Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) danati


danati
senior tag

Nincs valakinek egy fölösleges Beta kulcsa?

(#602) D1Rect


D1Rect
félisten

Annyira jó, hogy már cheaterek is vannak.... :((( :((( :(((

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#603) vergilx válasza D1Rect (#602) üzenetére


vergilx
őstag

:( :(

(#604) G4NXST4 válasza D1Rect (#602) üzenetére


G4NXST4
tag

:D :(((((((((((((((((((((((((((((

nagyonromlik

(#605) boogie84 válasza D1Rect (#602) üzenetére


boogie84
veterán

Nem tudom h fog működni a szerveres dolog, de ha lesznek adminok akk cheatmentes lesz az tuti!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#606) D1Rect válasza boogie84 (#605) üzenetére


D1Rect
félisten

Ebben a játékban hogy szúrod ki a csalókat?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#607) WesTM


WesTM
senior tag

Parádé...
15:00-ra volt kiírva, hogy kiosztanak még 1000 beta kulcsot, erre összeomlik az oldal. Hát über mit se mondjak...

[ Szerkesztve ]

(#608) ricsy888 válasza WesTM (#607) üzenetére


ricsy888
senior tag

Igen sajnos.. :( Pedig én is erre vártam, de az nem volt kiírva h 100db csak.

szerk: már tölti az oldalt csak nagyon lassú... :N

[ Szerkesztve ]

(#609) WesTM válasza ricsy888 (#608) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát az agyam eldobom... :DD

(#610) BalaNce87 válasza szn0rbi (#597) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát van benne valami, bátyjám játszott egy kicsit, azt tankkal beállnak üt közepére és 10-ből 8X tank szed ki....mondjuk én amúgy se szeretem ezt a járműves témát, persze ekkora terepen kell, csak túl erős egy tank azt lövöldöz össze vissza a rakétákat azt tuti betalál. A sniper szintén vicc direkt fölé célzok a távolság miatt, vagy ha fut akkor elé, ha meg pont rácélzok akkor se adja be, simán ellővök 1 tárat egy emberre úgy hogy egy találat se éri, de volt már olyan hogy fölé célzok ugye akkor fejbe kéne hogy kapja beadja találatot és nem hal meg. Egyenlőre a sebzésrendszer elég ratyi, codba is ez zavart hogy meglátom előbb elkezdem lőni a fejét pisztollyal erre ő lazán megfordul és leszed, amikor már rég megkellett volna halnia, de ez assaultra is vonatkozik lövöm a hátát és belemegy majdnem egy tár mire meghal. Az igaz hogy beta, de nemhiszem hogy a bugokon kivül nagyon rágyúrnának a sebzésre, persze ha jelentik bug reportnak akkor reméljük megteszik, de látom bátyjám már fentebb leírta véleményét:)

[ Szerkesztve ]

(#611) ricsy888 válasza WesTM (#609) üzenetére


ricsy888
senior tag

Még mindig nem lehet elérni az oldalt.Ha valakinek sikerül szerezzen már nekem is egy kulcsot. :R
[link]

[ Szerkesztve ]

(#612) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Polacheck néven nyomulok.

less qq more pewpew!

(#613) Locutus válasza BalaNce87 (#610) üzenetére


Locutus
veterán

Angol szerverre menj, aminek 31-35 körül van a pingje. Ezeken én nem szoktam lagolni, és adja rendesen.
Pl a franciák, amik 40-45 körül vannak már lagolnak, és nem adják rendesen akkor se ha nem ugrál a kép.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#614) Locutus válasza ricsy888 (#611) üzenetére


Locutus
veterán

0 keys left... next 17h..

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#615) ricsy888 válasza Locutus (#614) üzenetére


ricsy888
senior tag

:R Remélem most már tudok szerezni egyet 5kor.

(#616) boogie84 válasza D1Rect (#606) üzenetére


boogie84
veterán

Nemtom, még nem vagyok admin. De ha lehet majd szervert bérelni akkor tuti h összedobjuk rá a lóvét a mostani SÖR-ösökkel :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#617) vergilx


vergilx
őstag

melyik honlapról lehet kérni beta keyt?
vki linkelje be pls :R

(#618) Apophis válasza BalaNce87 (#610) üzenetére


Apophis
őstag

Ez azért van, mert béta és mindenki agyatlanul tolja, simán ki lehet szedni a tankot, többi járműről nem is beszélve. Ezeken a kisebb és járművel elég lineáris pályákon nagyon jól lehet velük pl pusholni, az ellenfél meg alkalmazkodjon. Na de erre nem számíts béta pubon :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#619) mobal válasza Apophis (#584) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

olyan arcadeos call of duty -s. nincs hp -d. x lövés után elsötétedik minden és ha még lőnek bele halsz. ha meg nincs fight visszamegy maxra :) (konzol powaa)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#620) mobal válasza #10949376 (#588) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

passzolom :) nincs még dx11 es kártyám. de én nem vennék észre különbséget az tuti :)
engem mobal néven találtok meg.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#621) BalaNce87 válasza Apophis (#618) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jo mondjuk ez a játék nem is warozásra lett kitalálva inkább pub fun, ahogy tf2 is.

