Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) antikomcsi válasza TomDog (#1894) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az a baj, hogy ez nem is vicc, minap pont ez volt, várom, hogy jöjjenek támadni, erre a fél attacker brigád ott cseszi a legyet a dombtetőn sniperral, még négy meg a két páncélosban csücsül, szintén a dombon.

Izgalmas volt azt a két pontot megvédeni 2-3 embertől, aki néha odakeveredett. :U

Esetleg lehetne maximalizálni, hogy egy csapatba lehet max 3 mesterlövész, 3 szerelő, stb. Védekezőknél lehetne 4-5 sniperes, az ugyis tuti bukta. :DDD

(#1902) TomDog válasza antikomcsi (#1901) üzenetére


TomDog
tag

az lenne a legjobb ha mindegyik így járnasniper

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1903) Fortissimus válasza Zolás (#1897) üzenetére


Fortissimus
őstag

LOL :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1904) Gabás válasza antikomcsi (#1901) üzenetére


Gabás
addikt

egy jó szerveren egy admin hamar kirugdalná ezeket... a régi szép idők, amikor feljött egy admin, és repültek a sniperek omaháról:D

(#1905) boogie84 válasza Zolás (#1900) üzenetére


boogie84
veterán

Egyre jobban fut a játék. Sztem 2 magra optimalizálják a játékot.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1906) Def26 válasza antikomcsi (#1901) üzenetére


Def26
félisten

Én is a sniperral szeretek lenni, akár én is lehetnék azok között akik kuksolnak a hegytetőn vadra várva. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1907) antikomcsi válasza Def26 (#1906) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az nem gond, mondjuk egy DM szerón, de ez küzdelem, nem csak erről szól. ;)

(#1908) Def26 válasza antikomcsi (#1907) üzenetére


Def26
félisten

Értem az érvelésed, de olyan jó.... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1910) antikomcsi válasza Def26 (#1908) üzenetére


antikomcsi
veterán

;] ;] ;]

(#1911) Fortissimus válasza Kecuhun (#1909) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez jo, vegre latunk masik palyabol is vmit :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1912) Ateszzero válasza vlaho (#1893) üzenetére


Ateszzero
őstag

1000*1000 HÁLA :R :R :R

Ha működik és találkozunk , engedem hogy egyszer kinyírj. :DD

(#1913) L4D1K


L4D1K
őstag

Kihasználva a maradék időt a béta ból, vki egy kis esti harcra?

# ANTAL Tuning #

(#1914) Zolás válasza Kecuhun (#1909) üzenetére


Zolás
addikt

Hu vazze de másképp néz ki végre egy szines pálya.
Az a baj ezzel a bétával hogy olyan szinten megutálom ezt a pályát hogy soha de soha többet nem fogok rajta játszani. :DDD

MA felmentem egy hardcorenak nevezett szeróra. Hát se minimap se ellenség jelölése se csapattársak nem látszanak ugy hogy azt messziről lásd hogy csapattárs és full ment a baráti sebzés, ja és nem volt deathcam se. Gyorsan be is daráltam 4 csapattársat akik szépen összebujva kempeltek utána végigkergettek a pályán :DDD Egészen Crysis érzés mikor egyedül vagy és mindenki téged akar :DDD Azt hiszem azt a részét kihagyom. Ha nem látom felette a barátot jelző feliratot a büdös életbe nem fogom tudni megkülönböztetni ki van velem ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1915) Ateszzero válasza vlaho (#1893) üzenetére


Ateszzero
őstag

Működik, működik :C :C
Jó a béta kulcs viszont miest belépek kivág az asztalra.Szerintem a tűzfal vág ki de már mindenfajta tűzfalprofilt próbáltam, akkorsem enged játszani belépés után.
Eset Smart security 4 van.
Valaki tudna segíteni mit hol állítsak be hogy játszani is engedjen?Érdekes hogy a frissítést engedi a játéknak, de a játszást már nem.

(#1916) Neoteric válasza Def26 (#1879) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez a bolt mennyire megbízható?
Postával együtt durván 8700,- ra jön ki, szal lehet megérné innen venni, mert itthon tuti drágább lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#1917) Def26 válasza Neoteric (#1916) üzenetére


Def26
félisten

Én a boxos játékaimat mind innen vásároltam. Elköltöttem ott vagy 200k -t és soha semmi panaszom nem volt. 3 fontért postáznak Magyarországra.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1918) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Hát ez nem igaz.
Nem enged játszani.
Már frissítettem a PNKbuster-t is , kipróbáltam egy nagycsomó szűrésmódot, de csak az automatikus szűrési módnál enged belépni az eset4, akkor gondolom nem a tűzfallal vannak a gondok, mert akkor be sem engedne lépni ha szigorúbbra vagy másmilyenre van téve.
Szomorú vagyok :O

Mindenki tud játszani?

