag

á

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#757) Black Dragon válasza Yany (#753) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nekem néha lépett ki, de nem ez a játék hanem a cod2, fogta magát és kilépett az aztalra.:F
Mondjuk ritkán csinálta, de pont a legjobbkor.:(((

win7 64 bit alatt.

(#758) r-chee válasza Yany (#753) üzenetére


r-chee
őstag

Nálam ma volt olyan, hogy kilépett, de totálra. Újra el kellett indítanom a játékot. [Win7 64bit, Catalyst 10.1]. Még csak béta a game, előfordulhat ilyesmi.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#759) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Urak!

Legyetek szívesek pár mondatban jellemezni a játékot, hogy mégis milyen pozitívumai ill. negatívumai véleményetek szerint a Battlefiled 2-höz képest!

Kíváncsi lennék a véleményetekre.
(természetesen olyanok véleményét szeretném kikérni akik játszottak a BF2-vel)

Köszönöm előre is!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#760) G4NXST4


G4NXST4
tag

Urak!
Nekem ilyen gondom lenne. Én is kaptam a kódot :D
Van egy gond az akitől elkértem, az nem tud kijelentkezni az ea fiókjából vagyis nem tudja kijelenteni a kódot és így ezt írja ki:
The register code is already in use. vagyis A regisztrációs kód már használatban van.
ebben nem tudnátok segíteni, hogy lehet kijelentkezni?

nagyonromlik

(#761) G4NXST4 válasza Csabahun (#755) üzenetére


G4NXST4
tag

Csabahun
Köszönöm a kódot, örök hálám :R :R :R :R :R
Igaz nekem már sikerült szereznem egy kódot, ezt a barátomnak szánnám. így hát köszönöm az ő nevében is THX

nagyonromlik

(#762) TomDog válasza Doki-HUN1978 (#759) üzenetére


TomDog
tag

Szerintem a bétának köze nincs a bf-hez.Olyan mint valami keverék játék egy kis cod, bf ,cs

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#763) v!ct0y válasza G4NXST4 (#760) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egy acc ra beregizett key-el te már semmire sem mész. Csak ha az acc-ot is megmondja akkor tudsz velejátszani.

(#764) boogie84 válasza v!ct0y (#763) üzenetére


boogie84
veterán

Mit tapasztaltatok a pálya méretét illetően?? Nem túl nagy, nem túl rohangálós az egész??
Van egy két videó amiben csak úgy lehet eljutnia célhoz hogy járművet használok... Nem lesz ez egy nagy káosz??
Írjátok le tapasztalataitokat. Köszi. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#765) Kartács válasza boogie84 (#764) üzenetére


Kartács
aktív tag

Kib**tt nagyok a pályák (Beta pálya is) de iszonyat pergős és gyorsan ellehet jutni a következő pontokra és mivel ilyen checkpoint szerűen nyílik meg a következő rész ezért nincs az hogy nagy területek kóborolnál percekig egyes egyedül.

Nekem nem volt még olyan, hogy 10-20secnél tovább ne találkoztam volna ellenféllel, max ha megpróbáltam campelni :U

Amúgy bődületesen bejön a játék nekem, utoljára a BF1942ben éreztem ezt a pörgést a hétvégi LANpartykon
-Nagyon jó ez a Rank rendszer
-Upgrade dolgok
-Járművek élethűek, vezethetőek (fps-hez mérve)
-Hangok fantasztikusak és iszonyat élethűek még a hó is ropog stb pl amikor a sniper lövés után kifújja a levegőt. :)

Félelmetes és gyönyörű!
80% hogy megveszem.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#766) v!ct0y válasza boogie84 (#764) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát sztem pont jó. És ha (nem toom az előző részekkel nem toltam) skerül megsemmisíteni a 2 célt akkor úgymond megnő a map de akkor már eltolódik a spawn pont is. Persze lehet menni járművekkel is ha marad:) azokkal gyorsabb sokkal de gyalog se unalmas :)

