Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok.

Én is nyomom ajátékot, amióta lehet. Én nem rendeltem elő, egyszerűen megvettem az EA Store-ban. Nem gondoltam, hogy ingyen fognak kulcsokat osztogatni... Ezért legszivesebben beperelném az EA-t, de mindegy.
Nem bántam meg, hogy megvettem, mert így kipróbálás után is megvenném.

Lenne pár kérdésem, mivel BF2-höt vagyok szokva, néhány dolgot nem értek.
Pl, a Q megnyomásával nem jön elő menü, az csak spot, és kész?
Nincs kedve valakinek egy leírást csinálni a kiegészítőkről?
Mi az az inekcióstű? Meg a fogaskerék az utolsó oszlopban?
Nincs esetleg valami tutorial ezekről?

Mindenki szidja a csalókat, de ha jól látom a PB alapból ki van kapcsolva, mivel béta játékhoz nem adnak ki tudtommal PB-t.
Számomra ez azt jelenti, hogy esetleg a kész játékban kevesebb lesz a csaló.
Amúgy sem hiszem hogy sokkal találkoztam eddig.
A fegyverek tényleg vacakok, 1tár belemegy az emberbe, mire bedobja a kulcsot.

Ha valaki esetleg fel akar venni barátlistára, a nevem nem meglepő módon a játékban gabipaci

Üdv.

Logitech hardware tester

(#952) Yany válasza Kartács (#949) üzenetére


Yany
addikt

Tapasztalataim szerint ami valós gyorsulást okoz a beállításokban és (személy szerint) nem jár különösebb minőségromlással: HBAO OFF, Shadows Medium vagy Low, FSAA 1x, Effects Low. Ha ezek megvannak, akkor a többi akár maradhat High-on is a legtöbb konfigon, akár egész magas felbontásban is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#953) Visormail válasza knbs (#938) üzenetére


Visormail
addikt

Kösz ez jó máris letöltöm és kikapcsolom a bloom-ot, fújj de gyűlölöm, azt is megölném aki egyáltalán feltalálta.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#954) Kartács válasza gabipaci (#951) üzenetére


Kartács
aktív tag

Tudtommal nem működik a Friend List legalábbis haverokkal próbáltuk online és offline is de nem lehet... felkérés elmegy de igazolást már nem kap az ember. :(

Felveszlek és megnézhetjük nekem is meglepő módon: Kartacs a nickem. (hátha csak nálunk nem ment valamiért) :)

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#955) gabipaci válasza Kartács (#954) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, valamelyik nap próbálgattuk párszor oda-vissza, de nem ment, úgy ahogy írod.
De azóta már sikerült 2 ember benne van már a listában.

Logitech hardware tester

(#956) NiTRoV6 válasza gabipaci (#951) üzenetére


NiTRoV6
tag

Csá!!!!!!!!!!

Igen a Q megnyomása az csak simán spot és ha spottolsz és valaki megöli arra is ad pontot.

Az injekciós tű :) az pl arra jó hogy gyorsabban tudsz futni.
Az utolsó oszlop amit mondasz ahol a fogaskerék is van azok a járművekhez van jobb páncél gyorsabb jármű meg ilyenek. Felveszlek friend listára te is vegyél fel a nevem NiTRoV6. Este fent szoktunk lenni a class ts-én a bf-es csapattal és együtt nyomjuk a bc2-őt! :D

(#957) jegenye77


jegenye77
addikt

Valaki tudna adni egy béta kulcsot?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#958) endrodiz válasza jegenye77 (#957) üzenetére


endrodiz
tag

ma megjelenő PC Guru-ban van Béta-kulcs, illetve nézzetek körül Facebook-on, ott is osztogatják....

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#959) BalaNce87 válasza knbs (#945) üzenetére


BalaNce87
addikt

És neked hogy fut azzal a régi c2d-val? Mert nekem a procilimit miatt szinte mindegy mire állítom. 27-55 között van az fps. 55 ha nincs zúzás, 25 ha lőnek, füstölnek, robbantanak...
Tipikus olyan játék, ami még akkor is skálázódna, ha 6 ghz-en járatná vki a prociját:D
Tegnap a 10-ik szintért megkaptam azt a szar thompsont. A tracer pistolt mikor adja be?

