Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) BalaNce87 válasza knbs (#649) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát majd ha jobban fog futi és nem kell hozzá fatál gép akkor majd lehet játszani, addig bizony felejtős.

(#652) D1Rect válasza BalaNce87 (#651) üzenetére


D1Rect
félisten

Én a ~20K-s procimmal és ~20K-s VGA-mmal 2x1GB rammal most átlag 60-70 FPS-t kapok.

(#653) BalaNce87 válasza D1Rect (#652) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát akkor örülj neki:) Én elvárnám hogy így menjen a gépemen, végülis mind1 hogy megy mert megvenni úgyse fogom, de ha még szarul is megy pláne esélytelen, amúgy tetszik a játék, bár a járműveket sose bírtam.

[ Szerkesztve ]

(#654) Locutus válasza Apophis (#645) üzenetére


Locutus
veterán

Nem mérem az fps-t, minek. Élvezem a játékot, tehát bőven élvezhető sebességgel fut.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#655) #10949376


#10949376
törölt tag

most belőtem 100fps fölé,tudnátok olyan szervert írni ami alacsony a ping magyar országhoz ,meg barátokat viszajelőltem de nem látom őket a friends listába.

(#656) Siiiiix válasza #10949376 (#655) üzenetére


Siiiiix
tag

friends lista csak dísznek van bétában

(#657) BalaNce87


BalaNce87
addikt

1024 minden low, fps 30-40, hát ez eddig egy szutyok, mi a [moderálva] ez így? így mégis ki fogok vele játszani? rohadtul nem számít hogy low vagy high meg a felbontás, nemtudom mi akar ez lenni, de nem gondolják hogy ezért bárki is gépet fog fejleszteni.

Nem szeretnék még egyszer trágár szavakat látni tőled!

[ Módosította: ollie ]

(#658) Flood7


Flood7
újonc

Hy all nekem is jó lenne egy cd kulcs akinek van 1 szabad az küldjemár el nekem a következő cimre : msn : deak94@hotmail.com kösszi :)

Flood7

(#659) D1Rect válasza #10949376 (#655) üzenetére


D1Rect
félisten

Milyen beállításokon?

(#660) #10949376 válasza D1Rect (#659) üzenetére


#10949376
törölt tag

1920x1200 medium 1aa 1af hbo off vsync off ezt arra is kell mert lehuza az fpst sztem
[FR] nem rosszak 50-60 ping jobban is ment a game.
(#656) Siiiiix kár.

[ Szerkesztve ]

(#661) Csabahun válasza BalaNce87 (#657) üzenetére


Csabahun
senior tag

Azt is számitásba vetted,hogy ez csak egy béta???

(#662) BalaNce87 válasza Csabahun (#661) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mindenki tudja hogy beta, mindig ez a magyarázat rá de kicsit unalmas már, és 1 hónap múlva itt a játék, azért a beta-nak nem így kéne futnia, elviekben már kész a játék, 1 hónap alatt meg túl sok minden nem fog történni a bugok javításán kivül, de akkor így hogy tetsztelje bárki is ha játszhatatlan, nah mind1 legyen annak igaza aki szerint ennél sokkal jobban fog menni a teljes.

(#663) headhunter86


headhunter86
senior tag

Hali!

Konfigom: AMD 5600+; 2Giga 800MHz RAM, új kártyám ha minden igaz: ATI 5770 1 Giga.

Van valakinek hasonló konfigja és BC2-zik. Kíváncsi lennék hogy egy hasonló gépen hogy teljesít. Ugyanis most akarok venni majd egy 5770-et. Mert a mostani 8800 GTS 320-on elég siralmas a játék. 1280*1024-ben szeretnék majd játszani.

Ha valakinek vannak hasonló konfiggal tapasztalatai az legyen szíves ossza meg velem. Köszi.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#664) mobal válasza BalaNce87 (#638) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

én kivárnám a végét grafika terén... én spec hülye lennék minden elsütni egy BETA demóban...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#665) Csabahun válasza BalaNce87 (#662) üzenetére


Csabahun
senior tag

Mondjuk ez az 1 hónap engem is aggaszt.

(#666) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#662) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah most feldobtam legújabb drivert és már tűrhetőbben megy szerencsére, nem hittem volna hogy ez dob rajta valamennyit.

mobal: Az igaz, de ha beta-nal csak szebb lesz akkor az csak nekünk lesz a kárunkra, mert még gyengébben fog majd futni. Majd kiderül márciusba mennyit fognak javítani az egészen.

[ Szerkesztve ]

(#667) bozont


bozont
veterán

Nem teljesen ide tartozik, de ha előrendelem a játékot az még nem kötelez megvételre ugye? Előbb mindenképpen ki szeretném próbálni, aztán jöhet a Limited Edition, ha bejövős a játék. Persze ha megjelenéskor nem megy sokkal feljebb annak is az ára.