(#767) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nem lesz ez rossz játék...de van pár idegesitő dolog,de jórészük az ilyen játékok sajátja...1.egy tár kell mindenkibe.bár én furamód egész jól szedtem 1 lövéssel sniperrel emberkéket,arra nem panaszkodom,szerintem ha a ping jó és közel van a delikvens aránylag,akkor sikeres a dolog. 2.itt is előjött a kedvenc ilyen játékos népbetegség,hogy kicsi a csapatmunka,a járműveket elviszik,a többszemélyesbe se várnak emberekre,ami nem tank,azt csak a frontvonalra jutásra használják,hogy leölessék magukat...ami viszont a cod-okból sajna átjön,hogy sok a a sniper,jól rá vannak állva a spawnokra is,mellette sajnos a fele killemet GL-től kaptam...vagyis itt is dúl a noob tube :( egyébként elég asszimmetrikus a map,támadóként ha épp nincs a közelben valaki,akkor sokat kell futni,védőként meg ottvan az ember szájában a terep,ami elég hülye helyzet,mert 2-3 perc kutyagolás után poén egy eltévedt tank vagy sniperlövedéktől megfeküdni,a védők nagyon "nem fogynak el" még egy jó kis támadásra sem,mert közel spawnolnak.
de egyébként jó,hogy a map kisebb,mint ami ilyen gémeknél megszokott,kevesebb emberrel is elég jól lehet nyomni,mondjuk ami a fegyóknál nem tetszett,hogy a géppityuknál nincs távolságérzés,messzire is könnyű célozni,még akár fákon át csak a jelre is,sniper is dettó,ellenben egy rakétavetővel megizzad az ember,mire oda megy,ahova akarja,de akkor meg bejön a lassúság,mire odaér a csomag,még egy tank is rég elcammogott,nem méghogy egy ember...de kempereket jól ki lehet lőnifedezékestül :D
ami még jó ötlet,az az irányitható rakétát lövő fix löveg,kis gyakorlással olyan kanyarlövéseket lehet tolni,hogy az már wh-s beszólásokat is eredményez :D legalábbis én megkaptam,hogy wh-s k...g vagyok :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#768) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként nem tudom,mi alapján,de mindig van 2-3 emberke a tűzvonalban,azok mellé is lehet spawnolni,érdemes figyelni a kis térkép alatti feliratokat,rákattintva megjelenik,az a spawn épp hol van,jó poén egy tank mellé spawnolni,és már bele is ugrani/engineerként,mint ami a kedvencem ilyen gémben,én gyorsan fel is javitom,ami jó kis plusz pont,és segiti a csapatot is

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#769) G4NXST4 válasza v!ct0y (#763) üzenetére


G4NXST4
tag

És olyat nem lehet, mint steam-en, hogy az egyik acc kijelented és egy másikra át viszed? Mert steamen írja a progi, de EA-vel még nem dolgoztam azért kérdem?

nagyonromlik

(#770) D1Rect válasza BandiHUN (#768) üzenetére


D1Rect
félisten

Az osztagod tagjaihoz tudsz spawnolni.

(#771) G4NXST4


G4NXST4
tag

Ha valaki kapott mástól BC2 beta kulcsot és ezzel a hibával nem engedte fel: The register code is already in use. vagyis A regisztrációs kód már használatban van.
És sikerült megoldania az írjon a fórumba, vagy privit PLS
Vagy valaki adott másnak beta kulcsot és ezzel nem engedte fel akinek adta kulcsot és sikerült megoldaniuk az kérem írjon a fórumba, vagy privit PLS

nagyonromlik

(#772) Apophis válasza boogie84 (#764) üzenetére


Apophis
őstag

A bétában egy rush pálya van, ami a kisebbek közé tartozik, persze a legtöbb FPS-hez képest ez is nagy. Védőként nem nagyon kell vándorútra kelni, támadóként meg ott vannak a járművek, csak ezt bétában a sok agyatlan ellopkodja. De sprintelve is max 15-20 sec mire odaérsz az akcióhoz.