[ Szerkesztve ]

(#960) Tomics válasza BalaNce87 (#959) üzenetére


Tomics
addikt

10ik szint? OMG
Én xboxon tolom a második szinten vagyok, de a harmadik szinthez már valami 400.000 xp kell :D igaz, ez nem béta hanem demo verzió. itt már van tracer pisztoly.

PH! addikt since 2004

(#961) Yany


Yany
addikt

Srácok, ha valaki véletlenül tudna szerezni egy fölösleges kulcsot, nagyon megköszönném. Jöhet privátban. :R Se regisztrálva nem vagyok a fileplay-en, se facebook accountom nincs :S

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#962) ---Lasali--- válasza gabo89 (#944) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Jéé és kaptam kódot OMG XD
Előbb írtam be hogy nem lehet csak ha befizetsz nekik 2 fontot, de most hibásan kidobta az oldalt, duplán volt ott a kód kérő link és kiírt egy kódot lol

[ Szerkesztve ]

(#963) Csabahun válasza Yany (#961) üzenetére


Csabahun
senior tag

Irány az újságárus és vegyél egy PCGurut....

(#964) superTibcsi válasza ---Lasali--- (#962) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Ha szerencséd van akkor ad. Én most regiztem, és a 10. belépésre adott. :DD :DD :DD
Ha van rajta két font, akkor mindenképpen kapsz. De nélküle szerencse kérdése. Ma rám mosolygott :))

Este game.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#965) Csabahun


Csabahun
senior tag

NA gyerekek van egy FRISS béta kulcsom akinek kell jelezze priviben!!!!!

(#966) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

filaplay -ra regizzen akinek most kell kód!!!!!

Under construction!!!

(#967) Csabahun válasza Csabahun (#965) üzenetére


Csabahun
senior tag

Már nincs!!!!

pzstm: Szivesen!!

[ Szerkesztve ]

(#968) pzstm válasza Csabahun (#967) üzenetére


pzstm
titán

Köszöntem! :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#969) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Már csak fizetősök jutnak kódhoz a fileplay-en.
Az ingyenesek elfogytak. :N

Under construction!!!

(#970) gabo89


gabo89
senior tag

Újra van nyilvános kód!

indul a sörös aludni

(#971) Yany válasza gabo89 (#970) üzenetére


Yany
addikt

ja, ki van írva, de nincs link (bejelentkezve sincs)
tudsz adni egy közvetlen linket?

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#972) knbs válasza BalaNce87 (#959) üzenetére


knbs
senior tag

Az adatlapom nem up to date. I7-920@3.6 6gb dominator1600 gtx295 azeert irtam hogy nalam nincs gond, nem mondom zabalja a gepet,de belinkelem ezt a tesztet,mert itt irnak konfigokat is kiboncoljak milyen felbontas milyen geppel stb...

Teszt, nemet ajkuak elonyben

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#973) Yany


Yany
addikt

Nem értem ezt az ingyenes kulcs-dolgot. Ezen az oldalon (http://www.fileplay.net/keys) csak a subscriber kulcsokhoz volt link. Amúgy csak szöveg volt kint, hogy "Public Bad Company 2 BETA Keys" de sehol egy lista, sehol egy link. Hol kell ezt keresni? (most valóban már azt is kiírja, hogy elfogyott, de az előbb még semmit nem írtak oda)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#974) Senhi


Senhi
aktív tag

Aki fent van facebookon az könnyen tud beta kódot szerezni:

http://apps.facebook.com/bfbc-betacode-hu/

[ Szerkesztve ]

(#975) Yany


Yany
addikt

lol, sikerült, nem is hiszem el

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#976) Yany válasza Senhi (#974) üzenetére


Yany
addikt

Nekem egy fileplay-es, ismerősömnek meg ez a facebook-os link jött be, szóval köszi a segítséget. Végre két haveromal tudunk squad-ban nyomulni. Jáááj, alig várom. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#977) jegenye77 válasza Yany (#976) üzenetére


jegenye77
addikt

Facebook-on elküldtem a három meghívót de nem kaptam kódot.
Neked ott sikerült szerezni?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#978) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok megjött a béta key most merre és mit töltsek le?

(#979) peti800


peti800
tag

Nem vagyok fent facebookon, sem máshol, de nagyon megköszönném valakinek, ha megdobna egy beta key-el:P előre is köszönöm!