(#1919) kgergo23


kgergo23
tag

tenyleg ha mar boltok...errol mi a velemeny ?

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1920) Jhonny06 válasza kgergo23 (#1919) üzenetére


Jhonny06
veterán

26,95+0,99 postaköltség

27,94 British pounds = 8 566,30519 Hungarian forints

Azért az ezer egynéhány száz forintért inkább előbb legyen itt. :)

(#1921) Fortissimus válasza Ateszzero (#1918) üzenetére


Fortissimus
őstag

magat a jatekot frissitetted?
bfbc2betaupdater-t futtasd adminkent

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1922) kgergo23 válasza Jhonny06 (#1920) üzenetére


kgergo23
tag

persze igazadban, itt jon a vallomas, hogy az 576-bol van elorendelve a BC2...csak kivancsi voltam, hogy nincs e vki, aki velemennyel van a zavvi.com-rol, mert van egy ket game ami megerni...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1923) ToxLee válasza kgergo23 (#1922) üzenetére


ToxLee
őstag

Predator topikban jó néhányan a Zavvi-ról vették és nem volt semmi baj. :)

(#1924) PaJa1


PaJa1
őstag

Este wégre feloldottam az oszes cuccot:-) utoljára maradt az assault red dotja.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1925) vlaho válasza Ateszzero (#1918) üzenetére


vlaho
aktív tag

Próbáltad úgy,hogy kikapcsoltad a tűzfalat és a víruskeresőt?

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#1926) Def26


Def26
félisten

Ma még tudok bétázni, ha este 7 -kor érek haza vagy akkor már lelövik a szervereket?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1927) antikomcsi válasza Ateszzero (#1918) üzenetére


antikomcsi
veterán

Próbálj meg egy nod uninstallt, a kikapcsolás nem elég.

Én egyszer szívtam vele, igaz egy teljesen más játéknál. Hiába volt minden engedélyezve, egyszerűen nem találtam szervert.

Még ki is kapcsoltam, a nod-ot, de akkor sem. Gondoltam egyet, és uninstall, ezután rögtön jó lett.

Ha nem vagy MS gyülülő, használj security essentials-t, teljesen rendben van, és van már magyar nyelvű változata is. Persze csak ha ez a gond.

(#1928) mackosajt


mackosajt
addikt

Várhatóan mikor lövik le a bétát?

"Sajnos" oktatásra, utána meg munkára vagyok még ma hivatalos, és este 10-re jó, ha hazaérek. Ugye ne reménykedjek, hogy akkor még fogok tudni játszani?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1929) sutyi^ válasza Def26 (#1926) üzenetére


sutyi^
senior tag

DEMO/BETA ends on the 25th Feb (2:00 PST/10:00 GMT/11:00 CET).

Tehát még nyolc perc azt vége, de ahogy látom annyi se mert valami EA karbantartás miatt amúgy se lenne elérhető.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#1930) mackosajt válasza sutyi^ (#1929) üzenetére


mackosajt
addikt

Ehh... pont mikor írtam, előtte léptem ki. Akkor a jelek szerint még időben voltam bent. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1931) L4D1K


L4D1K
őstag

Huh, szerencsére meglett minden unlock így legalább tisztázódott bennem, hogy melyik kaszt ra érdemes majd hajtani vagy sem. Tegnap este mondjuk nem tudom mi történt, olyan érzésem támadt mintha az összes vérpista-sniperpowa kapott volna egy béta kulcsot. 16 emberből 2 beszállt a tankba, és elkezdte szétlőni a saját quad-jainkat, ezt kb 10 percig csinálták és vagy 6an nézték :((( . Marad 8, amiből 5 snipa 1 engineer áll a hegytetőn és lőttek valamire. Egy értelmes ember volt fenn, akivel medic-medic kombóval elég szépen mentünk előre, általában bele a sortűzbe de akkor már az sem zavart. Persze írtuk a többieknek hogy mivan, de általában csak 4betűs válaszokat kaptam: Noob !?