(#668) r-chee


r-chee
őstag

Komolyan mondom, már-már megtisztelésnek érzem, ha nem tank vagy sniper lőn le :) . A scoreboard-on mindig azok vannak elöl, akik tankkal nyomulnak vagy sniperrel bújnak a sziklák, fák mögött.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#669) Def26


Def26
félisten

Ti milyen szintre toltátok fel magatokat? Level ?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#670) feka007 válasza bozont (#667) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem kötelez, simán visszamondod, és kész.. Én is visszamondtam 576-tól, ha megveszem akkor 3-4 ezerért fogom, annyiért be tudom szerezni egy steames gyerektől. :D

(#671) BalaNce87 válasza feka007 (#670) üzenetére


BalaNce87
addikt

Give me a name :D:D

(#672) r-chee válasza Def26 (#669) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem eddig 5-ös szintig sikerült ellövöldöznöm magamat :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#673) Def26 válasza r-chee (#672) üzenetére


Def26
félisten

Fasza, Xboxon még csal level 2 szintű emberkét láttam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#674) r-chee válasza Def26 (#673) üzenetére


r-chee
őstag

PC-n már sokan 11-es szinten vannak. Annál nem láttam még magasabbat eddig.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#675) D1Rect válasza Def26 (#669) üzenetére


D1Rect
félisten

9 vagy 10

(#676) heady91 válasza r-chee (#674) üzenetére


heady91
tag

Asszem nincs is nagyobb, én is 11-es vagyok, és a következő szinthez már 10millió pont kéne:D és egy körben átlag 3-4 ezret lehet összeszedni, vagy ha összejön pár "achievement", akkor 10-15 ezert. Szal 11-esre limitálták a bétát, és jópár plusz felszerelés sem érhető el, de így is tele van cuccokkal, én nagyon élvezem, szerintem meg fogom venni!

Boxon is játszom a demóval, ott meg csak 2-es a legnagyobb, igen.

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#677) feka007 válasza BalaNce87 (#671) üzenetére


feka007
nagyúr

Bátyám ismeri, ő veszi meg. :DDD

(#678) Enton


Enton
addikt

Itt anyian komolyan veszik ezt az egy hónapot mintha szent írás lenne ez a februári megjelenés.
Az elmúlt 1 évben ami volt játék és fog is 1 éven belül megjelennni, kb 10-ből 8 csúszott megjelenésben, avagy fog. Nem hinném ha olyan lenne a BF:BC2-vel akkor a DICE vagy EA egy pillanatot is ne habozna, hogy eltolják a megjelenést.
Akit érdekel ígyis-úgyis megveszi.
A konzolos verziókat nem hinném, hogy tovább kéne tesztelni, hisz azok betai már lefutottak, már egy-két hónapja. Ha azon kellett módosítani, azt már meg tudták csinálni.

Ez a pc-s verzió meg hát, eddig olyan amilyen, alapvető amatőr cuccok voltak benne elbakizva az elején, ne várja már senki, hogy nála majd megy 100-200 fps-el, meg minek az?

Egyáltalán nem erre lett ez kitalálva, itt az áttörés/innováció, az a sok ember 32-36 online, nagy csatatér (ezzel lehetne mit vitatkozni, mert kicsit gagyi ez a szürke sáv a pálya mellet és 10-másodperces visszaszámlálás, hogy elhagytad a csatateret), mindezek mellé járművek és telepített védelmi eszközök(heli, tank, quad, rakétavető, gépágyú, és ennél csak több lesz az eredetiben).

Nem tudom ki mit várt ettől ,de egy beta 0.0000... ...002-es verziótól még igazán nagy áttörést nem szabad várni, ez pont azért van, hogy kiderüljenek az élseben bekövetkező hibák, ami elég feltűnő volt azt már javították. :R

Amúgy meg nagyon sokan jöttek rá arra, hogy ez a beta már akár ingyen is beszerezhető, hogy mindenki most, mikor már mindenhol elfogyott a kulcs, vagy be van fagyasztva a regisztráció, akar játszani vele. Játszon ha tud.

De aki tudta hogy lesz ilyen az miért nem tudott időben gondolkozni, semmibe nem keült volna időben feljelentkezni előrendelésre, vagy beta esztelésre. SEMMIBE.