(#980) v!ct0y válasza dunc (#978) üzenetére


v!ct0y
veterán

Leszeded a klienst és csinálsz egy ea accot és már mehetsz is elvileg:)

[ Szerkesztve ]

(#981) peti800


peti800
tag

Bf-2-es ismerősök, csinálhatnátok pár vidit vagy képet, netán xfire nem engedi?

(#982) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

A Facebook-os kódigénylés hogyan működik? Más lehetőségem nem maradt, mert mindig lekésem a többit. Addig nem is igazán törődtem vele, amíg meg nem láttam, hogy heli is van a bétában.

WarthogHell

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#983) dunc válasza v!ct0y (#980) üzenetére


dunc
nagyúr

Honnan érdemes leszedni?

(#984) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most néztem Facebook-on ezt a bétakulcsos dolgot.Nem ingyenes , hanem 4,99 EUR.
Ingyenes kulcsot már nem igen lehet beszerezni.Bár én is regelnék rá ,de hiába nézegetem az oldalakat nem igen lesz már ilyen lehetőség.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#985) Yany válasza Hell (#982) üzenetére


Yany
addikt

A helit melyik programban szereted? Frontlines: Fuel of War vagy Desert Combat. Netán BF2? Ha ez utóbbi, akkor ezt is szeretni fogod, de ha a másik kettő, akkor azokhoz képest ultragáz ebben a heli. Röpködtem vele, irányítani is tudom, de a BC2 és BF2 helije egy nagy lókupac...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#986) pzstm


pzstm
titán

Kénytelen vagyok egyelőre a régi verziót tolni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#987) Yany


Yany
addikt

Itt minden egész órában adnak ki kulcsokat, én is innen szereztem: http://www.fileplay.net/keys az előző óra 2. percében.

pzstm: lehet, hogy épp megint frissítik a bétát és beletrafáltál? :U (nem hiszem, de a remény hal...)

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#988) Hell válasza Yany (#985) üzenetére


Hell
tag

Természetesen BF2. Többet heliznék, de hamar "elkapkodják" a többiek. Emiatt sokszor maradnak a földi járművek. Szigorúan enginnel. A támogatás megy nekem.

987: Most nézni fogom, hátha. A kulcsigényhez szükséges regisztrálni?

Fortissimus 989: Kellett fizetni? Hogyan kaptad meg?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#989) Fortissimus válasza Senhi (#974) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi a linket, igy meglett a kod! :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#990) Hell válasza Fortissimus (#989) üzenetére


Hell
tag

Kellett fizetned? Mit kellett csinálnod? Hogyan kaptad meg?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#991) pzstm


pzstm
titán

nah kipróbáltam azért frissítés nélkül is :U
Laptopon, Core2Duo P8600 -as procival (többi flösleges leírnom, mert memóriához alig nyúlt, illetve videókártya sem igazán döntő ahogy néztem....viszont 1440x900-ban sikerült találnom így is játszható beállítást :R (bár szerverlagba beleütköztem :B )

win7x64 Ult. -en adminként indítva a játékot ment az update! :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#992) Fortissimus válasza Hell (#990) üzenetére


Fortissimus
őstag

facebook-os megoldas, 3 embert kell meghivnod es kapod a kulcsot.

Vki adjon mar egy gyors linket a klienshez pls

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#993) sNORh válasza Fortissimus (#992) üzenetére


sNORh
addikt

[link]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#994) Fortissimus válasza sNORh (#993) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez az, koszi! jon max-on :B

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#995) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jó ez a facebook-os igénylés de nekem egy ismerősöm sincs :DDD rajta így marad a másik.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#996) v!ct0y válasza dunc (#983) üzenetére


v!ct0y
veterán

torrent:)

(#997) r-chee


r-chee
őstag

Szereztem 1 db béta kulcsot Fileplay-től, akinek kell, írjon privit!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#998) Hell válasza r-chee (#997) üzenetére


Hell
tag

Szia!

Ment pü!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#999) r-chee válasza Hell (#998) üzenetére


r-chee
őstag

Elküldve :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1000) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azta... leszúrtam 3 embert egymás után :D Csak kevés az fps aztán a többi nem ment xD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.