Nos lehet hogy pár ember agya megzápult az ingyen hent -től, de lehet hogy csak én vagyok túl optimista :)) . Btw még pár nap is játszhatunk végre a teljes verzióval, aki addig nem bírja ki annak ajánlom ezt a videót [link]

# ANTAL Tuning #

(#1932) ToxLee


ToxLee
őstag

Március 2--> Észak-Amerika. Lehet lesz valami mozgolódás hétvégén egyes oldalakon. :)

(#1933) r-chee


r-chee
őstag

Most hívtak az 576-tól, hogy egyeztessék az előrendelési adatokat. Jövő héten szerdán (harmadikán) hozza ki a gyűjtői kiadást a DHL :DD :C .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1934) kgergo23 válasza ToxLee (#1923) üzenetére


kgergo23
tag

ja az avp topicnal...okes, ranezek koszonom valaszod...a postakoltseget nem vagom, illetve regnel vmi biztonsagi szamsort kellene beirni, aminek a kartyan kellenen lennie de az nem tudom mi lehet...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1935) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#1936) Fortissimus válasza kgergo23 (#1934) üzenetére


Fortissimus
őstag

dombornyomott a kartya?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1937) kgergo23 válasza Fortissimus (#1936) üzenetére


kgergo23
tag

budapest bankos...pontosan nem tudom mit jelent hogy dombornyomott...de sztem nem, elektronikus kartyarol van szo...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1938) Fortissimus válasza kgergo23 (#1937) üzenetére


Fortissimus
őstag

huh, jo fiatal lehetsz ha meg nem vagod, h mit jelentenek ezek :) no offense...
dombornyomott kartya igy nez ki : [link]
security code: [link]

mellesleg nem dombornyomott Visa electronnal is tudsz neten vasarolni

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1939) ciry válasza r-chee (#1933) üzenetére


ciry
őstag

Engem is hivtak olyan 11:30 körül, szerdán délután meg is lesz :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#1940) kgergo23 válasza Fortissimus (#1938) üzenetére


kgergo23
tag

non taken;) egyebkent 26 vagyok, csak eddig nem foglalkoztam ilyen jellegu dolgokkal. nos nem tudom...ugy nez ki hogy megis dombornyomott kartyam van. csak ez mar nem "domborodik" ki csak ra van nyomva festekkel az info...

Lehet az hogy az a negyjegyu kod megegyezik a kartyaszam elso negy szamjegyevel ?

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1942) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Köszönöm a segítségeket, de így sem megy.
ESET újratelepítés megvolt, Pnkbuster kézifrissítés megvolt a játék kézi frissítése megtörtént, tűzfalak kikapcsolása megvolt, játék újratelepítése megvolt.
Eredmény:Mostmár az EA-ra sem kapcsolódik.
Meddig lehet még Beta-t használni?Mert akkkor leszedek egy nem torrentes változatot, hátha az a gond.Azért választottam a torrent letöltést mert a többi szerverről nagyon lassan jött volna le.

(#1943) gyuro válasza Ateszzero (#1942) üzenetére


gyuro
tag

Vége a a Beta tesztnek.

(#1944) Ateszzero válasza gyuro (#1943) üzenetére


Ateszzero
őstag

Akkor lehet hogy ez volt a gond.
Hál istennek a tesómnál tudtam vele játszani.Nagyon tetszett az a kevéske is.
Be kell szereznem a teljest.

(#1945) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Most kaptam a CDGalaxistól mailt, hogy jövő héten kedden vagy szerdán hozza a GLS a Limited Edition-t! :C

(#1946) mackosajt válasza Kecuhun (#1945) üzenetére


mackosajt
addikt

én pikkpakkban veszem át, így 1 nappal később jutok hozzá :DD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1947) gabipaci válasza mackosajt (#1946) üzenetére


gabipaci
addikt

Én EA Download Managerben kapom, kíváncsi vagyok, mikor lesz belőle valami.

Logitech hardware tester

(#1948) Kecuhun válasza mackosajt (#1946) üzenetére


Kecuhun
senior tag

De legalább olcsóbb lesz 200 HUF-al. :D

(#1949) PaJa1 válasza Kecuhun (#1945) üzenetére


PaJa1
őstag

Gratula!
De ha a limited edition csak abban különbözik, hogy hamarabb kapsz cuccot akkor nem éri meg a plusz pár ezer forintot.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1950) mackosajt válasza Kecuhun (#1948) üzenetére


mackosajt
addikt

Meg nem kell, hogy otthon legyen valaki ugrásra készen, hanem melóból hazafelé beugrom én érte. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.