(#622) G4NXST4 válasza ricsy888 (#611) üzenetére


G4NXST4
tag

(#611) ricsy888 válasza WesTM (#609) üzenetére
írtam privit

nagyonromlik

(#623) Apophis válasza mobal (#619) üzenetére


Apophis
őstag

AKkor mi alapján kapom medikkel a pontot?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#624) WesTM


WesTM
senior tag

Hát elég bukó lett a dolog.
A 17 órai key osztás a fórumán fog menni a cuccnak, és min. 25 hozzászólásnak kell lenni, hogy egyáltalán kaphass keyt.... :(((

Azt hiszem soha nem lesz beta key-em... :O

(#625) Locutus válasza WesTM (#624) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem össze lehet azt hozni, lévén 10-esével fogják osztani őket, ami többszáz lehetőséget jelent.
Csak be kell spammelni 25 hsz-t előtte ide oda :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#626) G4NXST4


G4NXST4
tag

Ja, csak az oldal tök hulla

nagyonromlik

(#627) ricsy888 válasza WesTM (#624) üzenetére


ricsy888
senior tag

Ez marha jó... Még regelni sem tudok annyira lassú az oldal. :(
VICC

(#628) G4NXST4


G4NXST4
tag

még mindig 0 key :(

nagyonromlik

(#629) G4NXST4


G4NXST4
tag

Csak be kell spammelni 25 hsz-t előtte ide oda :)
én ezt sehol sem látom :D

nagyonromlik

(#630) mobal válasza Apophis (#623) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát az tény ha ledobod az EÜ csomagot akkor gyorsabban "gyógyul" valaki. továbbá a defibrillátor is hasznos móka :)

melleseleg: [link] csak védtem :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#631) BalaNce87 válasza Kr/\toS (#573) üzenetére


BalaNce87
addikt

De eddig meg azt rebesgették hogy a proci az ami nagyon számít, de ahogy látom a videókártya memórai is dob rajta, mert siiix-nek 70 fps-e van 1680-ba, egyik frienddel dumálok stemaen neki meg átlag 40 fps-e van 4 magos amd, 4 giga, 4850 512MB, és 1280-as felbontás, itt vagy kamuzik six vagy ennyit dob rajta az +512 MB VRAM.

[ Szerkesztve ]

(#632) v!ct0y válasza BalaNce87 (#631) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csíternek én nem hiszek!:)

[ Szerkesztve ]

(#633) feka007 válasza WesTM (#624) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem vesztesz sokat vele, egy káosz ez a béta.. Lehet, hogy a full jobb lesz, dez egyelőre nem ér meg nekem 11 ezret, úgyhogy én visszamondtam az előrendelést.. :( Aztán majd fullnál meglátjuk

(#634) D1Rect válasza feka007 (#633) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tudom, amióta kijött én mással nem játszottam. :))

Már sniperrel is egész jó statjaim vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#635) Apophis válasza BalaNce87 (#631) üzenetére


Apophis
őstag

Én nem tudom, mi a konfigja, de elárulom, hogy a játék kb. tojik a RAM-ra, VGA-ra ill. annak RAM-jára, az FPS a procidtól fog függeni. Nézd meg a konfigomat, az E6750@3.2 szépen visszahúzza az egészet, teljesen mindegy, hogy all low vagy high, AA, AF is irreleváns.

Én azt mondom, mai felbontásokon (nálam pl. 1680) senki ne akarjon vele egy jobb Quad v azonos AMD proci nélkül

Hozzáteszem, egy kalap **** az optimalizáció, VGA-hoz kb. hozzá sem nyúl a program, állítólag ez egy régebbi, de stabil verzió. Meglátjuk, én ilyen gépigénnyel tuti lemondom az előrendelést.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#636) @rglaaf


@rglaaf
veterán

a pinget hol irja ki menet közben mert én a scoreboard-nál nem láttam

PSN:BiZzare_0 ️

(#637) G4NXST4


G4NXST4
tag

Most legjobban egy beta kulcsnak örülnénk :D

nagyonromlik

(#638) BalaNce87 válasza Apophis (#635) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát jogos hogy nem rendeled elő, voltak itt szók crysis verő grafikáról az a dzsungeles pálya singlebe tényleg nagyon szép, de most így élőbe messze van még attól a kinézettől, nem ronda csak nem is szép annyira hogy ilyen gyengén szerepeljen, pl crysis ment ilyen jól gépemen 40 fps-t hozta, és természetesn jóval szebb volt, a hóvihar nagyon szétlassítja, tudom beta beta, de nagyon sok dolog nem fog változni, bugok javításán kivül, de azért reméljük nem így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#639) Apophis válasza BalaNce87 (#638) üzenetére