Megintcsak a béta miatt kicsit kaotikus, mert a sok istencsapása nem jelöl semmit, még a járműveket sem nagyon, így bárhol jöhet szembe egy gerillát játszó kóbor ellen, amit mondjuk én nem bánok :)

Aztán a level cap is nagyon alacsony, alapfegyverek vannak, így a csipa kivételével a 3 class kvázi egyforma hatékony, ami nagyon remélem, hogy változni fog magasabb szinten vagy HC módban. De tegyük hozzá, ez a játék összeszokott bandával és teamspeakkel az igazi, így a bétából sok nem derül ki.

Szerintem a lehetőség egy kiváló multira megvan, a két lényeges kérdés az optimalizáció és az egyensúly.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#773) BandiHUN válasza Apophis (#772) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem már most jobban bejön,mint a bf2142 és a fuel of war... pedig sokat toltam azokat is.mondjuk az ETQW-nál nem jobb még,annak jobb a "köritése",a narráció,maga a feladat,stb,remélem ezen változtatnak,túl kevés a komment a játék alatt,nem is tudja az ember,hol áll éppen a küzdelem,lehetne bemondás,ha valahol segitség kell,kilövik a tankot,stb,hiányzik némi üdvrivalgás,stb,a killekre sincs valami sok komment,csak egy diszkrét felirat,lehtne jobban mutatni a szerzett pontokat,extra akciókat játék közben,ne csak a végén egy összesitőt.nomeg remélem lesz felhúzható cuccok is majd,pl.lövegállás,lőszertöltő hely,fedezék,vagy pl.kis hatósugarú,de extra radar,ilyesmik,extra járműspawn is lehetne a harcvonalba valamit felépitve mondjuk,olyan sem volt még az ilyen játékokban

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#774) knbs válasza BandiHUN (#773) üzenetére


knbs
senior tag

En nem hianyolom a narracios hangokat, pontosan szolnak mikor lonek ki egy tankot vagy helit, akkor is szol amikor le van rakva A vagy B vagy epp fel kene szedni rola a bombat.
Bar ahogy irtad johetne meg azert par extra info arrol, eppen hogy allunk.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#775) richa


richa
csendes tag

Sziasztok!

Lehet még szerintetek key-t szerezni valahonnan?
i3d mintha behalt volna
twitter esélytelen
badcompany2.com on a postolásból se lesz semmi sztem... kezdem feladni.

ötlet vkinek?

fileplay is off
planetbattlefield is... :(

[ Szerkesztve ]

(#776) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

nemtudjátok a betaban lévő lvl szintek megmaradnak ha veszek uj gamet és ugyanarra az ea accountra regelek majd? (remélem érthetően tettem fel a kérdést :D)

(#777) Apophis válasza szn0rbi (#776) üzenetére


Apophis
őstag

Mivel 11 a cap ami 2 nap alatt simán megvan, nem lehetetlen, de szerintem csakazértis resetelnek :)

Amúgy rengetegen említették már, de a hangok tényleg zseniálisak, nem találkoztam még jobbal. Narráció szerintem tökéletes, mindent bemond, amit kell, de nem őrülök bele mint egyéb BF-ekben. Talán a "bomba" rakását kísérhetné látványosabb vizuális/hang jelzés. A minimapen is finomíthatnának, meg úgy egyáltalán, lehetne testreszabható az UI, de én a multiplatform miatt erre nem nagyon számítok sajnos.

