Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Locutus válasza kamikaz333 (#1446) üzenetére


Locutus
veterán

Nem csak egy út vezet oda. Simán fel lehet jutni az épület mögött is tankkal. Egyébként meg támogatóként sokszor sokkal hatásosabb a tank, mintha berusholna a biztos halálba. Ha bemegy a házak közé, ott szétszedik egyből c4-el. Ha meg középtávról szarrálövi az épületeket, akkor sima win.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1452) Zoli1222 válasza mackosajt (#1447) üzenetére


Zoli1222
őstag

Áhhááá. Köszi.
Nem vagyok egy nagy multis, de ez a játék nagyon megfogott.

(#1453) Def26


Def26
félisten

Nah, srácok én előrendeltem. Úgy döntöttem, hogy a Xbxox -os verzió helyett a PC -t veszem meg. Pedig eleinte az jobban tetszett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1454) gabipaci válasza Def26 (#1453) üzenetére


gabipaci
addikt

Kíváncsi leszek, a végén hányan veszik meg a game-t.
Én már meg is vettem, csak a kiadás napját kell megvárnom, és kapom a kulcsot :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#1455) szn0rbi válasza gabipaci (#1454) üzenetére


szn0rbi
csendes tag

én is előrendeltem rá:) 5-én 8:00-kor verem az 576 ajtaját :D
esetleg majd egy game nicket adhatnátok :) jólenne magyarokkal nyomni majd a fullost :D

bétát már hanyagolom.. elég volt belőle.. idegesit 1-2 dolog sajnos... :Y

(#1456) Fortissimus válasza mackosajt (#1443) üzenetére


Fortissimus
őstag

en nyomom a spottolast surun, par szar pont csak azokbol jon ossze :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1457) Tomics válasza Def26 (#1453) üzenetére


Tomics
addikt

Miért a PC-s mellett döntöttél? Egér előnye?

PH! addikt since 2004

(#1458) keszegduda


keszegduda
őstag

Aki esetleg tud szerezni egy béta kulcsot próba erejéig annak megköszönném! :R

(#1459) Def26 válasza Tomics (#1457) üzenetére


Def26
félisten

Nem az irányítás a probléma, az jól megy. Vannak olyan dolgok amik nem voltak szimpatikusak. Az egyik ilyen például, hogy Xbox -on be tudsz nyomulni egészen a támadók helyére (ahol az ejtőernyővel megérkezel) és rommá lehet lőni mindenkit. PC-n ez nem lehet, mert elkezd visszafelé számolni, hogy húzzá vissza.
Végül is ez megvan Xboxon is de ott valahogy tágabbak a határok.

Van még számomra egy marha zavaró dolog, mégpedig az, hogy ha sniperrel akarok célozni iszonyatosan zavarnak a robbantások lökéshullámai. PC -n ez valahogy kimaradt, vagy nem feltűnő.

Az én nevem a játékban az xbox gamertagom, ami az aláírásomba van.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1460) Tomics válasza Def26 (#1459) üzenetére


Tomics
addikt

Lehet hogy tök más a demo-beta verzió. Én 1x próbáltam odamenni a támadókhoz, de elkezdett számolni. Nem hinném hogy ez akkora problémát jelentene, nem hiszem hogy ennyi elvetemült lenne. De te tudod :R Én pl cod4ben nem tudok sniperozni egyáltalán, ebben viszont nagyon megtetszett és szeretek is (xboxon). PC-s verziót is próbáltam haver gépén, 1 éve vette a vasat, mindenből szinte a legújabbat 250k-ért és mediumon 1600as felbontáson eléggé szaggatott ha már több ember/jármű volt a képen, xbox után élvezhetetlen volt...nekem csak egy laptopom meg egy régi p4em van szóval ezért is konzol :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1461) PaJa1


PaJa1
őstag

Facebookon még mindig lehet szerintem kapni kódot, olvass vissza linkeltem már kb 3xor.

Nekem a medic jött be leginkább, az alap fegyverrel sem volt gondom, de a 3. az nagyon tuti... 200as a tára, eltelik egy kis idő míg kiürül :) Ezzel a kaszttal léptem nagyon gyorsan szintet.
A többivel is inkább támogató vagy mint támadó. Csapattársak közelében osztom az életet meg a lőszert, mesterlövészként az ellenfél csipásait keresem, nagy harcok folynak a pálya egyik végéről a másikba, addig is velem foglalkoznak, nem pedig azokkal akik idő közben szépen felkúsznak rájuk. Enginerrel meg tankosok közelébe prbálok kerülni és javítani azokat, de sokszor nem veszik a lapot, hogy segítő szándékkal nyüzsgök körülöttük és ész nélkül rohannak tovább. Nekem legkevésbé a rohamosztagos jön be. Annyira nem támadó mint amilyennek szeretném.

A végleges verzióban több fegyver, holmi lesz?

A 12xeres optikát feleslegesnek tartom, az alappal jól elvagyok.

Ahányszor bent voltam játékban azok közül akik felvettek még egyit sem láttam online... talán majdm a este.