Aki hanyag volt az bízzon a szerencsében, aki meg nagyon akar az úgyis fog tudni szerezni kulcsot hozzá.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#679) Kartács


Kartács
aktív tag

Na kicsit játszottam még vele és nem tudom mi az a "HBAO ON/OFF" a Grafikai beállításoknál, de ha azt kiiktatom akkor +20FPS és nem lagol szerver sem és hibátlanul lehet játszani!
És nem utolsó sorba szerintem még szebb is a graifka így kikapcsolva, mi a manó az a HBAO?
Rank5 nél járok amúgy és elég frankó kis fegyver upgradek vannak már itt.
Egyre jobban bejövős.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#680) Enton válasza Kartács (#679) üzenetére


Enton
addikt

HBAO:
[link]

Az Nvidia féle SSAO kidolgozása, árnyékok hatásosabb megjelenítését tesz lehetővé, élesebbek lesznek az árnyékok színei.
Nv kártyákon javasolt a használatuk, azokra van optimalizálva.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#681) olanor válasza D1Rect (#652) üzenetére


olanor
tag

Nekem a Phenom II 945 , a HD4850 - el 1280x1024-ben , High-on , aa nélkül , átlag 40fps.

(#682) onereborn válasza Enton (#680) üzenetére


onereborn
tag

rossz link...... vagy már nem él!

(#683) olanor válasza Kartács (#679) üzenetére


olanor
tag

Kipróbáltam én is hogy kikapcsolom. Nem semmi. :)
Itt az eredmény :

ON : Frames: 12721 - Time: 310213ms - Avg: 41.007 - Min: 26 - Max: 53

OFF : Frames: 11486 - Time: 166361ms - Avg: 69.043 - Min: 43 - Max: 103

(#684) Zolás


Zolás
addikt

Egy nagyon kedves PH fórumtárs segitségével sikerült szereznem egy BETA kulcsot. :R :R :R Örök hálám neki :R :R :R
Igaz éjjel 1re jött le a cucc de nem birtam kivárni a reggelt 1 órát nyomtam vele :DDD Tetszik nagyon a játék. Vannak hibák nem is kevés de azért béta hogy kiderüljenek.
Mondjuk érdekes hogy akárhogy védekeznek nem tudják bevédeni a pontokat. Pedig 2vs4 állásnál nem erre számitottam.(mondjuk a védőknél 0 csapatszellem volt ez biztos sokat segitett). Ja és a játékban maradt de nem játszó embereket is kidobhatná a játék mert azért voltunk ketten mert két ilyen embert is mellénkosztott.
Na mindegy majd ma folyt köv :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#685) Neoteric


Neoteric
addikt

esetleg olyan is megpróbálhatná akinek nV kártyája van, hogy akkor mit változtat a dolgon, mert nektek ati volt

PSN: ne0teric_sAN

(#686) D1Rect válasza onereborn (#682) üzenetére


D1Rect
félisten

(#687) D1Rect


D1Rect
félisten

Kicopyztam, az eddigi feedbacket a hivatalos fórumról:

A List of issues/suggestions compilated:

-Can be Revived after committing suicide through menu

-Slower rank up speeds, max rank is going to be a joke

-Unable to sprint unless game is restarted

-Able to switch squads while dead

-Crouch toggle

-Friends list doesn't function or is reset

-Minimap Zoom in and out

-Kills and Deaths on the scoreboard!

-Lag whenever someone joins the server

-Avatar feels unresponsive/player controls get stuck

-ALT TAB support (Only works in select screens)

-Ability to switch seats in a vehicle...

-Stats are often not working

-Some players don't gain rank properly and keep gaining score past the max( ex. -673 points to next rank up)

-The Widescreen FOV is wayyyy too small, please make it customizable or much wider.

-Server browser needs to have sorting functionality(sort by ping, etc)

-Iron sight Toggle and Iron sight hold support

-The hud minimap has no compass

-Default on foot is set to joystick and mouse causing some confusion

-Death Chat

-Remove auto-aim from the knife animation

-Increase the weight of the chopper, it flys like a tin can, and takeoff is much too fast

-Recoil values are actually very good

-Some feel damage is too low in normal mode, some like it

-Add More information to score board, Ping is a necessity on the PC!!!

-FPS!!! Please add FPS viewing

-Developer Console would be greatly appreciated

-first person Record functionality

-Personal weapon/vehicle sounds seem quieter than rest

-Updating stats is bugged when a new friend request is present

-G9 is not fully supported

-Strafe Run would be much appreciated

-"Connection to Gameserver has been lost" even in the DMZ after new update

-Kicked immediately after joining a server

-Apache pilot can be killed out of chopper by 40mm grendade

-Health Bar Added Please

-Rubber banding on most servers

-Dust hit registration effect is occuring *shot registers clientside only*

-Darker font in the news ticker

-C4 is not sticking properly

-Sound is more powerful on the left side of speaker(s)