Maga a játékélmény nekem is nagyon bejön, ha rendesen optimalizálják, tuti megveszem, de az sem kizárt, hogy veszek egy Quadot, bár ezt elég régóta mondogatom.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#778) Siiiiix


Siiiiix
tag

Azért azt hogy gondol eggyet a katona és elkezd magától futni valamilyen irányba bugot kijavíthatnák mert elég idegelő tud lenni recon ba

(#779) Locutus válasza Apophis (#777) üzenetére


Locutus
veterán

lvl11 két nap alatt? :D

Hát végülis ja, ha 48 órát folyamatosan nyomod, akkor lehet... vagy csak én nőttem ki ebből a kockaságból :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#780) Kartács válasza BandiHUN (#767) üzenetére


Kartács
aktív tag

Ilyen volt már nálam is hogy fél méterről beleeresztettem (zoomolva) egy tárat az ellenbe és nem halt meg pedig nem is látott.... (but szerintem) de többnyire ha jól célzok akár 2-300méterről is 50%ban headshotot lehet osztani az Assault fegyóval.
Ha ezen javítanak picit hibátlan lesz!

Amúgy minden akár CSben is van ilyen hogy 1méterről (nem tunk) beleputtyogtatok egy tárat és 30dmg in 20hit. :)

Locutus ha "kocka" az illető megvan simán :) én tegnap toltam úgy igazán 20:00tól 06:00ig és Rank6 meglett.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#781) mobal válasza Kartács (#780) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

6 óra playeddel nekem már a 7 is megvan :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#782) Apophis


Apophis
őstag

Nem kockultam különösebben, kitoltam amúgy mind a 4 classt + járműveket is maxra :)
Assault és medik ami inkább bejön. Engivel móka aknamezőt telepíteni de az leginkább javítgatni fog meg armort ölni, nem izgat. Csipával meg ezt a pályát nem tudom élvezni, agresszívan nem lehet vele menni mert középtávról az assault sokkal jobb, red dot + XM8 elég pontos, mire a scope-al rámzoomol, kétszer megöltem. De a másik két class is elég jó red dottal, néha sima iron sight-al is bead érdekes fejeseket.

A pálya sok része nehezen belátható, plusz állandóan ott kempel 5 másik csipa, így nincs is értelme beállni melléjük. Inkább oldalt váltok és rájuk küldök egy mortar csapást.
Azért a 12X-es távcsővel már elvagyok, majd megjelenés után lesz idő kitapasztalni.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#783) szn0rbi válasza Apophis (#782) üzenetére


szn0rbi
csendes tag

12X távcsövet hogy használod? én ráteszem a csipára de semmi változás.. :S

(#784) feka007 válasza @rglaaf (#729) üzenetére


feka007
nagyúr

De lámák.. :D Mi értelme egy bétában ennek, azt nem értem. :U

(#785) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

akik bétáznak mi a véleményetek a játékról? megfogjátok venni ? :D én nagyon gondolkozom rajta hogy megvegyem csak nemtudom mennyi magyar játszana-e :D esetleg valami jó kis közösség alkulhat-e ki... :)

r-chee: szuper:)) remélem a társaság kialakul majd :B :C

[ Szerkesztve ]

(#786) r-chee válasza Locutus (#779) üzenetére


r-chee
őstag

Én 12h játékidővel vagyok 7-es szintnél. Nem vagyok pro gamer, örülök, ha sikerül közelítenem a kill-t a halálozáshoz :) . 11-es szint elérése két nap alatt... Na, oda egész napos multizás kell karikás szemekkel, vagy egy alapból darálógép beállítottságú, "kikerül a lövedék"- típusú emberke :D .

szn0rbi: megvesszük-megvesszük-megvesszük... :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#787) D1Rect válasza szn0rbi (#783) üzenetére


D1Rect
félisten

Pont ezt kérdeztem én is. :)

(#788) L OuiSe


L OuiSe
csendes tag

Sziasztok
Akinek esetleg ki van hajtva a 11 szintig már és szeretné unlockolni a support assault és enginer fegyverekhez a 4X-es scopot annak nem kell mást tennie mint a recon kasztnál kiválasztani ,az adott kaszt adott speckójában pedig semmit nem választani.
Sniperre ugyanígy a red dot.
Másodszorra mindig bejön.(mind a kilenc fegyón működik)
A scop sokkal jobban használható enviroment med-high beállításnál.(többet látsz)

[ Szerkesztve ]

Mond amit gondolsz ,tedd amit mondasz ,vállald a következményeit.