Def,
én speciel örülök hogy nem lehet odáig benyomulni, még le se esik az ipse de már a hosszínti csíkok szaggatják a talpán keresztül.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1462) Tomics válasza PaJa1 (#1461) üzenetére


Tomics
addikt

velem egyszer olyan volt hogy lezuhantam az ejtőernyővel és meghaltam. csak néztem hogy miaf.. biztos valami bug volt :DDD

PH! addikt since 2004

(#1463) Def26 válasza Tomics (#1462) üzenetére


Def26
félisten

Ez szvsz nem BUG, gondolom lelőnek vagy mittudomén. Nekem olyan is volt, hogy 2x egymás után zuhantam. :DDD Epic Fail.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1464) kamikaz333 válasza Def26 (#1463) üzenetére


kamikaz333
tag

Ha még nem próbáltátok, akkor javaslom, hogy nyomjátok meg a space-t ha zuhantok.

(#1465) Def26 válasza kamikaz333 (#1464) üzenetére


Def26
félisten

Ne mondod, hogy az nyitja az ejtőernyőt. :D Láttam a többieket amikor egy nagyobb házról ugranak le, hogy ejtőernyővel ereszkedek, de rá nem jöttem volna, hogy mivel kell kinyitni. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1466) kamikaz333 válasza Def26 (#1465) üzenetére


kamikaz333
tag

Úgy értettem, hogy ha spawnoláskor nincs ejtőernyőd, akkor nyomd meg.

(#1467) gabipaci


gabipaci
addikt

Van pár hiba még a bétában, először nem lehetett felvenni barátot, aztán azt megcsinálták, de hiába vannak cimbik, nem látszik senki sem ha játszik. Minap Ciryvel toltuk, és nem volt odaírva, hogy tolja a game-t.
De ha joinoltam hozzá, gond nélkül csatlakozott.

Igen, az ugrás gomb nyitja az ernyőt. Van hogy alapból nincs nyitva, ez nem bug szerintem, ilyen élőben is előfordul, hogy a kampó nem nyit autómatikusan, akkor meg kell rántani a zsinórt/meg kell nyomni a space-t

Logitech hardware tester

(#1468) L4D1K


L4D1K
őstag

Este 10-11 fele nem akartok egy PH Field et tolni? Keresünk egy üres szervert, és megtöltjük tudással :)

# ANTAL Tuning #

(#1469) Sontir Fel válasza kamikaz333 (#1466) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Két hét múlva veszek gépet - igen, emiatt a játék miatt főleg :DD - nem alakítunk vlmi csapatszerűséget? :C Toborozhatnánk vagy ilyesmi ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1470) mobal válasza gabipaci (#1467) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az okés. de legalább villogna akkor az arcomba, hogy tenyereljek rá a "space" -re :D gondolom élőbe azért ott villog az ember előtt :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1471) gabipaci válasza mobal (#1470) üzenetére


gabipaci
addikt

Igazad van, de ha ellen kerül a szemed elé akkor se villog, hogy nyomd meg a bal egérgombot..
Élőben sem villog, ott egyszerűen végigcsinálod a kiképzést.
Mondjuk az itt is lehetne.
Legalább az alap funkciókat megtanítaná.
Nem élesben kéne. Helihez milyen gyakran jutunk? Akkor tanulja meg az ember vezetni? LOL

Logitech hardware tester

(#1472) Fortissimus válasza mobal (#1470) üzenetére


Fortissimus
őstag

a bill. kiosztasnal irja, h a space az ejtoernyo :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1473) Sontir Fel válasza Fortissimus (#1472) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Hamár billek... nekem ez q-s történet nem szimpatikus, nem lehetne a BF2 rádiózását átvenni? Egyszerű, értelmes, gyors, bevált...

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1474) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Medic unlockok is kilőve ill. csak a fegyó részek ,de számomra a 3 közül egyik sem hatásos ,szinte guggolva közvetlen közelről se sebez számottevően (a pontosságuk totál egyforma) , nemhogy távolabbra kb ,mint bf2 ben ,ha valaki nem fekve lő a suppis csúzlikkal :D - inkább a shotikkal kombinálva effektívebb volt!
Most is először lettem első egy szerón a doki + shoti cuccal és egy nagyon jó squaddal ,ami nagyon ritka (vagy 3 squadot átnéztem és csak 1 volt amiben nem mind sniper szerepelt...)
Gondolom sokan már elérték a max béta szintet és mellette picit ismerik a játékot is már ,s ezért lépnek ki mostanában a "kezdő" játékosok a vesztésre álló oldalról vagy rosszabb esetben team switchelnek :O

hkv.hu

(#1475) mobal válasza Fortissimus (#1472) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

azért tettem "idézőjelek" közé :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1476) mobal válasza gabipaci (#1471) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jó csak mondom, hogy ha azt nézzük ez élőben reflex. itt azért nem egyértelmű. lehetne reflexé tenni viszont.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1477) G4NXST4 válasza Sontir Fel (#1469) üzenetére