Apophis
őstag

Engem nem érdekel a grafika, csak LOW-on, mikor tőlem 30 méterre rakja be a 3D fákat és egyébként is ocsmány az egész, legyen meg a 100 FPS.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#640) feka007 válasza D1Rect (#634) üzenetére


feka007
nagyúr

Én még a private szintet se értem el.. :D Igaz, időm se volt nagyon.

(#641) BalaNce87 válasza Apophis (#639) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát multiba szerintem pont leszarja a többség hogy néz ki, de azért mediumon nem 40 fps-re számítottam...egy multis játékba jó ha megvan a 80-100 kell is, de itt erre még csúcs géppel se számíthat senki.

[ Szerkesztve ]

(#642) Locutus válasza Apophis (#635) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem ezt az elméleted ne nagyon hangoztasd :)
2.8-as core2duom van, és minden highon megy 1280x1024-ben...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#643) @rglaaf válasza Locutus (#642) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én azt mondom, mai felbontásokon (nálam pl. 1680) write only modba vagy?

PSN:BiZzare_0 ️

(#644) Locutus válasza @rglaaf (#643) üzenetére


Locutus
veterán

Az 1280x1024 szerinted nem mai felbontás? Hanem tegnapi, vagy tegnapelőtti?
Na halljuk a magasröptű definíciót :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#645) Apophis válasza Locutus (#644) üzenetére


Apophis
őstag

Másrészt mi az, hogy "megy"? Nálam is megy full maxon, 20-30 között...
LOW-on meg megvan 35-50, ami szintén lótúró, de viszonylag élvezhető. Namost az ekkor tapasztalt "grafika" melett én legalább 200-at várnék el...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#646) Kartács


Kartács
aktív tag

Érdekesre sikeredett ez a gém (beta)...

Gépigény elég fura, 1680* Highon 30FPS körül bár a hó tényleg kicsinálja, de akkor mi lesz a sivatagos homokviharos pályákon?

Eddig összes szerveren nálam olyan lag van s úgy ugrabugrál a kép mintha szaggatna a játék :S Nem igazán élvezhető így és még 10fős szervereken is mindenhol lagzik. :(

-Tankokban pl 90fokos fordulásnál 5x kell felemelnem az egeret mire eltudom forgatni... vannak ilyen hülyeségek :)
Játékmenet amúgy fasza pörgős nagyon jó reméljük a legjobbakat.
+pont a Rankok miatt és a fegyver upgradekhez.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#647) @rglaaf válasza Locutus (#644) üzenetére


@rglaaf
veterán

1680-ba 20" 22" monitoron gondolom nem probáltad fullon

btw a pinget még sehol nem találtam hol irja ki játékon belül

PSN:BiZzare_0 ️

(#648) Uchimata


Uchimata
tag

Regisztráltam már minden hulladék site-on, de még mindig nem jutottam Beta key-hez. Nincs valakinek valami tippje? Köszi.

(#649) knbs


knbs
senior tag

Mai nap jott valami frissites hozza, azota nalam full HD-be med-en tokeletesen hasit, amiota megcsinaltak a szerverkeresot azota fel tudok menni a holland szerokra es ott mar egy csepp lagg sincs.
Szerintem van egy feelingje, nekem tetszik, de nagyon nem lehet a cod kozelebe se tenni, teljesen mas vilag. Szoval aki codozik az ne varja eme jatekban az uj tronkovetelot.
Ez mas vilag,de vannak benne jo lehetosegek erdekes hogy 3x is fordul a map mire vege lesz, mar a mappot is kezdem jol ismerni. Igy mar tudom hova nem szabad allni, honnan szoktak csipazni...
Az en velemenyem pozitiv eddig annak ellenere hogy beta. Ha ossze lehetne allni legalabb egy nagyobb csapat erejeig esetleg ventrivel egyutt,akkor meg az idegesito tankokat es egyeb finomsagokat is eleg gyorsan ki lehetne iktatni. Persze egyedul eleg gaz, amit eddig tapasztaltam, a fele banda csipazik igy ha elokerul egy tanka akkor eleg nehez paran szembeszalni vele :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#650) D1Rect válasza knbs (#649) üzenetére


D1Rect
félisten

Én most húztam egy kicsit a rendszeren, nem tudom ezért, vagy az új patch miatt, de 1680x1050 high-on 60-70 FPS-t kapok.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.