(#789) Locutus válasza r-chee (#786) üzenetére


Locutus
veterán

Én 8 órával lvl7-en :D :D
De csak engivel, meg reconnal toltam. Az utóbbit pedig nem mindig sniperrel, hanem védőként pl shotival. Mert a mozgásérzékelő+mortar a hegytetőre+shoti elég durva defenzív kombó :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#790) Kartács


Kartács
aktív tag

Na Itt nagyon szépen látszik, hogy a Sniperrel nem csak célkereszt és Boom Headshot, hanem egy kis röppályát is bele kell számolni főleg, ha még mozog is az a célpont!
Tud a gyerek. :R

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#791) BalaNce87 válasza Kartács (#790) üzenetére


BalaNce87
addikt

Néhány óra gém után már simán tudtam, hogy mennyivel kell elé, fölé célozni. 10-12 kill volt a legtöbb amit összelőttem támadóban a szikláról. Az ellenfél kb alig lát alulról annyira beleolvadsz a fenyőfákba a sötét ruháddal:)

(#792) boogie84 válasza Kartács (#790) üzenetére


boogie84
veterán

Mindenkinek köszönöm az észrevételét! :R

Hogy lehet az h piros háromszöggel jelzi neki h hol vannak az ellen katonái?? Legalábbis egypárat jelöl neki... :F :F :F

Ja még annyit, h ha ilyenek lesznek a pályákon, remélem lesz admin is h kiba.... őket! Mert ez nem csapatjátékos!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#793) olanor válasza boogie84 (#792) üzenetére


olanor
tag

Mint a BF2-ben itt is van spottolás. Ilyenkor pár másodperci jelzi hol van az enemy.

(#794) D1Rect válasza BalaNce87 (#791) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze, ha megkapod a háromszöget akkor nem bújsz el. ;)
Mondjuk vicces, mert ha a szikláról kempelek általában elfogy a töltényem, de a szomszédok el szokták dobálni a sajátjukat, szóval mindig van utánpótlás. :DDD

(#795) frame>24 válasza Kartács (#790) üzenetére


frame>24
addikt

Érdekes, hogy minden "le-snipeolt" ragdollból akkora vérfelhő jön ki, mintha kb. M230-al kapott volna

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#796) sNORh


sNORh
addikt

aki megunta vagy megosztaná szivesen, én ki szeretném próbálni :B pm me

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#797) Locutus válasza BalaNce87 (#791) üzenetére


Locutus
veterán

Jah, a csapat meg közben elvesztette a kört :) Hajrá sniperek...

Olyan lazán védhető a két pont ilyenkor, hogy csak na... közben meg küldöm a mortart a hegytetőn a sniperek nyakába.

Ennél már csak az volt a faszább, amikor a következő ponton 4-5 sniper csak ott állt a helipadon, arra várva hogy mikor spawnol. Persze el is vesztettük a védelmet, ahogy illett.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#798) boogie84 válasza olanor (#793) üzenetére


boogie84
veterán

Ha csak pár mp-ig az nem gáz, na de neki mindig felvillant. Igaz nem játszottam az előzőkkel, valszeg ezért furcsa, de nekem akkor sem tetszik h megmutatja hol az ellen :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#799) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Ha még nem volt, egy kis magyarázat a játékról és a játékmenetről : Videó+magyar kommentár

[ Szerkesztve ]

(#800) sNORh válasza Zsozsooooo (#799) üzenetére


sNORh
addikt

radír nagy arc :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.