-Auto login feature would be appreciated

-Rocket Animation bug when switching weapons after firing

-Game often launches in window mode instead of full screen

-Direct X level setting

-Minimap transparency slider would be appreciated

-Seperate sensitivity settings for each control section

-Reports of White Screen menus, and Blue screens

-Play Now is causing network error

-Steam community isn't functional while in game

-Duplicate GUID errors for some who purchased the game

-Some people would like to use delete as a bind instead of a bind delete function

-Water reflection issues on select ATI cards

-Rate of Fire switch is being requested

-Scroll wheel weapon selection doesn't work properly(ex. can't keep scrolling down to get to the top again)

-Several Joysticks aren't supported properly

-Lack of voice indicator when using default push to talk key

-Ability to skip intro videos

-Negative mouse acceleration/Mouse unresponsive

-Prone is being requested

-Ability to stop refreshing by pressing escape/not refresh

-Sniper scope becomes blurred

-Clicking/Aiming on the edges of the screen can cause CTD
(could be related to new feature in windows called Peek at desktop)

-Voip Test (see how you sound before going in game)

-Ability to exit the game without joining the next round

-Players are experiencing false revival messages

-Pistols are very accurate in hip fire.

-Shift + W + Pressing TAB for scoreboard causes minimize

-Exiting a mounted weapon will often lock player in knife animation for a short time

-Binds to the Enter Key cause the menu to come up also

-Cooldown/reload bar for mounted weapons/mortars

-'Q' squad command does not function

-Server Settings displayed before joining(ex. FF ON/OFF)

-Squad invite feature would be appreciated

-Can't chat during round won/loss video

-Shotgun halalalala registration issues

-UAV and Helicopter Controls have opposing inverted controls.

-Entire teams are going recon

-Kit selections aren't saving from round to round or server to server

- will add more in future

(#688) Zolás válasza D1Rect (#687) üzenetére


Zolás
addikt

"-Shotgun halalalala registration issues" ez mi a lótúró? Értek angolul de a második szót valahogy nem ismerem fel :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#689) D1Rect válasza Zolás (#688) üzenetére


D1Rect
félisten

Én se tudom, de a google fordító ott van:
"Shotgun halalalala regisztrációs kérdések"
:DDD

(#690) G4NXST4


G4NXST4
tag

Ilyen nincs :( még mindig beta kulcsot keresek.

nagyonromlik

(#691) Zolás válasza D1Rect (#689) üzenetére


Zolás
addikt

Na ha már a google se forditja le nekünk akkor.... :Y
Eddig én is eljutottam :DDD Majd ha érted a maradék szónak is a jelentését írd meg nekem is köszi :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#692) G4NXST4 válasza Zolás (#688) üzenetére


G4NXST4
tag

halalalala- szerintem dalszöveg :D

nagyonromlik

(#693) Zolás válasza G4NXST4 (#692) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor a shoti énekének regisztrációs kérdése? Egész jól hangzik :DDD Köszi a forditást nélküled nem ment volna :R :DDD :))

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#694) G4NXST4


G4NXST4
tag

Shotgun halalalala registration issues-szerintem: Shotgun halalalala regisztráció kibocsátása/megjelenése(inkább mint registrációs kérdések). Pedig én tudok angolul, de ilyet, hogy halalalala nem tanítanak suliba :D Ez olyan beta-s bugos szöveg :D

nagyonromlik

(#695) keIdor


keIdor
titán

Akinek kell kulcs annak oda tudom adni az enyémet, mert én nem játszom vele. Nagyon béta még, minden szerveren van egy kis lag, folyamatosan bugokba ütközöm, és még akkor sincs meg a stabil 60 FPS (minden High, 4xAA, 16xAF) ha a HBAO ki van kapcsolva, márpedig az valóban nV találmány, szóval nekem csak lassít... amúgy hiába veszem le a dolgokat, nem lesz jobb, csak rondább! :U
Jó lenne ha lenne HDAO, az való ATi Radeon-ra is. Betehetnék, mert ez egy DX11-es játék lesz elvileg, így ATi passzolna mellé, vagy már megint megvette őket az nV kilóra? :F

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#696) Kr/\toS válasza keIdor (#695) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

pü ment! :R

(#697) Flood7 válasza keIdor (#695) üzenetére


Flood7
újonc

Keldor papa Cső nekem kéne nagyon msn : deak94@hotmail.com

Flood7

(#698) D1Rect


D1Rect
félisten

Valaki rájött, hogy mit csinál a 12x optika a sniper fegyvereken?

(#699) Kr/\toS válasza D1Rect (#698) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Nagyít? :))

(#700) Enton válasza Kr/\toS (#699) üzenetére


Enton
addikt

Lehet zoom-olni a sniperrel???
HA igen, hogy???

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.