G4NXST4
tag

Ja jó lenne valami csapatszerűség, amolyan gamepod baráti társaság BFBC2-re.
Valamelyik gamepodos toborozhatna embereket :D

nagyonromlik

(#1478) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Végre új egyéni csúcs!
12645p!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#1479) Zoli1222 válasza sosperecek18 (#1478) üzenetére


Zoli1222
őstag

Te atomot dobtál? :Y
Vagy ez 1 napos pontszám? :)

(#1480) Trevi


Trevi
tag

szisztok tudtok nekem küldeni egy bad company 2 béta kulcsot valaki pls.... :R :U

(#1481) Def26 válasza sosperecek18 (#1478) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is volt már boxon 10xxx pontom. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1482) Zoli1222 válasza Trevi (#1480) üzenetére


Zoli1222
őstag

Felmész facebook-ra, meghívsz 3 barátot a játékra és már meg is kaptad a kulcsot. Jóformán csak ezért regeltem be oda. :)

(#1483) PaJa1 válasza sosperecek18 (#1478) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem 9ezret sikerült átlépni, nagy áttörés volt.
Űgy lehet szerintem sok pontot összeszedni ha váltogatod a kasztokat meg épp az adott körben jön össze egy két mérföldkő pl 200szor nálad kezdjenek a csapattagok meg ilyenek.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1484) Def26 válasza PaJa1 (#1483) üzenetére


Def26
félisten

Nekem úgy jött össze a 10xxx -ből a legtöbb pont, hogy az ellenség mögé kerülve elkaptam egy gépágyút és elég ügyesen szedtem le az ellent vele. Egy másik srác meg védte a seggem. :DDD F@sza volt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1485) Sontir Fel válasza G4NXST4 (#1477) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Már gyűlünk -két fő- várjuk a végleges megjelenést. Csinálunk egy gémpod klánt :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1486) Sontir Fel válasza Def26 (#1484) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Emlékeim szerint egyszer 16kt értem el aminek nagyrésze az újraélesztés miatt volt. Támadtunk, és második "menetben" fent az emeletes házra mentünk a dombról ahov anehéz felmászni. Na ott sok snipert lehetett újra éleszteni :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1487) kgergo23


kgergo23
tag

van egy beta key ha meg esetleg kellene vkinek:). priviben kerem a jeletkezest, aki elosnek ir, az viszi...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#1488) Trevi válasza kgergo23 (#1487) üzenetére


Trevi
tag

szia nekem jöhet :)

(#1489) gabipaci


gabipaci
addikt

Hi!
A Red Dot egészen pontosan mire jó?

Logitech hardware tester

(#1490) bozont


bozont
veterán

Nekem pont tegnap jött össze az egyéni rekord, egy körön belül 18k, 3 aranycsillaggal :C . Kár hogy a print screen nem működik, asszem feldobok majd egy fraps-et. Na meg a DOG tag-ek gyűjtését szeretem, már van vagy 150.

(#1491) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Sajnos én hatalmasat csalódtam a játékban és vissza is mondtam az előrendelést...majd talán a következö...

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#1492) Def26 válasza ViTaZi (#1491) üzenetére


Def26
félisten

Mi volt a gond? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1493) gabipaci válasza ViTaZi (#1491) üzenetére


gabipaci
addikt

Persze, ez egy olyan játék, amiből kéthetente kidobnak egy újat :))

Logitech hardware tester

(#1494) mackosajt válasza gabipaci (#1489) üzenetére


mackosajt
addikt

látható célkereszt középnek nevezném.

Annyi a lényege, hogy van egy piros pötty a célkeresztben. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1495) Mozso26


Mozso26
senior tag

Skacok szereztem kulcsot, de az a problémám hogy nem tudom frisiteni és nagyon lassu pedig jo gépem van.Esetleg van valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1496) gabipaci válasza Mozso26 (#1495) üzenetére


gabipaci
addikt

Frissíteni manuálisan a BFBC2BetaUpdater.exe -vel lehet rendszergazdaként futtatva?
Megtalálod abban a könyvtárban, ahova telepítetted a game-t.
Mennyire lassú amúgy? Miért nem frissíted az adatlapodon a géped?

Mackó, köszi :R

Logitech hardware tester

(#1497) Def26 válasza mackosajt (#1494) üzenetére


Def26
félisten

Viszont jelen állapotban nagyon sok pont kell hozzá. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1498) mackosajt válasza Def26 (#1497) üzenetére


mackosajt
addikt

? Mihez?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1499) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ha squad managment-ben vagyok a rangom szintje porog 1-50-ig, mintha cheater lennek. tegnap meg nem csinalta es en nem is valtoztattam semmit. termeszetesen nem csalok!
masnal is csinalja ezt?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1500) Def26 válasza mackosajt (#1498) üzenetére


Def26
félisten

A "Red Dot" hoz. Az a kiegészítő megy rá a sniper távcsőre nem? Nekem valami 1000000xxx pont kell ahhoz, hogy elérjem. Legalábbis ezt irja ki a demo.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.